Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

do gośki... nie muszę kogoś lubić żeby z nim rozmawiać lub go rozumieć :) Ot taka jest i inna nie będzie ,a te wasze obelgi i bluzgi na pewno jej nie zmienią :D Więc po co się niepotrzebnie nakręcać?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemonele
goska287 wybacz,ale czytajac twoje wpisyu na róznych topikach można wyrobic sobie zdanie na twój temat,zero zainteresowan i z toba mozna tylko pogadac na temat pieniedzy i jak odbic kobiecie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telemonele- No dobrze, ale ja sie nie obracalam w takim gronie, wiec nie mialam takich mozliwosci jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telemonele he he takie teksty o wykształceniu świadczą tylko o twoim braku kultury:o :D Znam osoby z zawodówką na przykład ,którym wychodzi na to ,że do pięt nie dorastasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ale ja mam kilka zainteresowan i serio mozna porozmawiac ze mna na wiele roznych tematow... Od dwóch tygodni to głównie siedzenie na kafe o każdej porze dnia i nocy. Nie lepiej zainwestować w last minute???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Niech zgadnę - jesteś po zawodówce? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telemonele- Ja tu o pieniadzach pisalam wylacznie w odpowiedzi na pytania roznych osob. Rozmawialismy tez o zyciu, zwiazkach, alimentach, doradzalam rozwodkom itd itp. Moge rozmawiac na wiele tematow, jesli ktos ma ochote. Ogolnie jestem bardzo rozmowna osoba, ludzie czuja sie raczej dobrze w moim towarzystwie i co najwazniejsze nie mozna sie ze mna nudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemonele
szczeruś tak,masz rację,ze osoby po zawodówce mogą byc mega inteligentne,ale wybacz,gośka inteligencja nie grzeszy i dlatego wytknełam jej ,młodej osobie ,kobiecie,brak wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ifka- Za tydzien jedziemy do Wloch, a od sierpnia zapisalam sie do fitnes clubu i na kurs gotowania, wiec bedzie mnie tu mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah!!!!!!
goska, ty to mozesz rozmawiac jedynie o ruchaniu i chujach to jest twoje jedyne zainteresowanie pustaku z mozgiem jak sito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gośki... dziołszko odpowiem Ci :D po podstawówce,po zawodówce,po średniej ,po wyższej i po jeszcze wyższej o ile wiesz o czym mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemonele
goska287 gdybys była madra i chciała dorónać swojemu facetowi,to bys mnówstwo ksiazek przeczytała za ten czas,co tutaj od miesięcy sie produkujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Ale za to jesteś mistrzynią w odbijaniu czyjegoś doktorka - obecnego sponsora ? :-D W tym jesteś perefekcjonistką :-) Może wydasz książkę, bo i tak się nudzisz :-) O tytule "Jak zostać kochanką" :-D Lub "Jak zrobić z czyjejś żony wariartkę? " :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Albo inny tytuł: Jak dawać dupy żonatemu? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze śmieszy mnie to,gdy innym wytyka się siedzenie na kafe od rana do wieczora samemu tutaj przesiadjąc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telemonele- W zwiazku trzeba sie przede wszystkim uzupelniac, a tego nie mierzy sie iloscia przeczytanych ksiazek. Jestem wygadana, nie wstydze sie mowic w towarzystwie i nie musze sie przechwalac, jak Ty, iloscia przeczytanych ksiazek, zeby sie dowartosciowac przed innymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Nie obraz sie, ale zaczynasz schodzic do poziomu, na ktorym kulturalni ludzie nie lubia rozmawiac. Ja zaliczam sie do osob kulturalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Może inny tytuł: Jak zostać "panią domu" u sponsora po przejściach" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah!!!!!!
W zwiazku trzeba sie przede wszystkim uzupelniac,' goska ty sie uzupelniasz doskonale we wszystkie otwory w uszy tez cie juz walil ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
gosia - nie obraź się :-) Może należysz do osób kulturalnych, ale niestety puszczalskich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Inny tytuł: " Przepisy kulinarne doświadczonej kochanki" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemonele
goska287 wybacz,ale NIE ZALICZASZ SIE DO OSÓB KURTURALNYTCH.BO OSOBA KURTURALNA NIE ZARZUCA SIECI NA MĘZCZYZNĘ ŻONATEGO ,BO W SWOIM OTOCZENIU NIE MA BOGATYCH,NA STANOWISKU ,WOLNYCH MĘZCZYZN Z KTÓRYM MOGŁA BY SIE ZWIAZAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah!!!!!!
gosia - nie obraź się ' a ty widzialas zeby kurwa kiedykolwiek sie obrazala?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Albo: "Jak żyć bez skrupułów na czyjś koszt" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
szczeruś mi nie odpowiedział, czy lubi takie kurewki jak goska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gośki... odpowiedziałem tylko nie mój to problem ,że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemonele
szczeruś iel masz lat,czy jestes teraz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×