Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

Hej Dziewczyny:-) U mnie nic nowego... Przygotowania stoją w miejscu. ZuZola1304 --> my nie będziemy mieli drink baru. Zamierzamy kupic wódkę, trochę piwa i wino oczywiście. Jako atrakcję mamy stół kawowy z ciasteczkami bankietowymi. Pani Smakowita --> fajny pomysł z tym kolorowym akcentem. Jeśli będzie Ci pasował to tym bardziej... Akurat do tej sukni którą podałaś w linku pasuje:-) Jako że nie ma gorsetu to ten pasek będzie sprawiał wrażenie takiego odcięcia. Może nawet zamaskuje nieco wystający brzuch i inne mankamenty:-P ja niestety takie mam, więc będę musiałą się zamaskowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my raczej nic nie będziemy mieć ani drink baru ani stołu wiejskiego po pierwsze to spory wydatek, za stół powiedziano nam 1700zł a za drink bar to barman 300zł i trunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to że ten stół kawowy mamy "gratis" (pewnie wliczony w cenę), to nie mielibyśmy żadnej atrakcji:-) Zbyt duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
230zł od osoby w tym no wszystko co potrzebne czyli cieple dania, obiad, przystawka, zimna plyta, ciasta +paczki z ciastami dla gosci, wodka bez ograniczen, owoce, cukierki, napoje, soki w naszej gestii jest tylko załatwienie tortu:) I winko sobie dokupimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie fajnie i tak tego dużo:) my mamy od osoby 220zł na 2 dni w tym 13 gorących posiłków, zimna płyta, owoce, cukierki, ciasto na stole i torta. wstawiamy wódkę i napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapłacę 185zł od osoby za jednodniowe wesele. W cenie mam ciepłe i zimne dania, ciasto bez tortu, 1.5 litra napoju na osobę (fanta, sprite, cola, sok z cytryną i miętą). Do tego gratis ten stół kawowy z ciastkami bankietowymi, powitanie w strojach ludowcy, księga gości, kolacja w pierwszą rocznicę ślubu, -15% zniżki na chrzciny dziecka ze szczęśliwego związku małżeńskiego:-D Wesele odbędzie się przy okrągłych stołach. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzola to wy i tak macie tego więcej,bo wesele 2dniowe a my jednodniowe:)Okrągłe stoliki bardzo mi się podobają ale u sibie chciałabym miec jakos inaczej stoly:)Ale u kogos zawsze mi się podobaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Szukacie Państwo DJ WODZIREJA na wesele 2013 zapraszam na stronyWWW.DJRAFF.PL oraz BLOGAwww.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ars Band
Witam i zapraszam na naszą stronę www.arsband.pl 6 - osoby skład, muzyka 100 % na żywo. Kontakt 668 277 067 Pozdrawiamy Zespół Ars Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się też podobają okrągłe stoły, ale jednak się zdecydowaliśmy na podłużne ;) nie rozsadzamy gości, a przy okrągłych raczej by to trzeba zrobić. ale zresztą i tak się później wszyscy przemieszczają :D my płacimy 160 zł za osobę. wesele jednodniowe. w tym mamy 5 ciepłych posiłków, ciasta, owoce,napoje, tort i ciacho na wynos ;) ale jeszcze nie wybieraliśmy konkretnych dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Stoję przed ogromnie trudnym wyborem:-) Wczoraj zadzwonił do mnie właściciel sali i zaproponował mi mniejszą salę z tego względu że mamy mało gości (około 70 osób razem z orkiestrą i fotografem). Tą salę którą wybraliśmy na początku jest w stylu pałacowym, natomiast druga w stylu dworkowym (takim wiejskim). Teraz nie wiem co zrobić??? Może podam wam link do tej restauracji i mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj podaj i wypowiemy się czy fajna ta mniejsza:) Nieraz lepiej wziasc mniejszą,bo na wielkiem zbyt malo gosci będzie gorzej wyglądalo niz na mniejszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
hej dziewczyny ! ja mam ślub 26.07 :) Co do sali: jeśli jest w innym stylu to może zepsuć dekorację jesli już miałaś plany. A jeśli nie... widziałam kilka nagrań, jak osób jest za mało w stosunku do sali to wygląda okropnie. takie pustki, jakbyś pozapraszała ludzi i prawie nikt nie przyszedł. My sami zdecydowaliśmy się na mniejszą salę i unas będzie ok 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka2024 --> witaj!! Oto link do stronki "naszej" restauracji: http://liliowystaw.pl/ Po prawej stronie jest wirtualny spacer. Wejdźcie w to i obejrzyjcie. Właściciel proponuje mi zrobienie wesela na sali w stylu dworkowym (tej gdzie są te filary), pierwsza decyzja była taka że miało się to odbyć na sali biesiadnej. Nie wydawała mi się ona duża gdy były tam okrągłe stoliki, właściciel zapewniał że będzie cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytówki na stoły Dziewczyny co sądzicie o wskazaniu gościom miejsca siedzenia, czyli zrobienie wizytówek. Ja na razie w planach mam zamiar je robić, gdyż byłam raz na weselu gdzie nagle zabrakło miejsc dla gości, bo dzieci się rozsiadły na samodzielnych krzesłach a miało być inaczej i dorośli nie mieli gdzie siedzieć i nie było np oddzielnego stołu dla rodziców .... masakra... Dlatego stwierdziłam, że lepiej napisać eleganckie wizytówki i jakoś z głową gości rozsadzić (młodych z młodymym, ciocie z ciociami itd), żeby każdy się dobrze czuł. Poza tym, słyszałam od wielu par, że podczas przywitalnia na sali wielu gości nie patrzy na to, tylko biegną zająć miejsca sobie, a tak to podczas zapraszania mniej więcej się powie gdzie kto siedzi, bądź z kim chce siedzieć i tak goście nie będą zestresowani, że będą siedzieć, gdzieś w kiepskim miejscu. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowa ta mała sala jest bardzo ładna z tym,ze nie zauwazylam miejsca do tanczenia ale moze niedokładnie to przejrzalam:) A dlaczego własciciel proponuje wam mniejszą salę?:) I czy mozecie zostac przy swojej decyzji o duzej sali? Co do rozsadzania gości to ja jestem za tym,zeby mądrze i z głową ale jednak rozsadzic gosci. Absolutnie dziewczyny nie wpadnijscie na pomysł łączenia rodzin na siłe:) Bylam na weselu gdzie panna młoda wymysliła,ze posadzi jedną osobę ze swojej rodziny,obok jedna osoba z rodziny narzeczonego i tak na przemian:) Ludzie sie kompletnie nie znali i byla chwila konsternacji a potem kazdy i tak się poprzesiadał. Wiadomo,ze i tak ktos tam się przesiądzie w trakcie wesela ale ja jestem za tym,zeby rozsadzic np. młodych razem, ciotki z mojej rodziny razem a tamtą rodzinę razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie niejestem z waszego topiku ale powiem swoim zdaniem ze ten gsociniecjest przepiekny:-):-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
ładna jest ta sala biesiadna, a skoro mają być okrągłe stoliki to czemu nie! Ja bym wybrała tą większą jednak. A co do usadzania gości- my będziemy w szklanki/kieliszki wtykać kartki w kształcie motylka z imieniem. Jestem jak najbardziej za rozsadzaniem gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LullabForBella
13.07.13r. Dołączam!;-) Mam już dużo załatwione, więc jeśli chcecie chętnie się podzielę informacjami i cennikiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzia2912
ja 28.07.13 ;) podpowiedzcie mi, które cukiernie w Białymstoku polecacie? w której są najlepsze torty?;) jak myślicie na ok 240 os ilu piętrowy tort?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale warto Lullo, piekna jakbys mogla podeslij mi jakas fotke, linka do tych krysztalkow Twojej kolezanki, moze cos podejrze bo wlasnie chce cos tam dodac, poki co ma byc to granatowy pas ale ciagle sie zastanawiam :) (moj e-mail : sunflower_18@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×