Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Wiem Gerwazy, napisałam wynik lekarzowi i czekam na odpowiedź ale podejrzewam że jest już za późno:-( W cyklu naturalnym po owulacji miałam ponad 14 a teraz tylko 9. Robienie bety w sobotę raczej nie ma już sensu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, trzymaj się mocno. Fania dzieki za info. no cóż pójdę zobaczę co powie inny lekarz, jakoś mi sie wydaje, że cos powinnam miec zrobionych więcej badań hormonalnych, bo ten mój to skupił się na drożności, robił HSG, laparo i jakieś wycinki pobierał, a na hormony to miałam tylko raz na samym poczatku, to było juz 3 lata temu i to było chyba tylko na poziom prolaktyny, wyszedł mi dużo za wysoki, ale też nie wiem czy dobrze, bo mi nie wytłumaczył czy powinnam iść w jakimś konkretnym dniu na to badanie, i z tego co pamiętam to poszłam 1 dzień przed @, dostałam potem bromergon na pół roku, a potem ani nie powtórzył mi tych badań, ani żadnych innych nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, bete lepiej zrobic. Zawsze lepiej sprawdzic. Ale cos chyba nie tak z absorbcja tego progesteronu, ktory bierzesz! Uzywasz to dokladnie wedlug instrukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja biorę 3 razy dziennie po 1 tabl. Duphastonu i 3 razy dziennie po 2 tabl. luteiny dopochwowej. Co tutaj można robić nie tak? No nic, przynajmniej do soboty będę miała czas na pogodzenie się z porażką :-( x Aliket jak Twoje plamienie? Ustało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Justynki
Justynka wynik progesteronu jest w normie bo norma jest od 8, także spokojnie, bez nerwów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki. Podczytuję Was codziennie. x Gerwazy bardzo mi przykro,że nie wyszło tym razem. Jednak widzę,że masz plan działania i to jest super. Dodatkowe badania mogą rozwiązac wiele wątpliwości. Zyczę Ci powodzenia i mnóstwo siły. x Izabelko ja będę w połowie marca na stymulacji, myślę że tak koło 18 zacznę przygodę :) Więc możemy wspiera się wzajemnie :D x Justynka i Aliket zaciskam kciuki za Was :) x diana gratulacje jeszcze raz. x Pozdrawiam Was serdecznie kochane. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola ja rowniez lecze si u dr.T i jestem z niej bardzo zadowolona,przy moim podejsciu byla przy mnie od poczatku do konca,jest szczera i nie owija,raz zdazylo sie ze byla mniej przyjemna ale widac bylo ze jest chora wiec sie niezdziwilam. Ja swoja stymulacje przechodzilam bez problemu teraz jak o tym mysle to wiem ze to wcale nie takie straszne,i zapomina sie o tym. Ja w czwartek ide na histeroskopie i jestem przerazona,naczytalam sie tyle ze mnie sciska,pozatym dowiedzialam sie ze wtym szpitalu co chcialam isc robia to metoda lyzeczkowania wiec szybko zmienialam szpital,mam nadzieje ze bedzie dobrze. Co do wozkow to w wekend widzialam taki piekny ze az prawie poplakalam sie mezowi w centrumhandlowym,i kazalam mu cos zrobic zebym juz mogla robic takie zakupy,a on na to ze dalby wszystko zeby tak sie stalo ale nie ma takiej mocy.wiec ci nasi mezowie tez jednak to przezywaja tylko na swoj sposob:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, napisalas ze tez jestes u dr T. A czy tez dr T. prowadzila stymulacje. Ja sie zdziwilam, jak po badaniach wstepnych, zebraniu imoceńienwszyskich wynikow i ustaleniu dawek na wyciszanie przekierowala mnie na stymulacje do dr L. Czy Ty tez tak mialas? Zastanawiam sie od czego to zalezy a nie zapytalam wprost. Czy w tej klinice tak poprostu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Justynka" na moim badaniu jest napisane że norma dla fazy lutealnej to 1,7 do 27. Ale nie oszukujmy się, gdybym była w ciąży wynik byłby wyższy niż 9,62:-( Na dodatek czekam i czekam a lekarz nic nie odpisuje, a chciał żebym napisała mu wynik jak najszybciej. x Aliket kochana odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plamienia ustały. Bardzo dziwne? Dzisiaj jak podawałam luteinę, to był na palcu śluz brązowawo bezbarwny. Ale brzuch mnie tak rwie, że to chyba nie koniec. Termin spodziewanej @ miałam wczoraj. Dzisiaj temp mi nadal nie spadła, wynosi 37,1. Jutro beta rozwieje wszystkie wątpliwości. Ledwo żyję po wczorajszej nocce. Całuję i zbieram się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket u Ciebie będzie sukces, zobaczysz:-) A ja wciąż czekam na odpowiedź dr i już do mnie powoli dociera że nic z tego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
Hej :) izkabelka1979 u mnie dzisiaj 3 dzień stymulacji i czuję się dobrze chociaż spać mi się chcę ale to pewnie dlatego że przestałam pić kawę. I brzuch pobolewa ale to podobno dobrze bo wtedy wiadomo że leki działają, tak mi przynajmniej powiedzieli w klinice. X Alkiet zobaczysz że będzie dobrze :) musi być dobrze:) z tego samego powodu mamy robione IVF (endometrioza) i bardzo mocno zaciskam za Ciebie kciuki :) Musisz uwierzyć :) Pozytywne myslenie na prawdę dużo daje :) Ja wierze że mi się uda :) X Justyna a Ty kiedy robisz bete?? ściskam Was mocno i trzymam za wszystkie testujące kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, bardzo dobry plan! xxx Aliket, czekamy z niecierpliwoscia :) xx Justynka, jak widzisz te normy progesteronu sa szerokie, byle bylo w normie, ale to nie progesteron jest wyznacznikiem. Ja np mialam niedoczynnosc cialka zoltego i moj organizm nie produkowal progesteronu w wystarczajacej ilosci, musialam duzo go brac. Wyniki mialam inne, bo mierzone w innych jednostkach, ale naprawde nie martw sie tym i czekaj na bete. xxx Cholera jak mi sie nie chce pracowac. xxx Nielotek, jak u Ciebie powrot do pracy minal? xx Helenka, na pewno przetrwasz to badanie- przetrwasz i bedziesz walczyc dalej :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy bardzo mi przykro,trzymaj sie dzielnie.Podoba mi sie Twoje podejscie,widac ze bedziesz walczyc i sie nie poddasz :-) x Justynka ja tez mysle ze powinnas czekac na bete,nie zamartwiaj sie kochana na zapas,bądź dobrej myśli. x Gerwazy powiedz mi po co bierze sie encorton po transferze bo ja wlasnie go bralam ale nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Hej Dziewczynki, mam jeszcze do Was pytanie o hiperstymulacje? Kiedy to w ogole wystepuje i czy ktorej sie zdarzylo? MOzna temu jakos zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka ja mialam hiperstymulacje zaraz po punkcji.Nie wiem czy mozna zapobiec bo u mnie stymulacja przebiegala prawidłowo i ksiazkowo,a jednak tego lekarz nie przewidział.Nawet nie bral pod uwage ze ja moge miec hiperstymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cought
na pewno trzeba się starać być silnym, nie wątpić, wierzyć, mimo, że czasem jest to trudne. A jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości można jutro wieczorem zajrzeć tutaj http://www.facebook.com/events/503002523079461/ i wysłuchać, można też się poradzić w trudniejszych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka nie przejmuj się ja słyszałam że sztuczny progesteron (czyli ten co przyjmujesz) nie jest wykrywany w krwi ..więc nie wszystko stracone trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Madziula i co wtedy sie dzieje? Jak sie z tym postepuje? Rozumiem, ze do zaplodnienia nie dochodzi wtedy? Daj znac pls i dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fania mnie od poczatku do konca prowadzila,zlecila badania,leki i transfer tez.przyznam ze niewiem dlaczego odeslala cie do innego,moze miala zaplanowany urlop lub cos w tym stylu.ic nie powiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunede dzieki za mile slowa i wsparcie,wiem ze dam rade jak my wszystkie bo jak nie my to kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka wszystko zalezy od tego w jakim stopniu jest ta hiperstymulacja.Ja gdybym tak nie zwlekala 3 dni i od razu pojechala do szpitala to po lekach byłoby wszystko dobrze,a tak musialam zostac w szpitalu na kilka dni bo jajniki mialam powiekszone prawie na 10cm i bardzo bolal mnie brzuch bo duzo wody sie zebrało.W szpitalu ściągali mi ta wode kroplówkami.Oczywiscie transferu nie było.Zanim wszystko wróciło do normy trwało to ponad 3 mce.Długo musiałam odczekac do transferu.Jednak ta hiperstymulacja nie zdarza sie czesto wiec sie nie denerwuj.W kazdym razie jesli cos sie dzieje niepokojącego,zaraz dzwon do lekarza albo jedź do szpitala.Mnie zmylił troche mój zołądek(mam z nim problemy)i myslalam ze te bóle to własnie żołądek a nie hiperstymulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka poza hiperstymulacja ogólnie wszystko było ok.Podczas stymulacji prawie nic nie czulam,czasami tylko bóle głowy no i przytylam pare kilo.Nie było innych przykrych niespodzianek. x Justynka jak sie czujesz?Mam nadzieje ze @ nie bedzie,mocno trzymam kciuki za Ciebie ;-) x monjoc a co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za pocieszenie:) Mam zwiększyć dawkę duphastonu do 4x1 i luteiny do 3x3. Czuję się w sumie ok. Tylko w nocy i dzis w ciągu dnia miałam uderzenia gorąca i pociłam się jak szczur. Niestety tak często mam przed @. Jesli liczyć punkcję jako owulację to @ powinnam dostać koło piątku, soboty. W sobotę mam zrobić bete. Ale niestety nie czuję się w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki dzieki upewnilam sie, kiedys tak mowil mi lekarz a pielegniara stwierdzila ze od plamien .... moze sie jej spieszylo i chciala "odwalic" szybko nasza wizyte. x Gerwazy bardzo dobry plan, czy ty przypadkiem nie pracujesz na jakims menagerskim stanowisku??Jestes bardzo dobrze ogarnieta i zorganizowana:):) Tak trzymać!!!! Z takim podejsciem to MUSI SIE UDAC!!! Ja z nowych badan bede miala endometrium sratch i aspiryna po transferze!! x yassmin to super nie bede sama:) Zawsze to razniej. Jezeli moja @ przyjdzie 1-ego to 21-ego zaczynam!! x tygrysek ja tez chodzilam przez cala stymulacje zmeczona i o dziwo bardzo zrelaksowana jak nigdy. x Justyna i Aliket trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ALkiet trzymam kciuki ;-) do końca ;-) Gerwazy Ty kobieta twarda, dobrze sobie radzisz! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket wyczuwam sukces :) xx Justynka nie denerwuj sie, badz bobrej mysli! xx Lunka no ja juz 1,5 tyg pracuje, ale jeszcze tylko 1,5 tyg i juz ide na zwolnienie do konca. :) Bede odpoczywac, a teraz nie jest najgorzej. Najbardziej zmeczenie wychodzi pod koniec tyg. xx Juratka przy hiperstymulacji naszej Lune sie udalo i bedzie mamusia xx Kurcze a my jestesmy w trakcie kupna domu i chyba przed samym porodem bedziemy sie jeszcze przeprowadzac :/ wooow nie wiem jak to ogarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×