Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

Ja osobiście nie odważyłabym się kupić obrączek na allegro. Lepiej je przymierzyć. Chociaż mój przyszły mąż przymierzał i okazało się że i tak ma za dużą:-) świetnie co? sarenka_m --> a umiecie tańczyć? My nie.... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub sierpień. Mam salę w restauracji Villa Nuova, na Wilanowie, mam obłędnego narzeczonego, który jeszcze nie kupił sobie ślubnej garderoby, bo nie zdecydował co chce założyć i mam suknię ślubną - liczę że nie utyję za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mariii11! A do księdza kiedy się wybieracie? Macie kurs przedmałżeński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę 17 lutego rozpoczynamy kurs przedmałżeński:-) :-) Będzie trwał 4 niedziele po około 1,5 godz. Potem zostanie poradnia rodzinna i pójście do księdza już ze wszystkimi papierkami. Czasem słabnę jak uświadomię sobie że jednak wychodzę za mąż:-D To wszystko jest tak jakby obok mnie... Jakbym szykowała wszystko dla kogoś, a nie dla siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikujciesz
Dziewczyny, dziwię się trochę, że piszecie że jesteście "w lesie", a jednocześnie piszecie, że macie zalatwione tamto i siamto ;-) MARIII 11, bez przesady, Twój narzeczony ma jeszcze kilka miesięcy na kupienie garnituru. Facet nie musi go chyba zamawiać z takim wyprzedzeniem jak kobieta suknię. Ja tez biorę ślub w lipcu i jeszcze żadnego salonu z sukniami nie odwiedziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1205
Witam serdecznie. Mam firmę zajmuję się sprzedażą pachnących płatków róż wygląda to dokładnie tak :link allegro http://allegro.pl/pachnace-platki-roz-swie-wa lentynki-noc-poslubna-i2989615202.html Obecnie zastanawiam się nad sprzedażą pachnących płatków do dekoracji stołu weselnego jak również kościołów. Płatki pachną pięknie klienci są bardzo zadowoleni. Moje pytanie brzmi następująco: Czy wy drogie Panie/drodzy Panowie bylibyście zainteresowani takim produktem, czy chcielibyście go mieć na swoim ślubie, weselu? Dodam że płatki będą dostępne w wielu kolorach o rożnych zapachach lawenda, jaśmin, i inne Pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wybieram na tagri slubne 10 lutego,bo będą w Katowicahc i tam popatrze za butami. Widzialam ładne w Kazarze ale za 400zł :) Nasza piosenka na pierwszy taniec to Krajewski- Niebo z moich stron. Nam sie bardzo podoba,bo własnie nie jest smętna :) Zamówiłam tez kilka probek zaproszen z allegro i czekam na nie. A u księdza bylismy, zapisal nas i kazał przyjsc w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają, ładne, zgrabne i kobiete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam pisze, że"Istnieje możliwość wymiany lub zwrotu towaru!"... ja muszę mieć na niższym obcasie, bo nie dam rady... na co dzień nie chodzę w obcasach, ani od święta. Więc może się jeszcze zastanów czy wytrzymasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja je kupiłam w sklepie u mnie w mieście a sklep już jest zlikwidowany. Podałam tego linka żebyście widziały jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :( najważniejsze żeby Ci było wygodnie... ja jeszcze nie kupowałam butów. zresztą mi w lesie dalekim i ciemnym cały czas stoimy :D ja nie wiem kiedy my to ogarniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.kwitowska.pl
witam:) Jeśli jeszcze szukacie Fotografa: zapraszam do siebie:) pełen pakiet za 1400zł + sesja w inny dzień oczywiście oraz dwa makijaże w cenie zestawu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bierzemy smirnoffa. ale to ze względu na cenę - dobry i niedrogi. Choć zastanawialiśmy się jeszcze nad bolsem, białą żubrówką, ale nie chce mi się już degustować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzia2912
ja mam Palace vodka w promocji 19 zł ale kupiona przed nowym rokiem, teraz cena poszła w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W sobotę kupiliśmy 90 butelek 0,5 litrowych wódki Stock Prestige:-) Myślę że tyle wystarczy na 70 osób. Dziewczyny macie już sukienki? Wklejcie zdjęcia:-) P.S. Zasypało nas śniegiem:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam dodać że w weekend byliśmy na pierwszych naukach przedmałżeńskich. Było bardzo fajnie, ksiądz luzak i trochę się pośmialiśmy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexus
Zespół muzyczny Nexus - wolne terminy na wesele 20.07 i 27.07.2013r. Bardzo dużo dobrej muzyki za bardzo rozsądną cenę ! Gramy wesela, zabawy, bale studniówkowe, sylwestrowe, pikniki plenerowe oraz imprezy integracyjne i promocyjne dla firm. Nasze atuty: * - doskonała jakość dźwięku, * - bardzo szeroki i zróżnicowany repertuar polski i światowy, na bieżąco uaktualniany o wszelkie hity i przeboje , * - indywidualne podejście do każdej imprezy, każdego wesela, * - profesjonalne, nowoczesne oświetlenie sceny i sali z efektami, * - "prowadzenie imprezy" w sposób humorystyczny, kreatywny, pełny energii i podtrzymujący ciągły kontakt z gośćmi, * - elastyczność w działaniu i dostosowanie do potrzeb klientów i gości, * - własny transport, w czasie imprezy prowadzimy: * - zabawy i konkursy oczepinowe, * - wiele zabaw, tańców i gier muzycznych integrujących dla gości * - biesiadę na żywo przy stołach z akompaniamentem gitary i akordeonu i ze śpiewnikami, * - karaoke, * - na życzenie Pary Młodej "robimy" utwór na pierwszy taniec. Na wesela w maju 300zł RABATU więcej o nas i demo na www.nexus.o12.pl tel.693203864,603664464,gg:2354532 zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy myślałyście już o zaproszeniach ? skąd je kupujecie? ja przeglądam na razie na allegro ale nic mi się szczegolnie nie podoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Ja już miałam kilka "podejść" do zakupu zaproszeń... Ale jakoś nie mogę się zdecydować jakie wybrać. Myślę że kupie je w drukarni u mnie w mieście, bo z internetu musiałabym doliczyć koszt przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www .facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl /listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostatnio moja siostra zapraszała na ślub i ma piękne zaproszenia. okazało się że zamawiała w drukarni w wawie, i cenowo tez spoko, wiec chyba się tam przejdę i zobaczę, nawet planuję tak zrobić, jeśli nic mi się nie będzie podobało oprócz jej zaproszeń kupię część takich część takich, żeby się nie powtarzały w naszej wspólnej rodzinie. Idę też w czwartek na pierwszą przymiarkę SŚ. Nie mam jeszcze biustonosza ślubnego, ale myślę, że na przymiarce Pani mi powie jaki kupić itd. zaczynam sobie tez planować kwiaty w kościele i na sali, myśle o białych tulipanach, co sądzicie? od świąt wielkanocnych chcemy zacząc prosić gości już, żeby zdąrzyć tak mniej więcej do czerwca, bo potem sesja na uczelni i wolałabym mieć już z glowy. Nie mamy jeszcze wódki, obrączek, garniturów dla Pana Młodego itd, a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! My w niedzielę 10 marca idziemy na ostatnie nauki przedmałżeńskie. A w poniedziałek do księdza ostatecznie potwierdzić godzinę ślubu:-) Potem zamówię zaproszenia. W niedzielę kupiliśmy buty dla narzeczonego. Musimy zanieść obrączkę narzeczonego do zmniejszenia. Brakuje jeszcze garnituru, bielizny dla mnie (mam problem ze stanikiem, bo ciężko jest mi znaleźć taki do okrytych pleców), pomysłu na kwiaty do kościoła i na bukiet dla mnie, musimy potwierdzić menu w restauracji, zamówić tort, kupić napoje... Dużo rzeczy do zrobienia mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) My dopiero pod koniec marca mamy iść do księdza. Zaczynam robić zaproszenia, tylko brakuje mi jeszcze jednego papieru ;) obrączki kupimy później ( miesiąc jest na ich zrobienie, więc pewnie dopiero w maju kupimy). co do biustonosza... kurcze nie pomyślałam o tym, ze przecież też mam odkryte plecy... jak coś znajdziesz to daj Lipcowa cynk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Dla 2 pierwszych klientów organizacja wesela za przysłowiowe 100 zł, kolejnych dwóch dostaną od nas 50 % na wszystkie nasze usługi, doractwo fachowe gratis!!! Witam serdecznie, Jesteśmy firmą prężnie się rozwijającą na polskim rynku Urocza Chwila. Organizujemy imprezy okolicznościowe typu komunie, chrzciny, urodziny, imieniny wieczory panieńskie i kawalerskie oraz wesela i śluby. Napisz gwarantuje ze nie będziesz żałować!!!!!!!!! Warszawa i okolice! Odpowiadam na każdy e-mail w ciągu 24 godzin! e-mail marta.uroczachwila.gmail.com ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN!! Serdecznie Pozdrawiam Wasza Konsultantka ślubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
wodzirej dj na wesele zapraszam na www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzia2912
Witam serdecznie! Mam takie pytanie, czy ma ktoś zbędne butelki po wódce SOBIESKI lub Soplica? Może ktoś zakupił na wesele taką wódkę i mógłby mi oddać puste butelki? (ew. moze ktos bedzie miał wesele do końca czerwca) :) Proszę o kontakt meilowy mardzia2912@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzia2912
najlepiej z okolic Białegostoku te butelki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×