Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość gość
A co Ci Ciesiński powiedział na to i po jakim czasie ta okostna się pojawiła? Jakiego rozmiaru był garbek? Może to uwarunkowane było organizmem każdy może inaczej reagować na procesy gojenia. Proszę opisz jak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garb byl sredniej wielkosci. Zaraz po zdjeciu gipsu widzialam, ze cos jest nie tak i mimo opuchlizny garb nadal jest. Powiedzialam to lekarzowi, a on na to, ze wszystko bedzie super, wiec skoro tak powiedzial to uwierzylam. Jeszcze dobrze opuchlizna nie zeszla, a bylo widac, ze nos jest nierowny, widoczna okostna, w miejscu garba 2 wystajace kostki. Znow interwencja do lekarza i ta sama gadka, ze musze poczekac co najmniej pol roku i wtedy sie do niego odezwac. Prawie 1.5 miesiaca prosilam sie o wydanie dokumentacji medycznej. Dostalam, ale bez zdjec nosa sprzed operacji, a takowe byly robione. Prosze sie o nie juz 3 miesiac i bez odzewu. Kategorycznie nie polecam. Zreszta po fakcie dopiero zaczelam czytac na jego temat i widze niepochlebne opinie. Jedynie "Znany lekarz" go zachwala, ale jak juz wszyscy wiedza to jest portal oszustow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz okostną ? jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak to mogło narosnąć? Większość ludzi przecież ma też garbki ścinane i nic nie odrasta żadne okostne. Zastanawiam sie od czego to zależy, od techniki operowania czy od predyspozycji pacjenta. A Ciesiński co powiedział ze czemu ta okostna odrosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie powiedzial. Mam sie odezwac po pol roku od zabiegu. Zero jakiejkolwiek konwersacji i rozmowy o problemie. Z tego co sie dowiedzialam to okostna pojawia sie u wielu pacjentow po operacji nosa, nie tylko u mnie. Golym okiem widac takie nierownosci na nosie, pod skora takie narosle twarde jak kosci. Wystarczy wpisac w google okostna na nosie po operacji i sa zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesujące... że powikłania zdarzają się standardowo u reklamowanych... dawniej lub obecnie partaczy z kafeterii , czyli tych którzy wklejają linki swoich najgorszych! klinik i partaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polećcie dobrego chirurga na śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpinam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łątkowski swojego czasu robił dobre noski, sporo dziewczyn go chwaliło, jak jest teraz nei wiem, to juz moze sie jakiejs dziewczyny podpytaj, ktora miala ostatnio u latkowskiego robiony nosek. A tak to jeszcze moze kobus? Knakieiwcz? ale to chyba na dolnym ślasku. ale na pewno bedzie nieco tanszy niz inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ujadający na chirurgów plastyków nie mogą zrozumieć jednego: KAZDY z Was podejmując się korekty nosa podejmuje ryzyko wystąpienia powikłań nawet jeśli chirurg przeprowadzi operację fachowo! Dlaczego? Ponieważ każdy nos jest inny i goi się na swoj sposób. U jednych nie ma śladu po operacji a u drugich czy trzecich będą spuchnięcia, zrosty, grudki itp bo zależy to od tego jak organizm potraktuje proces gojenia. Niestety poddając się operacji nosa trzeba mieć to na względzie bo po prostu inaczej się nie da i nie można się oszukiwać. Zresztą przed operacją dostaje się papier z informacjami, stawia ksywkę a później wielkie pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że chirurg nie ponosi żadnej odpowiedzialności bo pacjent podpisał jakiś papier jak mu wyjdzie to dobrze a jak nie to drugie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie jest i im szybciej sobie to uzmysłowią Ci którzy chcą zoperować nosek tym lepiej. Ogólnie jeśli wybiera się zaufanego, doświadczonego chirurga to nie dopuszcza się myśli że coś może pójść nie tak bo przecież to super fachowiec a to niestety błędne myślenie. Super byloby wiedzieć na przód jak organizm potraktuje gojenie i czy pojawi się okostna czy się nie pojawi. Ja mam zamiar poddać się korekcie i też mam zakładać ze wszystko pójdzie ok daj Boże zakładam ale musi być miejsce w głowie że powikłania występują, nie za każdym razem ale występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc twoim tokiem myślenia to chirurg nie ma nawet powodu żeby się starać bo i po co papier podpisany a powikłania przecież się zdarzają. On jest od brania dużych przecież pieniędzy a odpowiedzialność i gwarancja wykonania żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to radze ci imbecylu naganiaczu z klinik zrobic operacje nosa u najgorszych partaczy ktorzy w srodowisku maja zla opinie [sa wymienieni w topiku zmasakrowany] a na znanylekarz maja oplacone konta i usuniete negatywne wpisy. zrob swoj ryj u ktoregos z nich POLECAMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:11 brak kultury a dotego brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Widać niewiele wiesz o operacji nosa, u kogo najlepiej zrobić. Ale zapisz się najlepiej do tego u który operował zmasakrowanego :) Ale wszystko przed tobą, jeszcze i tobie życie dokopie za te wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wiem który chirurg jest dobry a którego lepiej omijać z daleka. Chciałabym tylko powiedzieć że za duże pieniądze pacjent ma prawo oczekiwać dobrze wykonanego zabiegu, a zasłanianie się podpisanym papierem czy zwalanie winy na pacjenta jest nieuczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to ja nie doczytałam do końca do kogo była ta odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre aspekty operacji nie zależą od chirurga i z tym trzeba się pogodzić. Naprawdę dobremu chirurgowi nieudane operacje zdarzają się ponoć mniej niż w 10% ale jednak. Osoby które udzielają się na forum jako pokrzywdzone czy z nieudanymi korektami to właśnie te poniżej 10%. To może być pocieszające. A swoją drogą widziałem na forach wpisy osób ze zdjęciami, które miały super noski a twierdziły że za duże itp. Tak że z reakcją na nowy nosek bez komplikacji też bywa różnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę dokładnie czytać komentarz 17:25 i ze zrozumieniem, przemyśleć na spokojnie a potem komentować. Znam historię zmasakrowanego. Myślicie że D. nagle przestał operować noski z tego powodu? Otóż raczej nie bo zaraz po zmasakrowanym pewnie zrobił komuś piękny nosek a potem kolejny śliczny nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Sankowski W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
nie dajcie się nabrać na posty naganiaczy . widze ze kasy i następnych naiwnych za mało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze,ja się zastanawiam nad łątkowskim. widze, że opinie takie pol na pół. ale to chyba jak z kazdym chirurgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś orientuje się o doktorze r. Malku? Z krakows

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się operowałam u dr. Jadczaka i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2015.04.01 Czy mogłabyś mi podać do siebie e-maila? mam kilka pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do niezadowolonych ze swojego nosa, ja mam taki jak to 12 zdjecie od góry http://www.chp.pl/Operacja-nosa/27 liczę się z tym, że pojade do łątkowskiego ale jeszcze chcę poczytać o innych chirurgach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, niezle te fotki:D ale pewnie drogo u Łątkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×