Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość bbbbeeee
goska ma swoja filozofie zyciowa.zycie uklada,rodzine chce zalozyc,zona byc....przygotowyje sie ostro do zycia bo nawet juz i na forum rozwodek siedzi.tak ,tak takaprzyszłosc ja czeka...takich gosiek pełno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale spokojnie to wszystko rob , bo ja happy endu jakos nie wygladam . To latwy facet jest. Zakumaj wreszcie i pomysl jak sie poczujesz w skorce jego bylej zony ? Obstawiam ze bardzo chujowo . Awtedy pozostanie tylko westchnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
jakie spokojnie? jak ona życie za rogi złapała?!!!! wylazła z mułu i wdrapała sie na szczyt, ma doktorka i kasiorę moze jechać na wioskę i błyszczeć w yarisce i na szpilkach goska teraz jest panisko- Doktorowa! buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie....
moj ex to juz 3 goske przerabia.a ja mam teraz super,spokoj,mało prania,sprzatania,nie spie w oparach alkoholowych po jego powrotach od kumpli,w weekend z przyjacielem jade do knajpki na obiad.na wakacjach byłam we włoszech,teraz jade na seszele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do echo
goska bedzie miala to na co zapracpowała,koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo71- Ja wszystko robie z glowa i ze spokojem:) Nie jestem taka glupia, jakby Ci sie moglo wydawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak ma zycie wygladac . Cisza spokoj i czyste sumienie -bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
no i git, nie uzalezniasz swojej wartosci od jakis portek, masz klasę ale gosia też ma klasę nawet z sześć klas podstawówki ale beka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith___25
JA ODBIŁAM-NIE ŻAŁUJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????????
goska przeprasza za utrudnienia.....ale mózg sie jej wyparował i ciezko jej idzie z pisaniem,a jeszcze rozwodki trzeba obleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowie Ze jestes glupia ,ale ze madra tez nie moge powiedziec .... :P Robta co chceta :D:D:D:D:D ide sie potulac do mojego osobistego :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
nie goska ty nie jestes glupia, ty jestes sprytna tak sie mowi na inteligentnych inaczej kurewki maja czesto talent do urządzenia sie przy czyimś portfelu, do tego im sprytu wystarcza takie kleszcze, dobrze wypatrzą do kogo sie przyssać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka....:)...
goska klase ma specjalnej troski,teraz doktorek ja prowadzi,jest w dobrych rekach,jako terepie rozwoju intelektualnego ma zalecone przebywanie na forach.dawkowanie cały dzien do nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entonmoton
goska287 ja np.nie uwazam ciebie za głupią,wrecz przeciwnie,cwana kurwa z ciebie.Zakreciąłs sie koło lekarza,który ma kase,a że miał zone,to musiałas sie nieźle natrudzic aby doszło do romansu,a potem do rowodu. Ne różnisz sie nieczym od tych kurwe z agencji towarzyskich,Jestes zwykął kurwa sprzedajną. Gdyby ten doktorek miał inny zaqwód i duzo mneij kasy,to bys nawet nie spojrzała na niego. Pokaz mu wszyskie swoje wpisy na kafaterii,to sie facet przewkona,ze na akse pojeciałąs,a nie na niego.Teraz chcesz zobie zabezpieczyc przyszłsoc zajsceim w ciaze i slubem z nim. SDama pisałas,ze jak wyjdziesz za niego za maz i bedziesz miała z nim dziecko,to bedziesz maial zabezpieczenie na przyszłosc. Zal mi troche tego doktorka,bo jakby biedny był,to bys go całkiem olała kurewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
eeetam, wcale nie żal doktorka dwie szmaty sie dobrały :)))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
dziecka doktorka szkoda, bo ma szmatę ojca i dziecka co go splodzi ta kurew szkoda i naszych dzieci bo moga chodzić z taką degeneracją do klasy szok szok szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha gocha
trafiła szmata na kurwiarza i sie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entonmoton
01.05.2012] 14:53 [zgłoś do usunięcia] goska287 Nigdzie nie napisalam, ze ide do lozka po pierwszym spotkaniu Aha i jeszcze do tamtego wyzej: tak, wiekszosc facetow to wlasnie tacy"idioci" ktorych mozna latwo zmanipulowac cialem O tym zreszta jest chyba ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entonmoton
goska287 pokaz swojemu doktorowi to co napisałaś. "wiekszosc facetow to wlasnie tacy"idioci" ktorych mozna latwo zmanipulowac cialem " zmanipulowałas kurewko doktorka i tylko jego dziecko na tym cierpi,bo bedzie sie musiało z twoim dzeckiem i toba dzelic majątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entonmoton
00:32 [zgłoś do usunięcia] goska287 zeby zaobraczkowac, to musi byc facet dobrze zarabiajacy jaki jest sens brania golodupca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
daj spokój, przecież to jest właśnie największe teraz gosi utrapienie, jak sie pozbyć bachora doktorka, żeby sie z nim nie dzielić???? może inna kurew doradzi gosi, bo tutaj mam mały zonk w swoim życiowym planie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanekkkkkkk
goska gdzie jestes?na forum o butach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia o niczym innym nie
na forum o dzieciach czyta temat o najczęstszych przyczynach śmierci do lat 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka gosi
jestes super suczka lovam cie gosiaczku a twoj doktorek ma moze fajnego zonatego kolege?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia nie byłabyś dnem, gdybyś naprawdę kochała tego mężczyznę a nie tylko leciała na jego kasę, chociaż i tak nie popieram rozbijania komuś małżeństwa, gdzie są dzieci ..........i tak prędzej czy później facet wyczuje, że lecisz tylko na pieniądze, nie bądź naiwna że tego nie wyczuje i w końcu zostawi Cię.....zresztą ten Twój doktor to tak naprawdę żadna rewelacja.....wielka mi rewelacja doktor....no ale to taka tylko mała dygresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka gosi
zazdroscisz gosiaczkowi sama bys chciala doktorak ale nie jestes na tyle inteligentna zeby takiego zdobyc nie masz ciala na ktore poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huahfaa
gosia tańczy na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka gosi
gosia pokazala mi jak zyc to jest bohaterka naszych czasow kobieta sukcesu przestancie ja krytykowac bo zrobilybyscie to samo gdyby was jaki chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka wstawaj
i obciągaj! doktorek z dyżuru wrócił chyba nie chcesz żeby poszedł do innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×