Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

Gość LullabForBella
A tak w ogóle to fajnie tak sobie pogadać, bo w pracy już mają dość tematów weselnych-szczególnie te zazdrosne zołzy;-P tu mogę dać upust swoim wątpliwościom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LullabForBella
Wszystko zależy od tego co Ci się podoba. Moja suknia też jest cala koronkowa i wybrałam do niej 4,5m welon z koronka na obrzeżach, taka sama jak ma suknia. Welon mam do pierwszego tańca potem zakładam taki sam tylko krótki. Możesz wybrać super długi welon ale z samego tiulu. Też będzie pasować. Ja wybrałam koronkę bo robi lepsze wrażenie na wejściu i potem na sesji fotograficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wiec wczesniej chyba nic nie wymysle tylko dopiero na przymiarce sukni cos dopasuje:) A bierzecie dziewczyny kamerzystę? Bo ja nienawidzę siebie ogladac na kamerze ale tesciowa sobie nie wyobraza wesela bez kamery więc niestety będziemy musieli wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowaliśmy się tylko na fotografa, nie będziemy mieli kamery:-) Nie lubię oglądać siebie, poza tym nikt tego później nie będzie oglądał, kamera bardzo mnie krępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn20
a my bierzemy kamerzyte razem z fotografem. I chce dostać fragmenty filmu, bo chce zmontować coś od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas w Wielkopolsce pięknie świeci słoneczko, samopoczucie mam bardzo dobre... A u was jak tam? Byłam zrobić rezerwację w kościele i ślub będziemy mieli o godz 16:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez cudowna pogoda:) Do księdza idziemy pod koniec grudnia,bo tak nam kazał przyjsc ksiądz:)Własnie tak się zastanawiam nad godziną ślubu i myslę,ze 16 jest taka optymalna:) Bo msza potrwa z 1,5 godziny myslę, na sale mam dojazd 15 min t tak po 18 zeby byc na sali to będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LullabForBella
Naprawdę msza trwa 1,5 h? U nas nie dłużej niż 40min. Nie wiem czy bym tyle wytrzymała w kościele;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja nie wiem ile trwa ślub ale wydaje mi się,ze chyba dluzej niz normalna msza a normalna msza trwa ok. godziny:) Moze ktos wie to nam powie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LullabForBella
Z tego co się orientuję to właśnie max 1h. Oglądałam właśnie na allegro te wszystkie pierdoły zaczynając od kieliszków po buty;-) chyba mam dość;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzia2912
Witam ponownie:) Dziewczyny czy macie może upatrzone już buciki ślubne bądź orientujecie się jaka firma robi "białe" buty skórzane które będą WYGODNE;/ potrzebowałabym dobrze wyprofilowanych... no i co się z tym wiąze aby wytrzymać całą noc.. na obcasie... myśle, że najniższy to ok 6-7 cm bo mam wysokiego faceta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wogole nie oretuje a będe miala większy probllem,bo moja suknia będzie w kolorze śmietankowym, to znaczy nie śnieżnobiała ani nie ecri tylko taka pomiędzy i nie mogę do niej kupic snieznobialych butów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn20
zawsze możesz kupić kolorowe - ja tak robie :) a co do wygodych i dobrych butów - polecam buty taneczne. poszukaj sklepów w okolicy które sprzedają buty tancerkom, moim zdaniem najlepsze są do tańcó latynoskich, bo trzeba mocno stąpać i są stabilne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty chyba będzisz miała krótką suknie tak?:) Czy cos pomyliłam?:D Bo do krótkich takie buty wyglądają bosko a do dlugich to nie wiem czy jest sens:) Zobaczymy czy będę miala problem ze znalezieniem własnie jakis takich pudrowych czy cos w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mccat
Pani Smakowita, a nie szukacie może z przyszłym mężem fotografa :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Smakowita, chyba nie zdecyduję się na krótką, a może... poza tym widziałam takie odpinane, które w kościelel są długie, a potem można odpiąć i się ma taką delikatnie za kolanka. butki mi się podobają mega mega, nie wiem jeszcze żadnej kiecki nie ogarnęłam. jakoś teraz zajmujemy się z lubym tematem mieszkania i szukamy idealnego gniazdka, a ślub jakoś jeszcze daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzia2912
No to jeszcze jedne pytanie;) Czy orientuje się ktoś, czy próbował torty, ciasta z cukierni Pss społem Białystok? Czy są dobrze wykonane i smaczne? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-) U mnie w sobotę byli przyszli teście na kawie i kolacji:-) Wszystko przebiegło bez zakłóceń... Myślałam że będzie gorzej. A wasi rodzice znają się z teściami? Jeżeli chodzi o ciasta z pss spolem to zawsze mają dobre. Nie wiem jak w Białymstoku, ale ja nigdy się nie zawiodłam na ich wypiekach. czajk_ --> fajne te buciki:-) ja kupiłam białe tradycyjnie... mardzia2912 --> popatrz na buty Ryłko, na pewno mają skórzane. Wstukaj w google Ryłko, wyświetli Ci się ich strona i sobie obejrzysz. W większych miastach są sklepy firmowe. Ja nie mam butów ze skóry. Za swoje zapłaciłam 149zł. Wydaje mi się że to i tak dużo jak na jeden raz. Jeżeli chodzi o trwanie mszy ślubnej to wydaje mi się że coś około godziny maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy ślub o 17. Myślę, że ok 45 min msza, życzenia jakieś 30 min, zdjęcia pod kościołem ewentualnie i jedziemy, podróż ok. 15-20 min. i na miejscu koło 19. Wydaje mi się to optymalnie. Nie jestem zwolenniczką długogodzinnych imprez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzia2912
Lipcowa. Dzięki wielkie za info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Wlkp w pss społem można kupić pyszne rogale Świętomarcińskie. Resztę wypieków też mają wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) my mamy ślub o 16, z księdzem nie mam problemu i sam nam doradził godzinę ślubu. W kwietniu mamy przyjść z dokumentami:) Rodzice znają się i dość często zapraszają się do siebie. Mam takie pytanko do Was czy rozglądacie się za obrączkami?? jakie są wasze gusta?? mnie troszkę cena złota zaszokowała;/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LullabForBella
Nasi rodzice akurat nie będą mieli okazji się poznać. Słuchajcie, myślałyście o sukience na poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi rodzice spotkali się raz u mnie w domu i bylo bardzo miloo i sympatycznie:)Aha i raz jak oglądalismy sale:) A mysle,ze przed slubem spotkają się jeszcze ze 2 razy:) A poprawin nie robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! My nie robimy poprawin, także poszukiwanie sukienki na ta okazję ominie mnie:-) :-) Obrączki kupiliśmy zanim mieliśmy salę i wszystko inne. Chyba był to grudzień 2011. Mamy takie z żółtego złota, szerokość 6mm. Mają grawerowane rowki i pod spodem wygrawerowane nasze imiona (na mojej jego imię, na jego moje imię). Zapłaciliśmy za nie 1950zł!!! Cena masakra, ale bywają droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam poprawiny i szukam sukienki tak aby ją założyć na inne okazje bo nie mam zamiaru kupować takiej co będzie w szafie leżeć :D jedna to za dużo :D Dziewczyny podajcie mi jakieś strony z bukietami i czy macie już coś wybrane?? Trzymajcie się ciepło!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziewczyny przyszedł nowy pomysł do głowy :D Mianowicie z racji tego,ze oboje z moim narzeczonym jesteśmy fanami piłki nożnej to postanowiłam,zeby w wystroju sali było to troszkę czuć:) Tzn. coś na wzór wesela tematycznego ale na mniejszą skalę:) Tzn. nie tak,zeby kazdy element był związany z piłką łącznie z tortem tylko zeby wystroj był poprostu taki kobiecy, ladny w fiolecie, wszędzie swieze kwiaty itp. i dodatkowo do tego kilka elementów wystroju związanego z piłką:) http://www.zankyou.pl/p/tematyczne-wesele-fanow-pilki-noznej Mam nadzieje,ze mnie zrozumiałyscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×