Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

karolowa - ja Cię rozumiem;) dlatego mówię o sobie w skończonych tygodniach, np. jestem po 10tc lub skończyłam 10tc; wg niektórych z was, a także lekarzy być może jestem w 11tc, ale dla mnie precyzyjne jest to, co było; a jeśli doszukujemy się jakiś podobiństw czy anomalii i chcemy dokładnie coś porównać jestem za podawaniem wieku ciąży (od om) w formacie: np. 9t3d lub najkrócej 9.3 bądź 9+3 :-) ooo dziś mam robotę, czytam was nieco, ale mylicie mi się nadal i w ogóle trudno wgryźć mi się w dane zagadnienie... odezwę się wieczorem z domu 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, dziwny, trochę ten Twój mąż, przecież chyba zna te kolażankę i nie idziesz na całonocną imprezę... kamilka, ciesz się, że mało ubrań zostało, przynajmniej masz konkretny powód, żeby coś kupić :D ale powiem Ci, że z tymi objawami to mnie zszokowałaś, jak wielki wpływ psychika ma na nasze ciało, zadziwiające... majakowa, jeszcze trochę wytrzymaj i już będzie dobrze, poza tym wydaje mi się, że Ty jesteś już w zaawansowanej ciąży w porównaniu z większością nas, ja bym chciała już być tak daleko jak Ty :) karolowa, aniagra, to obie przyniesiecie nam jutro dobre wieści, fajnie :D karolowa, uważaj na siebie przy przeprowadzce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLOWA dobre emocje przesyłam 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 Ja czytałam ze jak sie wchodzi w 13 tc do jest juz II trymestr, u mnie to będzie w niedzielę a jeśli chodzi o tygodnie to np. 11t6d w necie liczy kalo 12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja biore Prenatal Complex , w którym jest kwas foliowy i inne witaminki, a na początku zazywałam Pregna Plus. Ten Prenatal to dużżee tableciory, ale nie mam problemów z połykaniem , robie to rach ciach szybciutko. A wizyte mam dopiero 27 wrzesien, męczy mnie to czekanie ale cóż jakos trzeba, bedzie to 3 wizyta , na pierwszej widziałam tylko pecherzyk, na drugiej Dzidzi miał 2 cm. Z usg termin wychodzi mi na 15 kwiecien, a wg. OM na 14 kwiecien, czyli bardzo podobnie:). Objawy jakieś tam mam, raz wieksze raz mniejsze, czasami wymiotuje, naciąga mnie, brzuszek pobolewa regularnie, no a piersi też bolą chociaz juz sie do nich przyzwyczaiłam. a miałyscie do czynienia z taką oliwką? bo zmaierzam ją kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJAKOWA to ty jutro masz usg genetyczne???? u mnie też 12 tydzień i 2 dni dokładnie od ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziwne to wszedzie gdzie czytam to róznica między OM a poczęciem powinna być 2 tyg a mnie lekarz wyliczył ze do zapłodnienia doszło między 5-7 lipca, przy czym OM miałam 1 lipca. Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka k ma dokładnie ten sam TP wyznaczony, co ja. U mnie OM była między 1 a 3 lipca (nie zapisałam, jak zwykle) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tez się zastanawiałam, kiedy dokładnie zaczyna się trzeci trymestr, mam taka jedną książkę o ciąży i tam tez jest napisane, że 3 miesiąc to 9-13 tygodni, czyli tak jakby od 14-ego się zaczynał 4 miesiąc dziewczyny przez Was wyrzucą mnie z roboty, zamiast pracować to ciągle tu zaglądam bo mnie ciągnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę, chcoiaż się boję. Już się zapisałam więc się nie będę wygłupiać i robić z siebie wariatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni lekarz wyliczył ze skoro okres miałam 1 do do zapłodnienia doszło 10 lipca ale to niemozliwe bo mojego nie było. W ogóle tulaski były tylko 15 i 17 wiec obstawiam że 15 i by sie zgadzało te 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolikLOLIK takiej oliwki nie widzialam, kupilam sobie za ta Ziaje i po kapieli czasem smaruje sie, i balsam nawilzajacy, jest taki jeszcze jeden balsam na rozstepy ktory kupilam ale jak przypomne sobie nazwe to Wam napisze ku przestrodze - smierdzi strasznie aniagra u mnie tez jest chyba 2 tygodnie roznicy... lekarz powiedzial ze tak moze byc szczegolnie przy nieregularnych cyklach, czasami kobieta jajeczkuje podwojnie w cyklu, czasami w ogole nie zajajeczkuje w cyklu, dziwne sa troche te nasze organizmy ;) majakowa trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wywala zaraz bo powinnam pracowac ciezko a siedze i zagladam do was... ale to uzaleznienie lepsze niz papierosy czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo... juz wczoraj tak właśnie myślałam że MAJAKOWA, LUBIECZEREŚNIE ANIGRA I ja jesteśmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×