Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Helenka, na pewno doszło do zagnieżdżenia się zarodka, prawdopodobnie nastąpiło to dość późno, więc beta mała. Pamiętasz, Lunede też miała stosunkowo małą betę przy pierwszym testowaniu, a teraz jest w pięknej ciąży:) Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka!!!!! Po pierwsze, beta powyzej 5 oznacza pozytyw, niektorzy mowia, ze powyzej 10 wiec rowniez sie zalapujesz! Beta po lekach to najwyzej do 10 dni, nie pozniej. Kiedy mialas ostatni zastrzyk z hcg? Kochana, a nie mowilam? Ze sikacz moze byc negatyw a betka pozytyw! No widzisz! Ja mialam to samo...bete 25.... Najwzniejsze czy przyrasta, to bedzie kluczowe..za dwa dni... Kiedys gerwazy.malinowski wyslala mi link do fajneego wykresu, gdzie ludzie mieli nawet nizsza bete niz Ty ale nie moge go znaleC teraz... Trzymam kciuki za bete za dwa dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko ja juz ci gratuluje :) gdziec czytalam o becie 7 i byla ciaza :) nie bedziesz pierwsza z tak niska beta... Trzymaj sie i cierpliwie czekaj... z usmiechem na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigla, miala bete 32, te bety maja bardzo szeroki zakres..najwazniejsze czy przyrasta! Musisz przetrwac te dwa dni...ja sie przyznam ze po cichu robilam testy sikacze aby zobaczyc czy druga kreska sie pojawi i po kilu dniach sie pojawila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny.. 38 lat to jestes mloda laska! Jeszcze wiele lat przed Toba kiedy mozesz probowac dalej....w 2013 jeszcze nie bedziesz po 40 wiec czemu mialabys sie nie zalapac na refundacje? Kochana, a w tym cyklu, bedziecie probowac naturalnie? W zyciu cuda sie zdarzaja, tak Ci zycze aby wkrotce Tobie sie przydarzyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge uwierzyć że to może być prawda,tak strasznie się boję,ale nie mogę przestać się uśmiechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka widzisz jest iskierka nadzieji!!!! To juz jest ciaza!!!Zapewne bylo Pozne zagniezdzenie zarodka i dopiero betka sukcesywnie bedzie wzrastac!!!! zobaczysz uda sie. Stasiu zostanie z Toba na dlugie 9miesiecy. Trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiechaj sie Helenka :D Aga, badz dobrej mysli moja droga :) jedna kruszynka odeszla, ale druga dobrze sie rozwija i bedzie slicznym dzieciatkiem :) ja tez ciaz nie moge sie opedzic od czarnych mysli i nie wiem czy bedzie dobrze...ale trzeba wierzyc, ńic innego juz zrobic nie mozemy, o to ńie w naszej mocy... Buziaki! Smutna kruszyna...strasznie mi przykro.. Czarna, tak sobie pomyslalam, jesli to kwesta finansowa, moze kochana zglosilabys sie do programu oddania komorek? Dlaczego nie? Masz komorki, ladne, duzo, wowczas nie placisz nic za in vitro, ale polowe swoich komorek oddajesz potrzebujaxej parze, ktora placi za Twoje zabiegi.. co MYSLISZ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko83
Helenka jest dobrze:) zobaczysz że beta bedzie rosła:) tak się cieszę:) kolejny sukces:) nabieram wiary w ivf. Aneczka czy ty do ivf będziesz stymulowana fostimonem? Ja go brałam przy próbach iui i dobrze reagowałam. Ciekawe jakie ja dostanę leki. Ale to dopiero w lutym. Oby szybko zleciało:) do tego czasu na tym forum zostaną już same ciężarówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Helenka, x Jak sie czujesz w ciazy? :) x Teraz najwazniejsze zeby beta rosla. Dwa dni musisz odczekac ale bedzie dobrze! Tutaj sa te linki do tabeelek beta hcg w przypadku pojedynczej ciazy: http://www.betabase.info/showBasicChart.php?type=Single http://www.betabase.info/ Wszytkie te reportowane ciaze skonczyly sie szczesliwie :) Niektorzy maja tendencje do niskich wartosci bety a jednak potem wszytko jest w porzadku wiec glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane wielkie dzięki za wsparcie,z wami jest łatwiej. Mam nadzieję że Staś bedzie chciał zostać z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka strasznie sie ciesze !!!!! i GRATULUJE z całego serducha :) Słoneczko u mnie jajeczkowanie jest zawsze nawet w kazdym normalnym cyklu, na poprzedniej punkcjii miałam 12 pecherzykow i 8 jajeczek -mowia ze Fostimon jest wystarczajacy w moim przypadku. ale Armia jest w tragicznym stanie u mnie nielecza oslabionej plodnosci mezczyzn trzeba prubowac i czekac na cud-to slowa lekarza. Ale jak mnie kolezanki podszkolily to moj maz lyka kwas foliowy ,salfazin,selent+witE skutki zobaczymy w piatek . Boze niemacie pojecia jak strasznie sie boje .... wiem ze juz to przeszłam i niebyło tak zle ale mam jakies przeczucie ze teraz bedzie duzo gorzej bolał, Boze dlaczego u nas nieusypiaja do punkcjii bylo by to mniej stresujace, i pamietam slowa Lude kanapeczki rano zapakuje oczywiscie na 6.45 mam byc w szpitalu brrrr... Ale to dla Bombelkow dla mdlosci i calej reszty a moze pod koniec wakacji uslysze placz malenstwa Boze zeby sie tylko udalo Po Anette bede ja testowac gdzies za 3 tyg niecale Jezu ja juz o testowaniu a jeszcze punkcja, zaplodnienie , transfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka- myslę, ze cichutko moge Ci pogratulowac :) Bardzo sie ciesze kochana , myśl pozytywnie! Czarny- ja mam 39 lat !!! Nie jesteś stara ! Tak jak pisały Ci dziewczyny - musisz zaprogramować sie na pozytywne myślenie. To cholernie trudne - ja to wiem - ale bez tego nic nie zdziałasz. U mnie z meżem tez nie było żadnych zdiagnozowanych przyczyn. 4 iui i nic, 2 histeroskopie i nic, AMH - 5,7 , nasienie meza super a tu nadal nic . I wkońcu decyzja o ivf . Powiedziałam meżowi, ze jeżeli ivf to w Białymstoku (510km) i oswiadczyłam, ze czuję i wierzę ,ze sie uda! I udało sie ale wiem ,że stało sie tak też dlatego bo mooooocno w to wierzyłam. Rozumiem, ze chodzi m.in. o kasę i to bolączka ale uwierz kochana ,ze zostaniesz niedługo mamą i tak sie stanie. Dziewczynki- dzięki wielkie za wskazówki i rady. Dzwoniłam do lekarza też mnie uspokoił a wieczorkiem odebrałam bete i 29dpt wynosi 30809 ! Niestety troszkę zmalał mi progesteron chociaż utrzymuje sie w normie . Powiedzcie czy powinnam sie ty martwić i znowu dzwonić do doktorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha- no i oczywiscie zaczęłam głupia czytac o objawach ciązy pozamacicznej i co ? i oczywiscie znalazłam objawy pasujące do moich tzn. częsty ból , takie kłucie po prawej stronie! No same powiedzcie czy ja jestem NORMALNA? Mąz jak usłyszał to myślałam, ze wzrokiem mnie zabije;) Takze LUnede nie tylko Ty masz obawy i schizy ze stachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneczka, pojdziemy leb w leb, bo ja mam chyba punkcje w poniedzialek. Jeszcze w piatek mam usg, zeby zobaczyc czy sie pecherzyki rozwinely i ile. Trzymaj sie. Mnie poprzednia punkcja nie bolala nic a nic- chyba mialam szczescie bo tu tez nie usypiaja. Trzymaj sie. Trzymajcie sie oczekujace! Sciskam cieplo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Aneczka dzięki za odpowiedź:-) Widzisz ja w zasadzie też mam samoistne owulacje. Ale do iui mialam cykl stymulowany Clo i Fostimonem (po 3 zastrzykach miałam raz 5 a raz 4 pęcherzyki). U nas też armia słabiutka, i na dodatek występują duże wahania. W badaniu wrześniowym było 8 mln w 1 ml, w połowie pażdziernika była planowana iui i już było tylko 2 mln w 1 ml. A np w sierpniu udało sę zrobić iui i było 21 mln w 1 ml. Ja już nie wiem od czego to zależy. M bierze witaminy, nie pije , nie pali :-( Morfoligia nasienia jest kiepska, ruchliwość też. Możesz mi napisać ile Twój M ma plemników? Myślicie że przy tych 2 mln jest szansa? Bo lekarz mówił że to już nasienie do imsi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:-) Ja juz dzis po badaniach zalozyli mi opaske ucidkowa wiec krwi na palcach niebylo-dzieki Bogu. Slonrczko u nas jest zle ze sperma od 1 do2.5 tylko raz byla 7.:-( Mam nadz ze teraz po witaminach poprawi sie.Mielismy icsi ale wiedz ze jezeli masz duzo jajeczek mozesz poprosic o zenskie lub meskie komurki.mnie lekarz putal czy jest to dlamnie wazne. Usciski dla wszystkich i milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie z rana :) bylam dzis w pracy i zryczalam sie jak bobr... jasne ze naszieje trzeba miec ale mnie juz powoli opuszcza... historia sie powtarza z ostatniego ivf i chyba zakonczenie bedzie takie samo :( nie wiem co ja wtedy zrobie... moj maz juz mi tlumaczyl ze musze wszystkie badania zrobic i jeszcze raz podejdziemy ale ja juz nie wiem skad brac sile... :( milego dzionka wszystkim :) trzymajcie sie :);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka hehe. Jestes jak najbardziej normalna i Twoje obawy tez sa normalne. Ja dokladnie z takimi samymi obawami dzwonilam do lekarza ze moge miec ciaze pozamaciczna to lekarz powiedzial mi ze wyniki mam bardzo dobre wysoka bete ze niema sie czym denerwowac i nie szukac chorob w internecie;-). Od razu klocia mi przeszly. hehe. Takze cala ciaze bedziemy sie czegos doszukiwaly. akacja aneczka powodzenia dziewczyny! czarny jak sie czujesz??? Mnie jakies chorubsko rozbiera. Brrrr co za pogoda. Pozdrawiam wszystkie razem i kazda z osobna!! ;-) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Skarby moje:-) Boze jak bez was bylo by ciezko.... Akacja ciesze sie ze jest ktos na takim etapie jak ja :-):-) Sloneczko u nas wacha sie od 1do 2,5 raz tylko bylo 7:-( Mielismy icsi,a wiesz ze przy duzej ilosci komurek mozesz poprosic o meskie lub zenskie zapytal mnie lekarz czy to dlamnie wazne, my mamy odmienne zdania wiec niech natura decyduje. Dzis pobierali mi krew zalozi opaske wiec niebylo cieknacych strumienibrrr... Az mnie na mysl trzesie dibrze ze wtedy zachowalam zimna krew. Usciski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze pisac z komury 4 razy pisalzm i teraz 2 razy wyskoczylo Lunede a ty kiexy mzsz teraz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Aneczka mówisz że mogłaś wybrać płeć?? A gdzie sie leczysz?? Bo myślałam że w Polsce to zabronione. Ja bym bardzo chciała dziewczynkę ale razcej w klinice mnie o to nie zapytają:-( To mamy podobne nasienie. Trzymam kciuku:-) Anette będzie dobrze, zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie o poranku! jestescie bardzo produktywne! sloneczko..tak..nie mozna wybrac plci, chyba, ze jest jakies ryzyko- jak miala nielotolek, przy chlopacach za duze ryzyko choroby genetycznej, stad miala tylko dziewczynki podawane. Aneczka, Akacja, powodzenia na Waszych puncjach! wszystko bedzie dobrze! hehe..kanapeczki to podstawa :) od razu sily witalne wracaja. tez jestem ciekawa Aneczka, gdzie sie leczysz, w Polsce? Anette, kochana, spokojnie! testowanie dopiero w poniedzialek, tak? spokojnie czekamy na pozytywny wynik! katka, no wlasnie te obawy to sa wciaz z nami...ja mam nastepne USG w piatek, za dwa dni..troche wymusilam, bo po ostatnim lekarz chcial mnie zobaczyc dopiero za miesiac! Ale wyprosilam dwa tygodnie a nawet mniej bo bez weekendu...zebym juz wiedziala w weekend..byla spokojna, lub..nie bede pisac! nielotolek, mleczko z miodkiem i kuruj sie..tutaj tez zimno paskudnie, brrr buziaki!! aha i rosolek kochana niech Ci maz ladny ugotuje na kurczaczku, dlugo gotowany na malym ogniu, na pewno Ci pomoze sie wykurowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki w ten deszczowy i wietrzny dzień! Nielot- czyli nie jestem nienormalna;) to nie dzwonię do lekarza hihi. Kochana, pij dużo mleka z miodem i herbatke z miodem , duża iloscią cytryny i imbirem . Imbir jest niezawodny i baaaardzo skuteczny. Mnie pomogło . Lunede- a ja pierwsze usg mam dopiero 19 listopada, do tego czasu zwariuję chyba , ale Ci zazdroszcze mmm Słoneczko- pewnie, że wszystko bedzie dobrze , inaczej być nie moze! Aneczka, Akacja- trzymam kciuki za punkcje! Anaeet- nie denerwuj sie na zapas, betę robisz dopiero w poniedziałek i kazda z Nas będzie mocno trzymać kciuki :) Kurcze a moje plamienia nadal są - jak zmora ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Czarny jest mi przykro ze cierpisz ale dziewczyny maja racje ! Poplacz wygadaj sie wypij butelke wina i odpusc troche psychicznie..ja wiem ze latwo sie mowi ale to pomaga..zbliza sie okres swiat wiec mysle ze mozna sie oderwac od myslenia i wyluzowac i moze wam sie uda naturalnie skoro z wami wszystko ok.. Zobacz z jakimi problemami borykaja sie inne pary i im sie udaje wiec wam tez moze sie udac..masz jeszcze sporo czasu i przestan z tym ze jestes stara!! pomalu sie wszystko pouklada,dasz rade! wierze w ciebie!! odpusc troche a rozwiazanie przyjdzie samo! Helenka gratuluje po cichutku..wiem ze wartosc bety nie jest tak wazna jak przyrost wiec musisz wytrzymac dwa dni ale jest dobrze ! najwazniejsze ze jest pozytywna! Pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lune kurcze rosolek!!!! Hmmmm juz wiem co dzis na obiad ;-) A jak na razie musze zadowolic sie jablkiem :-\ sloneczko tak ja mialam wybierana plec. Ale ingerencja w komorki obniza automatycznie szanse o 20%. Cztery razy mialam punkcje i tylko dwa transfery. U nas jak na zlosc dziewczynki byly bardzo slabe i ostatnie dwa razy nawet nie przetrwaly do transferu. Moj m juz wogole ma a praktycznie nie ma nasienia. :-( Te najlepsze zamrozilismy i czeka na nas. Powodzenia zycze! anette nie nastawiaj sie z gory na porazke, jeszcze nic nie wiadomo. A moze juz rozwija sie w Tobie malenkie zycie a Ty juz tu zrezygnowana poddajesz sie. Nu nu nie wolno!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanko- jezeli biore jeszcze zastrzyki clexane, encorton i duphaston to mogę zażyć jeszcze no spe na bóle brzuszka bez porozumienia z lekarzem? Kurcze nie odbiera bo pewnie ma zabiegi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ..opowiem wam prawdziwa historie naszych znajomych.. Oboje mlodzi z marzeniami standard..jednym z marzen dziecko..staraja sia staraja mijaja lata i nic..to bylo dosc dawno..zaczeto robic im badania okazalo sie ze m ma guza na jadrze guz okazal sie nowotworem dramat chemia usuniecie jadra nikt nie pomyslal zeby przed leczeniem zamrozic nasienie..po kilku latach ktos im pdpowiedzial ze moze klinika w bialymstoku ..przemiezyli 800 km dali im nikle szanse brak nasienie u m..biopsja ..sladowe ilosci plemnikow slabe bardzo.. Rozpacz dramat.. Postanowili zaadoptowac dziecko..malutka dziewczynke..radosc w domu ,oszaleli na jej punkcie ..Rok po adopcji dziewczyna ..w ciazy ! Jak to sie moglo stac ..tysiace pytan..i wiecie co powiedzial profesor w bialymstoku ze nie zawsze problemem jest nasza fizjonomia slabe nasienie zmniejszalo szanse ale nie odbieralo nadzieji..problem tkwil w dziewczynie w jej psychice..w momencie kiedy odblokowala sie psychicznie przy coreczce adoptowanej spelnila sie jako mama i to wtedy ona odblokowala wszystko co nie pozwalalo jej zajsc w ciaze.. Teraz maja dwie wspaniale nastoletnie corki ! Dziewczyny uwierzcie mi ze nasza psychika potrafi zdzialac cuda.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, powiem Ci tak: lekarz mi przepisal nospe doraznie, czyli powiedzial, ze mam brac w razie jakichkolwiek boli w bwrzuchu. Nie bralam zastrzykow z clexane, ale acard przeciwzakrzepowo, rowniez encorton i duzo progesteronu, a oprocz tego mialam nakaz brania NOSPY doraznie, wiec to nie szkodzi. ehh rosolek, alez sobie sama ochote zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×