Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość wwwzasddhsjfsghfjs
Tak wlasnie pomyslalam Helenko (moj wpis jest na poprzedniej stronie). Gratulacje!!! Jestes w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny czy to znaczy że mogę się już cieszyć trochę bardziej,bo przez to zamieszanie to tylko ryczę ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ciesz sie!!! Niech to beda łzy szczescia!! :D Betka pieknie rosnie, ale uwazaj teraz na siebie!!! Sciskam Cie kochana mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mogę w to uwierzyć boje się cieszyć. już zapisałam się jutro do lekarza,muszę dla swojego spokoju,niby miałam zgłosić się w 25dpt ale muszę jutro iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka! SUPER!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje, piekny przyrost, zobacz prawie 200% wiec gna jak szalona! ciesz sie kochana, wszystko dobrze! ..ale kurcze zeby tak pomylic wynik, to niepowazne, naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam za wsparcie jesteście niesamowite,kochane,cudowne bez was bym niedała rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
O Jezu Helenka ale mi ciary po ciele mi przeszły ale super beta rośnie więc super:) aga37 do lekarza mam jechać w poniedziałek i wtedy zobaczymy, luna, aga dajecie kochane nadzieje:):) dziś jest 20 dpt za 4 dni się okaże Helenka ale mnie nastraszyłaś hehehe bo taki sam wynik to raczej się nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ależ tu się dziś wpisów namnożyło:) Helenka, gratulację!!! Cudnie betka wzrasta:) Plamienia bywają, więc odpoczywaj i się nie przemęczaj, a będzie dobrze. Najważniejsze, że beta ma prawidłowy przyrost, a nawet ponad prawidłowy:) Co do dyskusji na temat wyboru płci dziecka, ja także jestem przeciwna, chyba, że w celu wyeliminowania powikłań, gdy donoszenie dziecka danej płci jest genetycznie niemożliwe. W innym przypadku uważam to za nieetyczne, za taki kaprys i tyle... Co do łykania magnesu, ja biorę 3x1 Magne B6 48 mg+5mg. Cicha, bądź cierpliwa, to za wcześnie, aby usg wykazało ciążę, jeszcze troszkę i ją zobaczysz:) Lunede, powodzenia jutro na badaniu. Wierzę, że wszystko jest dobrze, a ten ból to może skurcz jakiś, lub rozciągająca się macica. Na pewno:) Pozdrawiam Was cieplutko, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Moje kochane bardzo dziekuje za wasze wsparcie , nie liczylam sie z tyloma cieplymi slowami i radami !!! Najpierw musze troche dojsc do siebie i potem poukladac sobie w glowie wszystko . Staram sie wierzyc , ze jesli u nas wszystko ok , to moze jednak uda sie naturalnie, kiedys :( Trzymie za was kciuki , bede podczytywac !!! Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Helenko - ale Ci stresa zalatwili . Trzymam kciuki ,by wszystko sie ulozylo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha teraz zycze Ci duzo spokoju i wiary. Poukladaj sobie wszystko i badz dobrej mysli! dziewczyny a Wy bierzecie ten magnez bo lekarz Wam kazal czy tak od siebie? Kurde ja nie biore nic a moze tez powinnam. Biore tylko witaminy dla ciezarnych. Ale teraz patrze ze tu tez jest magnez. Zapytam sie. Dziewczyny uzywacie juz kremow na rozstepy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotek, mnie magnez polecił lekarz, podobno ten magne B6 najlepiej się przyswaja... biorę też potas, bo miałam dziwne kołatania serca i lekarz mi to doradził. A oprócz tego łykam Femibion1 typowe witaminy dla ciężarnych:) Co do kremów na rozstępy, dzisiaj koleżanka poleciła mi olejek produkcji niemieckiej Eucerin body oil. Ona jest w 8 m-cu ciąży i smaruje się od 2m-ca, póki co żadnych zmian nie zaobserwowała:) Jutro jadę go kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem na rozstępy, że tak powiem, mam na stanie. Używałam go trochę na piersi, ale mi się oczywiście odechciało. Ale będę musiała się zmobilizować. Nielotol jakie łykasz witaminy ?? Mi lekarz dał próbki matruelle na przetestowanie (bardzo fajny skład mają), ale niestety mi nie służyły. Teraz kupiłam Prenatal Classic w tab. i do tego Prenalen (magnez+omega) w syropie i jest po prostu obrzydliwy. We wtorek jadę do lekarza i niech mi inne poleci. Czarny, kochana bądź dzielna. tak sobie myślę, że po każdej burzy wyjrzy w końcu słońce :) Także wypatruj swojego promyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja uzywalam miesiac mustelli 9 moins, teraz mam Bepanthol i kupilam w Polsce jak bylam linoderm mama. Tak probuje wszystkich, bo nie wiem ktory najlepszy, czerpalam opinie z netu ale to jak ze wszystkim dla jednych dobry dla innych nie. Ta oliwke w takim razie tez kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie kochane rozpisałyście ;) Helenka- wielkie gratylacje!!!!! Jak teraz przeczytałam Twoje wpisy i szcześliwe zakończenie tej niemiłej historii z pomyłką wyników to aż mi się łezka pojawiła. CUDOWNIE! Kolejna mamusia i oby wszystkie nimi zostały :) Ludene- nie martw sie kochana, ja mam podobne bóle . Napewno wszystko jutro u lekarza bedzie oki :) Czarny- nie poddawaj sie, poukładaj wszystko sobie i walcz dalej! Tigla- z tego co sie orientuje to przy in vitro raczej nie ma mowy o ciązy pozamacicznej. Myślę, ze maluszek sie z nami bawi w chowanego :) Nielot- jak przeziębienie? troszkę ustąpiło? Wracając na chwilkę do Waszej dyskusji odnośnie płci dziecka to każdy ma marzenia ale myśle , ze z jednym zgodzą sie wszyscy - nie ważna płec , ważne żeby dzieciątko było zdrowe! I tego nam wszystkim kochane zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam witaminy OMNIBIONTA PRONATAL META FOLIN. Nie wiem pod jaka nazwa moga byc u nas. Patrzylam w necie ale nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka ja nic nie mówiłam o żadnej ciąży pozamacicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigla- pamietam,ze masz bliżniaki i trochę ten wpis mnie zdziwił ale wytłumacz mi w takim razie kto pisał na stronie 57 o godz. 14.04? Zgłupiałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka to cicha pisala. A ja prycham kicham placze smarkam i tak w kolko. Az piesek sie mnie boi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka to nasza cicha sie denerwuje bo byla na usg i lekarz nic nie widzial ale to poprostu zawczesnie...cos sie dzialo na stronie ja tez myslalm na poczatku ze to tigla pisala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigla- baaaaaardzo Cię przepraszam za tą pomyłkę 🌼 🌼 🌼 aż mi głupio :( Nielot- a imbir , o którym Ci pisałam dajesz w plasterkach do herbatki? Nawet do gorącego mleka mozna plastry wkroić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka trzymam kciuki za ciebie..dasz rade ,musisz byc silna i pamietaj nie napinaj miesni. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pije i z mlekiem i z miodem i z herbata i z cytryna. Mam nadzieje ze przejdzie bo jak nie to od poniedzialku antybiotyk :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka ok, po prostu zgłupiałam-o co chodzi. Dziewczyny napiszcie co dzisiaj miałyście do jedzenia i co na jutro planujecie, bo ja kompletnie nie mam pomysłu co jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka35 powodzenia na punkcji. daj znać co i jak było :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam pojecia co juz robic bo nic mi nie podchodzi. Dzis mialam gulasz z piersi kurczaka i wkroilam tez troche kapusty pekinskiej, z ziemniaczkami i pomidor z cebula a jutro maz zazyczyl sobie chinszczyzne. Ma wieksze zachcianki niz ja. hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×