Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Kikulec jak ja miałam torbiele po hiperstymulacji,lekarz zabronił mi dźwigać.Nie wiem jak to jest u Ciebie ale lepiej zapytaj lekarza. x Helenka jak tam????są juz wyniki? x Joasia no mam nerwy,ale w sumie co ja mam zrobic.Jesli do pn przyjdzie @ to i tak dupa zbita wiec nie robi mi to różnicy czy beta bedzie w nd czy pn.A jutro to moze byc za wczesnie wiec wole zaczekac.Dwa dni nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane ......dlugo sie nie odzywalam ale u mnie sie troche dzialo: moje przygotowania do IN - VITRO sie koncza heh moje pecherzyki rosna i w koncu w przyszlym tygodniu bedzie pobranie i pozniej podanie zarodkow juz nie moge sie doczekac choc bardzo sie boje ze sie cos nie uda:( trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane dawno sie nie odzywalam u mnie troche sie dzieje przygotowania do in vitro juz sie koncza w przyszlym tygodniu bede miala pobierane pecherzyki i juz niedlugo zarodki podawane az nie moge sie doczekac choc bardzo sie tego boje ze cos mi nie wyjdzie:( trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc1
Helenko ????????????????Czekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!! Madziula jak tam są nowe objawy ? Kulilec ja jak miałam torbiel to funkcjonowałam normalnie, ale ja nie mam cięzkiej pracy , ale duże dźwiganie moim zdaniem nie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko czekamy!!!!!!!!!!1 Kilulec moim zdaniem takie dźwiganie to nie wskazane, ja funkcjonowałam normalnie ale ja nie mam cięzkiej pracy, wicie co moja torbiel jak miałąm to pękła po sylwestrze po tańcach dobrze, ze nic nie zalał . Potem miałam kolejną w styczniu i wyleczyłam duphastonem. Wiem co to znaczy czekać ja też jestem pechowa ciągle coś . Medziula jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDALO SIE:) dziewczyny odebralam bete i wynik mam 689 czyli jest chyba dobrze,przynaniej mam taka nadzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za 2 podobne posty ale 1 razem sie pomyliłam z nickiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem moze zadzwonic do kliniki niewiem co robic myslec poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko super, gratuluje widzisz wszystko na to wskazywało ;-)Gratuluje jeszcze raz wiedziałam ze tak będzie , szczęściara z Ciebie;-) Teraz Madziula w poniedziałek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy kurcze to na serio kupa kasy, ale nie mów ze to koniec staran! Tak bardzo bym chciała żebyś też jednego dnia napisała że jesteś w ciąży. Qrcze to jest mega niesprawiedliwe ze w staraniach o baby na przeszkodzie stoja pieniadze!!! I tak jak pisze Lunede myślę Ty sie nie poddasz!! xx Lunede mam nadzieje, że do porodu nie zanudzisz sie:) Zawsze możesz sprzatać kilka razy dziennie heheh ale z drugiej strony ciesz sie tą nudą bo już niedługo nie będzie czasu na odpoczynek:) x Kikulec lepiej przeczekac te miesiące i pozbyć sie wszystkich bakterii torbieli i przystapic do transferu "czysta" . Mam nadzieje, że Ci szybko zleci. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko ciesz się kochana to Twoj dzień ;-) Co masz myśleć?! - ze jesteś w ciąży i za niecałe 9 mies, będziesz mamą ;-) Gratuluje ! Czekałam razem z Tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 dziekuje ja czuje sie dobrze, czasem jakies lekkie mdłości ale nie jest zle. Panikuje oczywiście za każdym razem jak mam wrażenie że ze mnie leci, co chwile sprawdzam wkładke. Nie mogę doczekac się wizyty. Jak Twoje samopoczucie??? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka Ogromne gratulacje!!!!!!. Dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko gratuluje!!!!!!!!!!!! Nie znam sie na betach ale ten wynik jest wyyyssoki!!!!!!!!!!! Teraz sie nie stresuj odpoczywaj duzo i zycze spokojnych 9 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko u mnie oki, kolejny transfer jak wszystko bedzie dobrze koniec maja juz niedługo. Boże ale czy sie uda nie wiem;-( Helenko widzisz udało sie na naturalnym cyklu , u mnie na naturalnym porażka, jak juz mówłam ty poddatna na in vitro jestes ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że na forum się powoli zaciąża ;-) Ostatnio Stefania, Izabelka, Helenka zaraz Madziula dołączy potem ja i Joasia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko mąż już wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko taka beta to chyba 4-5 tydzień ciązy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieczyny nie moge przestac sie smiac i uwierzyc alez jestem szczesliwa:) Madziula teraz ty wierze ze bedzie dobrze i przesylam ci fluidy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz byl ze mna,oczywiscie poryczalam sie w klinice jak wariatka wszyscy sie na mnie gapili,wedlug rozpiski wychodzi 4tydzien ale to chyba niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka27P
weszłam przypadkiem , bo też długo starałam się o maluszka, gdy miałam już podchodzić do in vitro udało mi się naturalnie :) kawa34 czytając twoja stopkę , stwierdziłam że muszę to napisać, dzielna z Ciebie dziewczyna ! wogle wszytkie jesteście dzielne , też przechodziłam to samo , u mnie problemem była endometrioza , miałam operacje , leczenie hormonalne i tak kilka lat ... wkońcu decyzja o in vitro , konsultacja w klinice i kilka dni potem dowiedziałam sie ze jestem w ciazy , w szoku zadzoniłam najpierw do swojego ginekologa z ta cudowna wiadomoscia zamiast do męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko gratuluje!!!!!!! Wychodzi na to, ze jestes w 3-4 tyg ciazy :) Ciesz sie kochana!! Zycze tlusciutkiego wzrostu!!!!!! BRAVO BRAVO BRAVO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenko u mnie w 14 dniu wyszlo dokladnie tak samo. 27go sierpnia mialam podane nasienie i pozniej lekarz wyliczyl ze pierwszy tydzien ciazy liczyl sie od 14sierpienia. Takze ciesz sie!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko ciesz się kochana jest z czego ,tak wychodzi na 4 tydzień ;-) Zazdroszczę Ci tego szczęscia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko moje gratulacje:) fantastycznie:) beta wysoka to może będą bliźniaki;) bardzo się cieszę że Ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko suuuper wiadomosc!Gratuluje Ci z calego serca!Dbaj i uwazaj na siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko suuper wiadomosc!Dbaj i uwazaj na siebie!Taka wysoka beta faktycznie moze swiadczyc o bliźniakach:-) Gratuluje Ci z całego serca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×