Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gość
to są bezpodstawne opinie, jeśli on cię poznał gdy jest w trakcie rozwodu niczego nie rozbiłaś i dziwią mnie inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą czemu szukasz na forum potwierdzenia czegoś co jest jasne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo to obchodzi kogo ty szanujesz a kogo nie szanujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obwiniasz kobiety o wina rozpadu małżeństwa jest po obu stronach a przeważnie bardziej zawsze po stronie mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być: a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż też nie zawsze wina większa jest mężczyzna obecnie też i kobiety mają niezłe rogi jako te żony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos wam opowiem. Nie wierze takim facetom niby w trakcie rozwodu. Skad masz pewnosc? Mozliwe ze z zona to rzadko robi, moze raz nawet na dwia miesaice i szuka naiwnej do sexu. Ale nie ludz sie ze sie rozwidzie, tak mu wygodniej, do tego rodzina, znajomi. Uwazaj! Wycofaj sie w pore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zawistną osóbką tylko piszę jak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wina rozpadu małżeństwa leży po obu stronach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po obu, co ja jestem winna ze byly latal za starszymi babami?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, to ja. Wiecie co, ja sobie chyba jednak dam z nim spokoj. Wczoraj rozmawialismy i znowu mi sie jakas lampka czeewona zaswiecila, nie wszystko co on mowi mi pasuje do siebie. Kurde wyglada tak niewinnie, lagodnie. Jest taki taktowny, a chyba cos jednak nie jest tak. No i wydaje mi sie ze nie bedzie chcial czekac na sex, bo coraz czesciej jednak zagaduje. Juz 3 razy o tym gadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym wyglada mi to tak, ze on by najpierw chcial kochanke, a potem ewentualnie by sie rozstal z zona. A ja na takie cos nie pojde, bo wiadomo ze tylko tak gada, zeby mnie zdobtc, a potem adios. I jeszcze jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który mężczyzna lata za starszymi? nie słyszałem o czymś takim....teraz moda jest inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on chyba jest pozbawiony zasad etycznych bo powiedzial cos w stylu ze to jego zycie i sobie bedzie robil co chce, na moja reakcje ze ma zone przeciez. Tak wiec chyba to koniec mojej znajomosci z nim, po 3 tyg bo wydaje mi sie ze nie ma sensu sie w to pakowac. Mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On oczywiscie jest bardzo mily,wrecz ideal i to mi tez nie pasuje. Cos powiedzial ze sam by zonie powiedzial jakbysmy zaczeli sie spotykac a na moje stwierdzenie ze to by mu zaszkodzilo(specjalnie to powiedzialam zeby zobaczyc co odpowie) spytal czy mysle ze by to tak szybko wyszlo .... co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu zadajesz pytanie które mnie dziwi:) bo sama wszystko mądrze argumentujesz:) jeśli chce żebyś była tylko kochanką no to chyba nie należy do przyjemności być taką kobietą?:) po pierwsze będziesz napiętnowana przez społeczeństwo a po drugie może cię zostawić jak mu się znudzisz no i będziesz tylko się stresować niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, bo nia nigdy nie bede!!!!! Ale co o tym myslisz co napisalam powyzej??? O jego slowach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest w trakcie rozwodu to spotkania z tobą mogą mu zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×