Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gość
Bede wdzieczna za kazda opinie, bo na dzien dzisiejszy sie miotam. I wazne sa dla mnie opinie z zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kawie tak:) ale przy napoju wyskokowym już nie:) Na pewno dasz radę a jak będzie ciężko to popatrz zawsze na jego prawą rękę i na palcu pewnie będzie miał obrączkę to powinno cię zahamować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szczerze to mnie to psychicznie wlasnie powstrzymuje. Nawet obraczki nie trzeba. Sam fakt wystarczy. Mysle ze tak bedzie najlpeij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdego to by powstrzymywało normalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Tez tak uwazam. No to pozostaje mi czekac i rozmawiac:) Zadnego dotyku, nic z tych rzeczy do rozwodu. A jak nie to trudno. Muszę być mądrzejsza od niego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata zleci jak sen i się doczekasz, tylko nie wiem czego he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zycie bedzie sie toczyc swoim torem. Rok, czy dwa kto wie. Rozmawiac moge przeciez jak z kazdym innym znajomym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się zakochasz i co wtedy będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, to ja psiałam tą histroię o żonatym facecie, który zaprosił mnie na wczasy, a miał żonę i dziecko! mnie to od razu odepchnęło! rozwód, z żoną mi się nie układa, ble, ble...co to za człowiek? to nie facet, z zwykła szmata! resztki z obiadu też byście po kimś zjadły? gdzie Wasza godność?! ja mam dopiero 19 lat, niby mówi się, że głupi wiek, a w życiu bym takiego nie chciała! każda z nas zasługuje na to co najlepsze- na romantyczne spacery, trzymanie się za ręce, kwiaty, zaproszenia na kolacje, poznanie jego rodziny, a w końcu stworzenie własnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość super ktoś
Dziewczyno wyżej - chociaż cię nie znam ale jestem z CIEBIE DUMNA !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dobrze piszesz 19-tka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość super ktoś
Dobrze to mało powiedziane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomyslalam o tym, ale watpie. W koncu jest bariera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są wręcz rewelacyjne wnioski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bariera....nie do przeskoczenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciekawe co to znaczy ze mu sie rozwod nie uklada hehhe U mnie jest tak, ze widzialam pozew. Teraz pozostaje kewstia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem, jak rozwód nie układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzej ktos tak napisal- ze zonaty jej poweidzial ze mu sie rozwod nie uklada hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tej 19-tce no bo pewnie żona nie chce mu dać rozwodu i dlatego ciągle jest żonaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie chce dac? to niemozliwe! rozwod i tak by byl gdyby on chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo że i tak dostanie rozwód ale to się może przedłużać jeśli jedna ze stron utrudnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra 0909
miałam 3 kochanków w małżeństwie. niczego nie żałuje, było za każdym razem cudownie i za każdym razem bolesne rozstania. trwało to w sumie 6 lat. dla jednego, ostatniego rozwiodłam sie a on i tak mnie nie zechciał. teraz drugi rok jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ja 19-katka (tak się chyba będę podpisywała, żebyście skojarzyli posty)... "WIDZIAŁAM POZEW"...Co to za tekst? Jesteś z tego dumna? Wooow, niektórym faceci pokazują piękne miasta, ukochaną Babcię, swoje pasje i marzenia... Cóż...Szkoda mi tylko Ciebie, że tak nisko się cenisz. Mogłabyś mieć fajnego faceta, kochać go na 100% , spędzać szczęśliwe chwile...skoro ty wolisz- rozwody, sądy, szarpaniny, byłe żony... WSPÓŁCZUJĘ GŁUPOTY. . PS. Opowiem Wam pewną historię. Moja kuzynka poznała faceta, który miał papiery w sądzie, itd... Jednak ona mimo to miała wątpliwości. Wiecie co zrobił ten facet? Zabrał ją na obiad z byłą żoną i jej nowym facetem. Oboje wyjaśnili, że pobrali się zbyt młodo, że szanują się, i życzą sobie szczęścia. Kiedy kuzynka to zobaczyła- zrozumiała, uwierzyła. Mimo to ten facet nie chciał z nią sypiać, do kiedy nie będzie rozwodnikiem...Człowiekiem oficjalnie wolnym. Powiedział, że ją szanuje i ona zasługuje na więcej!!! Po rozprawie zaprosił ją na weekend do Pragi, podziękował, że dała mu szanse i czekała na niego. Przecież rozwody się zdarzają! To nie koniec świata zakochać się w kimś, komu nie wyszło z żoną. Ale jeśli ten facet CIE KOCHA to będzie Cię szanował i DBAŁ O CIEBIE. Nigdy nie postawi Cię w sytuacji, żebyś czuła się głupio, niezręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 38
co powiecie o facecie ktory miesiac przed swoim slubem spotykal sie ze mna jak gdyby nic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latkaa
kobieta 38 ja już całkiem tracę wiarę w facetów. . . kiedy mnie ten mechanik zapraszał na wczasy, zasypywał słodyczami, drobiazgami, a później w biurze zobaczyłam jego żonę i synka , oboje skromni, mili, grzeczni to poczułam coś tak dziwnego, że bym chyba go zabiła! Ten widok mnie będzie prześladował do końca życia, a zwłaszcza tego chłopczyka! Jak można obcej dziewczynie kupować najdroższe słodycze (rafaello, czekolady Lindt) a własne dziecko i żonę zaniedbywać?! W jakiej on mnie postawił sytuacji! Ja czuję wyrzuty sumienia, żal, złość, smutek! Świnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na 19 latke jesteś nad podziw dojrzała raczej twoje wypowiedzi nie kojarzą mi się z młodą 19 letnią dziewczyną która raczej jeszcze mało wie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latkaa
Oj, wcale taka dojrzała nie jestem...po prostu chyba wiem, co dla mnie dobre, i tyle. Rodzice nauczyli mnie, żeby szanować siebie i szanować ludzi. Być dobrym człowiekiem. Jestem wrażliwa na krzywdę innych, a najbardziej na krzywdę osób starszych, dzieci, zwierząt. Uważam, że wiązanie się z żonatymi facetami to nie tylko krzywda dla żony, ale też dla kochanki! Bo żadna pewna siebie, mądra kobieta nie będzie ładowała się w takie coś...Po co? Po co ukrywać się, rozmyślać o jego rozwodzie, czekać... Po co taki facet? Facet, którego nawet nie zabierzesz na obiad do rodziców, wesele...Któremu nie zrobisz niespodzianki, pukając do jego mieszkania z upieczonymi drożdżówkami... Od którego nie pożyczysz samochodu, żeby pojechać sobie po sukienkę na randkę? ... Co śmieszne- czasem kochanki uważają się za LEPSZE od żony... mam jedną radę dla takich- zapytajcie się o to JEGO Mamy/Taty/Brata/Babci! Założę się, że jego ślubne zdjęcie z żoną wisi gdzies w honorowym miejscu, a o Was nikt nie słyszał! Moim zdaniem takie kobiety powinny się leczyć...i nie mówię tego złośliwie, ale to jakiś brak miłości, brak szacunku do siebie, bardzo niska samoocena, chęć dowartościowania się takim żałosnym kosztem... terapia może być rozwiązaniem, dzięki temu oszczędzi się krzywdy wielu osobom, i sobie przede wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 38
napisalam to po to abyscie zwracaly uwage na kazdy ruch waszych facetow ......oczywiscie sa tacy ktorzy sa wierni........hmmmmm ale ja ich nie spotkalam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 38
faceci sami szukaja kochanek , uwierzcie mi .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Jasne ..... a nie są winni tylko wybuchów wulkanów :) faceci ..... :( Hej ...miłego dnia Kobieto wyjątkowa :) Ale pogoda u nas :( ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×