Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Kurcze Aneczka tak mi przykro z powodu Twojego M:( Ale strasznie mocno trzymam kciuki żeby okazało się że to faktycznie nic poważnego, stres itp. Musi być dibrze! IVF też się powiedzie bo przecież na przykładzie Anette widać że do 3 razy sztuka!! :-) Ściskam Cię mocna kochana, będzie dobrze:-) A tak swoją drogą jak czytam ile kosztuje domek to szcęka opada, 240 tys euro!!! No ale z drugiej strony nie ma co porównywać zarobków w Polsce i w Szwajcarii. W Polsce dom ok 350 tys euro a człowiek zarabia 2 tys miesięcznie :-) Czyli to jakieś 175 pensji. A takl z ciekawości jaka jest średnia pensja w Szwajcarii?? Helenka odezwij się, zrobiłaś test???? Mam coś przeczucie że Ci się udało:-) Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka dzieki. Pewnie tu masz emaila nielotol@wp.pl :) Ja wlasnie bede rodzila w Mechelen w AZ Sint Marteen. Ladna klinika, bylismy na dniach otwartych dla przyszlych mam :) A o kredyt pytalismy w naszym banku w Axa teraz idziemy zobaczyc do KBC. W Axa bylo wtedy oprocentowanie ok 4%.No i juz tylko zostanie nam szukanie a to najtrudniejsze z calego teg przedsiewziecia ;) Ciezko jest teraz cos znalezc "fajnego" tak do 220tys. No zobaczymy. Justynka, my z Aneczka mieszkamy w Belgii, to nasza Lune jest w Szwajcarii. Milego dnia kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Anette! Nie mogłam w nocy spac bo miałam wyrzuty sumienia ;-( kochana naprawde jeszcze raz bardzo Cię przepraszam....czasem człowiek chce dobrze a kurcze wychodzi na odwrót. x Aneczka trzymaj sie kochana,pozdrów M i zycz M duzo zdrówka od nas wszystkich.Niech sie trzyma i zdrowieje jak najszybciej.Wszystko bedzie dobrze.Trzymamy kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annettee kochana dziekuje ci bardzo za miłe słowa:) Miło wiedziec, że ktoś kogo nie znasz trzyma za Ciebie kciuki. DZIEWCZYNY JESTESCIE THE BEST!!!! Z Ciebie to uparta i odwazna babka i to bardzo dobra postawa!!! Trzymam kciuki za wizyte i na 100% bedzie wszystko dobrze:) p.s zaczynam trenowac moja podświadomość!!! x diana 33 chyba mamy podobne charaktery heheh tez jestem wrazliwiec i panikara dodatkowo!! Ja z ksiązek poleciłabym Paulo Coelho. Chociaz wiem, że nie każdemu "podchodzi"! Oglądałyście film PAMIETNIK?? Polecam!!! x aneczka trzymam mocno kicuki za twojego meza, zeby juz wrocil do zdrowia. myslalm ze to wrzody ale lekarze tyle juz wykluczyli i to na pewno bylo na 1 miejscu? Zawsze cos kurcze!!! Zobaczysz bedzie dobrze, dostaje leki i wszystko przejdzie!!!!! Pomodle sie za Was!!!!! x buziaki dla was laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Izabelka Justynka Nielotku Madziula dzieki. tak jak nielotek mowi my mieszkamy w Belgii. Justynka praca na cały etat to taka najnizsza 1300-1400 u facefa okolo 400 wiecej jezeli jest zatrudniony jako pracownik, jak ma swoj rozrachunek i swoja firme chocby fikcyjnie to zalatwione to nawet 2x tyle. Niemowie o srednich mowie o rzeczywistosci ktora znam z autopsjii mojej i znajomych . Nielotku a wiesz ze we vlamsevoning jak urodzisz to powinnas dostac tylko na 2% i na bardzo dobrych warunkach , nawet juz teraz mozesz sie starac tak mi sie wydaje . Chodziłam kolezance tlumaczyc to sama bez meza przy zarobkach 1350 E miesiecznie z polrocznym dzieckiem dali jej 115 tys Euro co prawda na notariusza hipoteke i takie tam to tszeba miec swoje w tym przypadku przy 220 tys domet to mysle ze 15 tys potszebujesz tego wkladu jak cie to interesuje to daj znac dam ci namiary gdzie pytac buziaki . Maz własnie mi powiedział ze chyba jest spora poprawa na dobre -Boze mam nadzieje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hysia
Witam, jestem nowa na forum, staralismy sie o dziecko 3 lata. 3 nieudane insyminacje i w trakcie przygotowan do in vitro spontanicznie zaszlam w ciaze. Chcialam wszystkim dac nadzie, ze wszystko jest mozliwe. Oprocz tego zostala mi cala kuracja hormonalna do zabiegu (koszt z apteki 4000 zl) ktora chetnie korzystnie odsprzedam. Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt na: haysia1977@wp.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka mam nadzieję, że u męża wszystko oki będzie ;-) Hysia gartulacje cuda się zdarzają a co u Was było problemem? Pozdrawiawm Was kochane !!!Miłego dnia zyczę!! odezwę się po pracy pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hysia serdeczne gratulacje:)czyli jednak cuda się zdarzają:) napisz w jakiej klinice się leczyłaś i jakie masz leki...ja czekam na @ i chyba zaczniemy przygotowania nie in vitro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka pomerdało mi się, faktycznie Wy w Belgii:-) Tyle nas juz tutaj jest że ciężko to ogarnąć wszystko mimo że staram się czytać na bieżąco:-D Helenka hop hop jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka dzieki wielkie. no wlasnie spotkalam sie z ta agencja. Znajomi teraz kupili apartament, ale w brukseli. Pewnie, jak mozesz podaj mi namiary. Zobaczymy. Na oplaty jestesmy przygotowani na szczescie. Super ze maz lepiej!! Jakby ktos potrzebowal mam do sprzedania GonalF900jm. Hysia gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Aneczka a orientujesz sie jak to wyglada pozniej ze sprzedaza badz wyjaneciem na wypadek gdyby "zachcialo" nam sis wracac do Pl? Bo wiem ze inaczej jest niz jak masz kredyt z normalnego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie Wy kupowałyscie zastrzyki?bo ja kupowalam w klinice i jak nie zuzyłam wszystkiego to mogłam oddać i zwracali mi pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotek ja tez tak mam.Pisze jedna wiadomosc i nie wysyła nic,a potem druga i nagle pojawiaja sie obydwie.Ja zanim wysyłam wiadomosc to daje "kopiuj"w razie gdyby sie nie pokazało to mam w zapasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Aneczka to dobrze ze juz lepiej z Twoim M ,rzeczywiscie dziwna sprawa, ja tez pomyslalam o wrzodach ale pewnie to badali. Stresu mieliscie troszeczke . Nielotek dzieki ze pytasz co u mnie.. Uu mnie ogolnie wszystko ok bylam troche podziebiona i jeszcze siedze w domu bo niestety leczenie przeziebienia w ciazy nie jet proste..czosnek miod mleko i malinki..ale juz przechodzi. Co do ciazy to jestesmy juz po polowkowym i wszystko zbadane i jest prawidlowe..bedziemy mieli coreczke. Druga krolewna w domu moj maz sie smieje ze zwariuje z samymi babami w domu ale bardzo sie cieszymy w koncu juz jedna mamy panne jak Monjoc napisala..oj panna ,ale dziewuszki sa fajowe. A co u ciebie? Jak sie czujesz? Zakupy juz jakies robilas? Pozdrawiam i przesylam buziaki Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super!! Gratuluje corci!!! U nas tez dziewuszka. Juz teraz wiadomo na pewno wiec nie moglam sie powstrzymac i od razu polecialam na sklepy i nakupowalam tych dziumidzi malych . :-) A rzeczy typu wozek, lozeczko, przewijak, posciele koce itp to kupilam w Polsce jak na urlopie bylismy. Wiec juz jestem w miare przygotowana;-) Kuruj sie kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa jeszcze ine metody
i to owioel tansza i skuteczniejsz metoda nisz in vitro i bez wad genetycznych to naprotechnologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z moim badaniam kariotypu znowu coś jest nie tak, w laboratorium nie mogą zrobić oznaczenia:-( Już mi się odechciewa wszystkiego :-( Nie doczekam się chyba tego icsi:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sa jeszcze inne metody" czytałaś o naprotechnologii? Wkurzyłaś mnie, bo widzę, że raczej nie jesteś zorientowana w temacie. Poczytaj najpierw, a potem się wypowiadaj. Sugerujesz, że ivf= występowanie wad genetycznych u dzieci. A poczytałaś wpisy dziewczyn które urodziły, czy któraś z nich ma dziecko z jakąś wadą? Dzieci poczęte w sposób naturalny też rodzą się z wadami genet, a naprotechnologia to naturalny sposób zajścia w ciążę. To forum jest dla dziewczyn, które są przed, w trakcie i po ivf, tak więc proszę nie udzielaj się na tym forum. Jeżeli Ciebie dotyczą jakieś poważniejsze problemy z zajściem w ciążę, takie, z jakimi borykają się dziewczyny tutaj na forum, to naprawdę życzę Ci powodzenia w zajściu metodą "naprotechnologii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha; i pisze się "niż", a nie "nisz"; szkoła podstawowa się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ja sama nie wiem. Już raz jechałam żeby dodatkowo oddać krew bo zabrakło i byłam pewna że już będzie ok. A tu dziś telefon że w laboratorium sami nie wiedzą dlaczego ale oznaczenie nie chce im wyjść. Pytali czy choruję przewlekle, czy biorę leki lub sterydy. A ja tylko witaminy biorę:-( Czarno to widzę :-( Wszystko się sypie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko ale powiedz mi co to znaczy ze nie chce im wyjsc?Ja i M normalnie oddalismy krew i za miesiac byl wynik.My mowimy o tym samym badaniu-kariotypie tak??Kurcze nie rozumiem tego w ogóle...moze któras z dziewczyn miała podobny problem...sama jestem ciekawa.Nie denerwuj sie,byc moze jest jakies wyjscie z tej sytuacji.A co embriolog powiedział?co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×