Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Stefania po przeczytaniu łzy ma w oczach musisz dac rade kochana tarzymaj ona tzrymam kciuki kiedy robisz bete? mi1 powodzenia w poniedzialek Ja we wtorek 8,30 punkcja dzisiaj ostatni gonal i 2 amp cetrotide a jutro 2x cgoragon dokladnie o 22,00, brzuch troche boli od tych zastrzykow. Transfer prawdopodobnie za miesiac ale ostatecznie okaze sie w poniedziale po badaniu estradiolu. Moj M nas podziwia ze te zastrzyki i to co przechodzimy i ze jestesmy takie delikatne a jednak twarde. A co do pracy to dziewczyny tak jak u was zanioslam zwolnienie i zaraz ze w ciazy ale mam to gadanie gleboko. U mnie głownym prezesem jest facet ma corke w moim wieku poszlam do niego i powiedzialam o co chodzi powiedzial ze praca mam sie nie przejmowac i brac tyle chorobowego ile potrzebuje, rozmowa zostala tylko miedzy nami poszedl do mojej przełozonej powiedzial jej ze jestem pod ochrona. ...a reszta sie nie przejmuje pozdrawiam dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annni
kikulec wiem co czujesz. Ostatnią prace straciłam przez urojenia mojej kierowniczki, że jestem w ciąży. Przy każdym L4 głupio się pytała " w ciąży jesteś?" i dodawała "uważaj, my tu takiego czegoś nie potrzebujemy". Wszystkie dziewczyny w mojej pracy były podpytywane i męczone o ten temat. Dodam, że żadna z nas nie miała dziecka w przeciwieństwie do kierowniczki, która bezczelnie chwaliła się swoim dzieckiem nam grożąc, że ciąża równa się zwolnienie. Jej hipokryzja doprowadzała mnie do szaleństw. Musiałam wszystkie wizyty u lekarza ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clo@aneta
Czesc dziewczyny,mam pytanie odnosnie pricesu in vitro. Czy ktoras z Was moze mi napisac przez jaki czas brala tabletki antykoncepcyjne przed stymulacja gonalem? Czy bylo ro 14 dni czy dluzej ? Bardzo prosze oodpowiedz. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa2123
do clo@aneta: Tabletki się bierze 21 dni anty, bo pewnie długi protokół masz:) stefania: przykro mi, czytam wasze posty i aż ciężko jak takie coś się czyta:( Ja w pon transfer,mama nadzieje ze będzie dobrze,mam 4 zapłodnione kom jakości a i 1ab wiec wierze ze będzie dobrze pozdrowienia dla każdej z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec porabana na twoja kierowniczka. i jeszcze straszy do tego. Beznadzieja. Niektorzy maja serca z kamienia. X Dziewczyny bylam na usg, maly/a ma 1cm , serduszko bije prawidlowo. 7 tydzien i 1 dzien. Nogi mi sie tak trzesly ze nie moglam ich utrzymac! Do tego polskiego ginekologs bardzo duzo kobiet w ciazy przychodzi, brytyjska sluzba zdrowia w ciagu calej ciazy poleca tylko 2 lub 3 usg. Ja nie wiem czy by mnie nerwy nie zzeraly. Wole zaplacic i miec pewnosc ze wszystko jest dobrze:) Dzisiaj pierwszy raz od dlugiego czasu przespalam 7 godzin ciagiem ale jestem wyspana! X Dziewczyny co u Was? Przez te glupie zmiany na kafe nie da sie porozmawiac! Wysylam ta wiadomosc przed 8 rano a pojawi sie pewnie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annni, U nas niby można być w ciąży, bynajmniej jedna obecnie jest i wygnała ją na l4. Wcześniej jedna wróciła i dalej pracuje. A w moim przypadku boli ją to, że ona nic nie wie. Też podpytywała się dziewczyn. Ale ja uważam, że to moja prywatna sprawa i nie rozumiem czego ten babsztyl chce. Boże... Dzieci mi nie wychodzą i jeszcze w pracy porażka. Całe moje życie do niczego :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!! Dziewczynki powiem Wam, ze nieraz zajmują miejsca kierownicze zwyczajne zołzy , jak im się w życiu układa to takie mądre , ze szok jak by na naszym miejscu były to by zrozumiały, ciagle wyjazdy , czas....Przewlekła choroba torbiele, ale mnie rożśmieszyła ta Twoja pusta kierowniczka;-) Stefani jak dziś się czujesz? Z dnia na dzień będzie lepiej, ale wyobrażam sobie jak to boli. Madziula, Helenka jak tam? Nielotek , Lunede i Miki zycze Wam szczesliwych rozwiązań. Ja natomiast boję się przed jutrem, ze sie znowu nie uda ;-( Eh zycie!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oszaleje z tym forum,od wczoraj probuje cos wysłac i nic i nawet nie widzialam postow,dopiero dzisiaj pokazala sie ost str to poczytalam wrr x Helenka jak sie czujesz?pytalas kiedy mialam transfer?9maja mialam.Jutro wizyta u lekarza,az sie boje co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clo@aneta ja bralam tabl antyk przez jeden cykl czyli 21dni a w nast cyklu juz transfer. x M1 powodzenia jutro :-) x Lunka,Miki,Nielotol zycze Wam szczesliwego rozwiazania.Fajnie ze juz jestescie na koncu "tej drogi". x Dziewczyny powiedzcie mi jak w przypadku zapł invitro moze zdarzyc sie puste jajo płodowe?Przeciez normalnie dochodzi do zapł i jest zarodek.Ja tego nie rozumiem hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annni
Witaj Clo@aneta Ja brałam z tego co pamiętam 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jutro mam zabieg, ale dalej nie moge w to uwiezyc. nie mialam zadnych objawow, ze cos jest nie tak. znow 10 tydzien!!! x oczywiscie bylam jeszcze tego samego dnia u drugiego lekarza, ale nie ma watpliwosci x po zabiegu zamiezam uciec w prace i troche odetchnac od tematu, a potem znowu stymulacje,punkcje....eh szkoda gadac... x nie ma co za duzo planowac, zobaczymy jak zniose zabieg x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clo, ja bralam tabltki anty przez jeden cykl, przed stymulscja. Od okresu do okresu. Xxx Nielotek, trzymam kciuki za szybkie i latwe rozwiazanie! Ci notariuszowie zyja jak w bajce, my tez w zeszlym roku placilismy jednemu maly majatek, no ale co zrobic. Na pewno nie bedziesz potrzebowac, ja tez mam nadzieje, ze nie bedziemy pozebowac, ale na wszelki wypadek zachowamy krew pep. Xx Miki, rozumiem, cxyli do banku publicznego, to bardzo ladnie :) rowniez zycze Ci aby porod poszedl dobrze i synek szybko wyskoczyl! Xx Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania strasznie mi przykro,wczoraj jak przeczytalam twoj wpis to poplakalam sie i maz zakazal mi tu zagladac,ale same wiecie ze nie mozna poprostu nie da sie. Trzymaj sie kochana badz dzielna...nie wiem co ci napisac bo zadne slowa nie pomoga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania - bardzo mi przykro! to jest niewyobrażalne:( Nie wiem, co CI napisać.... Kikulec, EMilik - jak czytam o Waszych kierowniczkach-kobietach, to nóż mi się w kieszeni otwiera. Ciężko uwierzyć, ze można się tak zachowywać. Fakt, sama ukrywam swoje wizyty przed innymi, ale nie przed konsekwencjami dotyczącymi mojej kariery, ale przed plotkarstwem. Nie chcę aby ktokolwiek wiedział, a nie mam 100% pewności co do dyskrecji dziewczyn w kadrach... Nie wiem, ile moja walka potrwa, a wolę uniknąć rozmów na swój temat. Dziewczyny, nie dajcie się zastraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloanet ja przed gonalem bralam anty łacznie wzielam 17 tabletek ostatnia 13 maja a od 18 bralam juz gonal. Nie wziełam pierwszej bo mialam badania i 3 ostatnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloaneta ja przed brałam anty. łacznie wzielam 17 tabletek pierwsza ominelam bo robilam badanie i nie wzielem 3 ostatnich. Ostatnia tabletke wzielam 13 maja a od 18 bralam gonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy, ale ja widzę posty z dobowym opóźnieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi mowil tylko o tescie a bete to z krwi robia czy jak bo nie mam pojecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Stefania przykro mi... Czy po pozytywnym teście brałaś metformax czy lekarz kazał Ci odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Stefania bardzo mi przykro. Czy po pozytywnym teście lekarz zalecił branie metformaxu czy już go nie brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clo@aneta ja bralam, okolo 20 dni a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilik wiesz co bete nie wiem czy bede robic test ciazowy mam zrobic a beta lepsza to z krwi robia czy jak bo nie mam pojecia? ja bralam anty 20 dni a dlaczego pytasZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bete nie wiem czy bede robic test ciazowy mam zrobic a beta lepsza to z krwi robia czy jak bo nie mam pojecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilik wiesz co bete nie wiem czy bede robic test ciazowy mam zrobic a beta lepsza to z krwi robia czy jak bo nie mam pojecia? ja bralam je 20 dni a dlaczego pytasZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co jesttttttttttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×