Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

Gość mardzia2912
Bombka2024 - weselicho będzie w Savilli na kleeberga;) sala niby na 200 os, ale u siebie podejzewam ze części nie bedzie, wiec powinno byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka;;;
lipcowa - a dlaczego masz ślub w piątek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
ja też ma w piątek i nie widzę w tym nic dziwnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! hejka;;; --> byłam rok temu na ślubie w piątek, pomysł bardzo mi się spodobał, bo w sobotę i niedzielę można odpocząć i ogarnąć się:-) Wybrałam mniejszą salę:-) ona ma 200m kw., myślę że na 70 osób to w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
u nas też koło 70 osób będzie :) my miedzy innymui tez sie dlatego zdecydowalismy na piatek. Poza tym bedzie duzo osb przyjezdnych wiec niech maja czas na ogarniecie sie i spokojny powrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W restauracji w której będziemy mieć wesele nawet środy i czwartki są zarezerwowane na wesela. W dzisiejszych czasach ślub i wesele w inny dzień tygodnia niż sobota to coś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LullabForBella
Przesyłam Ci lin do sukienki mojej koleżanki z tymi kamieniami nad którymi się zastanawiasz. Mam niestety tylko takie zdjęcie. Mam nadzieję, że pomoże podjąć Ci decyzję;-) http://w954.wrzuta.pl/obraz/1sn6nGMYe16/bez_tytulu co sądzicie o takich zaproszeniach? http://www.kartkiizaproszenia.pl/-Z%C5%9A-1021p.html dodam, że przeważał będzie kolor fuksji i zaproszenie będzie miało ciemniejszą kokardkę. Tak w ogole to kiedy je dajecie? Kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CUDOWNE SĄ WASZE SUKIENKI! LullabForBella --> co masz już załatwione, na ile osób i ile płacisz za osobę?:-) Z jakiego regionu/miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LullabForBella --> zaproszenia ładne, my myślimy o takich z naszym zdjęciem... Nie wiem. Będziemy je rozdawać od połowy kwietnia, jako że wesele jest w piątek i goście będą musieli pobrać urlopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia bardzo ładne, takie w moim guście:) Z tym,ze ja wiem,ze bede miala mega problem z wyborem tych jedynych zaproszen,bo w necie jest mnóstwo ładnych:) Powiem Wam,ze nie moge się juz doczekac przymiarki sukni:D A gdybym miała krótką sukienkę jak tu jedna z was wysłała to bym napewno dobrała do niej jakieś kolorowe neonowe buciki,bo to super wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka;;;;;;;;;;
a zdajecie sobie sprawę, że w piątek obowiązuje post???a wy chcecie jesc, bawic i szalec na całego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonowe buciki są przecudne!! Ostatnio widziałam dziewczynę która miała czarną suknię, taką prostą i do tego neonowe buty! Super to wyglądało. To nie była suknia ślubna oczywiście. Sam pomysł bardzo mi się podoba. Co do postu, to wystąpimy do księdza z prośbą o dyspensę na ten dzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaa;;;;;;;;;;;;;
mimo wszystko nie wyobrażam sobie brania ślubu w piątek, ba ja sobie w ogóle nie wyobrażam brania ślubu, w tych czasach to zbyt wielkie ryzyko,faceci są z kobietami tylko dla jednego celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
współczuję jeśli tak myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaa;;;;;;;;;;;;;
tak myślę bo mam tego przykłady na codzień w moim otoczeniu i sama trafiłam na kilku takich samców i uważam, że faceci kompletnie nie nadają sie do założenia rodziny przynajmniej tu gdzie ja mieszkam dlatego wybrałam singielstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę że agataaa;;;;;;;;;;;;; i hejka;;;;;;;;;; to ta sama osoba. Współczuję myślenia. Nie zwracajmy uwagi na głupie wpisy. Oglądam różne bibeloty na allegro (zawieszki, pudełeczka, naklejki itp.) Jestem nimi oczarowana!! Chyba zamówimy jakieś zawieszki na alkohol:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaa;;;;;;;;;;;;;
no cóż skoro trafiłyście na facetów życia to tylko pogratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaa;;;;;;;;;;;;;
a ksiądz wam nie odradzał brania ślubu w piątek???u mnie by to nie przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że trafiłam na miłość mojego życia. A Tobie się nie powiodło? Co się stało? Ksiądz nie robi problemu ze ślubu w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaa;;;;;;;;;;;;;
ja straciłam zupełnie zaufanie do facetów...po ostatnich przeżyciach nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek zdecyduje się na związek...ostatnio to zastanawiam się jak ludzie mogą zawierać małżeństwa, wiem, że to głupie ale cóż...tak myślę:P a u nas jest ksiądz dosc zasadniczy i nie sądzę by udzielił ślubu w piątek dlatego dla mnie jest to dosc "inne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LullabForBella
Dziewczyny a wy nie w pracy o tej porze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas jestem w pracy:-) :-) od 8.00 do 18.00 włącznie:-P A reszta? agataaa;;;;;;;;;;;;; --> nie możesz tracić wiary w ludzi. Czas leczy rany, więc myślę że z czasem odbudujesz zaufanie do facetów. Teraz pewnie wszystko jest zbyt "świeże" i za bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
my nie mamy problemu z ksiedzem, bo jestesmy niewierzący. A godziny tez nie znamy, to zalezy czy uda nam sie zrobic w plenerze slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
tak tak, ale kombinujemy zeby zrobic go w plenerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziecie musieli jakoś przetransportować urzędnika/urzędniczkę na miejsce ślubu. Nie mam pojęcia jak to się załatwia. Może znajdzie się ktoś kto wszystko Ci tutaj opisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka2024
jak rozmawialismy przez telefon ( jestemy za granica) to urzedniczka powiedziałą ze absolutnie nie, i co to w ogole za pomysl, Aczkolwiek w internecie duzo ciekawych artykułów krąży i okazało się, ze urzednik z mojego miasta dawał slub w balonie, na dachu itp, i kombinujemy, a jak nie, to pogadamy z urzednikiem z gminy, gdzie będzie wesele (poza miastem). I załatwimy mu transposrt, juz o tym myslelismy, jestesmy gotowi przygotowac nawet miejsce na weselu dla urzzednika i zony, zeby tylko chciał przyjechać i udzielić nam ślubu na swiezym powietrzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LullabForBella
W końcu wolna chwila dla mnie;-) Ślub mam na 17:00, bo tę godzinę polecił nam fotograf (podobno Katedra wtedy najlepiej wygląda, chodzi o światło). Ogólnie mieszkam w Gdańsku, ślub będzie w Elblągu w Katedrze, a wesele 11 km od Elbląga w gospodarstwie agroturystycznym, mianowicie w stodole przerobionej na piękną salę;-) Myślcie co chcecie:-) Ogólnie też jestem niewierząca, ale mój Narzeczony jest wierzący i absolutnie nie przeszkadza mi ślub kościelny bo dla mnie to jest tradycja a nie wiara. Jeśli chodzi o to co już mamy, to przygotowania zaczęliśmy w czerwcu i ze względu na datę wszystko zaklepaliśmy od razu: gości z orkiestrą fotografem i kamerzystą 90os Sala (160zł 1 dzień+ poprawiny 30zł + 40zł nocleg od osoby, 700zł stół staropolski) fotograf 1500zł kamerzysta 1500zł kościół 500zł orkiestra 4500zł dj 80zł za 6h na poprawinach alkohol 1700zł mamy żubrówkę białą (chcieliśmy żołądkową de lux ale podobno się popsuła) na czarnego smirnoffa nas nie stać;-P sukienka wypożyczenie 3 tyś ciasta ok 8 dużych blach ok 70zł a blachę nauki mamy w listopadzie tort 600zł z rzeczy które nam brakuje to takie pierdoły, które załatwia się później jak : kwiaty, prezenty dla gości, podziękowania dla rodziców, zakup poduszeczki na obrączki, bielizny, załatwienie fryzjera itp. ogólnie na ślub chcemy przeznaczyć jakieś 50tyś. Ja jestem tradycjonalistką, podobają mi się nowości (np babeczki zamiast tortu) ale nie mam odwagi by się na nie zdecydować. Tak samo jak welon. Będę miała 4,5 z koronki dopasowanej do sukienki. Nie mogłabym mieć krótkiej sukienki lub toczka. Oczywiście nie mówię, że to źle, tylko po prostu lubię tradycyjne rzeczy;-) nadal mam problem z błogosławieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×