Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość patrycjakonwalinska
gośka, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny problem mam ja
ona nie jest tak wyrachowana jak gosia, taką zgliniznę się czuje na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakonwalinska
to fajnie :) udał się wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakonwalinska
ja właśnie dziś byłam na spacerze i umieram, tak mi gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny problem mam ja
do odpowiem Wiec ja Ci powiem tak. Mój mąż był za granicą 3 lata , wrócił bo kochał mnie i dzieci. Przestał mnie kochać wiele lat pózniej no i stało się co co sie stało. Pobrałam bilingi z przed naszego rozwodu- ta kobieta wysłała do niego 200 Sms;ow w 1 miesiącu, dzwoniła o każdej porze dnia i nocy. czytałam parę SMS;ow- wszystkie jak z romansu, o tym że swiat bez niego nie istnieje , itd. Dziś mogę sie już z tego śmiać, wtedy nie było mi do smiechu. Czy ja miałam jakieś szanse? Na tle tego jak ona zabiegała o mojego męża wypadałam szaro, nie jestem tak egzaltowana, nie mam czasu na pisanie w pracy SMS;ow i nie było takiej pottrzeby. Musiałam paśc na placu boju , to było nieuniknione. Ona tez była zdradzana przez męża- taka cudowna, taka madra , tak umiejąca okazywać miłośc. Nie wiem czy miała męża notorycznego zdradzacza, czy moze sama sobie na to zasłużyła bo mu nie okazywała miłości. Ale zauważ - ona taka cudowna, nie mozesz zrozumieć jej meża dlaczego ją zdradzał. Być moze jakiś inny facet kiedyś pomyśli o Tobie, że byłeś głupi zostawiając taka kobietę jak Twoja żona. Przecież to tak działa. Co dla jednego cudowne , dla drugiego niekoniecznie. Zawsze to nowe ma przewagę, tak to juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny problem mam ja
do odpowiem no to jest problem , to małe dzieci . Pewnie są przyzwyczajone do Twojej nieobecności ale to zawsze dla dzieci trauma. Zastanawiam sie jak mogło dojśc do tego, ze Twoja żona nigdy nie przyjechała chocby z dziećmi, to taka okazja aby im pokazać świat. Swgo czasu mój mąż pracował 1 rok za granicą, w Europie- byłam u niego kilka razy, sama i z córką , która miała 2 latka jak wyjechał. To była okazja , zeby coś zobaczyc no i moja córka bardzo teskniła za ojcem. Nawiasem mówiąc owocem mojego ostatniego pobytu u męża był nasz syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad woda tak sie nie czuje upalu, ale w miescie jest nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakonwalinska
na szczęście w domu mam wiatrak, ale i tak swoje się czuje... myślałam, że wrócicie dopiero wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny problem mam ja
do odpowiem... widzisz różnicę, to twój mąż był 3 lata, czy rok za granicą?? łapię to w locie!! Tak jak gośki fałsz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem, poznym popoludniem:) A kto Ty w ogole, ze takie drobiazgi zbierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvghbjn
16:32 [zgłoś do usunięcia]goska287 A wy dalej o tym samym? " a goska znowu zajeta przez kochanka korwisko dalej spedza czas na forumme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakonwalinska
nie ma nic złego na myśli, po prostu dziś tu weszłam z nudów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakonwalinska
ok poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem...
Nie , nie ma fałszu. Gdy moja córka miała 1 rok maz wyjechał do pracy za granicą , niedaleko. Nie chcę pisać do jakiego kraju ale do bratniego. To było oddelegowanie. Mógł przyjezdzac do domu i ja jeżdziłam do niego. Pod koniec jego pobytu poczęty został nasz syn. Tego pobytu nawet nie liczę bo był w domu 1 raz w miesiącu, przez kilka dni - wczesniej pracował w nadgodzinach, potem je odbierał. Gdy syn miał 1,5 roku mąż wyjechał za ocean- był 3 lata , nigdy go nie odwiedziłam bo nie miałam wizy. I on nie przyjeżdżał z tego samego powodu- przedłużył pobyt nielegalnie. Nie ma w tym żadnego fałszu, nie należę do osób które kłamią, w dodatku bez potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem...
Nie , nie ma fałszu. Gdy moja córka miała 1 rok maz wyjechał do pracy za granicą , niedaleko. Nie chcę pisać do jakiego kraju ale do bratniego. To było oddelegowanie. Mógł przyjezdzac do domu i ja jeżdziłam do niego. Pod koniec jego pobytu poczęty został nasz syn. Tego pobytu nawet nie liczę bo był w domu 1 raz w miesiącu, przez kilka dni - wczesniej pracował w nadgodzinach, potem je odbierał. Gdy syn miał 1,5 roku mąż wyjechał za ocean- był 3 lata , nigdy go nie odwiedziłam bo nie miałam wizy. I on nie przyjeżdżał z tego samego powodu- przedłużył pobyt nielegalnie. Nie ma w tym żadnego fałszu, nie należę do osób które kłamią, w dodatku bez potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem...
córka miała 2 latka - zle kliknełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panigosia
już się udziela na rozwódkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakonwalinska
o już jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakonwalinska
nie odpowiada ci towarzystwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna MAM_ TO_ W_ DUPIE
Kobiety to kurewki i taka jest prawda :) wiem bo sama sie puszczam na prawo i na lewo, no ale coz :) lubie to i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycjakonwalinska- Odpowiada, ale w domu mam lepsze, bez urazy:) Wpadne za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakonwalinska
spoko, rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny problem mam ja
do odpowiem No widzisz każdy przypadek jest inny jak każdy człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosia 287
co dziś napisałaś na forum o rozwódkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×