Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość gość
Polska to wiesniaki , dorobkiewicze i cholota jak jak patrze niektóre zakłamane ryje to rzygac się chce , kartoflane buravzane mordy, lysa pala , obwieszone zlotem i wielka gwiazda zachodzaca bo zalozylo to s****wowska klinike, wynajelo murzynow od czarnej roboty i teraz wielkie panisko a sloma z butow jak wychodzila tak dalej jest. Żeby smieci i partaczy spotkal taki sam los jak ich ofiar !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem do kogo w Polsce można iść w ciemno i wiadomo,że dobrze zrobi operację,ja byłam u sankowskiegi i niestety zabieg nieudany wszystko wygląda koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u sankowskiego robiłam nos ponad rok temu i jest bardzo zle ,mam wrażenie,że gość ma świadomość ,że nie idzie mu ta robota,bo nie wierzę ,że ludzie nie mówią mu tego prosto w oczy.Ale pieniądze dla niektórych są ważniejsze niż etos lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po nosie u Sankowskiego. Szukam od pół roku innego, który go poprawi. Byłam u 2 i kazdy odmówił, mówią, że nie da się nic zrobić, bo za dużo usunięte. Swój miałam spory a po tym co czytam na forach to teraz wygladam jak świnka. Odradzam. Szukajcie, rozmawiajcie na konsultacjach i omijać Sankowskiego. Życzę wam powodzenia. Może jeszcze Łątkowski to moja ostatnia deska ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łoo, niezłe te fotki łątkowskiego, kurcze jak taki tragiczne nosy można dobrze naprawić… też chcę operację a pieniędzy brak;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robilam nos w grudniu u dr Polaka w Czechach.jestem zadowolona.nos jest prosty i nieduzy.doktor jest kompetentny.podobno tez bardzo dobrze robi piersi ale ja bym sie nie zdecydowala na cialo obce w organizmie,to juz predzej to powiekszenie wlasnym tluszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to będę trzymać kciuki za to, żeby Ci się udało uzbierać pieniądze na operację. Mnie dr Osuch zrobił bardzo ładny, nowy nosek i muszę powiedzieć, że zupełnie się zmieniło moje życie, teraz się już nie chowam przed światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, jestem juz taka zagubiona... planuje operacje nosa, bo moj jest krzywy bardzo, wielki, z garbem i ogromnymi dziurkami... boje sie narkozy, bo nigdy nie bylam usypiana, a teraz naczytalam sie juz tyle o operacjach, ktore sie nie udaly, ze sama nie wiem do kogo umowic sie na konsultacje:( i zeby nie czekac rok na zabieg:( chcialam jechac do polanicy do Łątkowskiego, ale to za daleko i nie moge sobie pozwolic czasowo na jazde tam na konsultacje, a potem jeszcze na operacje.. mieszkam w warszawie, prosze doradzcie do kogo moge sie udac, bo wszedzie sa o kazdym lekarzu tak mieszane opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze słyszałem że brzydkie i grube zaniedbane kobiety chodzą na plażę nudystów czy saunę a jak byłem kilka razy to jeszcze nie widziałem aby któraś była gruba,miała małe piersi lub obwisłe, czy miała coś jeszcze nie tak ze swoim ciałem.Chyba takie komentarze piszą inne kobiety zazdroszcząc naturystkom wyglądu i pięknej opalenizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Szczyt z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey jadę do dr Łątkowskiego na op nosa termin pod koniec sierpnia mam nadzieję że nie bedę tego żałować ja mam nos krzywy garbaty i gruby .Pochodzę z Augustowa więc daleka droga przede mną ale myślę że jak już robić to u najlepszych Może ktoś zatrzymywał się w tym pensjonacie na przeciw kliniki i wie jak tam cenowo i w ogóle byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sadzicie, ze jesli bylabym zdecydowana na 100% na operacje, na 100% u niego, wykonalabym badania w Polanicy to czy doktor od razu tego samego dnia moglby wykonac konsultacje i od razu zabieg? (oczywiscie umawiajac sie z odpowiednim wyprzedzeniem, zeby mogl od razu po konsultacji operowac). Daleko mieszkam, tylko on mi jak do tej pory przypadl do gustu i nie moge sobie pozwolic na takie jezdzenie 2razy... Jaka jest u niego cena pelnej operacji nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież możesz zdjęcie przesłać na stronę kliniki zrobić badania i przyjechać na operacje. Zadzwoń i porozmawiaj z chirurgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 07.05/21:19 Dziewczyno jak to się mówi na skarbach leżysz a o tym nie wiesz! Żaden Szczyt, może i dobry ale grubo przereklamowany. Z takim nosem tylko do Dr. Lembasa! Gdybym miała taką sytuację jak Ty że mieszkam 3 kroki od kliniki do skakałabym pod niebo ale niestety mam 500 km i nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
Nie rozumiem was, ze ze wzgledu na odleglosc rezygnujecie z dobrych lekarzy do których chcielibyście pójść..Operacja nosa to wg mnie na tyle poważna sprawa ,że nawet przejechanie pół Polski w razie czego powinno wchodzić w gre bo potem efekt zostaje na całe życie. Ja mysle ,ze lepiej dluzej poczekac, wiecej wydac, dalej pojechac i byc zadowolonym niz zrobic cos taniej czy blizej i ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak Lembas wykształcony u Sankowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej, jak to Lembas jest uczniem Sankowskiego?! skad takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracował u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Dobrze mówić temu o przejechaniu pół Polski kto nie ma nochala większego od głowy i nie "musi" robić korekty nosa tym bardziej że najpierw konsultacja za 5 miesięcy a zabieg za kolejne 5 miesięcy. 2. Znacie takie powiedzenie: Uczeń przerósł mistrza? Nie jest ważne u kogo ktoś pracuje, każdy człowiek jest inny, to że się pracuje bądź ma praktyki u lekarza, który ma złą sławę nie znaczy wcale że ten ktoś też tak źle będzie operował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
09:13- no dobra, przyznaje ,ze jestem dosc zadowolona z nosa i nie chce go operować, ale gdybym miała robic operacje to przysięgam,ze wolałabym poczekać dłużej np do Szczyta, albo przejechać całą Polskę niż ryzykować u kogos mniej pewnego Za duza stawka żeby ryzykować, ale wasza sprawa oczywiscie tylko zeby potem nie było płaczu jak w temacie "nieudane operacje nosa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu zdecydowałam się na operację nosa tylko mam problem z wyborem lekarza. Jestem umówiona na konsultację do dr Jadczaka Marcina i dr. Kubasa. Bardziej skłaniam się ku dr Jadczakowi. Czy ktoś korzystał z jego usług??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Magda
Ja mogę tylko pisać na podstawie własnego doświadczenia. Moją długą drogę do operacji opisałam na innym forum kafeterii dot plastyki nosa. Mój nos był po bardzo dużym urazie po wypadku pociągu pod Szczekocinami. Nie był to niestety jedyny uraz ale oczywiście najbardziej wpłynął na mój wygląd i samoocenę. Był mocno przekrzywiony, jedno skrzydełko było wyrwane i bezpośrednio po wypadku delikatnie mówiąc źle zaopatrzone. Najpierw byłam na konsultacjach w Krakowie ale tam przerzucano mnie z rąk do rąk. Wkoncu po prawie dwóch latach trafiłam do Warszawy do szpitala na ulicy czerniakowskiej i tam miła strasza pani doktor poleciła mi, zebym poszła z tym do doktora Tomasza Dębskiego. Jak do niego trafiłam od razu daje się odczuć, że jest to lekarz z powołania. Okazał mi tyle troski i zrozumienia, poświęcił wiele czasu, nie traktował, że jak na nfz to nie należy mi się żadna informacja i on jest najmądrzejszy. W zeszłym roku przeszłam pierwszą operację, w styczniu - drugą. Przyjeżdżał na zmiany opatrunków specjalnie dla mnie w niedzielę! Dziś wyglądam normalnie, ładnie, nos wrezcie nie szpeci a inni lekarze wcześniej mówili ze normalnie to już wyglądać nie będzie nawet po operacji. Całe życie będę mu wdzięczna. Dla mnie jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nos zniszczony przez sankowskiego,ale nie wiem czy po nim ktokolwiek poprawi,nawet wśród lekarzy jako lekarz nie cieszy się on dobrą opinią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem Dr Dorota żukowska. Miałam zabieg na poczatku roku w łódzkiej klinice Dermed i jestem zachwycona z efektu końcowego. Strachu się najadlam ale pozbyłam kompleksu raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrenika
A czy w ostatnim czasie któraś z Was miała przeprowadzoną plastykę nosa u dr Olender? Jestem z Katowic i podobno tutaj właśnie jej klinika jest najlepsza. Trochę stresuję, wiadomo, to w końcu twarz, ale gorzej już chyba nie może być. Sporo osób polecało mi dr Olender, znajoma miała u niej inny zabieg przeprowadzony i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takooooo
Olender tragiczna. Do tej pory sądzę się z nią bo wsadziła mi wkładki Pip, wadliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Szczyt. Mocno przereklamowany. Na początku te jego nosy wyglądają zgrabnie i ładnie, bo mocno spuchnięte , a w telewizji liczy się pierwsze wrażenie. Dopiero po kilku miesiącach a nawet latach okazuje się, że nos jest zbyt mocno ścięty, rusztowanie nosa mocno nadwerężone ze skłonnością do zapadania, przegroda nosowa skrzywiona, często katary i choroby zatok. Nos jest w zasadzie cały do wymiany. Macie często pretensje, że efekt mało widoczny, ale to chyba dobrze , bo to znaczy,że po poprawce w dalszym ciągu patrząc w lustro widzicie siebie a nie obcą osobę. W USA tacy chirurdzy są najlepsi / np. Raj Kanodia/, którzy robią nieznaczne poprawki u celebrytów, a efekt dla ich wyglądu jest bardzo korzystny. Szczyt robi często łukowate nosy , a to jest jeden z największych błędów w chirurgii plastycznej / w Stanach tylko 2% nieudanych operacji nosa /. Spójrzcie na Frytkę jak się zmieniła nie do poznania , na Iwonę Pavlović z profilu to będziecie wiedziały o co mi chodzi.Również często po korekcji nosa u Szczyta człowiek bardzo się zmienia. Pamiętacie Jennifer Grey z 'Dirty Dancing' ?! Po operacji nosa tak wyglądała, że nawet znajomi jej nie rozpoznawali. I po korekcji nosa skończyła się jej kariera, a była bardzo dobrze zapowiadającą się aktorką. To nie sztuka z wielkiego nosa zrobić 'naparstek'. Sztuką jest z takiego małego nosa zrobić normalny nos, a to już jest sztukowanie, którego nie chce się podjąć żaden lekarz, bo efekt nigdy nie będzie do końca zadowalający. Co z tego, że Szczyt robi poprawki ? Sankowski też. Zawsze może się tłumaczyć, że nie można było po kimś lepiej poprawić. A za takie poprawki inkasuje często więcej. Tylko dlaczego po sobie, nawet za grube pieniądze, nie chce poprawiać ? Bo musiałby się przyznać, że schrzanił robotę !!! A więc często/ i już wtedy nie jest taki miły / zbywa pokrzywdzone przez siebie pacjentki każąc czekać na efekt końcowy nawet 2 czy 3 lata. Pokrzywdzona przez dra Szczyta pacjentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos mial operacje u dr. Roberta Malka z Krakowa? Pozdrawiam i dziekuje za pomoc Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy chirurg plastyk od nosa to dr Wysocki ! Nos przepiękny a ja jestem przeszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×