Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

do goski- Nie, to temat nie o mnie, tylko o pewnym zagadnieniu. A to ze chwilami, nie z mojej winy, przeradzal sie w temat personalnie o mnie, to inna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Przez ciebie kobieta wcześniej zaczęła rodzić :-( Pamiętasz? Ty miła w obejściu? Według mnie nie całkiem z twoją psychiką jest wszystko okej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosi- Nie, to temat nie o mnie, tylko o pewnym zagadnieniu. A ze chwilami, nie z mojej winy, przeradzal sie w temat personalnie o mnie, to juz inna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
A jak tam żona doktora się czuje? Pewnie wylała morze łez.... Ale co tam.... Ty i tak masz to głęboko w dupie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Dziecko też pewnie płacze za ojcem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosi- Nie mialam z nia kontaktu od dawna, ale chyba normalnie funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli gosia sama założyła ten temat to i dobrze się stało. Możemy podyskutować a osoby najbardziej zainteresowane(kochanki) niech wiedzą, co inni sądzą o ich poczynaniach. Jak poczytają(kochanki) niektóre wypowiedzi ,to może się zastanowią nad swoim postępowaniem i konsekwencjami które są nieodzownym elementem dalszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Syn nie ma ojca na co dzień.... jesteś bez serca.... Twój kochaś również nie jest wiele wart, skoro dla kogoś takiego jak ty porzucił z pewnością mądrą i wykształconą żonę i malutkie dziecko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej.andrzej
faceci kwestii zdrady aż tak nie rozkminiają jak Wy- kobiety po prostu idziemy z kochanką do łóżka a potem wracamy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
silvergold - podoba mi się to co piszesz :-) Przybij piątkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Zostawil madra i wyksztalcona, ale ja rowniez mam wiele atutow. Co do dziecka, to przeciez widuje sie z synem. I to sama matka nie chciala go puscic na wakacje z nami, wiec sama widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Ja też bym nie dała dziecka na wakacje z wami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Zostawiasz po sobie zgliszcza..... Doprowadziłaś kobietę przed porodem do łez.... Leżącego się nie kopie..... Dlatego tak bardzo dziwi mnie, kto cię kobieto wychowywał? Tacy sami ludzie jak ty? Mam nadzieję, że nie masz rodzeństwa.... Jeśli tak samo układją sobie życie, to lepiej żeby takich nie było wcale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski... Ja wszystko rozumiem, życie różnie się człowiekowi układa. Ale nie mieści mi się w głowie że można się angażować w układ, wchodzić w małżeństwo kiedy jeszcze nikt nie przesądza,ba, nawet nie mówi o rozwodzie.Jeżeli osoba jest rozwiedziona lub małżonkowie są w separacji to dlaczego nie? Można wejść w taki układ.Jeśli się wchodzi i na siłę rozwala rodzinę to ja przypuszczam że wątpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Nie zawsze w zyciu wszystko jest tak jakbysmy sobie tego zyczyli. Po prostu niektorzy to rozumieja, a niektorzy nie. Ale to ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvergold z tego co wiem to kochanki nie czytają Was, mają zbyt "ekscytujące" życie czytać co ktoś o nich myśli..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Nic nie rozumiesz.... Ty masz mega problem...... Idziesz po trupach do celu..... silvergold - niedawno byłam świadkiem na ślubie przyjaciółki. Ona wdowa, on rozwodnik. Na początku znajomości moja przyjaciółka zażyczyła sobie, że chce zobaczyć papiery rozwodowe tego człowieka. W innym przypadku nie wchodziła by w taką relację :-) Ale to kobieta z klasą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nawet nie chodzi o to, ze ona dazy po trupach do celu. Najgorsze ze ona nie widzi nic zlego w swoim postepowaniu. Wg jej slow, to co zrobila ona i jej obecny partner jest w porzadku, a byla zona jest idiotka i wariatka bo dziecka nie chce im dac na wakacje. Nie dziwie sie skoro wie, ze obecna partnerka meza to manipulatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
kochana - masz problem, tylko nie przyjmujesz tego do wiadomości, bo tak jest wygodniej.... Myślę sobie, że lepiej będzie jeśli kupisz sobie pieska ;-) Dziecko sobie odpuść :-) Jakie wartości przekażesz dziecku? Np., że ma złapać kogoś majętnego, na stanowisku, nie kochając, tylko wskakując za wszelką cenę do łóżka i rozbijając czyjąć rodzinę? Normalnie scyzoryk w kieszeni się otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
terpentyna - dlatego piszę, że ja dziecka też bym nie dała, a gosi proponuję jakiegoś ładnego pieska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Jaki mam problem? Moim jedynym problemem w tej chwili jest co kupic na wyjazd do Wloch. Nie mam innych problemow. Co do dziecka to nie Tobie o tym decydowac. Nawet mnie nie znasz, a wyglaszasz takie sady. Skup sie lepiej na swoich dzieciach i na tym co im przekazesz. Swoim dzieciom przekaze, zeby postepowaly w zyciu madrze, zeby robily tak, zeby osiagnac sukces w zyciu i zeby nie przejmowaly sie opinia innych ludzi, bo to nie ma wiekszego znaczenia na dluzsza mete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terpentyna79- Zdaje sobie z tego sprawe, ale staram sie lagodzic skutki tego. Z mojej strony jest dobra wola. Nie utrudniam mu kontaktow z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka287 ,że też jeszcze Ci się chce tłumaczyć:D:D:D no ale pośmiać się też jest dobrze przy niezłej zabawie z "krystalicznie czystymi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerus- Tez mysle, ze najwiecej krzycza te, ktore same maja cos na sumieniu, ale podbudowuja sie tym, ze przeciez ja taka dobra matka i zona itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×