Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość Nienormalne
Ciab :D :D :D nie mam wiecej nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Czemu wy broniące faceta??????!!!! :( Ja kocham - nie zdradzam. A wyobraźnię sobie, ze miałam taka sytuacje całkiem niedawno. Facet przystojny jak cholera laził i laził za mną dłuższy czas. Ale na mnie to nie robiło wrażenia, bo mam swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:44 [zgłoś do usunięcia] Nienormalne Czemu wy broniące faceta??????!!!! Ja kocham - nie zdradzam. A wyobraźnię sobie, ze miałam taka sytuacje całkiem niedawno. Facet przystojny jak cholera laził i laził za mną dłuższy czas. Ale na mnie to nie robiło wrażenia, bo mam swojego faceta. Mówisz o stosunku płciowym, pieszczotach, oralu, analu itd. całej fizyczności? Bo jeśli chodzi o emocje i umysł, to już zdradziłaś swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Ciab dowalilas do pieca :D Jestem w związku, więc niemam prawa powiedzieć, ze inni faceci są przystojni?! :D :D Ale Moj jest ponad nich. Moj to jest anioł, nie mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńko
idź do psychiatry, bbo urojenia to choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)no i tego się trzymaj, no chyba, że masz niskie poczucie wartości i musisz się ciągle u utwierdzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienormalne, ja lubię dowalać do pieca;) :) ale do swojego, żeby była jasność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab- Poki co to Ty sie tu zawziecie produkujesz, wiec nie wiem kto ma niskie poczucie wlasnej wartosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moj facet otwarcie mi mowi ze mnie zdradzi jesli nie bede sie z nim kochac tak czesto jak on chce... ja na to mu odpowiadam, ze lepiej zeby mnie zostawil...on ta to, ze mnie kocha i chce ze mna byc i mnie pragnie ale ja nie pragne jego" - czasami nie wiadomo co zrobic, powaznie, a kochanki typu goska to wykorzystuja, a faceci w tym wszystkim sie najlepiej czuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:48 [zgłoś do usunięcia] goska287 ciab- Mysle, ze powinnas umowic sie do psychologa. Dlatego, że życzę Ci, żeby los Ci oddał, to, co komuś teraz robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA TO NAWET PSYCHIATRA NIC NIE PORADZI: 14:59 [zgłoś do usunięcia] kochankokochanka a możesz powiedzieć, ty go uwiodłaś czy on ciebie? bo nie wiem, jak to zacząć... 15:02 [zgłoś do usunięcia] goska287 Ja zrobilam pierwszy krok i poczatek, pozniej samo sie potoczylo. W pozniejszym etapie pomoglam mu jeszcze podjac wlasciwa decyzje o odejsciu od zony 15:08 [zgłoś do usunięcia] goska287 Cokolwiek. Badz jak najwiecej w jego zyciu, pisz, dzwon. Na poczatku spokojnie. Po jakims czasie mozesz sie z nim gdzies umowic. Jeden, drugi raz. Pozniej zapros go do siebie. Co do zony musisz postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego. Wykorzystuj wszystkie spiecia miedzy nimi, pocieszaj go. Albo po prostu zrob z niej wariatke. Jak bedzie mial jej dosc to zacznij rozmawiac o wspolnej przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Tylko, ze to nie kochanka komus obiecywała wierność. To nie kochanka komus slubowała miłość i wierność do końca życia ;-) Dlatego wciąż jestem zdziwiona, ze facet jest dla was ofiara wstretnej kochanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz na temat mowa o tym, dlaczego kobiety poniżają się do tego, żeby walczyć z żoną o jej męża :D:D umiesz czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Ale facet pozwolił gośce na takie zachowanie i sam traktuje żonę jak wariatów. Gdyby żonę kochał, to by nawet na goske uwagii nie zwrócił. Czemu jest to wam tak cieżko pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?? Używasz w ogóle rozumu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet jedna z tych kobiet zamieszcza dość jasną i precyzyjną linię działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienormalne- Bo okazaloby sie, ze nie sa takie bez skazy, na jakie staraja sie kreowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:58 [zgłoś do usunięcia] Nienormalne Ale facet pozwolił gośce na takie zachowanie i sam traktuje żonę jak wariatów. Gdyby żonę kochał, to by nawet na goske uwagii nie zwrócił. Czemu jest to wam tak cieżko pojąć? Ja nie wchodzę dalej w temat, bo mam gdzieś to, co zrobi żona:mi chodzi o to, że jakaś szmata się chełpi,że odbijała przez rok męża jakiejś kobiecie i skrzywdziła dziecko, tylko o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Ciab ja osobiście za zonatego bym sie nie brała. Ale jak powiedziałam wcześniej. Facetowi sie spodobała i zdradził żonę. Kochanka faceta nie porywa i nie więzi, nie przystawia mi pistolet do głowy, ze facet nie ma wyboru. A wy wciąż obwiniacie kochankę, jak to podstępem faceta wam odbiła. Facet to nie rzecz, ze można ja zabrać... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem więcej, zastanawiam się, co trzeba mieć w sobie, żeby się zadowolić takimi ochłapami i czekać przez ponad rok, żeby facet odszedł od żony... żeby przez rok go do żony zniechęcać i jeszcze się tym chwalić w momencie, kiedy nie ma żadnego powodu do dumy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
TO ON SKRZYWDZIŁ DZIECKO, nie kochanka Kochanka nie ma żadnego dziecka. Facet ma i powinien myśleć o konsekwencjach. Ciab taka tępa strzała jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj co wcześniej pisałam - u mnie taki facet nie miałby racji bytu :Dbyłby totalnie spalony, jakby się zadał z taką ........więc się nawet takim facetem nie interesuję, nie omawiam, nawet nie biorę takiej opcji pod uwagę... ale kiedyś o kobietach miałam lepsze mniemanie - no na pewno nie takie, że włażą do jeszcze ciepłego łóżka żony i zadowalają się ochłapami i namiastkami związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienormalnie... oboje krzywdzą dziecko, bo czas spędzony z kochanką, ten ojciec powinien spędzać z dzieckiem/dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab- Ty niczego nie kumasz. Ja sie niczym nie chwalilam, tylko doradzalam autorce tematu. Pozniej przyszlas Ty ze swoimi teoriami i zaczelas zasmiecac temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Napisałas, ze kochanka jest winna rozpadu rodziny i skrzywdzila dziecko. Facet znowu oczywiście bez winy i ofiara. Współczuje wam dziewczyny tego myślenia :O Moj wie, ze jak mnie zdradzi to ma od razu spada na szczaw. Szanujcie siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Ciab - ze co? Co za tepa dzida z ciebie. Nie będę z tobą rozmawiać, bo jesteś za głupia :O O Kant dupy rozbij sobie swoje teorie :O Ja pieeerdolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienormalne, a gdzie ja napisałam, że bym go nie kopneła w 4 litery, jakbym się tylko zorientowała, że zdradza?:D:D Czytaj kobieto, co piszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Twoja wypowiedz o tym, ze mąż spedzilby czas z dzieckiem zamiast kochanki i dlatego kochanka jest winna. Teoria roku. Aż padłam :classic_cool: Powstałam i pracodawcę tez należy winić, bo zamiast do pracy to by z dzieckiem czas spędził?? Złamanie nikt poza zdradzajacym nie jest winien. Chce to zdradzi, nie chce to nie zdradzi. Prościej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×