Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

Gość taka jedna trzynastka
Nie zasypał, nie zasypał ;-) Ja z kolei słyszałam, że w święta ma być mróz. Dziewczyny, a kiedy planujecie zapraszać gości? Macie już zaproszenia? Bo mi się wydaje, że to za wcześnie, a moj narzeczony stwierdził, że może po Nowym Roku już byśmy zamówili zaproszenia. A zapraszać planujemy w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówic sobie mozna wczesniej:) Ja po nowym roku musze koniecznie kupic ślubne buty. Myslicie,ze do sukienki w kolorze śmietankowym będą pasowac buty w kolorze nude?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dopiero sukienki zaczęlam oglądać, a wy już o butach ;p szaleństwo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto Paris
Witam przyjmuje zamówienia na sesje ślubne w Paryżu za atrakcyjne ceny sesja profesjonalna w cały Paryżu, plus mam możliwość załatwienia pokoju hotelowego dla par w centrum Paryża w bardzo atrakcyjnych cenach 50 % zniżki. katons77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś oszalałam na punkcie ślubu ;) zamówiłam dziś swoją suknie, uważam, że jest wspaniała i tak naprawdę dziś do mnie dotarło, że wychodzę za mąż. Wpadłam w tzw. szał ślubny :) Zamówiłam też dziś 3 próbki zaproszeń - już się nie mogę doczekać kiedy przyjdą. Za ile myślicie cena za 1sz. jest optymalna jeśli chodzi o zaproszenia? W tygodniu umówieni jesteśmy również z fotografką by podpisać umowę. Zdecydowaliśmy się jednak wyłącznie na zdjęcia (z nutką artystyczną). Została nam kwiaciarka, ale myślę, że na to jeszcze jest troszkę czasu. A jak tam u Was? Jak nastroje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardzia2912 mi się szczerze mówiąc ten pomysł u Pani Młodej nie podoba, gdyż kojarzy mi się ze studiówką. ładny nawet mały bukiecik w rączke to jest to :) ale wiadomo jak każda uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Smakowita wg mnie buty jak najbardziej do sukienki śmietanki pasują nude tylko wydaje mi się, że bardziej w ciepłym odcieniu (jasny karmel, jasny ciepły beż). Te też są spoko, tylko zastanawiałabym się nad tymi czerwonymi podeszwami, że to jednak jakiś akcent kolorystyczny, a jednak muszą pasować, bo uklękniecie czy cosik i będzie widać. Ja też chcę nude albo pudrowy róż lakierki jednak zdecydowanie niższe, gdyż parner nie za wysoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej. Ja skorzystałam, więc polecam innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam takie
proszę o opinie, co myślicie o tych sukienkach: http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Afrodyta,Guardia,Venezia-2013,item,4474.html http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Afrodyta,Basso,Venezia-2013,item,4461.html http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Afrodyta,Egiryn,Shine-2012,item,937.html http://allweddingdresses.co.uk/wedding-dress,Igar,Nicola,2012,item,1712.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czajk dzięki za odpowiedz:) Wkleiłam te buty,bo chodzilo mi o to zeby wam wytłumaczyc o jakie mi chodzi:) A akcent kolorystyczny na sukni mozliwe,ze bede miala,bo chce ja troszke przerobic:) a zaproszen kilka zamowie w tym tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna trzynastka
dziewczyny, wszystkie macie już suknie? bo ja jeszcze nie odwiedziłam żadnego salonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzia2912
Do czajk_ ;) myślalam o tym kwiatku na rękę dla starszej. ale jednak chyba zostane przy tradycyjnym malutkim bukieciku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! Co u Was słychać? Nie odzywałam się, ponieważ miałam dużo pracy... Ja już mam suknię, wpłaciłam na nią zaliczkę:-) Fason syreny, cała z koronki, biała, na koronkowych ramiączkach z odczepianym trenem:-) Dziewczyny kiedy idziecie do księdza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna trzynastka --> ja jeszcze nie mam zaproszeń, w ogóle nie wiem jakie zamówić. Czas leci a my mamy tak mało załatwione... Pani Smakowita --> ja już mam buty, białe do białej sukienki. Żałuję że je kupiłam:-) Mogłam wybrać jakieś takie sandałki na szpilce, a kupiłam pełne. Gdzieś je widziałam na allegro. Zaraz poszukam link. Myślę, że będą pasować buty w kolorze nude:-) Śliczne są te buty z Twojego linka. Tylko że są lakierowane. Nie poobdzierają Ci się one? mardzia2912 --> no ja już myślałam o kwiatkach:-) Bardzo podobają mi się różowe kalie, ale moja teściowa upiera się że są to kwiaty pogrzebowe, symbolizujące smutek. Myślę że takie właśnie będę miała i nie będę zwracała uwagę na to co mówią inni. Kwestia gustu! Jak dla mnie to pogrzebowymi kwiatami są białe róże:-) Tak mi się kojarzą. Jeżeli chodzi o bukiecik na rękę to jest to bardzo fajne rozwiązanie dla świadków, rodziców... :-) pytanie mam takie --> sukienka nr 2 według mnie jest najładniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna trzynastka --> ja jeszcze nie mam zaproszeń, w ogóle nie wiem jakie zamówić. Czas leci a my mamy tak mało załatwione... Pani Smakowita --> ja już mam buty, białe do białej sukienki. Żałuję że je kupiłam:-) Mogłam wybrać jakieś takie sandałki na szpilce, a kupiłam pełne. Gdzieś je widziałam na allegro. Zaraz poszukam link. Myślę, że będą pasować buty w kolorze nude:-) Śliczne są te buty z Twojego linka. Tylko że są lakierowane. Nie poobdzierają Ci się one? mardzia2912 --> no ja już myślałam o kwiatkach:-) Bardzo podobają mi się różowe kalie, ale moja teściowa upiera się że są to kwiaty pogrzebowe, symbolizujące smutek. Myślę że takie właśnie będę miała i nie będę zwracała uwagę na to co mówią inni. Kwestia gustu! Jak dla mnie to pogrzebowymi kwiatami są białe róże:-) Tak mi się kojarzą. Jeżeli chodzi o bukiecik na rękę to jest to bardzo fajne rozwiązanie dla świadków, rodziców... :-) pytanie mam takie --> sukienka nr 2 według mnie jest najładniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna trzynastka --> ja jeszcze nie mam zaproszeń, w ogóle nie wiem jakie zamówić. Czas leci a my mamy tak mało załatwione... Pani Smakowita --> ja już mam buty, białe do białej sukienki. Żałuję że je kupiłam:-) Mogłam wybrać jakieś takie sandałki na szpilce, a kupiłam pełne. Gdzieś je widziałam na allegro. Zaraz poszukam link. Myślę, że będą pasować buty w kolorze nude:-) Śliczne są te buty z Twojego linka. Tylko że są lakierowane. Nie poobdzierają Ci się one? mardzia2912 --> no ja już myślałam o kwiatkach:-) Bardzo podobają mi się różowe kalie, ale moja teściowa upiera się że są to kwiaty pogrzebowe, symbolizujące smutek. Myślę że takie właśnie będę miała i nie będę zwracała uwagę na to co mówią inni. Kwestia gustu! Jak dla mnie to pogrzebowymi kwiatami są białe róże:-) Tak mi się kojarzą. Jeżeli chodzi o bukiecik na rękę to jest to bardzo fajne rozwiązanie dla świadków, rodziców... :-) pytanie mam takie --> sukienka nr 2 według mnie jest najładniejsza! ❤️http://suwaczki.slub-wesele.pl/20130705310413.html❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna trzynastka --> ja jeszcze nie mam zaproszeń, w ogóle nie wiem jakie zamówić. Czas leci a my mamy tak mało załatwione... Pani Smakowita --> ja już mam buty, białe do białej sukienki. Żałuję że je kupiłam:-) Mogłam wybrać jakieś takie sandałki na szpilce, a kupiłam pełne. Gdzieś je widziałam na allegro. Zaraz poszukam link. Myślę, że będą pasować buty w kolorze nude:-) Śliczne są te buty z Twojego linka. Tylko że są lakierowane. Nie poobdzierają Ci się one? mardzia2912 --> no ja już myślałam o kwiatkach:-) Bardzo podobają mi się różowe kalie, ale moja teściowa upiera się że są to kwiaty pogrzebowe, symbolizujące smutek. Myślę że takie właśnie będę miała i nie będę zwracała uwagę na to co mówią inni. Kwestia gustu! Jak dla mnie to pogrzebowymi kwiatami są białe róże:-) Tak mi się kojarzą. Jeżeli chodzi o bukiecik na rękę to jest to bardzo fajne rozwiązanie dla świadków, rodziców... :-) pytanie mam takie --> sukienka nr 2 według mnie jest najładniejsza! ❤️http://suwaczki.slub-wesele.pl/20130705310413.html❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna trzynastka --> ja jeszcze nie mam zaproszeń, w ogóle nie wiem jakie zamówić. Czas leci a my mamy tak mało załatwione... Pani Smakowita --> ja już mam buty, białe do białej sukienki. Żałuję że je kupiłam:-) Mogłam wybrać jakieś takie sandałki na szpilce, a kupiłam pełne. Gdzieś je widziałam na allegro. Zaraz poszukam link. Myślę, że będą pasować buty w kolorze nude:-) Śliczne są te buty z Twojego linka. Tylko że są lakierowane. Nie poobdzierają Ci się one? mardzia2912 --> no ja już myślałam o kwiatkach:-) Bardzo podobają mi się różowe kalie, ale moja teściowa upiera się że są to kwiaty pogrzebowe, symbolizujące smutek. Myślę że takie właśnie będę miała i nie będę zwracała uwagę na to co mówią inni. Kwestia gustu! Jak dla mnie to pogrzebowymi kwiatami są białe róże:-) Tak mi się kojarzą. Jeżeli chodzi o bukiecik na rękę to jest to bardzo fajne rozwiązanie dla świadków, rodziców... :-) pytanie mam takie --> sukienka nr 2 według mnie jest najładniejsza! ❤️http://suwaczki.slub-wesele.pl/20130705310413.html❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie dawno nie było... również praca ;) my idziemy do księdza pod koniec marca. muszę się w końcu ruszyć za butami, zaproszenia ogarnąć...ach w lesie głębokim jestem ze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem w lesie:-) :-) A myśleliście już nad piosenką na pierwszy taniec? Ku mojemu przerażeniu narzeczony uparł się na Stachursky'ego zostańmy razem... AAA! Ratujcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślimy i myślimy i niestety wybrać nie możemy...same smęty :D a my chcemy coś żywszego ale nie za bardzo żebym jakoś wyglądała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaxxx
powiedzcie co myślicie o kupnie obrączek na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×