Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość agnes 88
Helenka,ty to tylko o sexie myslisz.Przed transferem,po transferze,teraz ledwie 2 kreski sie pojawily juz o sexie... Dziewczyno,masz jakas wscieklizne macicy czy co? Nie mozesz sobie odmowic tej przyjemnosci przez pare miesiecy? Chron to male zycie i przynajmniej na samym poczatku sie powstrzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo lubie sex,a ty nie.pozatym tak nie wiele mamy przyjemnosci w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, masz rację, z czegoś trzeba czerpać przyjemność :) Ja sama się obawiam, jak my wytrzymamy bez seksu. Czasem miesiączkę trudno przetrwać :) Zadzwoń do lekarza, powiedz, że Ci się chce i nie wiesz co masz robić :) :) :) xxx Byłam rano u swojej ginki....i torbieli nie ma :) Duże prawdopodobieństwo, że pękła sama na miesiączkę, którą w nocy dostałam. Mimo to łyknęłam Regulon. W międzyczasie mam się zjawić u doktorka w Invimedzie. A póki co mam do końca tyg. odpoczywać i też to czynię siedząc na balkonie i popijając kawuchnę :) Ale nie wytrzymałam i rozpłakałam się u ginki dzisiaj :/ Eh.... xxx Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec ja już kilka razy miałam torbiele i zawsze same się wchłaniały w czasie @. Nie wiem czemu dr Ż. dał Ci te leki. Ale może z drugiej strony to dobrze bo chciał chuchać na zimne :-) Przynajmniej już masz problem z głowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi posta :/ xxxx Helenko masz rację, z czegoś trzeba czerpać przyjemność :) Nam czasem trudno przetrwać czas okresu :) Zadzwoń do lekarza, powiedz że Ci się chce i co masz robić :) :) :) xxxx Byłam dziś rano u ginki...i torbieli nie ma :) Prawdopodobnie zniknęła wraz z pojawieniem się miesiączki dziś w nocy :) Łyknęłam Regulon, a w międzyczasie mam się pojawić u doktorka w Invimedzie. Póki co ginka kazała mi wypoczywać do końca tygodnia i też to czynię siedząć na balkonie i pijąc kawkę :) Ale nie wytrzymałam i rozpłakałam się gince :( Eh.... xxxx Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, ja się nie znam. Mam nadzieję, że lekarz wie co robi. Te anty myślę, że w połączeniu z Clexane nie zaszkodzą mi, jedynie napewno w tym miesiącu, żadnych złudzeń nie będzie przed kolejną miesiączką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, ja pierwsze usg w 7 i 8 tyg mialam dopochwowe usg, pozniej juz kazde brzuszne. Co do seksu poczekaj najlepiej do wizyty lekarza i zapytasz sie. Najlepiej bedzie jemu to okreslic po zbadaniu Ciebie, chociaz generalnie przeszkod nie ma. xx Powodzenia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec może taki miesiąc przerwy dobrze wam zrobi:-) Ja niby co miesiąc wmawiam sobie że nie ma co liczyć na cud a i tak w środku zawsze ma się nadzieję. Już chyba wolałabym brać anty i mieć pewność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, własnie przeczytałam w jakiejś gazecie, że powinno się unikać seksu na początku, gdyż skurcze macicy w czasie orgazmu mogą być niebezpieczne w przypadku tak wczesnej ciąży. Faktycznie lepiej poczekaj do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, to się tak nie da nie myśleć i pewnie wszystkie tak mamy. Niby się psychicznie nie nastawiamy, ale jednak gdzieś tam mamy nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka-83 hej widze po opisie ze mialam taki sam protokol stymulacyjny mozesz mi powiedziec ilepobrali ci komorek? i z jakiej przyczyny mialas taki protokol? pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja tak ja Ty też się boję, że się nie uda bo jak pisałam wcześniej U Helenki i Madzi byłam pewna bo za 1 razem się udało tylko poprostu coś przeszkodziło. I myślę jak Ty ze teraz też pewnie będzie porażka. Ty Asia idziesz w czwartek tak? Ja jadę jutro już mnie ciekawość zżera co będzie. Jutro zapytam lekarza jak myśli dlaczego się nie udało;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec super,ze nie ma torbieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka-83 hej justynka widze ze mialam taki sam protokol stymulacyjny jak ty czyli dlugi mozesz mi powiedziec co bylo u ciebie problemem?? u mnie pobrano 5 komorek w tym 4 prawidlowe: takze nie ma nic do mnrozenia modle sie tylko zeby bylo co podac jest masakra :(siedze jak na iglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona powodzenia w staraniach. Ja po transferze mialam 2 tyg wolnego, i byczyłam się na maksa. Nie wiem czy akurat to pomogło ale na pewno nie zaszkodziło:) x emilik tobie tez zycze powodzenia i tak jak piszesz trzeba życ nadzieja i się nie poddawać!! x Helenka ja sobie tez test zachowałam na pamiątkę. Pierwszy raz w zyciu dwie krechy to cos wielkiego i waznego :) A co do seksu to ja wole poczekac do usg, chociaz nie powiem nie jest łatwo heheh ale nie ryzykuje x Mi1 uda się na pewno!!!!Powodzenia jutro na wizycie. x Dziewczyny za wszystkie bez wyjatku mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona powodzenia w staraniach. Ja po transferze mialam 2 tyg wolnego, i byczyłam się na maksa. Nie wiem czy akurat to pomogło ale na pewno nie zaszkodziło:) x emilik tobie tez zycze powodzenia i tak jak piszesz trzeba życ nadzieja i się nie poddawać!! x Helenka ja sobie tez test zachowałam na pamiątkę. Pierwszy raz w zyciu dwie krechy to cos wielkiego i waznego :) A co do seksu to ja wole poczekac do usg, chociaz nie powiem nie jest łatwo heheh ale nie ryzykuje x Mi1 uda się na pewno!!!!Powodzenia jutro na wizycie. x Dziewczyny za wszystkie bez wyjatku mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ja miałam półdługi protokoł (długi jest z tabletkami anty). Pobrano mi 14 komórek, z tego 11 dojrzałych. Zapłodniło się 8. U nas problemem jest słabe nasienie i jak widać kiepska jakość komórek jajowych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko ja bym z przytulankami ;) zaczekała do wizyty u lekarza. Zapytaj poprostu czy nie ma przeciwwskazań. A jeżeli chodzi o usg to pierwsze jest jeszcze dopochwowo. XX My już po wizycie w szpitalu. Jak wcześniej nic się samo nie zacznie to 28.05 we wtorek mam się stawić w szpitalu na wywoływanie porodu. Mały waży ok 4 kg i zdecydowaliśmy się spróbować naturalnie, a jak nie da rady to cc. Powoli zaczynam się stresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki będzie dobrze, w końcu kobiety stoworzone są do rodzenia i taka kolej rzeczy . Będzie dobrze, niejedna kochana chciałaby być na Twoim miejscu . Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi oczywiście stresik musi być, i wież mi wszystkim wam na forum życzę takiego stresiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzisiaj byłam na wizycie i chyba bedzie hiperstymulacja ginka naliczyla mi ze 20 pecherzykow, zmniek\jszyła dawke gonalu do 75, transfer raczej nie wypali w tym miesiacu a dopiero w czerwcu--Życie. Dziewczyny mam pytanie czy przed transferem miałyscie jakies badania laboratoryjne? Bo ja narazie tylko dzisiaj estradiol i w czwartek tez estradiol ma byc? Justynko mi tez ginka mowila o 14 komorkach. Ciekawe dlaczego akurat 14? Wydaje mi sie ze 8 zaplodnionych do chyba ładny wynik- ciekawqe ile bedzie u nas? Kobitki widze ze sporo nas z inwimedu a czy któras z was startowała z programu INWITRO Z SUKCESEM? nas do niego zakfalifikowali. Mi1 kochana pamietaj nie myslimy o porażkach bo złe mysli przyciagaja złe rzeczy w naszym zyciu. Myslimy pozytywnie i przyciagamy do siebie pozytywne fluidy. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko dotyczace imbiru, oczywiscie zalecany jest kiedy ma sie nudnosci (kawaleczek zalany wrzatkiem), przeszukałam internet i wiecej wypowiedzi jest za imbirem ale zawsze znajdzie sie ktos kto stanowczo odradza. Wiec jak to jest??? Pytała się któras z Was moze lekarza. Ja bardzo lubie kawaleczek imbiru zalany wrzatkiem z cytryna pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik szkoda ze nici w tym cyklu wiem jak się człowiek denerwuje jak sobie coś planuje a tu pod górę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilk, nie słyszałam o tym programie. Podasz jakieś szczegóły? A w którym Invimedzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazłam stronkę z tym programem. A to tylko oddziały w Gdyni i w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecze sie w invimedzie w gdyni . Maja tam taki Program IVITRO Z SUCESEM polega na tym ze przez 2 lata lecza do skutku. płaci sie raz 11900 plus koszt lekow i lecza przezte dwa lata , przy p[odejsciu do kolejnej procedury placi sie juz tylko za leki. Były badanie kwalifikacyjne i sie zalapalismy, chyba wlasnie tylko w gdyni i w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze bo wlasnie jestem po punkcji w poniedzialek mialam brzuch to mi chce rozmalic strasznie mnie boli szczegolnie jak chodze lub cos robie taka obolala jestem tez tak mialas?? pobrali mi tylko 5 komorek:( załamka w tym 4 prawidlowe wiec nie mam nic do zamrozenia :(((((((((((((((((((( a nie wiem nawet czy cos sie uda zaplodnic:( jestem bardzo zalamana z kliniki lekarz mi powiedzial ze bedzie dzwonil lecz wstepnie umawiamy sie na czwartek : powiedz mi czy istnieje mozliwosc ze nie zaplodnia sie wogole??? blagam pomoz mam dosc zycia i tej ciaglej walki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilik a powiedz mi ile podejsc w ciągu tych 2 lat mozna miec??powiedz mi gdzie to trzeba sie zglosic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka-83to tak jak ja najpierw anty pozniej hormony identyko u mnie slaba jakos plemnikow ii moje AMH 0,8 . 1,0 skacze sobie troche:( 4 komorki pobrane prawidlowe a czy sie zaplodnia sie okaze siedze i czekam na telefon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×