Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość alabama89
Czyżbyś nie pomyliła tematów? Po co więc pocisz się nad tematem zdrad które Cię tak irytują? Jeśli coś kogoś drażni/irytuje to po co się w ogóle udzielać? Cóż skoro uważasz mnie jako jeden z kilkunastu tysięcy przypadków poligamii, to gdzie reszta? Udało się już ich nawrócić? Irytują mnie Twoje wypowiedzi.... Tak więc dla oświecenia Twojej osóbki śmiem wyjaśnić, że związek tworzę tylko ze swoim partnerem. A spotkanie się raz na miesiąc/dwa to dla mnie jak spotkanie się z kolegą z lat szkolnych. Porozmawiamy, czasem może do czegoś dojdzie. I wcale nie twierdzę, że mój związek źle funkcjonuje-bo o dziwo funkcjonuje nad wyraz dobrze. A życie, życiem... mogę funkcjonować bez spotkań, czy wtedy też moje małżeństwo będzie trzyosobowe? Nie sądzę-dziś jest, jutro już go nie będzie. To tak jak spotkać się po latach. Po co to roztrząsać i się burzyć? Każdy odpowiada za siebie i za swoje decyzje. Dalsze wertowanie oklepanego już tematu uważam za zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru nikogo nawracać, mam to w nosie kto z kim się zdradza.......jedno w Twojej wypowiedzi mi się spodobało najbardziej, że pójście do łóżka z obcym facetem traktujesz jak spotkanie z kolegą z lat szkolnych hi hi gdyby tak każdy traktował spotkania z kimś po latach że po rozmowie dochodzi do czegoś to współczuje mężom takich kobiet.....też nie chce mi się pisać z kimś kto nie rozumie prostej rzeczy, że nie chodzi się do łóżka z kolegą spotkanym po latach jak ma się męża:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i że rozmowa ze znajomym nie powinna się nawet czasami kończyć tym że do czegoś dochodzi hi hi masz dość oryginalną postawę jak na kobietę, to raczej mężczyźni mają takie podejście do tematu jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 bed tak z 800funtow
Jezu klaudia ale ty jestes dzicinna, a najgorsze jest to ze uwazasz ze jestes taka inteligentna.... daj juz spokoj, bo alabama bardzo dobrze ci napsiala- na chuj sie udzielasz? Tobie nikt nie kaze ruchac sie z obcym ,swoim,czyims facetem wiec odejdz stad dziecko bo NIE ZNASZ SIE NA TEMACIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu źle napisała alabama i jestem inteligentna i to bardzo:) spadam stąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabama89
Zdrada jest zdradą, ale pieprzenie się po kątach z nowo poznanym facetem i później z innym to zupełnie co innego niż seks z jednym i tym samym kochankiem którego zna się od lat dzieciństwa (tak, tak nawet jako dzieciak się z nim bawiłam) i po 5-6latach spotkań sam na sam. Więc to różnica ogromna-ale co tu Ci tłumaczyć... Podejście może i specyficzne-bo ja nie podchodzę uczuciowo do tego-mam takie same podejście jak facet który szuka kochanki. Zaspokoić to i owo i nie rozmyślać a tym bardziej się nie zakochiwać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabama89
haha z jakimiś delikatnymi odchyłami od normy też. Zmianka leków bądź dawki? Bo po Twoich wypowiedziach można stwierdzic że jesteś nieco rozchwiana emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że to forum się coś zmieniło ale widzę że kompletnie nic dalej poziom jest ten sam wypowiedzi..........tu za każdym razem można spotkać się tylko z chamstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się wdawać już z tobą w rozmowę, nie mam zamiaru zniżyć się do twojego poziomu dyskusji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poizon
Dawanie doopy koledze z piaskownicy to cos zupelnie innego niz dawanie doopy koledze z pracy:D Tutaj sie trzeba jeszcze na temacie znac:D Motzne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .)..(.
Śmieszy mnie to jak laski relatywizują swoje nadstawianie tyłka. Jeszcze próby tłumaczenia się cudzymi zdradami. bo 'inni tak robią, albo "robię to z jednym i nie w krzakach" świadczy o braku kręgosłupa moralnego i zwykłym egoiźmie. Ale róbta co chceta. Nie moje małpy, nie mój cyrk, a raczej - nie moja doopa. Nie zamierzam nikogo umoralniać i podpowiadać jak żyć, tylko skurwysyństwo jakie wyrządzacie innym, trzeba nazywać po imieniu, a nie wyszukiwać jakichś dennych wymówek aby usprawiedliwić swoje postępowanie. I tyle, bo cóż można napisać więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dp alabama
piszesz takie głupoty że aż mi ciebie żal :-) twoja matka tez miała kochanka tu i tam i dlatego uważasz ze to normalka? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dp alabama
odpowiedź nade mna popieram w 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartuch bez troka a ktoś ty
Zdrada jest zdradą, ale pieprzenie się po kątach z nowo poznanym facetem i później z innym to zupełnie co innego niż seks z jednym i tym samym kochankiem którego zna się od lat dzieciństwa (tak, tak nawet jako dzieciak się z nim bawiłam) i po 5-6latach spotkań sam na sam. Więc to różnica ogromna-ale co tu Ci tłumaczyć..." xxx buuuuuuuuuuu :D ja pierdole!!! pozazdroscic logiki :D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalna porażka o czym te dzieci piszą.......jak można faworyzować zdradę z kimś od dzieciństwa od zdrady z kimś nowo poznanym??? Zdrada jest zawsze zdradą....nawet jeśli jest z małpą ( żebyście zrozumieli podałam przykład dość skrajny) to też jest zdrada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtndppj
Niedawno dowiedziałam się, że żona faceta, z którym mam romans ma tak samo na imię jak ja i ma ten sam zawód co ja.. Bardzo mi z tym dziwnie.. Jaki ten świat jest mały i pokręcony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm, a nie dziwnie ci
jak bierzesz do buzi po niej , a raczej jej cipce ? I calujesz usta , ktore robily jej minetke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaska , ale goraca
alabama ty sie dziewczyno totalnie , totalnie pogubilas . I milosc do niego zamienilas w niby obojetnosc i przelozylas tylko na fizycznosc. Ty go kochasz , sorry kochalas od nastolatki, ale nie rozumiem tych kobiet z pierwszych stron tego tematu . Normalnie rece opadaja. Perfidnie knuly jak uwiesc i odbic zonatego i dzieciatego. Masakra :-0 Ciekawa jestem czy ta cala gosia jest z tym swoim kochasiem i czy ma juz rogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbkj,
tzipo to byla glupia i oczywista prowokacja do czego nawet autorka sie przyznala xxx tylko barany sie na nia nabraly i wierzyly jak w biblie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opis hmm, a nie dziwnie ci jest tak "dosadny", że po przeczytaniu go zrobiło mi się niedobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
www.facebook.com/photo.php?fbid=454985917924947&set=a.123964187693790.27938.118459541577588&type=1&theater A mnie imię Beata się podoba w przeciwieństwie do Maji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec ...
Gośka 287 co u Ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec...
Gośka 287 .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec...
Ciekawe, co u Gośki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaonaOnaona..................
Ja tylko napisze że do zdrady trzeba dwojga i nie same kobiety sa tu winne ze mną wiele razy chcieli się umawiać żonaci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×