Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Madziula mam nadzieję że moje kruszynki się dobrze mają i że znalazły sobie już wygodne miejsce i teraz czekają sobie spokojnie aż urosną :) Dzisiaj to zaczął mnie mocniej boleć brzuch i ćmić dosłownie jak na @ i nie wiem czy to dobrze czy źle. Najbardziej boli mnie jak stoję, jak chodzę, albo jak wstaję ogólnie bardziej jak się ruszam więc staram się cały czas siedzieć albo leżeć, Doszły jeszcze dzisiaj mega wzdęcia :) nigdy takich nie miałam :) Nie za fajnie miałam w pracy dzisiaj bo cały czas musiałam wychodzić na wc I było mi trochę glupio :) a teraz mąż się ze mnie śmieje :) I trochę i mi się w ciągu dnia kręcilo w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyffffff
tygrysek ja juz Ci pogratulujr! Twoje objawy świadcza o tym, że dzidzia lub dzidzie z toba zostały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjic - o jakiej diecie mowisz?? mi lekarka nic szczegolnego nie powiedziala ze w czasie stymulacji trzeba jakos specjalnie jesc- wrecz kazala trzymac sie daleko od lodowki...biore encorton i mimo tego ze stosuje diete od dietetyka juz mi kilo przybyło sle to pwenie woda..... Fania - nie panikuj, przetłumacz sobie ze to i tak juz Ci teraz nic nie da, co ma byc to bedzie juz nie mamy wplywu na wielkosc i ilosc jajeczek ale pamietaj ze wystarczy tylko jedno..... ja dzis bylam na wizycie mam sporo ale malych - zwiekszyli mi dawke gonalu f i dostałam antagoniste w niedziele kolejne usg i zobaczymy jak rosną....a kasa leci jak woda... czy ktoras z Was korzysta z dofinansowania?? pozdrawiam asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyffffff a dlaczego tak twierdzisz że moje dzidzie ze mną zostały ?? Bo ja się czuję tak jakbym miała za raz dostać @ :( Ale nie powiem bo nie wiem co bym ze szczęścia zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ja tez myśle ze te objawy sa na ciaze.Ja tez mialam okropne wzdęcia zaraz na początku jeszcze przed testowaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic nie pozostalo mi jednak nic innego jak tylko czekać :) Obyście miały racje :) Jeszcze doszedł śluz mleczny i pojawił się około godziny temu a wcześniej od punkcji to sucho było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek ja tez mialam wzdecia i straszne gazy :O Wiecej spalam i czesciej sikalam a teraz oczekuje mojej krolewny, ktora juz za 9 tyg bedzie z nami :-D Trzymam kciuki mocno!!! Pozdrawiam Was goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek boli nie mialam zadnych, jedynie klocia sporadyczne gdzies w podbrzuszu, piersi tez mnie nie bolaly, dopiero pozniej no i pozniej w pierwszych juz tyg uczucie pelnosci w brzuchu jakbym kamienie polknela,ale kazda z nas inaczej to przechodzi takze sie tym nie sugeruj. Bedzie dobrze zobaczysz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, spokojnie, nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ja pod warszawa i jest piekny sloneczny poranek. Wymysl sobie jakeis przyjemne, lekkie ale zajmujace mysli zajecia. Bo z tego co pamietam to w poniedzialek testujesz, tak? Czy w srode? Iech maluszki sie spokojnie zagniezdza :) trzymam kciuki bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
Dziękuję za wsparcie i oby to co piszecie się sprawdziło mnie też jest piękny słoneczny poranek I na pewno pójdę na spacer:-) martwię się tylko dość mocnym bólem brzucha od czasu do czasu jak zaboli to masakra. Wzięłam nospe to trochę pomogło. I piersi mnie o wiele mniej bolą.na badanie chyba pójdę we wtorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
już sama nie wiem co o tym myśleć. Tak mnie brzuch zabolal przed chwilą że aż w posladkach poczułam masakra. I bardzo mnie to zaczęło martwić. Bo jakoś mi się nie wydaje żeby to był normalny ból :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu mam internet jupui.... popsul sie ruter i dopiero dzisiaj chlop przyniosl nowy :) Tygrysek333 mnie tez pobolewa brzuch od czasu do czasu, dwa dni temu to nawet mnie bol obudzil o 4rano zwinelam sie w kulke i po jakims czasie przeszlo i usnelam. Coraz bardzoej sie niecierpliwie zeby w koncu zrobic test, juz mnie zaczyna korcic ale bede czaekala do srody albo czwartku rano. Nie wiem jak to jest z @ w razie co, jesli np. W lutym mialam 13-go to teraz jesli by nie doszlo do zaplodnienia do dostalabym w terminie czy pozniej bo jesli w terminie to juz jest kilka dni po a @ ciagle nie ma :) nie wiem hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwon a oprócz tych bóli masz jeszcze jakieś objawy ?? mnie piersi już bolą jak tylko dotykam. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bola piersi i mam takie nabrzmiale ale moze to przez to ze biore globulki progesteronu 2x dziennie rano i na wieczor.to juz moj 9 dpt , byle do czwartku :) jak to wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwon i tygrysek trzymam kciuki ja 2 dzień stymulacje lecie powoli zobaczymy co w poniedziełek się okaże bo jade na USG. Ja piję wodę ale ze 1,5 litry dziennie 3 nie dalabym rady chyba . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od lekarza. Usg wykazalo nadal ok 6 dobrze rokujacych pecherzykow. Tzn 2x18, 17, 2x16 i chyba 13 i reszte to 12 i mniejsze. Dzis wieczorem biore zastrzyk wyzwalajacy i w poniedzialek o 11 punkcja. Ciesze sie ale i obawiam, tak jak to ja tu juz ostatnio :) ale dzisiaj spedzilam mily dzien z M. Byl ze mna tez u lekarza. Potem jak bylismy na obeidzie to powiedzial ze mam taki apetyt jakbym juz byla w ciazy :) oczywiscie wiemy ze to nie prawda ale milo tak sbei pomyslec i z jego ust to uslyszec. Teraz aby tylko pecherzyki byly dojrzale i zeby te nasze plemniki sie rozmrozily i daly rade :) Xx Monjoc, stymulacja to szybko mija bo wizyty czesto i tak od wizyty do wizyty kolejne dni ladnie mijaja :) Xx Tygrysek, Iwon, trzymam kciuki, tyle sie dzisiaj w klinice zdjec dzieciaczkow naogladalam, musimy wierzyc ze sie uda, juz bliziutko do Waszego testowania, cierpliwosci i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fania to i tak dobrze, wystarczy 6 aby były dobre ;-) a w ktorym dniu będziesz miała punkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielot ale zleciało jeszcze aby 9 tygodni , super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc, to bedzie 12ty dzien liczac od pierwszego dnia stymulacji. Czyli 10 dni wlasciwie trwala stymulacja - zastrzyki z gonalu i menopuru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
Ją oszaleje teraz mnie już brzuch nie boli wszystko minęło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek nie wariuj dziewczyno!!! Kazda z nas ma inne objawy, czasem bol oznacza ciaze a czasem zero bolu konczy sie ciaza!!! Takze teraz to tylko mysl pozytywnie i nie wsluchuj sie w cialo bo co ma byc to bedzie (a bedzie super!!) a stres nie pomaga!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyffffff
Tygrysek też tak miałam jak ty, wiec głowa do góry. Wiem dobrze jaki to stress, te czekanie w niepewności. Wiem, że łatwo się mów, aby wyluzować, ale do poniedziałku już niewiele zostało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fania bede trzymala za ciebie kciuki w poniedzialek, napewno wszystko pojdzie gladko a pozniej to byle do transferu :) xxx Madziula30 ja nie robie bety bo nie mam skierowania na takie badanie nawet nie wiem czy w angli robia takie badanie, wiec czekam na sikanca :) i mam nadzieje ze bedzie ok. xxx manjoc1 dobrze zrozumialam ze stopki? dzisiaj zaczynasz stymulacje :) wiec trzymam kciuki, dolaczaj do nas kobitko jak najszybciej :) xxx tygrysek333 nie panikuj :) ja tez raz cos czuje raz nie, ale nie siedze i nie czekam na sygnal czy cos sie dzieje. Juz nic nie mozemy zrobic tylko czekac, bedzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fania a twoj M nie bedzie oddawal na miejscu nasienia? Bo cos pisalas ze macie zamrozone, wtedy mial lepsze? a teraz mu sie pogorszylo czy jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwon, moj M nie ma plemnikow w nasienie, dlatego robilismy biopsje jader. Okazalo sie ze tam sa wiec to co pobralimto zamrozilismy. Byly 4 probki pobrane i w kazdej z nich stwierdzono plemniki, ale nie bada sie ich przed zamrozeniem szczegowolo. Dlatego nie wiadomo w jakim sa stanie i czy sie rozmroza a po rozmrozeniu to czy beda sie nadawac. Dlatego jesli nie, to w pon maz nie oddaje nasienia tylko znow biopsja jader i wtedy juz odrazu jak znajda o badanie i pobranie do komorek tych plemnikow z jader swiezych. Xx Jak widzisz wiele znakow zapytania, bo pomimo ze sa znalezione to niewiadomo jakie i czy nastepnym razem tez beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Fania trzymam kciuki za jutrzejszą punkcję :) Oby wszystkie jajeczka były dobre :) a nasienie ładnie się rozmroziło :) X monjoc1 życzę owocnej stymulacji tym razem bez żadnych torbieli i takich innych niespodzianek :) A Ty będziesz miała krótki protokół ?? X Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Jestem pierwszy raz na forum, ale przejrzałam wszystkie Wasze wpisy, więc poznałam Wasze historie. Ja z mężem od ponad 2 lat leczymy się w Gamecie w Łodzi. Obecnie przygotowujemy się do pierwszego IVF - ICSI. Tak na prawdę nie zdiagnozowano u nas konkretnej przyczyny naszej niepłodności sad Od 14 marca br. miałam zacząć się stymulować (krótki protokół), ale okazało się, że z poprzedniego cyklu pozostał niepęknięty pęcherzyk sad więc nie mogę być w tym cyklu poddana stymulacji. Pozostało nam czekać do kolejnego cyklu - może w kwietniu uda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×