Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fewfhinwe

mama kupila kilogram parowek z biedronki za okolo 7 zl--boje sie zjesc jedna z n

Polecane posty

Gość fewfhinwe

nich myslicie ze sa bezpieczne? cos cena nie przemawia do mnie:o i ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ludzi
którzy to jedzą i nic im nie jest, kiedyś moja mam też kupowała parówki w Biedronce i nikomu nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH siMiAn rAtIcUs JWWD! 666
ZUS - Zjedli Ugotowaną Skisła (kiełbasę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marit z Fjordem
Brawo. Ale masz zaradną mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.62
Zawsze możesz kupić po 30 zł. Być może Twoja mama musi się co miesiąc gimnastykować aby starczyło na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weferwfew
szamaj śmiałą, każdą jedną parówke bada sanepid nim trafi do biedronki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×