Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Berbla nie wiem co powiedzieć:( zdaje sobie sprawę że żadne nasze słowa Ci nie pomogą. Ale tak jak Aneczka nie poddawaj się i walcz dalej. Przepraszam ale nie masz stopki i nie pamiętam: ile masz lat i jaki u Was jest problem? No i która to próba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Justynki" zapraszamy na forum, wybierz nick i napisz coś o sobie. Jaki macie problem? Tylko plemniki? U którego lekarza jesteś w Invimedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbela przykro mi ;-( Kochane ja też mam miec ICSI i moj ginekoglog powiedział ze wybiorą najlepsze ;-) U mojego tez dna nie za hoho słabe sa, wiec teraz sie boje czy wybiuora dobre, czy tylko im się tam bedzie wydawało i klapa! A mialam nadzieje, ze beda rzeczyuscie dobre, a tu widze jak sie uda !! Super , aby plakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla kurcze nie wiem jak cie pocieszyc. Z serca ci zyczylam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla jakie to niesprawiedliwe jest:( Ty przede wszystkim zasłużyłaś po tylu latach żeby się udało :( Brak słów bardzo mi przykro . Trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbela kurcze starsznie mi przykro!! Cholera jaki ten los jest niesprawiedliwy!!!:( Trzymaj sie dzielnie, wiem, że nie ma słów aby cie pocieszyc ale myslami jestem z Wami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla bardzo mi przykro kochana....trzymaj sie i nie trać siły. x Jagoda nic sie nie przejmuj,nie nastraszyłas mnie.Jakos tak zaczełam sie dogłębniej zastanawiac jak to jest z tymi zarodkami. x Nitka999 ja tez chodze do dr. Mirockiego.Powiem Ci ze ja uwazam ze ten lekarz jest dobry,ma duzą wiedze ale ma tez "charakterek".Ja niedawno tez sie na niego zdenerwowałam ale to długa historia.W kazdym razie jesli chodzi o koszty to faktycznie badania sa duzo droższe niz w innych przychodniach.Ja staram sie robic badania u siebie w miescie jesli to mozliwe.Natomiast za ovitrelle nie płacilam az 200zł tylko jakos 130zł.A jesli chodzi o długosc wizyt to raczej nie odczułam nigdy zeby mnie pospieszał,zawsze odpowiada na pytania,ja nawet czesto do niego dzwonie i zawsze odbiera tel lub oddzwania jesli nie moze odebrac.Wiesz...kazdy ma swoje doswiadczenia odczucia,ile osob,tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka to byla moja 3 proba mam 38 lat a problem niemam jajowodow. Cala noc sie ze mnie lalo a teraz z tego stresu wszystko sie zatrzymalo juz jest tylko trocze zywej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla a może jednak... Skoro krwawienie ustało to może zrób w poniedziałek bete, bo chyba tak planowałaś prawda? Wiesz z nerwów może wydawało Ci się że widziałas zarodki. One na tym etapie są raczej zbyt małe żeby je zobaczyć. Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Madziula że tyle opinii ile ludzi ja po prostu miałam wrażenie jakbym mu tylko czas zajmowała zresztą to było 2 lata temu może teraz się zmieniło tylko wiem że jak przyszli ludzie po których było widać że są dziani to ich całkiem inaczej przyjmowano w sumie to nie ważne gdzie chodzisz najważniejsze żeby się udało pozdrawiam was serdecznie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny n.
Berbla strasznie mi przykro kochana :( :( :( Przytulam najmocniej jak moge !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, bardzo mi przykro. Sama nie wiem co o tym myslec... Moze faktycznie jeszcze nalezy poczekac do poniedzialku na bede... Trzymaj sie mocno. Jestesmy z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) berbla001 bardzo mi przykro :( wiem że to dla Ciebie żadne pocieszenie. Trzymaj się i nie poddawaj się. Trzeba wierzyć że w końcu się uda. X Ja dzisiaj byłam na wizycie i od jutra zaczynam stymulację. Dostałam Gonal po 150j przez pierwsze 3 dni i Gonal 200j przez kolejne 3 dni a na koniec dostałam cetrotide na 8 i 9 dc i encorton od dzisiaj dwa razy dziennie po 1. Bardzo się zdziwiałam bo nie zrobili mi badania AMH. Czy możecie mi napisać czy to badanie nie jest konieczne przed procedurą IVF????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niewiem co o tym myslec zobacze co bedzie dalej ale jak dalej bedzie tak malo tej krwi to pojade na te bete zeby z czystym sumienien odstawic leki.Caly czas sie zastanawiam w nocy taki krwotok a teraz prawie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Justynki
Justynka u nas tylko słabe plemniki , zła morfologia bo tylko 2%. Lecze się u dr. G :) O niku pomyśle jak znajdę chwilkę czasu, pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Justynki" ja też jestem u dr G. Jak wrażenia? Długo się leczycie u niego? Mnie trochę rozczarował w dniu transferu, stwierdził tylko że nie ma zarodków do mrożenia, wspomnial o tym DNA i tyle. Następnym razem go przycisnę:) u nas jest problem z ilością, ruchliwością i morfologią. Generalnie nasienie do kitu:-( Berbla koniecznie zrób bete, wciąż trzymam kciuki za Ciebie:) Aliket hop hop odezwij się. A może już świętujesz sukces?:) Tygrysek moim zdaniem badanie AMH jest ważne, na podstawie wielkości rezerwy jajnikowej docierane są dawki leków. Chyba że u Ciebie lekarz dobrał tylko na podstawie obrazu usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku to super, ze oki i juz stymulacja ;-) oby wszystko przebiegala w porzadku bez torbieli itp , to juz niedlugo pinkcja nio poszlas kochana do przodu ;-) Ja AHM nie mialam Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyrsysku ktoro to podejcie bo nie pamietam kochana ;-) I ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, mi tez nie robili badania AMH. Tez sie zaniepokoilam, ale jak poczytalam to slyszalam tez opinie ze jesli poziom FSH jest dobry i cos tam jeszcze to nie ma potrzeby robic AMH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ja tez w zyciu nie mialam amh badanego. Xxx Miki, nielot, czy macie wozki wybrane? Zastanawiam sie nad bebecar stylo at, jest idealny pod kazdym wzgledem, tylko ma dwie wady, cene i wage. Napiszcie o swoich wybotach. Wiosanki mie pytam, bo ona ma blizniaki, heh Xxx Pisze lewa reka wiec sie streszczam...mam euthyrox do 100 zwiekszony, bo mi sie podniosl TSH z ponizej 1 do powyzej 1. Xx 3mam kciuki za wszystkich, berbla, zrob bete! Xx Gerwaz bete w pon, ktos jeszcze? Xx Madzia a ten okres u Ciebie moze trzeba wywolac hormonami? A jak sie na dluzej zatrzymal? Co lekarz mowi o tym? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Justynki
Czy długo się leczymy? hmmm około pół roku z tym że nam odrazu powiedział ,że w gre wchodzi tylko in vitro ze względu na wyniki nasienia,reszta czasu to kompletowanie badań. Jestem bardzo zadowolona z dr.G, nie zamieniła bym go na żadnego innego,kompetentny , nie daje złudnych nadzei, mowi prosto z mostu co i jak :). Na początku też miałam wrażenie ,że jest małomówny , ale na kolejnych wizytach już mi się dobrze z nim rozmawiało a jak zapomne zapytać o coś to pisze meila i zawsze odpisuje, nie ma z tym problemu :) . Gdzie robiłaś kariotypy ,że tak długo czekasz? Ja w diagnostyce i czekałam 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, wrocilam z kolacji ze znajomymi i wlasnie dopiero tu zajrzalam. Strsznie mi przykro Kochana!!! :-( No co tu duzo mowic, mialam jakies pozytywne przeczucie u Ciebie bo przeciez okres Ci sie spoznial a tu taka wiadomosc :-( :-( :-( Jak sie czujesz? Jak sobie dajesz rade z tym wszytkim? x To krwawienie brzmi troche dziwnie, zwlaszcza, ze nagle ustalo. Nie wiem czy to mozliwe ale czasem moze mogly sie dwa zarodki zagniezdzic i jeden odszedl? Wiesz, bierzesz Aspiryne 100 a to wplywa zle na krzepliwosc krwi wiec pewnie wszytko sie przez to nasililo. Nie wiem jak Ty, ja mam juz paranoje od tego wszytkiego i chyba bym nawet podjechala na izbe przyjec do szpitala w niedziele i powiedziala, zeby sprawdzili czy to nie byl krwotok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, jeszcze tak mi przyszlo do glowy, ze przeciez na tym wydruku z kliniki w Wiesbadne sa telefony komorkowe do lekarzy na wypadek emergency. Uwazam, ze po to sa zeby z nich korzystac! Kto jest Twoim prowadzacym lekarzem? Dzwon do niego i niech doradzi Ci co robic z tym dziwnym krwawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : //www . facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http : // allegro.pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio klebusio
Hej dziewczyny! Nie jestem stala bywalczynia na tym forum, ale postanowilam wpasc i powiedziec ze bardzo bardzo zycze wam powodzenia w waszych staraniach. Mam nadzieje ze dodam wam otuchy opisujac moja sytuacje. Leczylam sie kilka lat na PCO, wysoka prolaktyne, brak owulacji i inne takie pierdoly. Zniecierpliwiona bieganiem od lekarza do lekarza, zglosilam sie do kliniki. Tam kazali zrobic tez badanie nasienia meza i.... szok! Azoospermia, czyli calkowity brak plemnikow. Meza przebadal androlog, ktory na podstawie USG i badan hormonow stwierdzil ze jest szansa na znalezienie plemnikow poprzez biopsje jader. Maz zdecydowal sie na zabieg bez zastanowienia. Znaleziono kilka plemnikow, u mnie wyhodowano kilka jajeczek. Zaplodnily sie tylko 2, zadnych mrozaczkow. A jednak sie udalo! Zaszlam w ciaze i urodzilam slicznego chlopczyka. Jest zdrowy, madry i rosnie jak na drozdzach :) Mielismy niesamowite szczescie! Dlatego Moje Drogie nie zalamujcie sie niepowodzeniami, glowy do gory! U nas sytuacja byla beznadziejna a jednak sie udalo! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemam juz sily zawracac komus glowe poprostu musze sie z tym pogodzic chiciaz wiem ze bedzie ciezko.Gerwazy a jak ty sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, ale oni po to sa zeby im glowe zawracac! Placimy im za to! Zadwon dzisiaj do lekarza z tej listy i opisz wszytko. A dalej kwawisz czy sie uspokoilo? O ile opoznil Ci sie okres? Kochana, strasznie, strasznie mi przykro :( Jak Ty sie czujesz dzisiaj? x U mnie niestety dalej kazdego rana (dzis tez) kolekcjonuje pojedyncze kreski na sikancach. To sa wrazliwe testy (10-tki) wiec cos powinno jednak wykazac - jakby bylo co :O x W poniedzialek ide do mojego lekarza na bete i mam nadzieje, ze do wieczora bede miala wynik. Wredna @ na razie nie przyszla choc caly czas dczuwam, ze przylezie :( Dzis dopiero 14 dzien po owulacji/punkcji wiec @ ma jeszcze czas sie pojawic przed beta. U mojej kolezanki tak bylo, ze oddala krew na bete, poszla do lazienki w gabinecie i chlusnelo :( :( :( x Wczoraj bylam na kolacji z dwiema parami, ktore tez d o Wiesbaden chodza. Obydwie dziewczyny w Twoim wieku, jedna ma juz 5 nieudanych podejsc a jedna jest w trakcie 4-tego. Nie wiadomo czemu nie wychodzi :( Za kazdym razem blastocyty byly piekne i niestety dalej nic :( Lekarz podejrzewa jedynie, ze musialy byc jakies problemy genetyczne z zarodkami...ale tego pod mikroskopem nie widac a tutaj genetyczne testy zarodkow sa zabronione prawem. Chyba beda musieli dlatego gdzies za granice jechac. Ale nie poddaja sie i beda sie dalej starac! x Odczekaj troche Kochana, przemysl to wszytko i moze sprobojcie raz jeszcze gdzie indziej. Sciskam Cie i pozdrawiam wszytkie inne! x Aliket, Justynka, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio kielbusio, dziekuje Ci bardz za slowa otuchy.mamy z mezem taka sama sytuacje i zaczynamy jak widzisznpierwsze podejscie i zaczynalam miec watpliwosci.czy to ma w ogole sens. Czy mozesz napisac jeszcze w jakiej klinice podchodziliscie jaka metoda, jakim protokolem itp? Bede wdzieczna za wszelkie infomracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Justynki" i Justynki :) jakiego lekarza macie na myśli pisząc dr. G?? Dr. z Grettke??pytam bo zastanawiam się czy jeszcze z nim się nie skonsultować skoro mój tak negatywnie się wypowiadał o wynikach nasienia mojego M.a zawsze lepiej mieć porównanie co powie inny lekarz. Na forach czytałam że ten lekarz ma dobre opinie a i klinika też ma dobry nowoczesny sprzet- a to też ważne. A może któras z was leczy się tam??? Tygrysku nie wiem jaką rolę odgrywa AMH ale na podstawie tego badania lekarz przypuszczał ze mam PCOS bo wynik mam 8 a norma do 3.5 i stwierdził że będę się źle stymulować bo grozi hiperst. i tylko długim protokołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×