Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

pisalam, ale mi sie skasowało... witaj dagaa - skąd do nas przybywasz? kwietniówko - absolutnie ważne jest IGM ujemne - sprawdź normy, bo o ile pamiętam to 0,29 ''łapie się' jako jeszcze ujemne; na dodatek Twoje dodatnie IGG oznacza, że masz w sobie przeciwciała i jesteście z dzieckiem chronieni; sprawdź tylko normę IGM, wg mnie do 0,5 jest 'ujemne' tak lookam w kalendarz i wychodzi, że 1/4 ciąży za mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek mamusie, witajcie Agacia i Dagaa :) Widzę, że temat prywatnego forum się ciągle przewija. Ja bym z tym jeszcze poczekała. Wydaje mi się, że jeszcze sporo dziewczyn może do nas dołączyć przez następnych kilka miesięcy. Tutaj będą miały szansę, a i my nie stracimy szansy, by poznać nowe fajne osoby. Na forum prywatne przyjdzie chyba jeszcze czas. Klara, dzięki za Twoją porodową historię. Też się boję drugiego porodu. U mnie co prawda finał przez CC nastąpił, ale to co przeszłam po drodze jest nie do zapomnienia :) Mimo to wiem, że chwila przywitania maleństwa na świecie jest najbardziej wyjątkowym przeżyciem w życiu. I ta ogromna miłość do dziecka, która uderza szybko i z ogromną mocą - nie do opowiedzenia :) I pomyśleć, że wszystko przed nami :D Już się cieszę :) Kamilka, to bardzo miłe wiedzieć, że przyszły tatuś taki zaangażowany i przejęty rolą. Oby wszyscy tacy byli ;) Pewnie będziesz mogła liczyć na jego pomoc i po porodzie. A to bardzo ważne wtedy :) mamakwietniowa, chciałabym, żeby mojej małej też można by nakazać oglądanie TV i ona by posłuchała. Niestety póki co mogę zapomnieć o chwilach samotności z mężem w ciągu dnia :) Toto jest wszędzie tam gdzie my :) Problemów z oddychaniem, o których piszecie, nie znam, więc nic nie pomogę. Za to mogę potwierdzić, że zakładanie znieczulenia w kręgosłup nie boli. Aneckaaa, w sprawie seksu i waszych możliwości to może lekarza dopytaj. Powinien najlepiej wyjaśnić na co i kiedy będziecie mogli sobie pozwolić. Lenkaś, szybkie męczenie się to jeden z objawów pierwszego trymestru :) W drugim jest lepiej pod tym względem, w trzecim różnie bywa. Miałam ogromny brzuchol a sił całkiem sporo. I brzuszek u mnie już zauważają. Ale to druga ciąża - czyli nawet przed nie był taki płaski i elastyczny jak kilka lat temu :D Co do objawów faktycznie lepiej, chociaż wczoraj wieczór miałam z atrakcjami - kibelek mógł się poczuć doceniony tak mocno i długo go obejmowałam ;) Antonówkaa, przykro mi bardzo, że jesteś jedną z mam, które doświadczyły straty. Teraz już musi być tylko dobrze :) Celka, przyjdzie czas, by poznać bliżej kojce, pajace itd. Gwarantuję, że za kilka miesięcy będzie to jeden z naszych głównych tematów. Jeszcze się nagadamy o wyprawce. W końcu trzeba będzie gniazdko uwić :) Kwietniówka, morfologią się nie martw. W ciąży wiele rzeczy potrafi odstawać od normy. Też tak miałam. Lekarz mówił, że jest dobrze i że dla ciężarnych normy są trochę inne. Co do toxo i tsh to nie pamiętam jak powinno wyglądać. Lekarz chyba najlepiej rozwieje wątpliwości. Cieszę, że reszta ok :) Ja jutro śmigam na badanka :) Lecę do męża. Mamy dziś pierwszy wspólny i samotny poranek od prawie trzech lat - dzieciaczek w przedszkolu, ja mam wolne, tylko mąż śpi po nocce. Ale już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo matko - dopiero teraz widzę, że wena mnie poniosła dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka 2013
Dziękuję za miłe przyjęcie. Celka wynik IGM mam normę do 0,8 ujemny, czyli jest ok i nie mam czym się martwić, dzięki wielkie. A wiecie co mój mocz w labolatorium zgubili i muszę powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka 2013
anecka, to ja mam dopiero dziwnie, OM 6.07 termin wg mnie 19.04, a wedłu lekarza 27.04 to dopiero zamotanie, ale jeszcze nie mam konkretnego terminu, zobaczę się w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dopiero teraz widzę, że Dagaa kolejna z om 13 lipca :) Tak falami będziemy rodzić w kwietniu: sporo nas z om z początku lipca i z polowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWOSZKA fajnie że z dzidzią ko . Ja mam usg genetyczne 25 to napiszę co i jak :) OTULKA 👄 KWIETNIÓWKA u nas też często gubią wyniki i dlatego często robiłam płatnie w swojej przychodni. Teraz raczej bede robiła w szpitalnym laboratorium, badań jest dość dużo i chyba bym zbankrutowała, mam nadzieję ze już nic sie nie zgubi Sprzatak kuchnię .... kuchnia mała wiec szybko sie brudzi . Dobrze że nie muszę dzis nic gotować bo mam obiad z wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dopiero wstalam, ale mi dobrze :) Podziwiam LENKAŚ że wszystko pamieta! Ja jestem na bierzaco tu z wpisami i juz nic nie pamietam :P Zapamietalam tylko że tak: KARCIA, sliczna jesteś :) No i to by bylo na tyle tyle zapamietalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniwka - nie jestem lekarzem, ale sama miałam problem z interpretacją swojego wyniku i teraz wiem już na pewno, że: IGG dodatnie i IGM ujemne to wynik pożądany, bo oznacza przebytą dawniej chorobę, która już Ci teraz nie zagrozi; sama miałam IGG ponad 1200!, ale też już wiem, że tak też zdarza się w ciąży; gdy oba wskaźniki (IGG i IGM) są ujemne to choroby nie ma i nie było, a więc nie ma przeciwciał i trzeba szczególnie uważać z higieną i badać toxo w każdym trymestrze; tylko IGM dodatnie wskazuje na świeże zakażenie i wymaga szybkiego podania lekarstwa; rozumiem Twoje obawy - sama chodziłam struta w oczekiwaniu na wizytę... biorę się za robotę, bo do wieczora stąd nie wyjdę, trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka 2013
Kamilka, wyniki robiłam w szpitalnym labolatorium i to odpłatnie, bo chodzę prywatnie do lekarza i za wszystkie badania muszę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno sie liczy Data OM plus 12 mcy minus 3 miesiace plus chyba 7 dni ;D czyli faktycznie 20sty czyli zodiakalny Byk z tego co kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonówka, bardzo mi przykro, że musiałaś przez to przejść! na pewno drugi raz się to nie powtórzy! kamilka, u nas niestety nie było grzybów, a normalnie jest ich zatrzęsienie, ja znalazłam trzy a moja teściowa 5, ale jajecznica z grzybami na kolację była! mniam! ale tak pochodzić po lesie, super! Celka, a to teraz kupisz n allegro to co sobie wypatrzyłaś w sklepie? dobrze, że też się nie znasz na wyprawce, bo myślalam, że tylko ja tak mam :) agacia, witaj! gratulacje! kwietniówka, pewnie za tydzień już serduszko zobaczysz! badań jeszcze nie robiłam więc nie doradzę, ja nie wiem jak te laboratoria pracują, masakra! dagaa, witaj! gratulacje! jesteś dokładnie na tym samym etapie jak ja, będzie mi jeszcze raźniej! kwioszka, ale fajnie, że widziałaś już machające rączki i nóżki i dzidzia taka duża! otulka, dla mnie dziwne to męczenie bo nie mam brzucha do dźwigania! :D śmieszne z tym kibelkiem ;) miłego poranka z mężulkiem ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, apropo snów to mi się sniło że jeździlam na koniu i dzis mni strasznie bolą uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) antonówka dziekuje, teraz juz wszystko bedzie dobrze. Zaśniad to straszna choroba, z tego co pamietam to jest nawet rodzaj nowotworu, no ni, nie wazne. Trzeba myślec pozytywnie. Ja mam juz niewiele objawow, wczoraj mi bylo ciezko. Ale moj najwiekszy objaw to bol glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wciągania brzucha-to też się na tym łapię, że mam non stop wciągnięty, ciężko się odzwyczaić. Choć teraz wciągnięcie i tak nic już nie daje. A czy rzeczywiście wciąganie brzucha w ciąży nie jest najzdrowsze? Bo nie chce mi się w to wierzyć, żeby to miało znaczenie. A za ciasne spodnie w pasie? Oprocz niewygody czy słyszałyście, żeby coś mogło być przez to nie tak? Głupio mi na razie kupować spodnie ciążowe, bo brzuch chyba tylko ja widzę, ale wszystkie moje spodnie już ledwo dopinam. W co Wy się ubieracie? Najgorzej będzie z kurtkami zimą, wtedy będziemy mieć już wielkie brzuchy i w zwykłych kurtkach raczej się nie zapniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia mysiaa
hitler był austriakiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka, tak wiem właśnie, mój dziadek też był z 20 kwietnia i zawsze mówił, że tak jak Hitler, a w sumie dziadek miał podobny charakter, dlatego boję się syna z 20 kwietnia, na którego mam termin :D Agacia, ja dotychczasowe dżinsy mam z domieszką lajkry i są w miarę luźne w pasie, tez sobie nie wyobrażam, żebym teraz miała nosić spodnie ciążowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co mieszczę sie jeszcze w swoje spodnie a później.... powyciągam te stare które nosiłam zanim schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wg usg też mam termin na 20 kwietnia ;) Kto urodził się 20 kwietnia Wszystkiego najlepszego dla Byków, które obchodzą dziś urodziny! Autor: Jan Starża Dzierżbicki Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r. Kto urodził się dnia 20 kwietnia Nie cofa się przed trudnościami i dąży naprzód niezmordowanie, porywając innych za sobą. Nie zawsze jest to człowiek silny fizycznie - ale minio to jego natura jest bardzo zacięta i wytrwała i nie cofa się przed niczym, cokolwiek go spotka. Nieustraszony, władczy, nieustanne czymś zajęty dąży naprzód niezmordowanie, zwalcza wszelkie przeciwności życiowe i pragnie zwyciężyć za wszelką cenę przeciwstawiając się nieraz ogólnie przyjętym poglądom. W tym dążeniu swym naprzód oddziałuje na swe otoczenie i porywa je za sobą. Odznacza się bowiem tak dużymi zdolnościami, a wpływ jego magnetyczny jest tak silny, że z trudem można się oprzeć jego władczemu wpływowi. Nieraz też ma specjalne upodobanie w obdarzaniu swych przyjaciół lub krewnych drobnymi upominkami. Przeważnie są to jakieś prowianty coś do zjedzenia ewentualnie noszenia na sobie itp. Uważa on, że to, co jemu się podoba powinno podobać się wszystkim. Ponieważ jednak wykazuje naogół dość dobry smak można się z nim zgodzić. Z wielką impulsywnością dąży do osiągnięcia najwyższych celów życiowych. Z wiekiem staje się coraz bardziej zdecydowany, wytrwały, cierpliwy, a nieraz i dogmatyczny, autorytatywny, stały, niezłomny. Wzrasta też jego wiara w siebie. Może osiągnąć powodzenie wszędzie tam, gdzie jest potrzebny wysiłek stały i długotrwały. Jest to niezmordowany pracownik w swoim zakresie. Można na nim polegać. Lubi śpiew i przemawianie publiczne. Jest zwolennikiem sztuk pięknych. W razie choroby może się przejawiać skłonność do niedomagań gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszecie w takim tempie... kiedy ja to przeczytam :o :D mam takie hustawki nastrojow ze tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ona to dlugo musialas jezdzic na tym koniu, ze teraz bola Cie nogi :) najwazniejsze zeby dzieci urodzily sie zdrowe i silne !! tez nie wyobrazam sobie chodzic juz w ciazowych spodniach. ja na l4 z powodu przeziebienia dzis nagle mi sie pogorszylo, czuje rano rope w gardle a kierowniczka dzwoni czy wroce po l4 bo kolezanka tez sie pochorowala a kumpel juz 2 miesiac na l4... ale dramat! ja sie boje wracac bo pochorowalam sie przez klime ktora jest zepsuta i nie da sie jej wylaczyc czy regulowac. poza tym przez ta kierowniczke ze ma gdzies to ze w ciazy jestem nie mam ochoty wracac do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecka nie myśl teraz o pracy. Teraz możesz smiało gina poprosić o stałe L4. Powiedz że masz stresującą prace i boli cie brzuch. Ja też mialam ogromny dylemat - bo boje sie ze nie bede miala gdzie wracać, szefowa ciagle liczy ze ja do pracy wroce. Ale teraz mam inny priorytet. Staralam sie o ciąże 3 lata. Kochana zrob to dla Twojego maleństwa. Co do przeziebienia to domowe sposoby lecza, ale musisz odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, czytam was cały czas i jestem na bieżąco ale już wszystko pozapominałam. Dalej jestem u rodzców i chyba przez tydzień z mężem tu jeszcze pomieszkamy bo u nas remont na całego. U mnie marnie ost. cały czas jeste w wielkim stresie a wiem,że to nie wskazane. Mam chorą siostrę na schizofrenię. Ostatnio jej się pogorszyło, 2 tyg wszystkich terroztyzuje. Mieliśmy już wezwać pogotowie ,żeby ją zabrali do szpitala. Teraz wyprowadziła się do chłopaka, nie chce brać leków. Czuję ,żę źle to się skończy. Patrzę jak mama to przeżywa i serce mi pęka, tata jst po ciężkim zawale akurat jutro wychodzi bo był 3 tyg w senatorium. Też będzie spokoju potrzebowałą a tu takie cyrki. Ach szkoda słów normalnie. Boję się czy z dzidziusiem wszystko dobrze przez te moje stresy. Wizyta dopiero 28. Gdzieś tak do 7 tyg było mi nie dobrze a teraz wszystko już ok. Jedyny objaw to ból piersi i strasznie brzydka cera. sorry ,że tylko tak o sobie ale takiego mam doła ,że musialam si wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneckaaa, nie możesz gdzieś wyżej niż u kierowniczki zgłosić tej popsutej klimy? Jakaś masakra, przecież ciągle będziesz chorować, a kierowniczka padnie następna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×