Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alayka.

wyczówam nagonkę na moją skromną osobę :(

Polecane posty

I to ma być ten spektakularny duet ? :O Na razie oklaski z paznokci. :O Intro jak w stajni u Augiasza ale znając Dekę z małpą z prognozy pogody , zadba już o to , by wyzwiska pod Jej adresem były pod kolor Jej makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapierdalaj na swój wózek inwalidzki i turlaj się do Żabki..daj mi dorobić do premii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty wsadzasz ryja i kutasa do pisuaru ...nigdzie indziej nie macie wejścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorr
Nowy gumę na łeb sobie załóż :O Siadaj do seansa :D Budiet wesoło jak stiepan z Ukrainy przyjedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego znowu? Dobra męczycie mnie nawet nie śmiesznym gadaniem, które za chooja się kupy nie trzyma :O Żałosne jak zwykle :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukstuk
naprawde ten topik spada na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten co woli :O Przywalił ostro ale mięknie przy, na pełnej otwartości kobiecie. Tak się dziej gdy nadzieje przerastają możliwośc a marzenia stają się rzeczywistością. :) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorr
Psy go tworzą, waniajet budą :D a może suką :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorr
Show must go on :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać na załączonym obrazku, twarde chujki miękną a tzypy nie dają rady. :( A taka Vera, potrafi zrobić gnój w kwadrans i to w pojedynkę Fenomen, czy po prostu wszyscy czekają w jakim nasroju obudzi się ta dziewczyna z oponką, tam gdzie powinny być biodra. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorr
Szambo najlepiej waniajet w kościele :P Otwierasz połówkę, każesz księdzu tańczyć breakdance do góry nogami, jeebiesz zakonnice w tryby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirka19
całą noc się męczyłam nad tym sucharem Deki i coś mi się jednak wydaje, że 1+0 to nie jest 2 ten informatyk się po prostu pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirka nie masz
większych zmartwień :D strzel se z palca!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze, też nie rozumiem
to nie ma sensu - 2 i 10 to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się obudziłam. Kilka godzin przed snem powtarzałam tego suchara przed snem jak paciorek i też wyciągnęłam pewne wnioski. Mianowicie wydaje mi się że to było rano a informatyk się nie wyspał i naprawdę chciał jechać ta 2 ale sen mu padł na oczy i wsiadł nieumyślnie do 10 ... potem to dopiero były jaja jak się zczaił że to nie ten autobus że nie wie idzie jest że się spóźnił do pracy a to był jego pierwszy dzień. Szef się wkurvił i go zwolnił dyscyplinarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beleba
a mi się wydaje, że do laski jechał i mu się skojarzyło... 1 z penisem a 0 z cipką więc wsiadł i pojechał - w złą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A infor. wsiadł w końcu do 10 czy 2 bo zapominam. A może miał w kieszeni 10 ziaren słonecznika i tak jakoś wyszło samo? Autobus był zielony a po drugiej stronie stał kiosk RUCHU :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beleba
rękę to trzymał w kieszeni bo miał tam dziurę i smyrał się palcami po łebku :) a Deka rzeczywiście zasadziła suchara jak z familiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że ten dowcip to nagonka na informatyków ... a przecież bez nich nie było by kafeteria.pl ;) a może to była Pani informatyk i wsadzala sobie te ziarnka słonecznika do tzipki? a humanista to zobaczył zaciągnął ja sam do autobusu linii numer 10 i tam ja przelecial? Czy to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu znów potrzebna jest Del@ by rozwiązać te niewiadoma i wytłumaczyla masowo jak to właściwie było na tym przystanku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beleba
myślisz że miał łącze sztywne a ona bez zabezpieczenia w postaci firewalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beleba
Dek@ obserwowała z ukrycia i pocierała cipkę paluszkiem serdecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
dzieci , co prawda wiem .ze robicie sobie jajaj, ale posługujecue suię szablonowym myśleniem w systemie szesnastkowym jest szesnaście cyfr. i po dziewiątce nie ma dziesiątki tylko jeszcze jedna cyfra ii kolejna aż do szesnastej cyfry nato miast w systemie dwójkowym jest tylko zero i jedynka , więc w systemie dwójkowym nie ma żadnej dziesiątki i piątki są kolejne liczy ,które mozna zapisać za pomocą jedynki i zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jao
a kogo obchodzi jakas idiotka z forum kazdy ma swoje sprawy nie jestes pepkiem swiata beybe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miała Firewall to znaczy że zabezpieczona :classic_cool: I UWAŻAM że kierowca tego tramwaju też miał w tym jakiś udział ! może to była 2 a w trakcie jazdy zmienił numerek na inny? może kierowca tramwaju ... miał okulary i też był informatykiem dorabiającym na boku bo w domu czekała żona i kilkoro dzieci? I pomyślał sobie że jest jakaś szansa by zamoczyć wajche? No nie każdemu przecież w życiu się układa ;) A te rzeczy wszyscy wiedzą że robi się paltzem wskazującym a nie serdecznym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beleba
jakie piątki??? niech żyją soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miała Firewall to znaczy że zabezpieczona :classic_cool: I UWAŻAM że kierowca tego tramwaju też miał w tym jakiś udział ! może to była 2 a w trakcie jazdy zmienił numerek na inny? może kierowca tramwaju ... miał okulary i też był informatykiem dorabiającym na boku bo w domu czekała żona i kilkoro dzieci? I pomyślał sobie że jest jakaś szansa by zamoczyć wajche? No nie każdemu przecież w życiu się układa ;) A te rzeczy wszyscy wiedzą że robi się paltzem wskazującym a nie serdecznym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miała Firewall to znaczy że zabezpieczona :classic_cool: I UWAŻAM że kierowca tego tramwaju też miał w tym jakiś udział ! może to była 2 a w trakcie jazdy zmienił numerek na inny? może kierowca tramwaju ... miał okulary i też był informatykiem dorabiającym na boku bo w domu czekała żona i kilkoro dzieci? I pomyślał sobie że jest jakaś szansa by zamoczyć wajche? No nie każdemu przecież w życiu się układa ;) A te rzeczy wszyscy wiedzą że robi się paltzem wskazującym a nie serdecznym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×