Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość gość
Sylwia1254 widać ze to tandetna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE OPERUJCIE SIĘ TYLKO U SANKOWSKIEGO,TRAGEDIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mila
Kto miał w końcu operację nosa u dr. Roberta Małka? Proszę piszcie czy warto czy nie warto. Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jesteście świadome, ale czasem drobne rzeczy można zmienić wstrzykując w nos kwas hialuronowy : http://www.botokspoznan.pl/sub,pl,korekcje-nosa.html - zdjęcia przed i po są w galerii. Oczywiście, jeżeli ktoś ma za duży nos - niestety bez chirurga plastyka się nie obejdzie. Widziałam ostatnio ładny nos zrobiony przez dr Lembasa u jednej z przedstawicielek medycznych. Ale każdy może mieć inne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudna już jesteś z tą reklamą tego salonu, zmień forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku.. mam hejtera :-) widocznie firma reklamująca konkurencję się wściekła. P.S. byłam pierwsza :-P i nie reklamuje, a informuje o alternatywach. Reklama zwykle jest w brzmieniu "u nas jest najlepiej, inni są źli, nikt nie jest tak dobry jak my... etc." Ponadto hejtowanie jest pase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Lembas zaczyna obawiać się chirurgii skoro robi med. estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy owak wciąż promujesz ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem - moim zdaniem jest świetnym chirurgiem - a medycyna estetyczna to dodatek uzupełniający jego efekty. Wydaje mi się, że ktoś mnie źle zrozumiał - dr Lembas u nas nie pracuje - więc nie mam w tym interesu by go promować. Dla nieświadomych chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia i ortodoncja oraz kosmetologia przenikają się na wskroś. Niestety wielu osobom zbyt wiele się wydaje i biorą się za rzeczy za które nie powinni. Jeszcze kilka lat i lekarze plastycy i medycyny estetycznej będą zajmowali się głównie poprawkami po innych, którzy zabiegi estetyczne robią z doskoku. Co do reklamy to jedyne pod co mogę się pociągnąć to kreowanie pozytywnego wizerunku na skutek udzielania bezpłatnych i obiektywnych porad popartych doświadczeniem i zdjęciami. Pozwalają one na znalezienie alternatywy co można zrobić i wierzę, że są świetne gabinety w całej Polsce, które również potrafią wykonać takie zabieg. Chyba, że ktoś się nie stara - wówczas taki poirytowany pacjent trafia do Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja nosa to najcięższa praca, poczytajcie tematy ilu pacjentów nawet nie opisało swego spartolonego zabiegu, w takiej są silnej depresji. Topik 'nieudane operacje nosa' partacze powinni przeczytać 100x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuu
Ogólnie rzecz biorąc spartolone zabiegi nie więcej niż 8 % osób poddających się zabiegowi korekcji nosa więc proszę tutaj nie siać paniki i nie piszę tego jako specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzyjcie sobie ostatni odcinek '' życie bez wstydu 2'' -tam mówi jak poważne są powikłania po zle zoperowanym nosie na marginesie -nieprzypadkowo na kaferii ujawnilo się az kilka nieudacznikow od plastyki nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Tak samo na 10 dobrych specjalistów przypada 2 partaczy a to kropla w morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie te krople w morzu....chcesz nią być? A może zbyt mało wyobraźni jak tym kilu konowałom wymienianym na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźmy na przykład Jurka Dudka który ma nos pokrzywiony i wielki czemu jemu najlepszy chirurg plastyczny nie naprawi nosa a miał i ma kasy że mógłby se 100 nosów zrobić? Bo to niestety nie takie proste jak się każdemu wydaje co ma krzywy nos, bo jeszcze garb ściąć i czubek zrobić to pół biedy z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie jakieś sensowne informacje, szkoda tylko, że dla mnie za pożno. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet do oddychania ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtakI
Na tym forum w tym temacie jest jakaś dojęta osoba która chce dołować wszystkich którzy zamierzają poprawić sobie nos. Jaki jest w tym sens to niewiem. To że trafiła na PARTACZA to był jej i wyłącznie tylko jej wybór więc przestań wypisywać głupoty! Nie jednemu psu burek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInia
Dziewczyny jak w końcu z tym Dr. Robertem Małkiem? Polecacie czy nie polecacie jakie efekty? Mam zamiar się u niego zoperować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh wcale nie jest tak prosto, żeby wybrać dobrego lekarza. A jak czytam te opinie, że się komuś nie udało to tym bardziej się boję. No ale cóż, będę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacjęnosa przemyśl milion razy ja niestety jestem mądra po szkodzie i teraz cierpię,uważam że ryzyko jest zbyt duże ,w Polsce więcej partaczy niż dobrych plastykow patrz przypadki z sankowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zależy co kto ma jaki nos i co jest ogólnie do poprawki. Jeżeli ktoś ma skomplikowany nos, krzywe przegrody po prostu krzywy nos to jest to wielkie ryzyko a jeśli ktoś ma tylko np ściąć garbek i sktócić nos to też co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam wlasnie miec tylko sciety garbek i troszke skrocony nos. I co? Nawet z tym sobie lekarz nie poradzil. Garb dalej jest, a nos nie skrocony nic a nic. Musze miec poprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam garbka na nosie. Planowałam iśc do doktora łątkowskiego albo do dr Szczyta. Musze się zdecydować, ponieważ nie stać mnie na konsyltacje do obu specjalistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisze tylko tyle: nie jednemu psu Burek. Jaką ma się gwarancję że gdzie indziej poza Polską nie sp...szą roboty? I co znowu na poprawkę za granicę? Polecam szukać dobrego specjalisty w Polsce i to pieczołowicie zaliczyć wizytę przynajmniej u 3. Ja parę lat temu chciałem się zoperować u pewnego Pana z Polski południowej i dziękuję dzisiaj samemu sobie że się rozmyśliłem na 2 dni przed operacją bo więcej niż pewne że żałowałbym tego wyboru. Jest na forach dużo osób, które nie rozglądły się dobrze za porządnym fachowcem a później wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wpisu wyżej wobec jakiego pana z południa Polski się rozmyśliłeś? Napisz... może pomoże to wielu ludziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwiska nie podam bo mnie bezpośrednio nie operował ale napiszę tylko tyle iż został już wymieniony w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Podaj chociaż pierwsza litere imienia albo nazwiska, nikt cie za to nie zje, wielu ma za slaba intuicje żeby się domyslic , nie ma pojęcia o chirurgii plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam robiony nos kilka miesiecy temu u Ciesinskiego. Mial usunac garb, a garb jednak jeszcze zostal. Zrobila sie okostna po bokach. Nie polecam. Teraz szukam innego chirurga na poprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×