Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gorenje

Brudne pranie z pralki

Polecane posty

Czy spotkaliście się kiedyś z taką nieprzyjemną sytuacją jak wyjęcie z pralki brudnego prania? Jakie sposoby macie na takie figle płatane przez pralkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ;dploekr
bielizna czy inne ciuchy ? ja tam pralce nie wierzę i jak mam jakieś plamy to zapieram i dopierdo do pralki no chyba, że z gównem się biłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. biała bielizna, która czasami zamiast wyprać się, jest bardziej brudna po praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ;dploekr
jak jest osrana to możliwe, że się brudzi :D ja zawsze skarpetki piorę ręcznie a potem dopiero w pralce, bo jak wrzuciłam jeden jedyny raz bez zapierania to nic nie zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej --- bo masz chujo
wa pralkę :o Po co ci pralka jak i tak ręcznie pierzesz? Moja pralka dopiera dobrze, nie widzę potrzeby dodawania sobie pracy i prania ręcznie jeszcze kiedy mam pralkę :o I widocznie to ty masz osraną bieliznę skoro musisz prać ręcznie a dodatkowo w palce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie myślimy o takich ekstremalnych przypadkach... Nie mniej jednak ludzie dość często skarżą się albo właśnie na bieliznę, która w jakiś niewyjaśniony sposób brudzi się w pralce, bądź np. ręczniki, które mimo wlania do pralki mnóstwa płynu do płukania, niekoniecznie ładnie pachną po wypraniu. Tak naprawę jest to wina bakterii rozwijających się podczas prania w niskich temperaturach z użyciem środków nie zawierających fosforanów. Takie bakterie wraz z osadem i resztkami brudu niestety pozostają w bębnie pralki, a co za tym idzie także na wypranych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego trzeba uzywac proszku
i nie uzywac plynu do plukania.Od plynu do plukania w szufladce zrobila sie plesn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie kwestia płynu do płukania a rozwijających sie w pralce bakterii:) Na rynku są już dostępne pralki z systemem samoczyszczącym SterilTub, który skutecznie eliminuje ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
Wypad z ta reklama, jak ktos nie konserwuje pralki, nie czysci szufladki na proszek i wneki na szufladke to chocby mial tanczaca i spiewajaca pralke to nic mu to nie da, pranie bedzie smierdzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janogfdant
może po prostu pralka się posypała? jaka to pralka? Jak ja miałem starą pralkę to się tak sypała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×