Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

Gość justyneczkammm
Ale jesteście nudni....ja pierdoleee gorzej niż Michaś hahahahahahahahahahaahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milcz jak mężczyźni rozmawiają. Tu zaraz będzie kopanina po ryjach. Mówi ci to coś ? Jak nie to dostaniesz z gąga na pokaz i padniesz jak kawka. To rozjuszy innych i tak się kończy, jak kobieta jest w środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczkammm
już nie raz po ryju dostałam, nie ma problemu. No no dajesz cwaniaku. Wyskok na gołe klaty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczkammm
No co jest z tobą cwaniaku za dyche !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było do tych leszczyków a nie do ciebie. :O Się ostro podjadałaś. Widać lubisz za kudły i w krzaki. :P Albo dawno byłeś niewyreperowana i cię nosi. I nie co jest, tylko jest dobrze. Zmień bieliznę, odśwież się nieco, koniecznie popraw grzywkę i wtedy wystartuj. :D A nie walisz na pomarańczowo a ja wpadam w panikę, bo nie wiem gdzie się spuszcza wodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boróweczka, nitz ci to nie mówi Michaś ? Ślimaki chociaż nie chcą wcześniej dopełzają do wytyczonego celu, niż ona opuści brew. Aż dziwne że coś napisała, bo wcześniejsze klawiatury traktowała jak tabliczki czekolady. Tylko nie pisz że chcesz ją wyciągnąć na kolację. T już nie chodzi o to że zostaniesz zwyczajnie pożarty, ale ile ludzi zostanie zaangażowanych w to bezprecedensowe przedsięwzięcie. Aż żałuję że nie będę tego świadkiem, bo komu lets, temu goł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleinaaaa
20:07 [zgłoś do usunięcia]Nowy w mieście To tylko do tematu. Znaczy się autora, bo wiadomo że z czasem, główny wątek traci sens a na przedzieranie się przez stek bzdur z klasyczną familiadą w tle. Tak marudziłeś a zobacz ile jest wpisów. Zobacz ile wpisów, tylko pustaku może nie zauważyłeś że większość wpisów nie jest do MIchasia tylko inni sobie tutaj gadają. Podejrzewam że gdyby nie ty czy inne czuby które tu piszą Michaś miałby może 5 odpowiedzi. Bo nawet jeśli ktoś do niego napisze to on nie odpisuje a jak już odpisze to nikt nie za bardzo wie o chooj mu chodzi. Dziękuję za uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANUSZ WYPCHAŁ!!
A JA MAM OD 5RANO SRACZKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaś, już tu nie pisze?
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ma nie pisać tu Michaś?? :) Jeżeli nie mam z kim więc tylko tu zaglądam czy czasem coś nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie chłopie wreszcie
zakochaj i bedziesz szczesliwy, szkoda ze taki facet sie sam marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie jest to mi pisane i pewnych rzeczy nie da rady na siłę zrobić choć tego by się chciało< myślisz że nie chciał bym??:) Tylko tu na kafe mogę o tym porozmawiać bo żeby mogło być inaczej to jest tu trudno kogoś mi poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmm
mam pytanie do Michasia, dlaczego temat o miłości załozyłeś na erotycznym a nie na uczuciowym. Tam by więcej osób z Tobą pisało. A tak? sam widzisz:) Zajrzałam tu przypadkiem, bo na uczuciowym się nic nie dzieje a ogólnego nie lubię ze względu na ilość głupich wpisów. Pozdrawiam i wracam na uczuciowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mmmmmmmmmmmmmm... Czemu tu złożyłem?? szczerze to może nawet nie świadomie to zrobiłem i gdzie bym tego nie zrobił to na sukcesy nie wiem czy mogę liczyć. Napisałaś że zajrzałaś tu przypadkiem bo na uczuciowym się nic nie dzieje, więc jeżeli się nic nie dzieje to też by było to samo co i tu może tylko mądrzejsze odpowiedzi i bez głupich żartów. Pozdrawiam również Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
a ja ci powiem tak .... jak znajdziesz dziewczynę to chociaż nie będzie o cb zazdrosna bo nie masz przyjaciół :) tak po za tym ja mam gorzej uwierz ,ale mam taką nadzieję że znajdę przyjaciela lub osobę z którą spędzę życie i że będę w końcu szczęśliwa . Teraz jedynym przyjacielem był mój kot ;/ dopóki mi nie zwiał przez okno :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa19283 Hm łatwo się pisze a trudniej jest coś wykonać niestety, na kafe może jestem śmiały ale w realu taki nie jestem i to dla mnie jest problem. Dziś dziewczyny są wymagające szukają ideałów a nie takich prostaków jak ja. Zastanawia mnie czemu masz gorzej, dziewczyny mają zawsze większe szanse w poznaniu kogoś więc w czym u ciebie jest problem?? A jeżeli kotek się nie znajdzie to może ja będę potrafił go zastąpić Tobie :) Jeżeli się odezwiesz do mnie to będę bardzo późnym wieczorem. POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
ja nienawidzę lalusiów :) lubię normalnych facetów . W sumie ja też na realu jestem bardzo nie śmiała, a faceci przeważnie na urodę ,a głównie na cycki . :) może podasz maila? bo tak na forum to i tak nie za bezpiecznie co kolwiek podawać potem piszą masowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
po za tym ciężko jest trafić na poważną osobę . Bez przesady ,ale większość szuka tylko na sex ,albo żądają sexu po tygodniu znajomości ,dla mnie to nie miłość , moim zdaniem to nie uprawia się sexu tylko się kocha z osobą ,którą darzy się uczuciem ,a uczucie po tygodniu to chyba tylko przelotne zauroczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik911
uprawia to się pole :D :D :D :D :D. MIchaś jest naprawdę bardzo nudny hehe i napisałeś że w realu nie jesteś tak śmiały, a tutaj niby jesteś, podniecasz się jak tylko jakaś panienka do ciebie napisze, a z tego co zauważyłem pisało ich tu kilka........i gdzie one są teraz? Przekonały się że nie warto mieć takiego znajomego nawet jak ty. Zmień się a ni próbuj zmieniać innych, jesteś facet a nie ciepłe kluchy. A na razie tego że jesteś facetem nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
PRAWNIK911- ty się lepiej nie odzywaj ^^ za pewne dla cb facet to nie taki ,który jest wrażliwy ,ale taki ,który wie jak przelecieć laskę i ją zostawić.... o wiele bardziej wolę nieśmiałych i wrażliwych niż narwanych rozrywkowych i cwaniaków. Po jego wypowiedziach widać że szczęśliwy nie jest ,a na prawdę może fajny z niego facet . Jak się odezwie i da jakieś gg czy maila popiszę z nim i faktycznie może jest taki jaki myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ale ty duzo błędów
robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
przestawiło mi się z polski(Programisty) na polski(214) cud że jakoś jeszcze piszę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×