Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Helenka ja wole być przezorna i na razie z seksu zrezygnować.Kiedy ostatnio zaszłam w ciaze to mój lekarz powiedział ze jeśli ciaza rozwija się prawidłowo to na ogół nie ma przeciwskazań ale jednak ciaza z in vitro jest wysokiego ryzyka i zalecał żeby w tym pierwszych miesiąc jednak nie ponosić się emocjom.Nie jest lekko ale ja wole dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2123
Do ona232: nie wiem czym się tak stresujesz, wiem to jest stres ale się tego nie zmieni. Mysle z takim amh to dobry jest wynik,pisze tak bo sama ma slabe 0,7 i jestem po długim protokole mam 6 pęcherzy i 2 mniejsze i lekarz jest zadowolony ze takie niskie amh a tyle urosło wiec poczekaj jak zadz i tyle bo po co niepotrzebie się stresować. Jutro mam pobranie wiec zobaczę co i jak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona232 słonce nie łam sie bardzo cie prosze wiem ze w naszych staraniach przychodza ciezkie dni ale powtarzaj sobie ze po burzy bedzie słonce, postaraj sie skupic na czyms miłym i nie mysl ile sie zaplpdni kom. bo tylko siebie tym gnebisz a na ich zaplodnienie juz nie wpłyniesz. Ja ostatnio jak mialam doła ogladalam sobie wóżki dzieciece( moze to głupie ale wiem na 100% ze nasze starania przyniasa skutek moze nie odrazu ale przyniosa . Trzymaj sie piersi przed siebie i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania2123 to trzymam kciuki za pobranie pisz jak poszlo:) a tylko niskie amh jest u ciebie czy cos jeszcze? no moj lekarz tez mowil ze jak na moje amn to dobry wynik tylko wiesz stres i tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ivf to ograniczen do podejsc nie ma leczo poprostu przez 2 lata za zamrozenie placi sie dodatkowo wiecej mozna poczytac na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilik to ty masz teraz pierwsze podejscie tak?a kiedy dokladnie?? napisz mi ich strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie ważne jakie sa wyniki twoje i meza i tak zawsze jest stres. Wy poprostu dbajcie o siebie, zero alho, zero papierosów zdrowa dieta, spróbuj zająć się czymś co sprawia Ci przyjemność a reszte już zrobi natura. Co ma być to będzie! A bedzie dobrze!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ja nie brałam tabletek anty, miałam protokół półdługi. Kikulec ja też myślałam już jakiś zcas temu o tym programie IN VITRO Z SUKCESEM. Liczyłam po cichu że wprowadzą go we Wrocławiu. Z tego co widzę nie spełniamy wymogi bo mamy za słąbe nasienie. No i tam robią tylko ICSI a my musimy mieć IMSI. Więc jakby nie patrzeć doopa z tyłu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec to może warto rozważyć ten program. Tylko to jednak kawałek drogi żeby doejchać do poznania. Ja bym chciała skorzystać ale teraz mieliśmy IMSI więc chyba ICSI mnie nie ratuje. Dodam że planowane było icsi ale po analizie nasienia w dniu zapłodnienia lekarze zadecydowali o icsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec to może warto rozważyć ten program. Tylko to jednak kawałek drogi żeby doejchać do poznania. Ja bym chciała skorzystać ale teraz mieliśmy IMSI więc chyba ICSI mnie nie ratuje. Dodam że planowane było icsi ale po analizie nasienia w dniu zapłodnienia lekarze zadecydowali o icsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dzieki za porade apropo przytulania macie racje ze poczekam do usg bo po co ryzykowac. Madziula jak ty sie czujesz? izkabelka a u ciebie jak? dziewczyny idziecie na zwolnienie,i jak to wogole wyglada od kiedy mozna isc,ja pracuje w dwuch miejscach i przyznam ze mam troche obawy ze zaszkodze sobie i dzidziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka lepiej wstrzymaj sie z seksem, ja juz mam dziwne sny hehe dlugo juz sie nie przytulalismy. Ja ogolnie czuje sie ciagle zmeczona masakra jakas, nie moge spac w nocy. I mdlosci mam rano i popoludniu ale ogolnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkabelka a pracujesz?ja narazie oprucz czestego sikania to niemam zadnych dolegliwosci,nawet troche mnie to martwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi1 - napisz jak bedziesz po wizycie co Ci powiedzieli i kiedy masz transfer! ja mam jutro wizyte ale dzis nialam koszmarny sen ...snilo mi sie ze zadzwonili po mnie ze mam przyjechac na transfer a to byl chyba 10 dc i ja pojechalam i zapomnialam o wszystkim co mieli mi dac czyli o akupunkturze przed i o embryo glue...a potem poszlam do ginki i ona mi mowi jak to był transfer jak to bylo za wczesnie przeciez i wogole i plakalam ze stracilam ostatni dwa zarodki.... mi1 a Ty teraz przed cio robilas jakies wymazy? bo tak mysle czy nie powinno sie zrobic? a ja ciagle mam takie dziwne uczucie..tak jak bym byla przed lub po orgazmie takie mam caly czas delikatne skurcze ciekawe od czego....mialas ktoras z Was cos takiego?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
gratuluje wszystkim zaciążonym :) x dziewczyny nie narzekajcie na niedogodności związane z ciążą :) nie jedna by chciała być na waszym miejscu i mieć mdłości i inne słabości :) Trzeba wziąć się w garść i cieszyć się z cudu jaki nosicie pod sercem. To wszystko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, my na razie zostawimy tak jak jest i przystąpimy tu do działania. A później będziemy zastanawiali się co dalej. xxxx Ale się rozleniwię przez to zwolnienie :) Rano tylko mężulek zrobił mi zastrzyk w brzusio, zasnęłam i obudziłam się dopiero teraz :) Raj :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Gratuluje wszystkim zaciazonym i wytrwalosci zycze tym czekajacym. Ja jestem juz po zabiegu, nasza niunia ma juz 3 miesiace i musze Wam powiedziec ze warto przez to wszytsko przechodzic. Moge dac Wam tylko jedna rade... wierzcie dziewczyny ze Wam sie uda, bo dlaczego nie mailoby? Kazda z Was zasluguje na to co chce, takze wierzcie i nigdy nie zwatpijcie ze sie uda! Niezapominajcie - wiara czyni cuda! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa2123
Do ona 232:Mialam dziś pobranie, pobrano mi 10 pęcherzy z czego 6 kumulusy i z tego 4 komórki prawidłowe. teraz tyko czekac jak się zaplodnia albo do pt albo pon. Mam nadzieje ze będzie dobrze:-) Nawet specjalnie się zle nie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa2123 to sie ciesze u mnie tez pobrano 4 prawidlowe u tylko jedna sie zaplodnila czekam jutro transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Jakos mniej teraz pisze do Was bo ciagle jestem śpiaca :-) Dzisiaj troche zaczelam sie martwic bo caly czas bola mnie piersi a dzisiaj wydaje mi sie ze jakos mniej.Juz sama nie wiem czy to moje przewrazliwienie czy co.Wg obliczen to u mnie jest 5tc a wlasnie tamtym razem jak byl 5tc i 1dzien to zaczelo sie poronienie.Boze jak sie boje ze znowu poronie ,caly dzien chce mi sie ryczec :-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wizyte mam w nast pn a bete zrobie sobie jutro bo jestem ciekawa czy rosnie,ale lekarz nie zalecal w sumie wczesniej,tylko jak bede u niego w pn.Ja jednak dla pewnosci zrobie wczesniej. x Asia a Ty jak sie czujesz,kiedy transfer? x Monia jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no madziula ale zrob sobie bete nawet dla wlasnego spokoju bedziesz wiedziala czy przyrasta prawidlowo i nie bedziesz sie tak stresowac. ja mam jutro wizyte u lekarki to sie dowiem wszystkiego, ale tak licze ze crio bedzie w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula a jak wtedy objawialo ci sie to poronienie,ja wlasnie tez sie strasznie tego boje caly czas wczuwam sie czy cos boli czy nie,mnie piersi przestaly bolec wiec moze to tak jest,dzis tez mniej sikalam i nie chcialo mi sie jesc wiec moze to tak sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Madziula i Helenka będzie dobrze ;-) Lekarz mi dziś powiedział, ze wg niego juz wszytsko oki do krio. Robiłam progesteron dziś po 20 wyniki i mam do dr dzwonic co i jak i czy brac duphaston. Tak Joasiu jak prosiłaś spytałam dlaczego 1 raz się nie udał. Powiedział, ze 2 przyczynu o których wiemy czyli organizm odrzucił albo zły genetycznie był. Zapytałam więc czy to możliwe, ze wszystkie takie będą mam jeszcze 6 a ten, ze róznie jest nieraz może być taki 1 a nieraz wszystkie.Więc zapytałam czy można je zbadac, ale niestety nie . Móiwł jeszcze ze tez ze nieraz tak jest ze kariotyp kobiety i męzczyzny są oki a zarodek jest zły genetyczni. Boże mam nadzieję, że moje będą dobre... ALe też się martwię ze wszystkie są złe i co wtedy? Porażka na całej lini. Izabelko i inne a dlaczego 1 raz się nie udał? Pozdrawiam napiszaę po 20 i Was poinformuję co i jak. Ona kochana trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuję słowa mądrej Gerwazy ;-) do których wróciłam ;-) Do 30 lat mówi sie o 2 nienormalnych na 5. To nie ma nic wspolnego z zadnymi schorteniami czy z genetycznymi obciazeniami tylko po prostu tak to w naturze dziala. "Nienormalne" zarodki maja znikome szanse na wlasciwa implantacje i rozwiniecie zdrowej ciazy - natura je w ten sposob eliminuje. I lepiej...i dla nich i dla ewentualnych rodzicow. Nawet przy 100% przebadanych, genetycznie zdrowych zarodkach szanse na ciaze sa tylko 70% a nie 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula rozumiem , że jesteś zdenerwowana ale to juz było to przeszłość tym razem bedzie git!! Nie nastawiaj sie negatywnie!!! Myśl pozytywnie , dzidzia sobie uwija tam gniazdko:) ja też strasznie się boje tym bardziej, że żadnej wizyty nie miałam i martwie się czy zarodek zagnieżdził się tam gdzie powinien i tak dalej ale mówię sobie, że na pewno będzie dobrze!!! Jeszcze 12 dni i moja pierwsza kontrola. Mnie piersi też przestały boleć, dzisiaj nawet mam apetyt i nie jestem az tak zmęczona też schizuje czy to tak ma być ale nie chce dopuszczać złych myśli. Także pozytywne myslenie włączone!!!! x Mi1 mi nie powiedzieli dlaczego się nie udało, zresztą nawet o tym ze mną nie rozmawiali. Poprostu stało się. Będzie dobrze. Musi być tak walczymy o to nasze szczęście , że w końcu musi sie udac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×