Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość nawalona ziutka
nie masz na czole ale ludzie mają nos a szmata zawsze śmierdzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje że Gośka to facet a nie kobieta nie wierzę że tak odpowiada i pisze kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalona ziutka
albo pryszczata małolata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
aha ze niby ten twoj romansik to taki w ukryciu nikt nic nie wie hehe dobre:) ty myslisz ze nikt nie wie a pewnie jestes juz u wszystkich na jezykach! mam nadzieje ze dopadnie cie zbiorowy lincz:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o słodka minuto
I czym Ty sie goska 287 chwalisz? Nie stać cię na to, zeby znaleźć sobie wolnego faceta? chociażby w internecie? ale nie, prościej jest rozbić czyjąs rodzine. Brawo. możesz by c z siebie dumna:/ ja jeszcze nie mam męza, ale narzeczonego, i są dwie baby- doslownie baby majace ok.40lat a mój narzeczony 26 i pisza do niego takie smsy ze glowa mała. jedna nawet podstępem chciala go zmusic do slubu i z tego powodu chciała sie ze mna rozstac po pół roku znajomosci, na szczescie przejrzał na oczy i juz sie z nia nie kontaktuje. swoja droga ma ta baba takie imie jak ty tu w pseudonimie, wiec mam do tych twoich wypowiedzi podwójne obrzydzenie. pozostala druga , żona, matka dwojki dzieci, która " miło wspomina masaże u niego i chcialaby je powtórzyć":/ co za szmata. jestem pewna ze narzeczony jest mi wierny ale wkurzaja mnie takie baby jak m. in. Ty goska 287. jestescie jak pijawki, żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuuu- Moze w mniejszym miescie by tak bylo, w duzych miastach takie rzeczy sa raczej niezauwazalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
oj kochana jaka ty glupiutka jestes. zebys sie czasem nie zdziwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
wymalowane na czole? szmata śmierdzi - o co w tym wszystkim chodzi? Może mi ktoś wytłumaczyć? Kobieta była zdeterminowana do zdobycia faceta, on dał się zdobyć tworzą związek i co? Takie jest życie wiadomo że nie jest to sytuacja komfortowa dla żadnej ze stron ale tak się dzieje a ty 90% osób zachowuje się jakby chciało zlinczowac dziewczynę. Nie pochwalam takiego zachowania - po rtupach do celu ale jak dla mnie to facet jest odpowiedzialny za rozpad swojego małżeństwa które musiało mieć widać bardzo kruche podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
Dalej jadą po Tobie Goska?? :D :D Traktujecie ja jak terrorysta, który porwał biednego mężusia i groził śmiercią, więc facet odszedl od zony :D :D Ale dyrdymały, ze ONA rodzine rozbiła. On ja rozbił. Ale wy tepe dzidy tego nigdy nie zrozumiecie i dla was zawsze winna będzie kochanka. Podstępem prawie ślub z Twoim facetem wzięła?? Padam padam padam :classic_cool: Takich tepaków bierzecie za facetów, to pózniej inne PODSTĘPEM do ślubu go zmuszają :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
O słodko minuto - to o twoim tepym narzeczonym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
a opiopi to pewnie gosienka - gosia ma kochasia doktorka to i pewnie 20 komputerow bo stac ich na to:)wiec siedzi i klika z kazdego a jak nie gosienka to kolejna ktora du.y dala i rozbila rodzine i teraz na sile usprawiedliwia wszystkie takie jsk gosia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
mylisz sie tuuuuu - opiopi to nie gosia. I jeszcze jeden apel do wszstkich pań - spójrzcie na swoich mężów bo to oni ślubowali wam wierność i lojalność a nie gośka, srośka czy inna baba. Ja zawsze stoję po stronie kobiet i nigdy ale to nigdy nie dam sobie wmówić że mężczyzna został do czegokolwiek zmuszony, zdradził, rozbił małżeństwo ale na litosć boską on a nie ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
Jak już wcześniej pisałam. Mnie zonaci i z dziećmi nie kręcą, ale nie rozumiem czemu tak naskoczyliscie dziewczynę i faceta traktujecie jak ofiarę. Powtarzam sie : mogła nago za nim biegać, gdyby kochał żonę to by nawet na nią nie spojrzał. Mogła mu historie swiata opowiadać, gdyby kochał i znał żonę bardzo dobrze, to by nie uwierzył. Facet jest winny rozpadu rodziny, bo to on ślubował wierność i on te obietnice zerwał. Goska sie zakochała i jak każda kobieta, której facet sie spodoba, podrywala go. Facetowi tez sie widocznie spodobała skoro z nim jest tepaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Przeraża mnie ograniczenie kobiet które tu piszą, masakra. Wy traktujecie mężczyzn jak bezwolne istoty, kierujące się tylko instynktem i niepanujące nad popędem seksualnym? Wystarczy że pojawi się jakaś kurwa, zamacha cyckiem przed waszym mężem i po małżeństwie??? i to oczywiście nie jego wina biadaczka tylko tej podłej baby. HAHAHAHHAHA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o slodka minuto- Kolejny raz powtarzam, ze niczym sie nie chwale. Poradzilam tylko autorce tematu, nie wiedzialam, ze tak sie rozmowa potoczy. Co do facetow z netu, to wybacz, ale nie mialam czasu na takie zabawy. Zreszta zaden powazny, wartosciowy facet nie szuka kobiety w internecie. Mozesz mi wyjasnic jak mozna kogos podstepem zmusic do slubu? To bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
opiopi nie wtracaj tu litosci bozej bo litosc boza gardzi takimi jak gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Tuuuuuuuuuu a ja gardzę tobą bo nie potrafisz rozmawiać jak dorośli, wypowiadam sie w temacie , na tym polega dyskusja i nie życzę sobie żebyś mnie obrażała, że daję komuś dupy itd. używaj rzeczowych argumentów bo o mojej dupie to ty gówno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
gowno wiem o twojej dupie i gowno mnie ona obchodzi naucz sie czytac ze zrozumieniem opiopi czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o słodka minuto
Nienormalne- ciesze się, że dałam Ci powód do radości i takiego ubawu po pachy, mnie jednak do śmiechu nie było wtedy. Nie zamierzam Ci przecież opisywać całej tej sytuacji bo nic Ci do tego. Chciałam w ten sposób pokazać, że kobiety dążąc do celu są perfidne i nie mają żadnych hamulców. Ona mu wtedy powiedziała, że zostało jej ileś tam życia i że jej marzeniem jest poslubienie go...nonsens, prawda? tyle ze mój facet pracuje w zawodzie medycznym to mial jakies tam kontakty u lekarzy i wtedy okazało się, że to jedna wielka ściema. I nie uważam, że jedynie kobieta- kochanka jest odpowiedzialna za rozpad małżeństwa(choć tak mogło wyglądać w poprzednim poście), facet też tu nie jest bez winy, mój ma w każdym bądź razie juz ostatnia szanse. Ale Tobie nikt nie daje prawa, zeby wyzywać od tępaków mojego faceta. ale tak to już jest, że niektórzy mierzą swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
A twój facet to dobry samarytanin, ze postanowił ja poslubić?? :D :D :D nie wierze Utwierdzilas mnie w przekonaniu, ze to tepa dzida z twojego faceta. Powiem wiecej :classic_cool: tak tepego nigdy nie spotkałam. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie porabani jesteście xxx
słuchajcie mnie uwaznie bo nie wiem czy wiecie, wydaje mi sie że nie wiecie. Mamy XXI wiek, to normalne że ludzie sie rozwodzą, zakładają nowe rodziny. Skoro mezczyzna odchodzi od żony do innej tzn. że w małżeństwie było coś nie tak. Jakby wszytsko grało, było w porzadku to facet by na stado gołych bab nie spojrzał. Taka jest prawda, wy nie umiecie tego przyjac do wiadomości, zyjcie dalej w sredniowieczu, odcieci od rzeczywstości. I wiecie co wam jeszcze powiem, kochanką nigdy nie byłam i nie chce być, ale zycie pisze rózne historie, a jak pojawi się odpowiedni mężczyzna to swoje poglądy za przeproszeniem wypie******ie przez okno :) A osoby które gośke nazywaja sz*atą to do was tyle powiem: NIE MIERZ INNYCH SWOJĄ MIARĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
tuuuuuu - nazwałaś mnie olejną która dała dupy i rozbiła rodzinę tylko dlatego że uważam ze za takie rzeczy jak rozpad małżeństwa ponosi odpowiedzialnosć przede wszytkim mąż a nie jego kochana - mam prawo do takiego sądzenia i nie obrażam nikogo w przeciwieństwie do ciebie. Ale widać takei emocje cię opanowały że nie panujesz nad tym co piszesz skoro śmiesz jeszcze mówić mi żebym czytała ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o słodka minuto
wcześniej znali sie, bo on ją rehabilitował, i ona widocznie sobie coś ubzdurała, podobno była cięzko chora i takie tam pierdoły..u niego w domu znalazłam list od niej, w którym napisała, ze go kocha..a mój facet kiedys komus obiecal, że jak kobieta bedzie go o cos prosic, to spelni jej prosbe( wiem, ze to dizwne, i niezrozumiałe, ja sama momentami ledwo ogarniam ten jego honor i postanowienia, ale znam go, dlatego jak dla mnie to wszystko inaczej wygląda niż dla Was) no i pojawila sie ta gośka cała i miała taka wlasnie prośbe...a ona miał wybrac miedzy honorem a mną, na szczescie wybral mnie, mamy to juz za soba, ale nikomu czegos podobnego nie życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
o słodka minuto - jak dla mnie jesteś bardzo wyrozumiała ale też naiwna - nie chcę cię obrazić. ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji więc moze nie oprę się na swoich doświadczeniach ale i tak uwazam że skoro facet jest już z jedną partnerką, żoną, dzieczyną.... to inne go nie interesują, nieważne czy chore czy proszą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie porabani jesteście xxx
a jeszcze taka dygresja. Zauważyliscie że te które uważają ze winna wszytskiemu jest kochanka potrafia tylko obrażać innych? Ja nie zauwazyłam zeby na tych forum ktoś rozwinął swoja wypowiedz, tylko cały czas padaja jakies wyzwiska. Natomiast te kobiety, które uwazają ze winien jest maz potrafia rozwinąc swoja wypowiewdz bez uzywania przekleństw. I kto tu jest prostakiem hmmmm??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze, jestem przerażona ja też miałam kochanka, ale okazuje się, że nie dorównywałam do pięt kochankom tutaj spotkaliśmy się w życiu, jakaś tam chemia, trochę seksu, ale w końcu się ogarnęłam nie pomyślałam ani przez chwilę o rozwalaniu rodziny- mojej czy jego do cholery- ile można mieć klapki na oczach? moje drogie kochanki zacznijcie do myślenia używać jednak może głowy, bo Was tak kopnie życie w dupkę, że naprawdę będzie bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o słodka minuto
do nienormalne- no coś w ten deseń:P taki typ, ciągle chętny do pomocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
Twój facet jest Nienormalny. Naprawdę :D jakieś obietnice, honor sronor. Nie dało ci to nic do myślenia?? Ze tak łatwo mu cię zostawić?? Bo jakaś inna sie w nim zabujala, a tobie głupot nagadal o jakimś przyrzeczeniu. O matko i córko aż szkoda słów. Przyjdzie następna i dla następnej tez cię zostawi. Tlumacz tlumacz go, on niewinny :classic_cool: to te kobiety są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×