Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Madziula już Ty ze 3 dni po @ to się udało ;-) Helenko nie jedna zazdrości Ci bliźniaków , ja też bym chciała mieć więc ciesz się kochana i jak któraś to napisała [rzez 9 miesięcy się przyzwyczaisz ;-) Ona to Ty modziutka jesteś ;-) To się uda ;-) Ja żałuję , że pózno sie zdecydowaliśmy na in vitro ;-( Ale Dobrze robisz ja teraz też tak bym postąpila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko gratulacje az ci zazdroszcze tak bardzo chcialabym miec blizniaki ach jakie masz szczescie :) trzymam kciuki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 wiesz zbytnio nie mam wyjscia moje AMH z miesiaca na miesiac leci w dol zreszta tak bardzo pragne dzieciatka :) ze nie mam na co czekac:) wiem w moim wieku to moze dziwne inni chca sie wyszales po imprezowac itp.ale moze ja jestem jakas inna:) chce miec rodzine dziecko i byc szczesliwa bo wiem ze ono mi je da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ja sie strasznie ciesze jezeli to beda bliznieta,tylko dzisiaj dopadly mnie mysli jak to bedzie,ale macie racje dam rade i mam na to 9miesiecy:)pozatym 5lat na to czekalam i to teraz jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka pewnie ze dasz rade :) ciesze sie razem z toba:) twoim szczesciem trzymam mocniutko kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona232 Ty faktycznie młodziutka jesteś,ale masz racje jedni dojrzewają do macierzynsta szybciej inni później.Ja tez szybko dojrzewałam i wszyscy mówili ze jak na swój wiek jestem za poważna.Zycze Ci szczęścia i żeby udało się za 1szym podejściem.Ja tak jak M1 zaczęłabym duuuużo wcześniej in vitro gdybym wiedziała ze tak będzie. x M1 no niby tak,@ miała być w pt ale tu dziewczyny pisaly ze dopiero po odstawieniu lekow @ przychodzi tak jak u Ciebie,wiec to chyba żaden dowód,mam racje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To może i ja dopiszę się do wątku. Jestem 17dpt w czwartek widziałam jedną kropeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justin a co było przyczyną u was? ja właśnie się tego boję:(ale teraz jest ok? dziewczyny jakie robiłyście badania ja mam zrobić progesteron, morfologię moczu i ogólny mocz ale czy ten mocz jest potrzebny jak nic mnie nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy wy po trafsferze to normalnie wszystko robilyscie czy raczej lezenie zeby co nieco nie wylecialo bo juz jestem glupia co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenko dołączam sie do gratulacji. Ja swoja historie z ivf wlasie zaczełam. od wczoraj zastzryki gonal 15 jed. punkcje zaplanowana mam na 28 a transfer na 31- to wychodzi mi na 16 dc.- czy transfer planuje sie na dzien bliski owulacji czy dziala tu inna zasada?. a po transferze lepiej odpoczac czy mozna spokojnie wrocic do pracy, zaczynam sie stresowac ale po wpisach widze ze sie udaje tzreba wiec miec nadzieja i wierzyc w powodzenia. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko mnie tez mysl o blizniakach troszke przeraza hihi ale wszystko jest do ogarniecia nawet dwa glodne i zsiusiane maluszki:) wazne zeby byly zdrowiutkie! Jak sie czujesz ogolnie? X Madziula dzisiaj twoja kolej, czekamy na potwierdzenie dobrych wiesci, mi przy 1ym ivf @ przyszla o czasie a bralam wtedy leki! X MI co u Ciebie? Mam nadzieje ze wszystkie mialyscie udany wekend. Ja wczoraj zasnelam juz o 18tej masakra jakas chodze jak neptyk, gdzie siade tam moge zasnac na zawolanie:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pierwszy raz zobaczylam dwie grube krechy na tescie:)chcialam miec pamiatke:)wlasnie jade na bete i znowu czekanie. ja transfer mialam tez 16dniu i po mialam 2tyg wolnego tylko pierwszy dzien lezalam nastepnego juz powoli chodzilam ale duzo sie oszczedzalam i tak przez dwa tyg. izkabelka ja to nic nie czuje nawt zmeczenia czy ochote na sen wiec moze jeszcze za wczesnie:) Madziula trzymam kciuki daj znac kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki! Dzieki za trzymanie kciukow i ze jestescie:-)Dzisiaj moj"big day".Wlasnie sie zbieram oddac krew. x ona,emilik jak po transferze 3dni duzo lezalam ale ogolnie uwazam na siebie do tej pory tzn nic kompletnie nie dzwigam,nie biegam,zyje normalnie ale wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik transfer jest po owulacji.Ja np mialam tak:owulacja 15dc+5dniowe zarodki=transfer w 20dc. x Justin witaj!gratuluje kropeczki! Kochana bardzo wspolczuje Ci utraty dwoch Aniolkow.Mozesz napisac co sie stalo w tak wysokiej ciazy.Jak wczoraj przeczytalam Twoja stopke to az mi serce zaczelo bic mocniej,biedactwo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki! Dzieki za trzymanie kciukow i ze jestescie:-)Dzisiaj moj"big day".Wlasnie sie zbieram oddac krew. x ona,emilik jak po transferze 3dni duzo lezalam ale ogolnie uwazam na siebie do tej pory tzn nic kompletnie nie dzwigam,nie biegam,zyje normalnie ale wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko! Gratuluję Ci z całego serca!!! Bardzo dawno mnie tu nie było, dzisiaj wchodzę i czytam o Twojej pieknej becie!!! Ogromnie się cieszę, tyle się starałaś i w końcu się udało! Teraz życzę Ci spokoju, odpoczynku i przede wszystkim pięknego wzrostu betki! A jeśli trafią Ci się bliźniaki to cudownie! Uwierz mi, pięknie jest nosić pod sercem dwie istotki! My już na finiszu, dzisiaj pewnie dowiem się kiedy cc. Pozdrawiam cieplutko wszystkie staraczki oraz te, które mnie jeszcze pamiętają( mam nadzieję) Lunede, Nielotek, Gerwazy i Ciebie Helenko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka1, Madziulka30: przyczyną był niewydolna szyjka... miałam na niej zabiegi i niewytrzymała... a lekarz mnie nie uprzedził... dobrze wiedzieć jak długą szyjkę się ma. Teraz będę miała zakładany szew. Helenka1: badania podstawowe z krwi i moczu są potrzebne żeby wiedziec czy w organizmie nie zaczyna sie zadna infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula od razu wracam z pracy i się melduję ;-) O której będziesz miała wyniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka dzieki kochana tobie zycze zdrowych dzieciaczkow a wiesz co bedzie? moja beta dzisiaj to ponad 3000:-) niewiem dokladnie bo wiecie jak przez telefon,za 2tyg usg i mam nadzieje ze beda serduszka bo tego boje sie teraz najbardziej justin to teraz lekarze napewno zapobiegna i wszystko bedzie cudownie:) Madziula czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszkaa
madziula 30 ale super,gratulacje az milo sie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula wiedzialam ze przyniesiesz dobre wiesci , normalnie czulam to. mam nadzieje ze mi tez kiedys(mam nadzieje ze jak najszybciej) bedzie dane odczuc to szczescie..Narazie jutro wizyta dowiem sie dokładniej co dalej, szykujew liste pytan do ginki zebym o czyms nie zapomniala. TRZYMAJCIE SIE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula pięknie:) gratulacje:) dziewczyny ale musicie być szczęśliwe:) nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, wspaniale! Gratulacje! Ostatnio same dobre wieści :) xxxx Za to ja na L4. Moja kopnięta kierowniczka uważa, że skoro nie mogę podnieść uczestnika, to jestem niedyspozycyjna w pracy i kazała mi przynieść zaświadczenie, które zresztą jak stwierdziła, nadal nie wykluczałby mojej niedyspozycyjności, w związku z tym otrzyma moje zwolnienie. Jutro mam jeszcze raz pojawić się u ginki z pełnym pęcherzem na USG, bo dziś za pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula wiedziałam, ze się uda!!!!!Super!!!!!!! Gratulacje!! Będziecie z Helenką miały dzieci prawie z jednego dnia ;-) Zazdroszczę Wam, ciekawe czy będzie mi dane też kiedyś się cieszyć że się udało. Mam nadzieję, ze tak jak Wam i mnie się uda za 2 razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana przesyłajcie ciążowe fluidy ;-) Niech się uda każdej, Powiem Wam , ze fajnie ze się w koncu zaciąża a nie mówiłam , ze bociany podrzucą dzidziusie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×