Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość Ola Mołek
a myśłicie, że to warto czekać? Czy rzeczywiście jest taki dobry i zajmie się każdym przypadkiem? Czy w Polsce mamy dobrych chirurgów? Czy może lepiej za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej natka44 odgadłaśl ekarza z Katowic. Szkoda, że on sam jest zagadką, dlatego zrezygnowałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko mp3
Przestańcie się przegadywać, lepiej doradzajcie sobie który chirurg jest dobry w nosach. Nie wszyscy idą na operację bo im się nos nie podoba tylko mają problem zdrowotny więc piszcie i doradzajcie kto nie partaczy nosów. Dużo w internecie udziela się dr Lembas z Warszawy ale czy w rzeczywistości operował komuś nos. Co z dr Charazińskim , dzie o nim są opinie . Przecież nie istnieje tylko dr Szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam operację nosa 2 lata temu. Był doszczętnie zniszczony, gdyż w wyniku wypadku komunikacyjnego uderzył mnie w twarz rozpędzony samochód. Po zrośnięciu na nosie widoczne był odstające kawałki kości, a nos był krzywy. Dodatkowo niedrożny z jednej strony całkowicie. Zgłosiłam się do doktora Matyi w Szczecinie, gdzie przyjmował prywatnie i po dwóch wizytach skierował mnie na operację do szpitala w Gorzowie Wlkp. Operacja była na NFZ, ale przeprowadzona z nadzwyczajną precyzją. Doktor Matyja bez jakiegokolwiek nacięcia na zewnątrz naprawił mi calutki noc, a dodatkowo wyprostował przegrodę, co do dziś sprawia, że nie wierzę, jak dobrze mi się oddycha. Ostatecznie mój nos wygląda teraz lepiej niż po wypadku. Przed wypadkiem był on moim kompleksem, natomiast teraz wygląda tak, jak zawsze sobie go wyobrażałam marząc o operacji plastycznej. Doktor wiedział o mojej słabej sytuacji finansowej i ku mojemu zdziwieniu po miesiącu miałam operację na NFZ. Polecam tego laryngologa wszystkim, którzy marzą o pięknym nosie, szczęce lub uszach. Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opinie o chirurgach plastycznych nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosekElizy
Witam serdecznie, ja moj nosek naprawiałam w Krakowie u dr Marty Raczkowska-Muraszko. Operacje miałam robiona prywatnie w prywatnej klinice na Grzegórzeckiej i jestem bardzo zadowolona z mojego nowego wyglądu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosekElizy
Witam serdecznie, ja moj nosek naprawiałam w Krakowie u dr Marty Raczkowska-Muraszko. Operacje miałam robiona prywatnie w prywatnej klinice na Grzegórzeckiej i jestem bardzo zadowolona z mojego nowego wyglądu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosekElizy
Witam serdecznie, ja moj nosek naprawiałam w Krakowie u dr Marty Raczkowska-Muraszko. Operacje miałam robiona prywatnie w prywatnej klinice na Grzegórzeckiej i jestem bardzo zadowolona z mojego nowego wyglądu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosekElizy
przepraszam, ze tyle razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Elizy, też poszukuję bardzo dobrego lekarza, czy możesz napisać co naprawiałaś? Interesuje mnie ktoś, kto ma duże doświadczenie i może zagwarantować mi w miarę udany zabieg. Aby to nie były tylko obiecanki i następny zaciągnięty kredyt, tylko realna ocena możliwości naprawy. Odbudować zaufanie jest ciężko, a mam taką nadzieję, że wreszcie ktoś taki się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknenoski
Hej dziewczyny :) moglaby mi ktoras z was podesłac zdjecia swojego nosa przed i po operacji u dr. Roberta Małka z Krk ? Mam zamiar zrobic u niego zabieg ale nigdzie nie ma jego zdjec z wykonywanych zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy chirurg plastyk
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zainteresowana tematem , dziewczyny jak po operacji u Dr Małka ? Może mogłabym z kims pogadać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fudak
Witajcie, niedawno byłam na konsultacji u pana Dr. Małka w Krakowie. Zdecydowałam się na niego, po bardzo długich poszukiwaniach odpowiedniego lekarza między znajomymi oraz w internecie. Moim przypadkiem jest bardzo nienaturalnie i niekobieco ukształtowany nos. Mam krzywą przegrodę, za szerokie boczne kości (skrzydełka) oraz nieestetycznie odstające chrzrąstki bliżej góry nosa. Podczas gdy się uśmiecham, nozdrza rozszerzają się wraz z policzkami, a wtedy z profilu, czubek wędruje ku dołowi, jak u baby jagi. Jest to mój największy kompleks od bardzo dawna, i o niczym tak nie marzę jak o małym a przede wszystkim kobiecym nosku. Jak już któraś z was wcześniej wspomniała, zdjęć przed i po oparecji nosa spod skalpela pana Dr. Małka w internecie jest dość mało i większość jest po operacji garba. Gdyby któraś z was mogła podzielić się zdjęciem nowego noska, byłabym niezmiernie wdzięczna! Oprację mam w czerwcu 2014 roku. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do furdak. Ja sie dopiero wybieram na konsultację do dr. Małka i zastanawiam się jak długo będzie trzeba czekać na termin. Czy termin na czerwiec byl dopiero pierwszym wolnym terminem czy po prostu tak c*****owało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terminy u Małka są na wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy że terminy u Malka są na wczoraj? Ja bym chciala isc na zabieg jak najszybciej z uwagi na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam konsultacje wczoraj u dr Małka, powiedzial ze jakbym zdecydowala sie do konca miesiaca na operacje to termin mialabym na maj- czerwiec. Moj nos bedzie poprawiany po nieudanej operacji u dr Cieslika. Dr na konsultacjach nie sciemnial i powiedzial co moze zrobic a co moze bedzie trudne do naprawienia. Ale strach jest nadal i dalej nie moge sie zdecydowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieniłam siekierkę na kijek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacje plastyczne nosa są bardzo trudne i przede wszystkim najczęściej zdarzają się po nich powikłania. Trzeba dobrze się zastanowić nad lekarzem, który ma ową operacj wykonać. Ja zarejestrowałam się na forum beauty w Polsce i tam po obejrzeniu galerii uzytkowniczek zdecydowałam się na dr Łątkowskiego z Polanicy. Jestem po dwóch konsultacjach, przygotowuje się już do zabiegu. Zobaczymy, jak mój nos będzie po zabiegu wyglądała. Mam nadzieję, że tak jak sobie wymarzyłam ja i mój lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Wrocław to mogę polecić dra Michała Knakiewicza. To dosyć młody chirurg, ale już ma kilkanaście zabiegów na swoim koncie i wprawną rękę. Co prawda po operacji no cóż… delikatnie mówiąc nie czułam się najlepiej, po zdjęciu gipsu też zbyt kolorowo nie było, ale na szczęście nie miałam żądnych powikłań (oprócz standardowych problemów z oddychaniem i z wydzieliną z nosa, która też już na szczęście zniknęła). Lekarz bardzo pomocny i troskliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje taka operacja nosa? Czy np. w klinice dra Łątkowskiego cena operacji obejmuje także czas pobytu w klinice jak już będzie po wszystkim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal jestem w fazie zastanawiania sieę, czy warto operować nos. Boję się, że będę jedną z tych, która będzie miała powikłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fudak
W odpowiedzi do "gość", termin mam na czerwiec, ponieważ tak mi pasowało. Oczywiście, że było wiele wcześniejszych terminów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia1254
Ja polecam Ci doktora Ciesińskiego, nie wiem czy ktoś już wspominał o nim na tym forum . Doskonały specjalista od nosów w Krakowie. I bardzo dobre ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt albo Pan Bóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Basia
Ja jestem po operacji nosa u Ciesinskiego i zabieg nieudany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro25
do NiespokojnaAgata Odezwij się jeśli przeczytasz, pilnie potrzebuję pomocy na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaaa
Szczerze polecam dz Szczyta, miałam operacje pare lat temu(jak jeszcze nie był tak znany, nie trzeba było tyle czekac) i nos mam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×