Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gerwazy Super ze sie wszystkie zaplodnily :) teraz oby się dobrze rozmnazaly i owocnego transferku w Dzień Zakochanych. My w Walentynki mamy pierwsze spotkanie w szkole rodzenia ;) Berbla nic się nie martw, nic nie ma prawa wypaść ;) Nielot U mnie już drugi dzień rozpusty z bigosem ;) Miałam takiego smaka. I chyba mojemu Karolkowi tez smakuje bo się w dzień uaktywnił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, Ja mam nawet w karcie informacyjnej napisane: Transfer zarodków. Kiedy w drugiej dobie po punkcji zarodki osiągają stadium 4 do 8 komórek podawane są do jamy macicy. W wybranych przypadkach embriolog wraz z lekarzem decyduje o podaniu zarodków w następnych dniach. Także jeżeli będę miała punkcję w środę, to transfer w piątek. Justynka, Też zapłaciłam 4,5 tyś. i pobrałam 10 zastrzyków gonapeptylu i 2 opakowania gonalu. Nie liczę na zwrot, a raczej na dopłatę ( 1 opakowanie gonalu kosztuje ok 1200 zł). Jak jutro będę coś więcej wiedziała to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOLERA JASNA ZJADŁO MI WSZYSTKO A TYLE SIE OPISALAM Awiec teraz po krotce xxx Gerwazy Zajebiscie oby tak dalej ciocia Ania trzyma kciuki za kruszynka a nawet za 2 kruszynki. xxx Nielotku jestesmy w Niemczech w samym sercu gor Eifel ciepełka niemamy ale za to 20 cm sniegu ,-6 i super słonce . idealnie do zimowych spacerów. xxx Justnka trzymam kciuki za twoje jajeczka xxx Co do sauny, masarzy, stombadu, gerwazy masz racje a do basenu to moj gin mowi ze od 3dpt wskazany ale bez zadnych skokow i wygłupow wiec ja powolutku zabka pływam . xxx choroba reszty niepamietam co pisałam Buziaki dla wszystkich i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Mnie już dopadł stres, brzuch mnie boli. Boję się że nic mi tam nie urosło, co najwyżej torbiele :-( Aliket no ale skoro gonal kosztuje ok. 1200 a gonapeptyl ok 300 to jesczez nie przekroczylas 4,5 tys. Ja liczę na zwrot, mi G. na początku mówił że powinnam się zmieścić w 3 tys. Tak sobie myślę jaka moja wiedza o ivf jest ograniczona, ja nawet nie wiem o co pytać lekarza. Nie mam pojęcia iludniowe zarodki najlepiej transferować, czy nacinać otoczkę itp. Chyba całkowicie zdam się na lekarza. Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!!!!! Justynka najlepiek tak zrob oni wiedza co robia a tak pozatym obojetnie co bedziemy robic jak nasz organizm odzuci zarodki to nic na to niepomoze zdaj sie na lekazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Gerwazy bardzo się cieszę Twoim szczęściem...a 14 luty chyba nie ma lepszej daty na transferek. Powodzenia :) x Nielotku dziękuję bardzo za miłe słowa. Wiara to podstawa :) dla Nas oczekujących na spełnienie marzeń związanych z dzieciątkiem. x Justynka nie denerwuj się,zobaczysz,że wszystko jest ok,jajeczka sobie pięknie rosną :) x Pozdrawiam serdecznie ,miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
Cześć dziewczynki :) ALKIET ************* witaj ja też niestety z endometriozą i też mam za sobą cudowne pół roku z visanne. Mi się udało zajść w ciąże naturalnie w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek ale moje szczęście nie trwało długo Więc jak widać czasami się udaje. U mnie lekarz powiedział że mam w jajnikach ogniska endometriozy więc lipa może być ale jak chce to oczywiście możemy próbować, jednak my z mężem już czekamy 3 lata i jakoś nie bardzo chcemy czekac kolejne więc zdecydowaliśmy się na in vitro. A Ty kiedy masz mieć punkcję i tranfer??/ Napisz jak reagujesz na leki ???? nie robią się torbiele ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja juz na wyczekiwanym zwolnieniu, wyleguje sie :) Justynka nie stresuj sie. Wszystko bedzie dobrze. Ja gdyby nie to forum nie wiedzialabym chyba tak naprawde o in vitro nic a mialam ich cztery!!!!!! A myslalam, ze wiem naprawde duzo :/ xx aneczka wypoczywaj i zbieraj sily na kolejne 9 miesiecy!!:) xx Miki daj znac jak w szkole. Podszkolisz nas tu troche :) xx Gerwazy dobrze, dobrze. Rozmnazaj sie tam nam kochana. Trzymam kciuki!!! xx Aliket jezieziuniu 30godz w podrozy, zwariowalabym chyba. Ja po moich 15stu godz dochodze do siebie pare dni. Podziwiam! Ale czego sie nie robi dla tej malej istotki!! Zycze powodzenia i oby wszystko zakonczylo sie sukcesem!!!! xx Berbla te Twoje babelki juz tam sie przykleily jak pijawki, nie boj zabki :) xx Lunka tak mi sie przypomnialo,co do sesji to moj m nie przepada za zdjeciami. Kazde wakacje i wyjazd dla niego to katorga bo ja szaleje z aparatem i chcialabym uchwycic kazda chwile a dla niego to bzdura :) Na sesje wiedzial, ze "musi" isc,ale ile bylo gadania wczesniej!! Ojjjjeejjj! :) Strata czasu, moj widzimis, itp. On to wszystko ma w pamieci i to starczy :) Ale jak juz sa zdjecia to uwielbia je ogladac :) W drodze na sesje tak marudzil, ze ze dwa razy wysadzalam go z auta. Takze widzisz, u mnie tez nie bylo latwo :) hehehe. Milego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol ale Ci fajnie na wolnym :-) Aliket i jak? Wiesz już coś? Dzięki dziewczyny za pocieszenie:-) Już mnie z tych nerwów kłują jajniki. A do 16stej daleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Nielotku, oj to samo to samo...teraz marudzi, ze nie podoba mu sie fotograf ktorego wynalazlam, bo nie przepada za kolezanka, ale zdjecia robi sliczne, wiec mysle, ze go przekonam. Czeka tak moze do konca 6 miesiaca, zeby brzuszek byl wiekszy i zrobimy :) fajnie, ze sobie odpoczywasz, kuruj kregoslup. Bedziesz robic jakies specjalne cwiczenia? xxx Izabelka, to mam nadzieje, ze wypoczelas wczoraj w domku :) xxx Gerwazy, dzien zakochanych, to idealny dzien na transfer :) na pewno bedzie wyjatkowy! xxx A ja dzisiaj bylam na moich badanich polowkowych, wszystko dobrze, malutki wazy 450gr, serduszko i wszystkie narzady wewnetrzne w porzadku, wszystkie pomiary perfekcyjne, takze wyglada na to ze malutki rosnie zdrowo :) Machal raczkami i nozkami, chwile ssal kciuka, naprawde wzruszajace uczucie. No nici z mojej ksiezniczki, bo okazalo sie, bez zadnych watpliwosci bedzie SYNEK :) Wiosanka, 1 pazdziernika to chyba rozdawali chlopcow :) xx Miki moj rozbojnik dolaczy do Twojego :) xxx pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Wam, ze troche byl to szok, maz mowi, ze niezmiernie sie cieszy z synka, ale nagle zburzyly sie jego wizje budowania domku dla lalek, ktore jeszcze wczoraj snul ( ogladalismy Anne-Karenine- w koncu i tam byly takie piekne duze domy dla lalek). Na szczecie szybko wizje te zastapil obrazem budowania kolejek gorskich, takze szok syzbko minal :) xxx Justynko, punkcja juz niedlugo, trzymamy kciukasy! Oczywiscie, ze zdal sie na lekarza, bo to w ktorym dniu brac zarodki i czy nacinac zalezy tylko i wylacznie od jakosci zarodkow, wiec nie da sie tego zaplanowac :) Mi lekarz mowil, ze najlepiej w 3 dniu robic transfer :) xxx buziaki i relaksuj sie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede gratuluję synka!!! no to musiał być faktycznie dla Was szok bo niby nie było 100% pewności że dziewczynka ale na pewno się nastawiliście po tych wstepnych wiadomościach od lekarza :-) Chłopaki też są fajne :-) Jeszcze raz gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG! Lunede, Kochana gratuluję małego siusiaczka!! Rzeczywiście tego dnia to chyba chłopaków rozdawali:-) A ja byłam pewna, że będziesz miała małą księżniczkę, no proszę:) a tu niespodzianka! Super, że mały tak pięknie rośnie:) i waży już całkiem sporo. x Ja mam badanie w środę i jestem ciekawa ile podrośli od ostatniego pomiaru, bo ja póki co rosnę dosyć wolno. Na plusie mam 3 kg w stosunku do wagi sprzed ciąży, nie licząc spadku na samym początku. x Pytałaś o forum godne polecenia, ja jestem na babyboom (nieświadomie podążyłam tam za Tiglą:) i są tam topiki dla przyszłych mamusiek z podziałek na m-ce. Tutaj link: http://www.babyboom.pl/forum/forum.php No a tutaj będę wpadać, jasna sprawa , ale z inną częstotliwością.... x Aneczka, trzymam mocno kciuki za Twoje testowanie, to dobrze że wybrałaś się na relaksacyjny urlopik:) x Gerwazy Tobie też kibicuje i dołączam do grona cioć trzymających kciuki za Waszą Kruszynkę:) życząc owocnych Walentynek:) X Nielotek nareszcie na wolnym! Odpoczywaj Kochana ile tylko możesz:) Ja kibluję w domku od października i dostaję do głowy, ale na tym etapie odpoczynek jest zdecydowanie wskazany i korzystam ile mogę:) x Pozdrawiam wszystkie staraczki, trzymając potrójnie kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki!Nie było mnie przez weekend bo mielismy gości i niewypadało zaglądac do kompa.Jak zwykle opisałyście sie sporo więc mam co poczytac hehee Lunka gratuluję małego łobuziaka!!! dzieki za propozycje sniadanka,uwielbiam takie owsianki,płatki,kaszki i tego typu jedzenie. x Nielotek,Justynka dzieki za troske.Wczoraj rano pojechałam do lekarza i stwierdził bez wahania ze to grzybica i to jaka.....dostałam globulki aż na 12 dni,wielkie jak kulki.Doktorek powiedział ze z pewnoscia dostałam infekcje po odstawieniu probiotyku bo jak widac uzależniłam sie od niego.Zobaczymy co to będzie dalej po wyleczeniu.W kazdym razie jestem uziemiona ze sprawami sexowymi na przynajmniej 2 tyg.Walentynki skoncza sie raczej na kolacyjce i całowaniu po rączkach hehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lune gratuluje łobuziaka. A to psikus!:) Najwazniejsze ze wszystko jest ok. Ja tez juz mysle, o braciszku dla mojej Inci. hehehe ;) xx Madziula hehe, calowaniu po raczkach :) Ale nie badz taka i w te walentynki pozwol jeszcze na jakies buzi po stopkach ;) A ja robie kapusniaczek :) Mniaaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,wlasnie zobaczylam, ze dzis obchodzimy z nasza krolewna studniowke :) Zostalo nam 100 dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LunaDe, gratulacje! Macie juz imie dla synka? :) x Nielotol, troche wypoczynku dobrze Ci zrobi! x Swoja droga, tak apropo wybranyhc przez was fotografow, to jak moj M zaczyna mi cos marudzic, ze wybralam cos nie tak jak jemu sie uwidzialo to migiem zostawiam mu pole do popisu i mowie zeby sam zalatwil :-D Zauwazylam, ze od tego czasu ilosc marudzenia zmalala u nas we wrecz magiczny sposob :-D x Justynko, co tam u Ciebie? Ile wyhodowalas pecherzykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 10
Dziewczyny dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy i w końcu zobaczyłam upragnione dwie kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!! Płakałam i śmiałam się równocześnie. Zrobiłam betę i wynik to 27,2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może liczba nie jest imponująca, ale przyrost podobno jest najważniejszy, a mi w ciągu 3 dni wzrosła z 2,1 na 27,2 więc wierzę, że wszystko jest tak, jak być powinno :-) Jesteśmy z mężem w szoku, ciężko jeszcze nam w to uwierzyć, ale jesteśmy tacy szczęśliwi !!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki za testujące wkrótce; aneczka, blaza... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati10*****moje gratulację :) Dobrze słyszeć dobre wiadomości :) Ja byn tez chyba skakała i plakała i się śmiała na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati rewelacja:) super wiadomość:) najszczersze gratulacje! ! Która to była proba? Gerwazy wyrosło mi 17 pecherzykow:) oby ilość przeniosła się też na jakość:) kolejna wizyta w środę. Aliket a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati10 piekny przyrost :) tak trzymać! Jeszcze raz potwierdza sie fakt, ze robienie betki za wcześnie stresuje. Gratulacje Lunede gratulacje synusia :) To bedą nasze chłopaki łobuziaki ;) Na naszym polówkowym mężuś tez sie dopytywał czy chłopak na 100% bo chciał córcie ale jak mu lekarz pokazał na usg "antenkę" naszego Karolka to już nie miał wątpliwości ;) Za tydzień kolejne usg i badania cukrzycowe. Madziula dobrze cię rozumiem ja tez borykam się z ciągłymi nawrotami grzybicy. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ! gratuluje !!!!!! za 11dni testuje i jak słysze ze udaje sie to lzej na sercu ,pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki a czy masz te zapalenia również w ciązy?Słyszalam ze takie zapalenia moga powodowac poronienia a lekarz wczoraj mi powiedzial ze to nieprawda.Jesli wystepuje taka infekcja to nawet w ciazy sie ją leczy i jest ok. x Pati gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x Nielotek to jakas imprezka z okazji ten stódniówki??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, x Wow!!! 17 pecherzykow! Zmniejszyli Ci dawke leku? Bo to naprawde bardzo duzo. Kiedy masz miec punkcje? x Dziewczyny, czy barala ktoras ten dowcipny zel crinone? Uzywam to wedlug wskazac lekarza od dwoch dni i czuje taka lekka irytacje i jakby suchosc :O Nie wiem czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati gratulacje :) To musi być cudowna chwila zobaczyć upragnione dwie kreseczki :) Mam nadzieję,że kiedyś dostąpię również tego zaszczytu. x Justynka imponująca ilość ,powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Ale cudowna wiadomosc!!!!!! Uwazaj na siebie teraz!!!!!! Heheh z okazji tej setki kupilam niusi balerinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, co za wspaniala wiadomosc!! No widzisz i po co byla ta beta w 8 dniu :) mialabys mniej stresu :) super!!!! Teraz czekamy na dalsze wiesci!!! Xxx Nielotku, jakie balerinki? Oj a ja chcialam sukieneczki kupowac..nic to, bedzie kupowac jeansy :) Xxx Wiosanka, dzieki za tipy forumowe, zaraz poklikam :) Xxx Miki, to Ty tez, jak Madzia pij te jogurty codzieniie..ja tez jestem bardzo wrazliwa na takie infekcje, na szcxescie na razie spokoj cisza :) Xxx Gerwazy, teraz kolej na Ciebie, tzn zaraz po innych dziewczynach niedlugo testujach :) co do imienia to na razie nie mamy...myslalam, ze mam, ale maz nie chce mojego wyboru, nie podoba mu sie Henry, wiec szukamy dalej :) miki, a Twoj bedzie Karolek, tak :) slicznie :) Xxx Buziaki, dzwonie do rodzicow opowiedziac o badaniu :) i film pokazac, o maz krecil w czasie badania ekran : D Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati gratuluje który to raz pochodziłas i gdzie super że się udało szczęścia ) gerwazy fajnie że wszystko się zaplodnilo . lunede gratuluje chloptasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati gratuluje a który raz pochodziłas i gdzie . lunede gratuluje chloptasia . gerwazy super że wszystkie jajka się zaplodnily .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×