Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Jezu jakie tu są teksty.....masakra jak Cię czytam facet z kochanką, normalnie oczy mi wychodzą z orbit jak czytam o tej Twojej kretynce żonie i kretynce kochance.....aż mi trudno uwierzyć, że takie idiotki są na świecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że całe to forum to jakieś fantazje, nie wierzę że tacy ludzie istnieją naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ananaska
tak, gośka też wymyśla jakieś historie -plastikowa lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
ananasek to sie nazywa zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
ananasek3 wiesz co ja z reguły kobiet nie obrażam bo mam szacunek do kobiet i z góry cię przepraszam ale do ciebie szacunku miec sie nie da. Takie wstretne baby jak ty omijam szerokim łukiem i nie mam zamiaru wchodzic z toba w rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
:) Mieczko to rzeczywiscie moj wybor, i ja bede z tym zyc. Najbardziej w tym ukladnie kocham siebie. Nie mam nic do stracenia, bardzo dlugo go odtracalam, niestety to byla dla niego mobilizacja... no i bum.. doszlo do tego.... nie zebym byla zaskoczona :) jestem zadowolona z rozwoju wypadkow :) Jakie szczescie ze to ja nie jestem ta biedna kobieta ktora bez faceta nie da sobie rady... przez takie niedorajdy zyciowe faceci tkwia w bezsensownych zwiazkach.... :( Wspolczuje. Z kimkolwiek bedziemy sie wiazaly to pamietajmy o swojej niezaleznosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z kochanką, nieźle się ustawiłeś...ale to jest wina całkowita kobiet że Ci na to pozwoliły...żadna nie powinna z Tobą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
ananasek ty samotna jestes tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
od tego twojego szczekania to glowa boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
jestes samotna i zgorzkniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
dlaczego uważasz ze sie ustawiłem? Myslisz ze gdybym kochał zone robiłbym jej takie świnstwo? Kocham inną kobiete z która będę w przyszłości. Widzisz jest jeszcze jedna sprawa. Duzo przeciwności losu było jest i będzie przed nami, a my o nasze szczescie będziemy walczyc bo jest o co. A wiesz że jak cos cięzko dostac i sie wywalczy to szanuje sie 100krotnie bardziej.. Dlatego własnie wierze w nas bo jest między nami miłośc, a ta miłosc daje siłe i moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
taaaa, przez niedorajdy życiowe faceci tkwią w bezsensownych związkach. A moze faceci tkwią w bezsensownych ( zdaniem kochanek) związkach bo tak im wygodniej? Bo lubią mieć i kochankę i ciepełko domu rodzinnego? Bo chcą mieć dzieci, ale jednocześnie chcą uprawiać seks na tysiące różnych sposobów? Przecież idealnym przykłądem jest tutaj wypowiedź pana "facet z kochanką"... Wiecie dlaczego? Bo z jednej strony biedna żoneczka i dzieciątko- no nie poradzą sobie bez "żywiciela", a zdrugiej ognista, ukochana kochanka- miłosć życia tego faceta. Jednocześnie obie przez tego człowieka poniżane... Smutne i groteskowe zarazem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
ananasek ty cały czas kogos tu obrażasz i masz czelność twierdzic ze ty jestes atakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
na poczatku przyczepilas sie do goski, pozniej do dziewczyny ktora jest w zwiazku od 8 lat i nie ma jeszcze slubu ( TO STRASZNE), teraz na tapete wzielas sobie faceta . Kim ty jestes zeby tak wszystkich oceniac? ! Mysle ze jestes zwykla smarkula ktora gowno wie i gowno widziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to miałam na myśli, że gdyby facet z kochanką naprawdę którąś z tych kobiet kochał i szanował żonę lub kochankę, to byłby tylko z nią, a nie prowadził dwa równolegle związki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj babeczki babeczki kochane
ten facet z kochanką to ten sam troll co gośka :D samotna panna Was wkręca jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
No wlasnie, mnie tez te rownolegle zwiazki wkurzaja, nie mozna zyc z 2 kobietami,. Albo jedna albo druga!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
jesli juz ktos wkreca to pracownik kafe:-), takie jest moje nieodparte wrazenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
Cos w tym złego że kocham właśna kochanke? Rzucacie sie tylko dlatego ze wg was kochanki kochac nie mozna, bo ona moze dac facetowi tylko seks. Gówno wiecie o życiu. Ona daje mi wszytsko i uwierz ze z ta kobieta tez chce miec kiedys dziecko, chce stworzyc normalną rodzinę i chce zeby była moją zona. Chce dzielic z nia zwykłą codziennośc, bo ta zwykła codziennosć z nią będzie "niezwykła". To źle ze kocham? Do zony nie czuje nic i nie zyjemy jak małzenstwo. Sprawa jest jasna wie ze kogos mam to dlaczego nie odejdzie. Obiad zazwyczaj jem u mamy, nie u zony. Wiec dla mnie nie musi gotować. Tak wiec stwierdzenie że u zony mam uprane, uprasowane i posprzatane nie bardzo pasuje. Własciwie wiecej czasu spedzam w moim domu rodzinnym bo tam gdzie jest zona nie bardzo chce sie wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
moj facet przynajmniej mial odwage sie przyznac do zdrady i zakonczyc zwiazek.... nie jedzie na 2 fronty, bo nawet zona w domu i kochanka na boku to wcale zadna wygoda, tylko niepotrzebne stresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
może i troll, ale mało jest takich pseudo facetów, którzy lecą na dwa fronty? Bo żonka nie da sobie rady sama? Bo w domu jest dziecko? A jednoczesnie kochanka to zbyt późno poznana miłosć zycia? Czasem jest tak, ze kochanka wierzy i czeka, czasem żona nic o niej nie wie. Często jak kochanka się zbuntuje małżonek odchodzi, czasem odchodzi od żony i naocznie przekonuje się, ze ognista kochanka w roli żoneczki też jakaś nudnawa.... Za przeproszniem pieprzenie w bambus! Bądź mężczyzną, rozwiedź się z żoną i zadbaj o to, zeby dała sobie radę kobieta. A nie pierdziel coś o miłosci, bo bladego pojęcia nie masz panie "facet z kochanką"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
wg was ktos sie podszywa i wymysla historie która ja napisałem tylko dlatego że boicie sie same przed sobas przyznać ze mozna kochac kochanke. Ale rózne sa przypadki, moj znajomy z pracy spotyka sie z dziewczyną tylko na seks i jest to czysty układ bez zobowiązan. Ja tak bym nie potrafił. Kocham ta kobiete i tyle w temacie a od zony odejde, jeszcze tylko 8 miesiecy i sie wyproawadze z domu( 8 miesiecy z powodów osobistych, których nie będe tu tłumaczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
a co? za osiem miesięcy dziecka już nie będzie? Podobno trzyma Cie przy żonie? Smieszny jesteś, moze wykasuj sobie z nicka słowo "facet" bo kurcze nijak nie pasuje :):) I mniej używaj słowa "kocham"- nie należy mylić znaczenia słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kochanką
jak juz powiedziałem 8 miesiecy i tłumaczyc tego nie będę! I nie chodzi tu o dziecko. Widze ze prawda w oczy cie kole. Ja sie tej miłości nie wstydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
juz go tak nie meczmy. pewnie chodzi o pieniadze.... Ale mi by bylo nawet tych 8 miesiecy szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×