Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Lune wyczytalam ze ten wlasnie magnez jest tez dla kobiet w ciazy i ma 555mg. No ale pewnie jak sie boisz to poczekaj, jutro sie wszystkiego dowiesz. Trzymam kciuki za badania i nie stresuj sie. Helenka nie panikuj, powiedz lekarzowi jak bedziesz z nim rozmawiala ana razie czekamy na bete. Bedziedobrze zobaczysz!! Nie widze ktora to z dzieczyn dzis byla u lekarza i lekarz nie widzial nic. Trzymam mocno kciuki, moze babelek gdzies sie schowal i bawil sie z Wami w chowanego!! Trzymam mocno kciuki za dobre wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądałam jakies 10 minut i sobie odpuściłam, nie na moje nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Hej nielotol to ja byłam dziś u lekarza i nic nie widział:( beczeć mi sie chce co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej myslalam ze juz jest wynik Helenki .ale kciuki trzymam. Dzieki Bogu mialam dzis tyle roboty ze czasu na myslenie o punkcji niebylo. Teraz do domku prysznic i do szkoly.dalej czasu niebedzie myslec i cale szczescie. Ale czala noc przedemna Boze zebym chociaz mocno usnela. Jutro o 7 mam byc w szpitalu a o 11zabiora mnie do zabiegiwego. Brrrr........ Jak bym chciala byc juz po.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej myslalam ze juz jest wynik Helenki .ale kciuki trzymam. Dzieki Bogu mialam dzis tyle roboty ze czasu na myslenie o punkcji niebylo. Teraz do domku prysznic i do szkoly.dalej czasu niebedzie myslec i cale szczescie. Ale czala noc przedemna Boze zebym chociaz mocno usnela. Jutro o 7 mam byc w szpitalu a o 11zabiora mnie do zabiegiwego. Brrrr........ Jak bym chciala byc juz po.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
naprawdę coś się pieprzy dziś ze stronką to ja cicha123 byłam u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwww11111111
Na stronie sie chrzani przez stopke Tigli, ktora ma w niej cos zle ustawiona. Tigla, usun stopke i wyprobuj czy bedzie sie post pojawial ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam tylko wynik pewnie jutro zadzwonie do lekarza.a napiszcie mi co to może oznaczać bo ja nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mozesz zadzwonic dzisiaj?? Nawet na komorke? Ja nie mam pojecia co to moze oznaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam pojęcia. Dzwon do swojego lekarza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwzasddhsjfsghfjs
Helenka, njapierw spradz czy nie zrobili bledu. Bo wiesz, gdyby bylo ciut mniej, albo wiecej ale zeby wynik byl ten sam? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no! dlaczego taki wynik,dzwon Helenka na komorke do lekarza. Kurcze czemu taki wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha przy becie 777 mozliwe jest ze jeszcze nie bedzie widac,mi lekarz powiedzial kiedys ze najpewniej jest powyzej 1500,wiec za ok 4 dni powinno byc juz wszystko widac.A kiedy masz sie do lekarza teraz zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka..kurcze no nic nie mozna powiedziec...szkoda, ze lekarz sie nie wypowiedzial, rzeczywiscie dziwne, ten sam wynik...kochana, trzymj sie i powiedz co lekarz powiedzial! wszystko jest mozliwe, ale niestety na razie nie wyglada to prawidlowo :( Helenko, dzwon do lekarki! SCISKAM Cie mocno! Odstep Cicha, betka 777 to ladnie...kochana, ja sie naczytalam juz je widac cos dopiero przy becie powyzej 1000, wiec trzeba czekac! ciaza pozamaciczna przy in vitro to bardzo male prawdopodobienstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka a sprawdź datę pobrania krwi na kartce z laboratorium. Może to stary wynik, bo bardzo dziwne, ze te dwa wyniki są identyczne (nawet po przecinku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha, ja w 21 przy becie ponad 1400 bylam na usg i jedyne co lekarz widzial, to dobre endometrium oraz malusienka plamke! ja sie pytam, czy ta plamka to TO? a one, ze mozliwe, ale nie moze potwierdzic, ze to moze byc artefakt! dopiero za tydzien, bylo ladnie widac bejbka i serduszko, takze spokojnie! nielotolek, dziekuje za research o magnezie :-* na wszelki wypadek zapytam jutro i juz bede wiedziec! Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka, wlasnie moze to pomylka, tigla ma racje, to bardzo dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże pomyliły wynik i dały mi ten sam,mąż zrobił awanturę,już mam prawidłowy jest 33,06 a był 11,2 czyli jest chyba ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju kochana!!!!!!!!!!!!GRATULACJE! Jak sie ciesze! Ale nam napedzilas strachu! Caluje cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Helenka az mi ciarki przeszly!!!!! Brawo!!!!!!! Gratuluje!!!!!! JUPI JUPI!!!!! Pieknie sie tu zapowiada!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×