Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość łatwo jej odbije
Tak ci mówi? Unika? Czyli zonie też wsadza Ale niewyzyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racuchyuwielbiam
a tak w ogóle ci szczęścia życzę, ale sama juz wiesz, że wartościowanie się kosztem innego człowieka to jazda na pohybel. Mam nadzieję, że będziesz odstępstwem od złotej reguły. I więcej pokory ci życzę. Doceniam jednak twoją szczerość i ten brak ubierania w tęczę szamba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titumitu
temat mnie też dotyczy ......nie czytałam twoich wypwiedzi,ale jezeli jestes kochanką i szczycisz sie tym i czujesz sie wywyższona,ze twoj kochanek nie sypia i nie przebywa z zoną to uwazaj,los krutny bywa i pewnego razu ty mozesz być taka żoną,której twój facet bedzie unikał i nie bedzie z toba sypiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
I ti Cie chyba boli- czekacie aż zona za was załatwi sprawy rozwodowe? A w imię czego? Zrobi to jak jej będzie pasowało. Pamietaj jak będzie rozwód z orzeczeniem o winie to Twój kochanek do końca zycia bedzie jej płacił alimenty, oczywiście na dzieci też. Niezła perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
I ti Cie chyba boli- czekacie aż zona za was załatwi sprawy rozwodowe? A w imię czego? Zrobi to jak jej będzie pasowało. Pamietaj jak będzie rozwód z orzeczeniem o winie to Twój kochanek do końca zycia bedzie jej płacił alimenty, oczywiście na dzieci też. Niezła perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Jestem starsza od niego o 2 lata Żona młodsza od niego o 5 lat Jestem starsza od jego żony o 7 lat Rozwiązuję ci zagadkę Podobno gdybyś pisała dziś maturę, to byś tego nie rozwiązała. Podaję wynik, jestem starsza od jego żony o 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titumitu
temat mnie też dotyczy ......jestes głupolem.MIałabys chociaz trochę przyzwoitosci w sobie i więcej pokory. Ty zachowujesz sie jak pojeb.Masz kochanka,OK,ale dlaczego ejstes taką wredną suką w stosunku do jego zony?Dlaczego jestes taka pyszałkowata? UWAZAJ,BO LOS LUBI SIĘ MŚCIĆ PEJEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i odpowiedzi nie dostałam... kurde baby ! dobrze wiemy ze potrafimy byc rozne...ale dlaczego tak okrutne wobec siebie? tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pamietaj jak będzie rozwód z orzeczeniem o winie to Twój kochanek do końca zycia bedzie jej płacił alimenty" Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
jesli to do mnie to nie pytałam Cię o wiek. Twój wiek nie ma tu nic do rzeczy- jesteś niedojrzała i infantylna, wiek nic nie zmieni. Róznicy miedzy tobą a jego zoną specjalnej nie widzę- ona jest ze zdradzaczem choć o tym wie, Ty jesteś ze zdradzaczem- też o tym wiesz. Widocznie wszystkim z tym wygodnie- peknie jak komuś zacznie to przeszkadzać. Ciekawe komu? Może kochankowi? Ale nie sądze- oni sa przeważźnie tchórzami, jedyne na co ich stać to wciągnąc do łózka jakąś gośkę. A poza tym musiałby podzielić sie majątkiem- a to boli, oj boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titumitu
goska287 nastepna pojebana idiotka,która za grosz pokory w sobie nie ma. LOS TEZ SIE ZEMSCI PEWNEGO DNIA NA TOBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
gośka- masz jakieś informacje na ten temat? Bo ja jestem rozwódką z winy mojego EX zdradzacza- i mogę dostać alimenty do końca swoich dni. Czyżby Sąd sie mylił?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz sie otwiera- Po prostu zmyslasz. Alimenty na zone sa tylko w przypadku gdy pogorszyl sie jej stan majatkowy po rozwodzie. Obowiazek alimentacyjny w takim przypadku wygasa najpozniej po 5 latach lub gdy byla zona wyjdzie ponownie za maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Naduzywasz tego słowa- nie wiesz co odpowiedzieć? tez Cię pewnie czekaja alimenty jak rozwód będzie z winy kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta53
nóż się otwiera, teraz już rozumię skąd u ciebie tyle nienawiści. Zmienisz się jak znajdziesz prawdziwą miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz sie otwiera- Rozwod juz dawno mial miejsce i jedyne alimenty jakie placi to na dziecko. Dobrowolnie zreszta, bez wyroku sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Masz złe informacje- tak jest jesli jest rozwód bez orzekania. Jesli z orzekaniem- zawsze mam prawo do alimentów oczywiscie nie mogę wyjść za mąz- ale mnie się juz nie spieszy w tym kierunku. I nie muszę wukazywać , ze pogorszyły mi się warunki zyciowe- zreszta jaki z tym byłby problem- 1 wypłata to nie to samo co 2, to chyba logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to ty masz zle informacje. Jak jest bez orzeczenia o winie, to alimenty na zone nie przysluguja nawet jak pogorszyla sie jej sytuacja materialna. A jedynie, gdy znajduje sie ona w niedostatku, czyli krotko mowiac nie ma co jesc. W innym razie nie dostajesz zadnych alimentow. Jedna wyplata to nie to samo co dwie, a jedna osoba to nie to samo co dwie. To chyba logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku co ty znowu robisz na forum,dzień i noc.... Co na to twój wymyślony "partner"????? Gasiaczku gdy rozwód jest z wyłącznej winy męża ,płaci on alimenty do końca życia żonie.....a i jeszcze ona po jego zgonie ma prawe do renty rodzinnej po nim!!!! No chyba ,że wyjdzie za mąż ,lub nie będzie się ubiegać o alimenty na siebie,bo na przykład ich nie potrzebuje. Gosiaczku a może zajmij się chwilkę swoim "partnerem" bo cię w końcu wymieni na lepszy model???!!!!Siedzisz na forach całe dnie i wieczory,ubaw z ciebie mamy po pachy!!!!! błlaahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż sie otwiera
Zyta- ależ ja nie mam w sobie nienawisci, wiedzie mi sie nieżle. Nawet z moim byłym potrafię rozmawiać i smiać się. Niestety na tym wszystkim on stracił najbardziej- został bez dachu nad głową i w perspektywie ma płacenie alimentów dla mnie - jak tylko mi się coś odmieni. Na razie pracuję i daję mu spokój a potem zobaczę. Mam nadzieję , ze ponformuje o tym fakcie każdą nastepną kandydatkę na zonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka - nowa- Obowiazek alimentacyjny na byla zone, o ile pogorszyla sie jej sytuacja materialna po rozwodzie, wygasa najpozniej po 5 latach od rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu fiu :D:D:D:D -temat mnie tez dotyczy -'seksu z nia unika ' buahahahahahaha -dzieki poprawilas mi humor -jesli chodzi o zyte 53 to wydaje mi sie ,ze "53" to jest jej IQ , bo baba 53-letnia , ani 59-letnie nie moze byc az tak popierdolona :O -gosia - bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopowiem madra gosiu -tylko wtedy gdy rozwod byl bez orzekania winy , jesli wina byla po ktorejs stronie nie wygasa niestety -ZONK :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alimenty...
Alimenty taaak... Typowe dla biednych żonek ŻAL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisalam winny - moze byc nim zona , nic sie w prawie przez to nie zmienia cialaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×