Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Madziula nie strasz mnie:-( Ja mialam diete, ćwiczyłam, udało mi się schudnąć 7 kg a teraz znów waga leci w górę:-( Długo brałaś gonal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka Zostawiłam sobie na pamiątke te peny z gonalem F.Mam ich 5 po 300 jednostek.Nie wiem czy to duzo czy mało???Brałam jeszcze oprócz tego gonapeptyl daily ale juz nie pamietam ile tego było.W kazdym razie rano i wieczorem zastrzyki. Tylko ze ja wczesniej pracowalam,mialam bardzo aktywną i stresującą pracę więc kalorie spalalam w mgnieniu oka a od pół roku nie pracuje wiec jak sie siedzi w domu to dupsko rośnie.Mysle ze to wszystko tak sie nałozyło na siebie i dlatego przytylam.A Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula pracuję ale 8 godzin a=na dupie :-) Praca biurowa:-( Ja mam na razie jeden pen, 900 jednostek, codziennie przyjmuję 150j. Gonapaptyl biore od 28 stycznia, przez 7 dni po calym zastrzyku, a kolejne 7 po pół. No i dupa rośnie. Chodzę dwa razy w tyg na fitness, staram się biegać w domu an orbitreku.W grudniu byłam na diecie 4 tyg i fajnie schudłam a teraz widzę że znów nabieram ciała. ja mam 170 cm i dziś ważyłam prawie 65 kg:-( Dla mnie 62-63 to opytmalna waga i przy niej dobrze się czuję.Wiem że w ciąży przytyję ale wolałabym nie tyć jeszcze przed ciążą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicza ...i jak tam beta? x justynka -ja chyba nie przytyłam w trakcie symulacji ale trudno powiedzieć bo nie miałam wagi. W dniu punkcji w klinice poznałam dziewczynę która powiedziała że przytyła 5 kg. A ja następnego dnia wagę nabyłam metrodą kupna :-) x monojc - głowa do góry musisz wierzyc że będzie dobrze x ja 4ty dzień po transferze, czuje się dobrze, mam dziwne bulgi w brzuchu ... trzymam kciuki i czekam sobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza może faktycznie lepiej się nie ważyć i żyć w nieświadomości:-D Te bulgi to pewnie Twoje małe bąbelki :-) Kiedy będziesz robić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To mój 9dpt, pojechałam rano do labo, wyniki bety będą po 16ej. Jeszcze 2godz.! To czekanie jest dobijające... Proszę trzymajcie kciuki :-) A co do wagi to ja od stymulacji (to było 3mce temu;jak ten czas leci!) nie wchodziłam na wagę, ale widzę po ciuchach, że z 5kg. mam do przodu jak nic. Od kilku dobrych lat trzymałam wagę 56kg, a teraz jak nic będzie 61kg. Obiecałam sobie, że jak teraz nie uda się z dzieciątkiem, to zaczynam "come back" do 56kg., ale szczerze Wam powiem, że wolę mieć te (i więcej) kg. "na plusie" i dzieciątko w brzusio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati trzymam kciuki!!!! A możecie mi powiedzieć dziewczyny (i te po zwykłym ivf i te po crio) czy lekarze pytali Was ile zarodków chcecie? Kurcze ja nie wiem co zrobić jak mnie zapytają:-( Bliźniaki są super ale ja bym chyba nie podołała sama. Moja mama mieszka daleko, teściowa pracuje za granicą i przyjeżdza na krótko. Sama nie wiem :-(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki!!!!! Jestem po rozmowie z biologiem jutro o 12 transwer ale niewiem ile przezylo powiedzial ze niemoga dziennie zagladac do inkubatora zeby tak niebylo ze pojade a tu nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosanka i nielotek to super, ze Wam rosna dzieciaczki, mam nadzieje, ze u nas tez wszystko dobrze, bede miala moje polowkowe w poniedzialek, czyli juz pod koniec 22 tygodnia. Szczerze mowiac nie mgoe sie doczekac, bo dowiem nareszczie na 100% jaka plec ( wczesniejszy guess ze to dziewczynka, byl tak na 50%, lekarz powiedzial, ze trudno mu powiedziec ;) xxxx Sesje tez sobie chce zrobic, ale musze meza namowic, bo cos sie broni rekami i nogami, taki jest niefotegeniczny hihi, ale mysle, ze sie uda namowic :) xx justynka, mnie nie pytali przed transferem ile chce...nie wiem czemu w sumie, ale od razu dostalam umowe do podpisania, ze trzy beda transferowane, a ze nie mialam nic przeciwko, to podpisalam. na Twoim miejscu nie wahalabym sie i brala 2 co najmniej, masz wieksze szanse, a i zarodki nie mrozone..zawsze istnieje ryzyko, ze sie nie rozmroza i wtedy mozesz stracic.. xxx Gerwazy, widzisz, ja mialam transfer w 3 dniu, a dwa zostawione nie doczekaly do 5 dnia, wiec mialam duzo szczescia, ze sie udalo :) powodzenia na punkcji w sobote, musze przyznac, ze bardzo szybko to poszlo u Ciebie! xxx dziewczyny piszecie o wadze...u mnie juz 66,5 kg...a bylo 58 przed...takze juz nawet nie licze ile przytylam, ale cos to za szybko mi leci...a wcale nie jem duzo jakos..to chyba te wody, bo staram sie duzo pic, zeby sie ladnie wody plodowe wytworzyly xxx pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po transferze 2 zarodkow 8b i 6b pozostale 4 zachowane dzielily sie najwolniej a jeden slabiutki c. Narazie leze w łózeczku i do toalety nawet sie boje pojsc heheh.:)))) pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie.:) 22lutego sprawdze czy sa kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądaczkaaaa
Patiii daj znać czy się udało trzymam kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona111
Witam :( Jestem kobietą, która od 3 lat nie może zajść w ciążę, stan obsesyjny tak bardzo dał mi się we znaki, że już nie wiem czy moje małżeństwo uda się jeszcze uratować, wszystko się kręci wokół dziecka.. Mąż dał mi definitywnie do zrozumienia, że ostatecznie in vitro albo adopcja :( bardzo proszę o wasze opinie o doświadczenia dot. tych metod a także co sądzicie o Międzynarodowych targach płodność w Warszawie 9-10 marca w centrum expo, będą tam specjaliści z całego kraju, chyba warto tam być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati10 i wincza Gdzie jestescie dajcie zna jak tam wasze bety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Diana33 Trzymam kciuki za powodzenie i blizniacza ciaze . Justyna83 My z mezem nawet sie nie zastanawialismy tylko odrazu wpisalismy ze zabieramy 3 zarodki maz tylko zartuje ze bedzie jak shrek hihi. moim zdaniem wez dwa to zawsze zwieksza szanse a niemusi byc ciaza blizniacza ale to jest wasza decyzja.Na kzoryms forum czytalam ze jedna dziewczyna zabrala jednego zarodka a i tak mial blizniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, włąsnie wróciłam co domu i na forum zamiast coś zjeść, ale po calym dniu ciekawa bylam co i jak ;-) Wczoraj i dzis troche popłakałam i juz mi lepiej zacznyna się robić ;-) PAti i WIncza wszysttkie czekamy ............ Diana super ze juz po transferze, teraz trzeba sie modlic o duzą betkę ;-) LuneDe czekamy na sesje, zdjecia Nielotka super teraz Ty/!!! Berbella trzmam kicuki za jutrzejsz transfer ;-) O TYgrysku Ty taka biedna jak i ja, ach te torbiele, a dlaczego kochana piszesz, ze nigdy nie zniknął?!!! Ja tez zapytam o torbiele i in vitro 18 jeszcze ponad tydzien i bede wiedziala to napisze.Mama nadzieje ze mi da cos na wyciszenie i potem bedzie oki. Gerwazy ale ostatnio jak nie mialam tej torbieli to rozpoczelam od 1 dc cyklu stymulacjie i w 4dc jua byla i trzeba bylo przerwac wiec nie wiem o co chodzi. Powiem Wam ze przez te moje niepowodzenia jestem bardzo naerwowa i lepiej nie podchodzic do mnie ;-( Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc Ty mialas krótki protokól,prawda?Bo tak sie zastanawiam,gdybys poszla długim protokołem i brała tabl.antyk.to byc moze torbieli nie bedzie bo przez jeden cykl organizm sie wycisza.Zapytaj lekarza co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku od godziny kicham jak opetana i boje sie ze jak jutro bede tez tak kichac to mi wypadna zarodki jak sobie z tym poradzic doraddzcie cos!!!!!!! A te nasze dziewczyny chyba baluja i ciesza sie bez nas wysokimi betami wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dalej nic nie wiem. Mam 9dpt i wynik bety; 2,1. Poryczałam się, potem zadzwoniłam do gina, powiedział, że nic z tego wyniku nie wiadomo, bo betę robi się najwcześniej w 12dpt. Pani w labo też mi powiedziała, że może to za wcześnie (okres mam dostać w niedzielę) i że produkcja bety dopiero ruszy, tak więc zrobię betę w poniedziałek i się wyjaśni. Dziewczyny napiszcie co o tym myślicie? , czy jest jeszcze jakaś szansa?, miała tak kiedyś któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati10 a iludniowe mialas zarodki bo gdzies widzialam tabele ze jesli 3 dniowe to hcg wytwazane jest dopiero okolo 12 dnia a 5 dniowe okolo 9 dnia czy cos takiego wiec moze u ciebie dopiero te hcg sie produkuje badz dobrej mysli i wiary przeciez wiara czyni cuda ja wieze ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati trzymam kciuki niech beta rośnie ;-) Madziulo kochana mialam krótki protokół, coś wspominał ostattnio ze da mi tabletki na wyciszenie, ale bede wiedizala 18 niech mi mówi co i jak, kochane a długi protokół ile trwa i jak to wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki berbla za pocieszenie. Miałam podawane 3-dniowe zarodki. My z mężem jeszcze wierzymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati kochana wiara czyni cuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati I tak trzymac przeciez my jestesmy silne i zdrowe polskie baby tylko ten klimat nam tek wszystko poprzestawial.Zeszly rok byl dla niektorych znas upatkiem ale ten wedzie wzlotem bo tez ile razy mozna upadac a teraz jest wekent to niech mezus glaska cie po brzuchu i w poniedzialek beta urosnie ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny yassmin kiedy masz wizyte i na jakim etapie jesteście? x justynka embriolog ci podpowie ile zarodkow przetransferowac, jezeli sa takie sobie to dwa a jezeli beda bardzo dobrze rozwiniete to jeden. Będzie z toba rozmawial w dniu transferu. Powiem Ci ze opcja blizniakow tez mnie przeraża heheh ale z drugiej strony kobieta rodza i daja rade!! My tez damy:):) x berbla MOCNO TRZYMAM KCIUKI za udany transfer:):) x diana33 no to odpoczywaj kobietko i czekamy na dobre wiesci:) x pati ja ciagle wierze !!! Zrob bete w 14 dniu. A teraz sie nie zamartwiaj kochana:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mam jeszcze pytanie , jak myślicie czy może zacząć pić zioła o.Sroki bo mam , a one podobna działąją na torbiele ? CO o tym mylsicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skołowana troszke ,nie wiem juz co mysleć po tej wizycie. Ogolnie pani dr powiedziała, że proponuje małą dawkę aspiryny po transferze, mówiła tez o nacinaniu.I to by było na tyle. Jestem młoda (33lata!!???) mam dobrą rezerwe jajnikowa i ciagle mamy szanse nawet na naturalne zajscie w ciąże. Nasienie męża się polepszyło ALE DLACZEGO SKORO JEST SZANSA NA NATURALNE ZAPLODNIENIE JA NIE JESTEM W CIAZY NAWET PO ICSI!! aaaaaaaaaaaaaa mam ochote krzyczec!!!!! FRUSTRACJA i strach ze nigdy nie bede mamą!!!! Sorki dziewczyny za ten wisielczy nastrój ale musiałam sie wyżalić... nastepna wizyta za dwa tygodnie i wtedy ruszamy (mam nadzieje) z przygotowaniami do kolejnej próby! miłego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelko ją mam zioła ojca sroki i chyba będę ich piła od 1 dc bo pisze że są na torbiele.kochana ją taki sam mam nastrój od wczoraj i dola że nie będę mama. rozumiem cię i to doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati...musisz czekac... 9 d to za wczesnie...no pewie ze jest nadzieja, moze wlasnie zaczelo rosnac! Xxx Monjoczek, ja ziolek nie znam, ale pewnie nie zaszkodzi :) Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wincza
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenie. U mnie beta poniżej 0,5 w 10 dpt 5 dniowych zarodków, więc to koniec, a okres rozkręca się. Będę konsultować się z lekarzem prowadzącym, co mamy robiż dalej bo na pewno podejdę iv po raz drugi ale uważam że musze podleczyć męża bo w karcie informacyjnej miałam informacje że maż miał plemniki w ilosści 0,05 a wcześniej miał 1,4 a jak wcześciej pisałam przechodził ciężko grypę więc to może od tego. Ale trzeba na pewno coś z tym zrobić. Cieszę się że mój mąż ma chęć się leczyć. Pozdrawiam i życzę wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×