Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

aliket słońce starsznie mi przykro:( x aneczka i tak trzymać!!:) x justynka trzymam kciuki:) x mnie juz brzucho pobolewa takze @ zbliza sie wielkimi krokami:) Pozdrawiam wszystkie i milego popoludnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Troszkę ostatnio tu poczytałam i jesteście mi bliskie tematem , ja dzisiaj oznaczyłam bete w 12dpt i klapa 0,1 ml już bez złudzeń:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikotka przykro mi że się nie udało:( To było wasze pierwsze podejście? Napisz coś o sobie: ile masz lat, gdzie się leczysz i jaki macie problem? W kupie raźniej jak to mówią, z dziewczynami tutaj wszystko łatwiej przejść. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikotka bardzo mi przykro. Duuuuzo wiary zycze i sily do dalszej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
Witam dziewczynki :) A co tutaj taka cisza?? Myślałam że forum pomyliłam. X Justyna jak się czujesz?? Kiedy robisz bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! To było moje drugie podejście pierwsze miałam w Poznaniu na Polnej, a drugie w novum. Niestety w stymulacji miałam tylko 3 kom órki a zapłodniła się tylko jedna więc nie mam mrożaczków, i każde następne podejście będzie owocowało tylko co najwyżej jednym zarodkiem a same wiecie ile to kosztuje. Mam endometrioze, jestem po 2 laparo a teraz wykryli jeszcze jakieś wodniaki i nawet nie wiem jak to się leczy czy wogóle się leczy:( Bardzo mnie już dołuje ta cała sytuacja i już mam coraz mniej siły do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja tylko na chwile,mam ciezki dzien.Jestem juz po histeroskopi przebiegla bez problemu tylko zalatwila mnie grypa.Co do zabiegu to strach ma wielkie oczy nic mnie nie bolalo teraz czekam na wyniki histopatoliogi i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tygrysku betę mam zrobić jutro, dziś 11 dpt. I czuję się jak co miesiąc przed okresem. Przy moim szczęściu oddam rano krew i zaraz okres dostane:-( x Mikotka bardzo Ci współczuję. U nas to była co prawda pierwsza próba ale tez liczyłam bardzo na mrozaczki. A tak przy kolejnym podejściu znów takie koszty. Ja mogłabym próbować i 10 razy gdyby nie finanse:-( x Helenka, widzisz, przetrwałaś:-) teraz już będzie z górki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikotka, bardzo mi przykro, ale do trzech razy sztuka! :) Mikotka, a u kogo leczysz sie w Novum? Ja jutro mam wizyte w celu ustalenia stymulacji. Troche sie obawiam, bo to bedzie juz 6dc i boje sie ze to troche za pozno jak na rozpoczecie stymulacji, ale ja sie jeszcze nie do konca na tym wszytskim znam i wszystko mnie przeraza i obawia. Mam nadzieje ze jutro lekarz rozwieje moje watpliwosci i z ufnoscia i spokojem podejde do tej stymulacji. No i strasznie boje sie o te zamrozone plemniki M... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacje!! Helenka fajnie ze po hist. wszystko oki ;-) Justynko masz racje ja co miesiac bym mogal tez podchodzic gdyby to kosztowało tysiac zł a nie ponad 10 ! Na nieszczęsliwych ludziach biznes robia!! Mikotka smutno mi ze sie nie udalo trzymam kciuki za kolejne podejscia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie jest po polsku bo ja taka malo douczona:-( mozecie mi napisac czy ktoras z was miala przygotowania,a mrozaczki sie nie rozmrozily lub bylo cos nie tak?dzisiaj zastanawiam sie jak szybko podejsc do crio po tym polipie bo nie chce zaprzepascic szansy,moze macie jakies pomysly lub doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki ale fajna stronka,trochę może z przymrużeniem oka :) u mnie wyszło 36,2 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszło duzo mniej bo 26% ale te pytania sa troche za ogólne,bo np jest pytanie ktore to podejscie a u mnie niby pierwsze ale drugi transfer wiec niewiadomo jak to tłumaczyc.Ja w kazdym razie nie dobieram sobie do głowy,tak dla zabawy sprawdziłam a mój M chce mnie juz zabic za te "czytanie bzdur w internecie"i nakręcanie sie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny ;0 Helenka, mam nadzieje, ze wyniki histo beda ok :) xxx Madziulka, smieszny ten test :) pewnie malo wiarygodny, ale mozna sie pobawic. U mnie wyszlo dosc wysokie szanse, bo az 39 % xxx monjoc, jak z Twoim tata? moze pisalas wczesniej, ale nie czytalam wszystkiego, bo jestesmy z mezem na dlugim weekendzie, nad jeziorem Como :) jest cudownie, jestem tu pierwszy raz, ale jestesmy zachwyceni miejscem. Geroge Clooney ma tu swoj zamek gdzies...chyba jutro pojdziemy popatrzec. xxx serdecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja nie mam doswiadczenia z mrozaczkami niestety musze podejsc do calej procedury od nowa. Ale jest kilka dziewczyn ktore mialy podobna sytuacje. Trzymam kciuki za misje:) x Madziula mi wyszlo 22% i nawet nie powiem mojemu mężowi bo wtedy to chyba zablokuje mi internet heheh x lunede znalazlam w google zdjecia , naprawde bajeczne to miejsce. Bawcie sie dobrze:) buziaki dziewczyny Udanego wekendu zapomnijmy o troskach i badzmy szczesliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, powodzenia na becie dzisiaj! Trzymam kciuki za pozytywny wynik!!! x LunaDe, Moze odwiedzicie ville Balbianello gdzie nakrecono romantyczne sceny ze Star Wars :) Musze powiedziec, ze okolica jest przecudna tylko mi sie nie podoba co Wlosi z nia zrobili. Cale jezioro Como jest zabudowane. Domy stoja w dwoch szregach dokoloa jeziora a pomiedzy prowadzi waska droga, ktora latem jest czesto zapchana, ze juz nie wspomne o spalinach, Chyba tylko w jednym miesjcu jest malutki publiczny park, w ktorym stoja kontenery przypelnione smieciami - bo Wlochom szkoda placic za wlasny wywoz wiec przynosza smieci do publicznych kontenerow. Na jednej publicznej plazy z piaskiem walaly sie haldy odpadkow, butelek, plastiku - zadnemu okolicznemu farmerowi nie przyszlo do glowy wziasc traktor, zebrac to dziadowstwo i odtransportowac. Poza tym, ja lubie troche powedrowac ale przyzwyczajona jestem do dobrego oznaczenia szlakow w Szwajcarii, Austrii czy w Niemczech a tam oznaczenie szlakow bylo wrecz tragiczne. Do Mediolanu(nic specjalnego :)) jest stamtad niedaleko - o ile przezyjesz prowadzenie samochodu na Wloskiej autostradzie bo ja myslalam, ze bede miec atak serca co 5 minut ;) Nie zmienia to wszytko faktu ze okolice bardzo piekne i przyroda ich tam obdarzyla pelna garscia. Najbardziej mi sie podobalo na lodce albo wysoko w okolicznych gorach. Ciekawa jestem jakie Ty bedziesz miec wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Wracam właśnie z laboratorium, wynik bedzie po 16. Wiem że nic z tego, od dwóch dni brzuch boli jak na @ i tylko biegam co chwile do wc sprawdzić czy już przyszła. Dzis w końcu wyszło słońce, po dwóch tyg. chmur. Gerwazy, Aliket czy wy już dostałyście okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko trzymam kciuki ;-) Lunede tata w szpitalu, robią wyniki jeszcze nic nie wiadomo ! Kochana zazdroszcze widoków nad Como ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezla niespodzianka u mnie. Wchodze sprawdzic stan konta bo ostatnio cienko bylo ;) a tam sie okazuje, ze jestem 2400e na plusie! Ubezpieczalnia zaplacila czesc kosztow zwiazanych z IVF. No malo, nie spadlam bo nie liczylam na to. Tu w Niemczech maja takie zasady, ze bylam pewna, ze w moim przypadku nic mi nie pokryja i bedziemy wszytko z wlasnej kieszeni bulic. A tu jednak niespodzianka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Gerwazy nic tylko brać się za kolejną próbę !!!!!!!!!!!! Justynka trzymam kcuki i liczę na to że Ci się uda i okaże się że te "słabe" są tak mocne że wszystko przetrwały !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkak
Dziewczyny jak jest z sex em po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, i ja trzymam mocno kciuki i czekam na Twoja bete z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłuży mi się ten czas:-) Bez względu na wynik cieszę się że już będę wiedzieć. Wiece co ja nie potrafię sobie wyobrazić siebie z brzuszkiem. Wydaje mi się to tak nierealne jak wygrana w totka. Dlatego pewnie ciągle sobie powtarzam że nic z tego nie wyszło. Tak jakbym się bała pomyśleć że może jednak się udało, żeby nie zapeszyć. W środku gdzieś mam cichutką nadzieję że jednak jakiś maluszek ze mną został. Ale rozum mi podpowiada że to niemożliwe. No i objawy a właściwie ich brak mnie w tym utwierdza. x Kalinkak po transferze jest zakaz seksu do testu. Nie wiem jak wygląda sytuacja dalej jeśli się uda. Diana, Ty dalej masz zakaz? Bolą Cię piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka trzymam kciuki i z niecierpliwoscia czekam na dobre wiesci!! Szczerze to ja tez siebie nie widze z brzuszkiem. Nie wiem dlaczego ale tyle razy juz to sobie wyobrazalam i ciagle tego nie widze w mojej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×