Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

acha kapuje juz,czyli tamta torbiel powstala tak sama od siebie,nie od leków?No to nie jest powiedziane ze przy nast stymulacji historia sie powtorzy.Moze akurat teraz taki pech.Kurcze szkoda yhh ale głowa do gory Monjoc,odczekasz chwile i bedzie dobrze.A u mnie?narazie cisza na morzu.Za jakis tydzien ide zbadac bete i zobaczymy czy sie nie podniosla,oby nie.Poki co obserwuje Wasze poczynania kobitki moje drogie :-) Monjoc a Tobie lekarz cos wsponial o tym ze torbiel moze sie wchlonać sama po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha kapuje juz,czyli tamta torbiel powstala tak sama od siebie,nie od leków?No to nie jest powiedziane ze przy nast stymulacji historia sie powtorzy.Moze akurat teraz taki pech.Kurcze szkoda yhh ale głowa do gory Monjoc,odczekasz chwile i bedzie dobrze.A u mnie?narazie cisza na morzu.Za jakis tydzien ide zbadac bete i zobaczymy czy sie nie podniosla,oby nie.Poki co obserwuje Wasze poczynania kobitki moje drogie :-) Monjoc a Tobie lekarz cos wsponial o tym ze torbiel moze sie wchlonać sama po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc kurde no. Moze faktycznie to wina zle dobranych hormonow. tak nagle w ciagu paru dni by sie pojawily. No nic, teraz trzeba sie ich pozbyc i dzialac dalej. anette dzidzia napewno jest, bez stresu. Ja wlasnie wrocilam od lekarza. Dzidzia wazy 450 g i ma 20 cm. Wypiela sie pieknie zaba mala i w koncu moglismy zobaczyc to "niepewna muszelke" Tak wiec juz na 10000% mamy core :-D. Za to ja przed wizyta zjadlam troche bigosu i zlapal mnie taki bol pod mostkiem,ze myslalam ze zejde:-[ Jeszcze spoznilam sie,przepadla mi kolejka i musialam czekac 1,5h. Lekarz zbadala mnie poprzez usg, wszystko jest ok i wyslala na gore na oddzial. Dali mi leki, kroplowke, pobrali pare probek krwi i puscili do domu. Jutro maja dzwonic co to. Bol mam dalej, juz 4godziny , zbytnio nie przechodzi. Ani lezec, ani siedziec, ani stac nic nie idzis. No nic zostalo zamknac oczy i probowac zaznac. Kurde co to mozs byc... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotek, zmartwilas mnie tym bolem i to jeszcze taki ostry...hmmm...az wrzucilam w Googla i glownie powtarza sie watek ucisku macicy na watrobe ale rowniez kamyczki w woreczku zolciowym! mam nadzieje, ze lekarze to wyjasnia, napisz koniecznie no i trzymaj sie kochana! ;-* xxx a coreczki gratuluje no i jaka duza juz 20 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko trzymamy wszystkie kciuki aby wszystko bylo w jak najlepszym porzadku... :) x minojc ja Ci powiem ze ja przy drugim podejsciu tez mialam torbielke z pierwszego jeszcze ivf (w danii to bylo) i lekarz oznajmil mi tylko ze to tutaj to torbielka i ze ma 3,5 cm i nic wiecej na ten temat nie wspomnial . ivf mialam kontynuowany dalej chociaz sie martwilam tym jak diabli no i nie wyszlo nic wtedy, wiec moze i dobrze ze przerwiesz, oczyscisz sie i na ladniutkie przygotowane podloze wrzucisz na miesiac babelki i napewno sie uda :) x nielotolek co to kurcze moze byc? i nic nie powiedzieli? Pewnie dopiero jak wyniki beda to cos wiecej powiedza...ale w gruncie rzeczy kawal "baby" nosisz :) Cale 450 gram no gratuluje. a przypominj mi kochana ktory to tydzien? x pozdrawiam i milej nocki zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelio trzymam kciuki bedzie dobrze!!!!! WARTO walczyc -o niunie mała, ech te torbiele moze sie wchłonie grunt by nie dac sie stres---to nasz wrog. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelio trzymam kciuki bedzie dobrze!!!!! WARTO walczyc -o niunie mała, ech te torbiele moze sie wchłonie grunt by nie dac sie stres---to nasz wrog. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
LunaDe kochana czytam was , alez tu pelniutko :( , ciesze sie z kazdej ciazy !!! Ja na razie nie ustaje w wierze w cud - a raczej niewierze ;) Oj przed koncem 2013 to raczej niczego ivf-ego nie planuje :( , a noz sie uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny :) zycze Ci z calego serca w tym Nowym Roku szczescia ktore zamieszka pod Twoim serduszkiem!!! Trzymammocno kciuki. Nie trac wiary!!!!! anette no kurda juz spora ta moja baba a brzuszek nie za duzy, przytylam od wagi wyjsciowej 1,5 kg i obecnie mam koncowke 22tyg. 21t5d. Bol uciska, az na boki pod zebra, nie moglam zlapac glebszego oddechu. Dzis juz ok. Zbieram sie do pracy i czekam na telefon. Wlasnie co do pracy i moich ivf to w sumie nie mialam problemow, raz wezwano mnie czemu co srednio trzy miesiace mam duze nieobecnosci, wytlumaczylam, zyczyli powodzenia i to wszystko. :) Teraz normalnie musze pracowac do 6ciu tyg przed porodem i po porodzie mam 9 tyg macierzyńskiego i 4 mies wychowawczego, za duzo tego nie ma :( No ale do marca jak dam rade to pociagne. Milego dzionka kochana, dzis juz piatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam przed pracą do Was wstąpić, bo wczoraj wieczorem to płakąłam i mi się nie chciało a dziś oczy popdpuchnięte. Dzięki kochane za wsparcie. Ja coś czytałam ze jak jest torbiel to nie wolno gonalu , dlatego moze zaprzestał. Nie wiem czy sama zniknie, mam orzed @ jechac, jak nie to mi wtedy da leki chyba. Tak mysle. NIo Amelka akurat po lub w trakcie punkcji ;-) Anette 18 a czy ci znikła ta torbiel? Nielot uważaj na siebie, napisz czy juz po nocce ci lepiej? Madziulka mam nadzieje ze beta sie nie podniesie i bedzie wszystko oki. A co do tamtej torbieli to moze i po lekach powstala po tych do iui i rosla sobie dlugo, bo jak wspomninalam nie bylam rok u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc ja w dwóch cyklach (po stymulacji do iui) tez miałam torbiele. U mnie wchłonęły sie one po @. Myślę że dobrze że wstrzymali Ci stymulację. Bo jest szansa że w trakcie @ torbiel sama zniknie. A gdybyś była dalej stymulowana to nie wiadomo co by z tego wyszło. Nie płacz, pamiętaj że co się odwlecze to nie uciecze :-) Będzie dobrze, głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :) minojc w pazdzierniku mialam ivf, po nieudanym transferze dostalam okres, i odczekalam caly cykl do kolejnego okresu. w drugim dniu okresu w grudniu bylam juz w bocianie i dr Mrugacz skanowal mnie i mowil ze wszystko ladnie czysto wyglada, wiec sie wchlonal sam...trzymam kciuki zeby i Tobie sie dziadostwo wchlonelo :) nielotol a ze tak zapytam macie juz jakis typ imienia dla waszej niuni ??? Amelka daj znac ja bylo...czekam :) czarny co Ty pier...! Wez sie w garsc i do roboty! U nas byla taka doopa z tymi plemnikami ze jak lekarz (przy nas) odebral wyniki od pielegniarki to pierwsze jego slowo brzmialo: Masakra! wiesz jakiego dolka mielismy? cos strasznego, no i widzisz ciaza jest, chociaz jeszcze nie wiem czy wszystko jest dobrze. takze trzymam kciuki i nie poddawaj sie! Lunka doczytalam dopiero ze pytalas o duphaston. otoz mam, az 10 sztuk i biore jedna dziennie, ale tutaj napewno nic takiego mi nie przepisza, a do polski jade dopiero za miesiac :( Troche mnie to mrtwi, powinnan chociaz dwie brac dziennie. A powiedzie czy to dostac mozna bez recepty? w sumie nie sadze ale jakby mozna bylo to by mi matula moze kupila...chociaz z drugiej strony nie chcialabym mowic jej tego przez skypa, tylko dopiero po skanie jak bede w polsce... ot taka niespodzianka :) Ja wczoraj po rozmowie z pielegniarka sie troche wystrachalam bo ona pytala tylko czy czuje mdlosci, tylko to, no i czy okres jest. a ja nie czuje nic na zoladku narazie i nie wiem czy to moze byc wyznacznikiem prawidlowo lub nie rozwijajacej sie ciazy? Tyle godzin spedzilam przed kompem czytajac na temat nieplodnosci ze w temacie ciazowym jestem zielona :) ale sie nabazgralam dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny! Ja tez Ci zycze aby sie udalo naturalnie jak najszybciej! powodzenia kochana i duzo...wiesz czego :) razem z mezulkiem :D xxx annette, dobrze jakby Ci mama przyslala duphaston, skoro lekarz Ci kazal brac wiecej niz 2 dziennie, ja bym wolala miec lek niz zrobic niespodzianke rodzicielce, kochana. Ale raczej bez recepty nie ma szans go dostac... ja nie mialam mdlosci dlugo, do ktoregos tam tygodnia, takze nie musisz ich miec tak wczesnie. Rowniez piersi mnie nie bolaly, teraz tez rzadko mnie cos tam boli w piersiach. xxx Nielotek, wiesz juz cos? Ja przytylam juz ponad 5 kilo! a to 17 tc. Tylko 1,5 kg to faktycznie niewiele, pieknie sie trzymasz! Ale ja wcale nie jem duzo! to chyba indiwidualna sprawa. A czy wychowawczy masz platny? to w sumie dosc sporo masz wolnego, tzn w porownaniu, ja tylko 5 miec, w sumie, lacznie z 4 tyg przed. :/ xxx monjoc, no trzeba czekac az sie torbiel wchlonie, nic nie poradzisz, wykorzystaj ten czas jakos dla siebie, dla relaksu :) xx justynka :) xxx milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc Skarbie tam mi Cię żal ;-( Jesli masz ochotę to wypłacz sie ile wlezie,to często pomaga.Trzeba wyrzucic z siebie całą złość.Wiem jak to jest kiedy sie nastawisz ze cos bedzie a tu nagle przeszkoda ktorej sie nie spodziewalas.No tak to juz jest ze IVF to długa,mozolna droga z wieloma "niespodziankami"ale musisz być twarda i nie daj sie złamać!!!Odpoczniesz miesiac,nabierzesz sił i do boju!!!bądź dobrej mysli :-) Ja chwilami też mam doła bo tak naprawde nie wiem kiedy w ogóle zaczne przygotowanie do transferu...moze za pół roku...moze za rok....cholera wie..... LuneDe a Ty nadal kontaktujesz sie z Dr.S?czy chodzisz na wizyty u siebie? Powiem Ci ze jestem w szoku jak pisałas ze podczas stymulacji kontaktowalas z nim wyniki przez tel,ze zgodzil sie na taki układ. A co z tą naszą Kinią?nic nie pisze jak po transferze??...hhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniała....Monjoc ja tez gdzies wyczytalam ze najczesciej po gonalu F wystepuje hiperstymulacja wiec moze to ma tez jakis wpływ na powstawanie torbieli.....kto wie....ja własnie brałam gonal F. x Anette ta pielęgniarka chyba jakas niedouczona.Co ona by chciała juz mdłosci,tak wczesnie??Nie wie kiedy mdłosci powinny sie pojawić???Ja tez natknęłam sie na taką niewiedzę lekarzy i pielęgniarek w szpitalu ze głowa boli.Ordynator-ginekolog nie mial zielonego pojęcia o IVF i hiperstymulację mylił z PCOS,masakra!!! W kazdym razie Anette nie stresuj sie ze jeszcze nic nie czujesz bo ja tez do 5tc nic nie czulam.Dosłownie tak jakbym nie była w ciazy.Dopiero pod koniec 5tyg zaczęło mnie troche mdlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia34
Witajcie.Z moich 4 pęcherzyków wyszły 3 komórki.Od rana najedliśmy się z mężem mnóstwo strachu,wieczorem dziwnie się czuł,a w nocy rozebrało go grypsko. Nasienie oddawał z gorączką 38.4 Pani embriolog wytłumaczyła nam,że nie powinno być problemu.Teraz znów czekanie,a jestem bardzo niecierpliwa,z laboratorium mają zadzwonić w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jeszcze nic nie wiem. Pewnie wieczorem zadzwonia. dzis czuje sie ok. lune tak wszystko to mam platne, a co do wagi to sama jestem w szoku bo zawsze musialam sie pilnowac zeby nie przytyc, duzo cwiczyc. Ale do konca napewno jeszcze bede wygladac jak ciezaroweczka;-) amelia no to czekamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek miałam pierwszy transfer zarodka niestety dzień później rozłożyła mnie grypa z okropnym kaszlem, na forum trafiłam strasznie zestresowana gdyż w czwartek rano na bieliźnie znalazłam ok 0.5 cm krwawy skrzep z najgorszych obawami czytałam wszystko na ten temat dopiero na waszym forum czytając wasze historie uspokoilam sir trochę dziękuję Wam że nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek miałam pierwszy transfer zarodka niestety dzień później rozłożyła mnie grypa z okropnym kaszlem, na forum trafiłam strasznie zestresowana gdyż w czwartek rano na bieliźnie znalazłam ok 0.5 cm krwawy skrzep z najgorszych obawami czytałam wszystko na ten temat dopiero na waszym forum czytając wasze historie uspokoilam sir trochę dziękuję Wam że nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek miałam pierwszy transfer zarodka niestety dzień później rozłożyła mnie grypa z okropnym kaszlem, na forum trafiłam strasznie zestresowana gdyż w czwartek rano na bieliźnie znalazłam ok 0.5 cm krwawy skrzep z najgorszych obawami czytałam wszystko na ten temat dopiero na waszym forum czytając wasze historie uspokoilam sir trochę dziękuję Wam że nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek miałam pierwszy transfer zarodka niestety dzień później rozłożyła mnie grypa z okropnym kaszlem, na forum trafiłam strasznie zestresowana gdyż w czwartek rano na bieliźnie znalazłam ok 0.5 cm krwawy skrzep z najgorszych obawami czytałam wszystko na ten temat dopiero na waszym forum czytając wasze historie uspokoilam sir trochę dziękuję Wam że nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za wielokrotność wypowiedzi ale coś mi się przygotowało w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, dobrze że Was mam, zawsze lepiej jak ktoś podtrzyma na duchu, teraz wogóle nie będę się na noic natawiała, mam nadzieje ze 2 kocnu w tym 2013 roku podejde do in vintro;-) Amelia kochana trzymam kciuki za niedzielne wiadomości to pewnie transfer będzie koło poniedziałku , fajnie kochana mam nadzieje ze niedługo ujrzysz II kreseczki, tak przez nas wszystkie oczekiwane ;-) x Kochna uważaj zeby sie nie zarazić od męża, trzymaj się! x Madziula30 moze i po ganalu kto wie? wiecie co ale teraz mam @, to jak myslicie moze zniknac po tej @ czy po następneej , oby do 28 stycznia wtedy jadę na wizytę. Dziś juz mi lepiej, ja tak mam 2-3 dni i się podnoszę i walczę dalej, ale jak wiecie psychika powli siada. Trzymam za Ciebei kciuki aby transfer był niedługo, i mam nadzieje ze zaśniadu nie będzie!! x LuneDE jakoś wykorzytsam ten czas ;-) x Anette , justynka - 83 mam nadzieję ze się wchłonie. Dzięki za słowa otuchy ;-) Anette A TY samopoczucie? Pozdrawiam kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc kto wie,moze torbiel zniknie nawet przy tej @.Słuchaj u mnie ten proces "gojenia"trwał 2 mce bo ja nie dośc ze mialam torbiele to w dodatku jajniki powiększone do 10cm.Takze u Ciebie moze to trwac krótko i juz po tym @ bedzie ok.Pojdziesz na usg i zobaczysz co lekarz powie.Moze nast. razem zmieni Ci leki,zapytaj go o to zeby historia sie nie powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×