Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

ogarniesz Nielotku, ogarniesz :) a macie jakas pomoc? My sie przeprowadzamy do nowego mieszkania za 4 tygodnie! Mamy juz firme przeprowadzkowa zamowiona, w tym tyg dowoza nam pudla, do ktorych bedziemy sie pakowac. A na sam tydzien przeprowadzki dodatkowo mamusia moj przyleci, zeby pomoc z ukladaniem rzeczy. Ja biore tydzien urlopu. Tez bedziemy mieszkac w "niedorobionym" budynku, bo jeszcze przez 3 mies beda dokanczac inne mieszkania oraz otoczenie, takze szykuje sie mieszkanie na placu budowy. Byle wszystko bylo dokonczone do urodzin Hugusia. xx buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lune DE i Nelotku super, ze sie przeprowadzacie niebawem do nowych domków ;-) Nam jeszcze zejdzie, ale tez blizej niz dalej , same wykonczenia ale to kosztuje a jeszcze te nasze ,,inne'' wydatki. Tylko zastanawiam sie kto na tych 200 m2 bedzie mieszkal my we 2 ;-( Madziula dzięki za pamięć kochana , ja mam 11 wizytę i bede widziała co dalej narazie od 1 dc biore tabletki anty na wyciszenie , co dalej dowiem sie 11 ;-) mam nadzieje ruszymy we 2 z kopyta ;-) Ja się natomisat trochę martwie bo Moj tata idzie do szpitala jutro bo ma juz pare mies bigunke i boje sie zeby nic nie wyszlo ;-( POzdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka najwazniejsze, ze juz na swoim i ze hedziesz mogla sobie powoli szykowac i nawet nie zauwazysz kiedy te roboty sie skoncza. Nam pomoga znajomi, maz z pracy wezmie duzego busa i bedziemy przewozic. xx manjoc kochana zobaczysz jeszcze wszystko sie ulozy i bedzie Ci biegac po tych Twoich salonach gromadka urwisow. ;-) Musisz w to wierzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manjoc nie denerwuj sie. Z tata napewno bedzie dobrze. Zbadaja go, pobiora co potrzebne do analizy i wyklucza wszystkie choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viciii
czy wiece może od kiedy liczy się ciąże, od punkcji czy od dnia transferu czy może od dnia ostatniej miesiączki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Cześć dziewczyny, Do Izabelka i Yassmin ja tez zaczynam stymulacje więc będziemy co najmniej trzy :) . Tak jak Izabelka czekam teraz na @ -ma przyjść 01.03 ( jestem swiezo po histeroskopii wiec moze sie spoznic albo przyjsc wczesniej) i zaczynam anty, mam zapisany Regulon a 14 marca mam wizytę u gin i wtedy dowiem sie dokladnie jak będę stymulowana. U mnie będzie to pierwsze podejście i jestem w tym temacie bardzo zielona, mam za sobą prawie 8 lat starań i pare iui. U nas to nieplodnosc idiopatyczna wiec chyba najgorsza. Dziewczyny przypomnijcie mi proszę w jakim mieście sie leczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Madziula dzieki za odp. Ja konsultowalam sie w inviedzie i dodatkowo u prof. Wolczynskiego. Zeby nie zanudzac to na szybko napisze, ze mamy juz 1 dziecko ale od 2 lat bezskutecznie staramy sie od drugie. Po zrobieniu wszystkich badan okazalo sie, ze z nasieniem meza jest bardzo zle i jedyna droga to in vitro. Oczywiscie bylam w szoku. Chyba nadal jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aggie79 Ja się leczę w bialymstoku a Ty ?? I własnie zaczęłam stymulację (3 dzień) Też za dużo nie wiem ale dziewczyny na pewno Ci pomogą we wszystkim :) Każda coś wie więc wszystkie wiemy więcej :D X viciii ja niestety nie wiem jak to się liczy ale któraś z dziewczyn Ci na pewno odpowie :) X Alkiet i jak u Ciebie jak się czujesz?? X Justyna pamiętaj pozytywne myślenie :) Zobaczysz że będzie dobrze :) Musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Tygrysku ja jestem z Wrocławia, co bierzesz podczas stymulacji ? Jaki masz protokół do in vitro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotku, tak, tez sie ciesze, ze na wlasnym, fajnie ze Wy sie zdecydowaliscie kupic, pamietam, ze kilka mies temu chyba sie wahalas... Jesli tylko macie duzo silnych znajomych i moga Wam pomoc to sper! My w zeszlym roku nosilismy rzeczy kolezanki, ktora sie przeprowadzala, ale nie miala wielu mebli, my z kolei, mamy sporo bardzo ciezkich, drrpewnianych mebli kolonialnychi sa tak ciezkie, ze nie odwazylabym sie prosic znajomych, jeszcze krzywde by sobie zrobili...:( Xxx Monjoc, na pewno gromadka bedzie harcowac w domku, czarownica lunede Ci to przepowiada, hehehehhe Xxx Vicii, beda Ci liczyc ciaze w sposob tradycyjny, od daty ostatniej miesiaczki, bo tak zawsze licza, gdy musisz isc do innego lekarza, czy szpitala. Ale moze w polsce jest inaczej, u mnie nie ma kart ciazy. Natomiast Ty oczywiscie bedziesz wiedziala dokladnie kiedy nastaplo zapldnienie, czyli w dniu punkcji, wiec sama dla siebie wiesz dokladnie jaki jest wiek ciazy. Xxx Dziewczyny, ja mialam dzisiaj chwile grozy, maly tak szalal, ze wygladalam jak na filmie OBCY, gdy w brzuchu bohaterki szaleje dziki Obcy i chce sie wydostac. Tak mialam, gwaltowne, silne i duze wybrzuszenia, jakby calej glowy, wielokrotnie, jakby dziki zwierz szalal w worku...naprawde sie przestraszylam, nawet nie o dziecko, ale o siebie. Na szczescie uspokoil sie po chwili, oczywiscie prosilm go zeby przestal i byl grzeczny.. Xxx Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotku i Lune de ale macie fajnie, nowe zycie i nowy domek:) Powodzenia! x monjoc mam nadzieje ze z tata wszystko w porzadku x Aggie79 to super jest juz nas 3 :) jak masz pytania to smiało... kazda z nas słuzy pomoca:) x Justynka i Aliket jak sie czujecie? x Gerwazy co u Ciebie?? Jak nastrój?/ x Milego dnia dziewczyny papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aggie79 ja biorę gonal i cetrotide i co dziennie encorton. Na razie tyle I w sobotę mam kolejna wizytę to sie okaże czy jeszcze mi coś dadzą czy tyle wystarczy. Mam krótki protokół a dzisiaj to mój 4 dzień stymulacji. Lekarz mi kazał jeść dużo ryb i owoców morza podczas stymulacji i oczywiście pić dużo wody. Czuję się dobrze :) X Alkiet odezwij się co tam u Ciebie??? :) X Justyna a Ty jak się czujesz?? X Gerwazy.Malinowski a u Ciebie jeszcze nie ma @ ?? X Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viciii - U mnie ciaze licza od ostatniej miesiaczki +14 dni. Czyli jak @ byla 9go to pierwszy tydzien ciazy mam od 24go. Ale roznie to bywa, bo w Polsce naliczyli mi tp na ok 15go maja a tu w Belgii gdzie sie leczylam mam na 22go maja. xx Lunka my mebli mamy nie za duzo bo tu gdzie wynajmujemy meble byly juz pod zabudowe wiekszosci wiec nie jest tego wiele za to gratow mamy duuuuuuuuzo :) Fajne, podobaja mi sie takie drewniane meble ciezkie, masywne. Tez o takich teraz myslelismy. - No to maly dal Ci popalic. Moja ma znowu jakies ciche dni i denerwuje sie bo poczytalam o liczeniu ruchow, ze niby ma byc w ciagu 1,5-2 g do 10 ruchow a u mnie momentami jest dluga przerwa i ruchow brak. No nic jeszcze tydzien i ide ja troszke popodgladac :) xx Aliket jak tam?????? xx Izabelka niedlugo i Wam staraczkom bedzie dane zaczac i dac "nowe zycie" Przesylam ciazowe fluidy. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się źle czuję:( w nocy miałam taki ból brzucha że byłam pewna że dostałam okres. Teraz też ciągle mnie boli. Ale na razie nic. Całą noc oblewały mnie zimne poty:( i na dodatek gardło mnie boli. To sobie ponarzekałam:) Aliket o ktorej będziesz miała wynik bety? Daj koniecznie znać. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viciii
dzieki dziewczyny za odp, w piatek mam wizyte to sie dowiem jak to u nas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, x Aliket, trzymam kciuki za Twoja bete. Daj znac jak bedzeisz cos wiedziela. x Justynka, jezeli Cie gardlo boli to pewnie zimne poty oblewaja sie od przeziebienia. Licze na to, ze i Tobie i Aliket wyjdzie! x Ja czuje sie super. Wbrew wlasnym oczekiwaniom szybo sie otrzasnelam z porazki. W pierwszy dzien po negatywnym tescie bylo wprawdzie ciezko i wylalam troche lez, ale to mi dobrze zrobilo bo nigdy nie placze to sie kanaliki oczyscily :P x We wtorek ide opierdolic lekarke, ze mi cortizonu (ecortonu) nie dala :-D Jestem przekonana, ze bylabym w ciazy gdyby sie mnie posluchala :-D x Okres sie jeszcze nie rozkrecil ale ciagle wyplywa jeszcze ze mnie ten cholerny Crinnone gel :( W zaleznosci od tego jak szybko to sie u danej osoby absorbuje, okres powinien sie zaczac 2-3 dni po odstawieniu. Dzisiaj dopiero drugi dzien jak przestalam to brac. x Nielotol, LundaDe, Fajnie sie skoordynowalyscie z dziecmi oraz z nowymi lokum :-D Nielotol bedzie miala coreczke, LunaDe synka...hmm, hmm, hmm :) Moze dzieci powinny sie pozniej poznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy gardło mnie tylko trochę boli, ale masz rację, te poty są pewnie z przeziębienia. Gorączki nie mam. Martwi mnie tylko ten ból brzucha okresowy:( dzis mam 24 dc. Zwykle cykle mam 28-30. Ale punkcja była w 12 dc wiec @ pewnie już się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ale sie usmialam. Tak idz opierdzielic ta lekarke niech sie nastepnym razem slucha, bo pokrzyzowala Ci plany i popsula plan lutowych blizniakow ;-) Fajnie ze masz takie podejscie. Ja tez staralam sie szybko dochodzic do siebie i zamknac ten rozdzial nieudanej proby i naprawde lepiej sie czulam i mialambwiecej sily zaczac od nowa. Wszystkim dziewczynkom tego zycze. Duzo sily!!!! A co do naszych dzieciaczkow z lune to hmmm ciekawy pomysl hehe ;-) Godzina lotu i ready ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. U mnie znowu się wczoraj wieczorem plamienia zaczęły. Mało tego i takie dziwne brązowe, zero czystej krwi. Zastanawiam się, czy jakbym odstawiła luteinę i duphaston to przyszłaby normalna @ ? Miała tak któraś z Was? Krew na Betę oddałam już o 7 rano. Normalnie wynik powinien być o 13, ale mają nawał badań i kazali mi przyjechać o 14. Może już będzie, a jak nie to jutro o 11. Jak mi zależy, to zawsze coś się dzieje i trzeba czekać. Już dzwoniłam do pracy i ostrzegłam, że się spóźnię. Dziękuję za miłe słowa i troskę. Dam znać, jak coś już będę wiedziała. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) Aliket powodzenia z betą :) x Aggie79 witaj super,że jesteśmy 3 w tym samym czasie,nie ma to jak wspólne wspieranie się . Oczywiście koleżanki bardziej doświadczone będą nam zapewne pomaga w rozwianiu naszych wątpliwości i niepewności :) x Tygrysku powodzenia :) x Pozdrawiam wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, bardzo mi przykro ze Ci sie nei udalo, ale jestem pod wielkim wrazeniem Twojej sily wewnetrznej. Nie wiem czy ja tak bede potrafila sie otrzasnac szybko z porazki ... zycze Ci powodzenia nastepnym razem i niech to podejscie juz bedzie udane a najlepiej z podwojna sila :) jak nei lutowe blizniaki to moze jakos blizej lata :) Aliket, justynka, trzymam nadal za Was kciuki! Sedze wasze wypowiedzi i nadal jest szansa, czekamy na bete. Aaa Gerwazy, podpowiedz mi po co wlasciwie ten encorton sie bierze? Ja jestem na wyciszaniu i mam te zastzryki co caly czas żapominal jak sie nazwywaja na G... I encorton 5mg ( rano 1 tabl i w poludnie 0,5 tabl). Czytalam ze to taka szczepionka dla organizmu w przeciwdzialaniu systemu autoimmunologicznemu czyli tak sobei wymyslilam ze jak mam hashimoto a to horoba taka autoimmunologiczna to ze dlatego mam ten encorton. Pewnei sie wyglupilam ta moja dedukcja...? Podpowiesz? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie79, ja mam wizyte juz teraz 2-go marca i zaczynam stymulacje, to tez moje pierwsze podejscie. Obecnie ejstem na wyciszaniu. zbiera nas sie nie lada grono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket jakby miała @ przyjść to by przyszła pomimo duphastonu i luteiny. Siedzę jak na szpilkach i czekam na wiadomość od Ciebie!!! A pisałaś do dr o tych plamieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzięki za wsparcie u taty nic nie wiadomo dopiero jutro badania będzie miał . Alkiet trzymam kciuki za Ciebie ;-) Nio powiem Wam kobietki, ze duzo zaczyna teraz stymulacje a wiecie ze na wiosne biociany wracają z cieplych krajów ;-) Zyczę powodzenia i oczekującymi na wyniki i rozpoczynającym stymuloacje. Mam nadzieję, ze tez niedlugo dolacze do tego grona! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Odebrałem wynik. Niestety negatywny. Beta 1,1. Jeżeli się zdecyduje to startuje za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisz jeszcze co mówił dr? Czy do kriotransferu też będziesz jakoś stymulowana? Czy już bez leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie79
Czesc dziewczyny Fania dokładnie :) zebrała sie juz nam calkiem pokazna grupka zaczynajacych stymulacje i/lub podchodzacych pierwszy raz- Yassmin,Izabelka, Tygrysek, Ty ,ja- kto jeszcze ? U mnie dzis pierwszy dzien @ i zaczelam anty, 14 wizyta u gin i plan dzialania. Pozdrawiam wszystkie serdecznie i zycze duzo sily i wiary że "tym" razem sie uda-MUSI SIE UDAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy, ja ogladalam tą rozmowę. Niestety moje zaufanie do mojej kliniki znów zostało zachwiane, bo zadałam pytanie o moją sytuacje i czy IMSI czy ISCI i pani doktor jednoznacznie odpowiedziała ze napewno IMSI... a mi powiedzieli ze tylko ISCI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×