Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość pchełka3
Ja zamierzam dystansować się, jeśli mu na mnie wystarczająco zależy ( w co wątpię) to podejmie kroki...A jeśli nie, to żebym ze skóry wyskoczyła to nic nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśl mózgiem nie kroczem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
Zgadza się, ma żonę...Pogonię go, bo oszukuję mnie i ją, i całą resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka7777
pchełka a ty masz kogoś czy tylko jest ten kochaś? standardowe zagranie... może faktycznie jest coś w tym na zapas... czasami mi się wydawało przez te 3 lata że gdyby u mnie sie sypneło to byłby moim kołem zapasowym... może teraz on tak myśli... trzeba zebrać siły i zrobić to co będzie najlepsze czyli kopnąć w 4 litery... chociaż przypuszczam że za kilka lat się spotkamy i to uczucie dalej będzie ale już nie będę odważna i nie dam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzycie żonkosiom - oszustom i zdardzaczom, Że nie sypiają z żona od roku? NAIWNIARY ONI MOWIĄ TO CO CHCECIE USŁYSZEĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
:) wiesz, seks tez przestaje być ciekawy jeśli facet Cię gnoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MALEŃKA - MALEŃKI MASZ ROZUMEK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
mój właśnie mówi, że sypia ale rzadko, to jak sypia to niech sypia. Właśnie zamierzam mu obciąć abonament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on gnoi i ciebie i żonę , dajesz się robić w ciula, ona jest nieświadoma, ale ty bierzesz udział w trojkącie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
a ja jestem sama, po rozwodzie, dlatego wiem, że wolałabym kogoś z ustabilizowaną sytuacją . Jest zapewne sporo fajnych wolnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka7777
gość a co z moim rozumkiem nie tak? czy ja coś źle pojmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odetnij dostęp do piczki to od razu się odkocha :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie relacje są zawsze skomplikowane i zawsze jest mętlik, gdy ludzie są w związkach......prosta droga jest wtedy gdy ludzie są wolni....wtedy wszystko rozwija się prawidłowo, nikt nie ma takich dylematów, jak: "sypia z żoną czy nie sypia??" lub "kocha nas dwie i bez żadnej z nas nie może żyć".....gdy poznajecie człowieka wolnego jest większe prawdopodobieństwo, że będzie sypiał tylko z wami i kochać będzie tylko was........chociaż w dzisiejszych czasach to też nie jest wcale gwarancją że tak jest:) ale przynajmniej jest jakieś prawdopodobieństwo.....tu od razu startujecie z pozycji tak jakby przegranej: jesteście odstawione na tor dalszy: macie rzadki seks bo któraś z pań pisze że tylko dwa razy w tygodniu, nie możecie nigdzie wspólnie chodzić, jeździć a jeśli już to bardzo rzadko...totalna "kicha"......rola kochanki jest dobra dla kobiet które niczego fajnego nie oczekują od życia.....wiadomo że wolny facet też może zdradzać, też może kochać inną ale przynajmniej nie wiecie tego od początku że tak jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
tak, gość, zgadzam się z Tobą. Nie będę się wybielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka - udajesz durną i żyjesz na dwa fornty, ładnie to tak? hipokrytka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubicie paplać się w bagienku no to powodzenia, robcie tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka7777
pchełka znam podobną sytuacje do Twojej... on faktycznie nie sypiał z żoną był tylko z nią dla dobrobytu... dla dzieci... dla rodziny z przyzwyczajenia... miał kochanke rok która mu dawała te potrzeby nie tylko chodzi o seks... ale o dotyk kobiety... tą bliskość... po roku się to wydało płakał on jego zdradzona żona...oby dwoje byli mi bardzo bliscy mi... rozwiódł się jest teraz z kochanką szczęśliwi już rok minął jak jest po wszystkim.... jego skrzywdzona żona przyznała że wina leży po dwóch str i znalazła chłopa i wsxzyscy żyją w zgodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
gość, masz rację na 100 %, to głupie uczucie ze jest się na samym wąziutkim marginesie jego życia i jego spraw...I traci się szacunek do samej siebie. A on do mnie pewnie tez nie ma...taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
Ale wiesz, maleńka, to jest 0,1 % wszystkich wypadków tego typu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
poza tym, czy ja bym chciała na poważne życie tego łgarza? to jest kolejne pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby cię kochał jakoś to by już dawno rozwiązał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
Faceci są wygodni, czy oni zostawiają to swoje ustabilizowane zycie dla czegoś, co jest niepewne i świeże...? I ten ostracyzm społeczny, wśród znajomych i rodziny, ze zostawił żone i dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo pchełka już z nim jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka7777
chyba staram sie udawać taką durną i widze ze nieźle mi to wychodzi... ale wszystko mi się wymknęło z rąk... chociaż z jednej strony taki układ wcale nie byłby zły ;) i źle też by nie było gdyby się to nie zaczeło... wszystko było tylko emocjnalne nigdy ze sobą nie spaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
ponad rok już jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
ponad rok już jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy są tacy mężczyźni jak piszesz pchełka, ja takich w swoim życiu nie spotkałam.....trafiłaś na jakiś felerny egzemplarz....sama sobie na takie traktowanie pozwoliłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
wiem, że jakby kochał, to by cos postanowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka3
wiem,,,ja tez zawsze mówiłam, że kobieta będzie tak traktowana jak sobie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka7777
chyba staram sie udawać taką durną i widze ze nieźle mi to wychodzi... ale wszystko mi się wymknęło z rąk... chociaż z jednej strony taki układ wcale nie byłby zły ;) i źle też by nie było gdyby się to nie zaczeło... wszystko było tylko emocjnalne nigdy ze sobą nie spaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×