Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

hello :0 moje drogie jaka pogoda :0 olabia:) ja tez mam problem z piersiami sa wieksze tez ale staniki sa za małe w obwadzie został mi 1 musze sobie dokupić a potem po karmieniu znów malutkie ja akurat takie jak teraz bym miała super:) karolowa:) ja melise miałam zalecana 1 szklaneczka dziennie a w szpitalu mialam relanium teraz lekarz mi nie pozrowlil juz brac e-ona:) brzuch mnie boli mocno na wieczor szczególnie teraz jak mówilam lekarzowi ze mnie boli powiedzial zeby brac no spe ale przy bolu wczesniej brałam 3 x 1 tabletke może jednak powinnam zadzwonic nawet pochodzic wiecej nie moge czy posiedziec bo od razu twardnieje taka pogoda a ja okien tez nie myję sprzataniam zajmuje sie mąż dzieki Bogu:0 dag:)a ja kawy tez nie pijam a wczesniej to nawet 5 dziennie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :0 moje drogie jaka pogoda :0 olabia:) ja tez mam problem z piersiami sa wieksze tez ale staniki sa za małe w obwadzie został mi 1 musze sobie dokupić a potem po karmieniu znów malutkie ja akurat takie jak teraz bym miała super:) karolowa:) ja melise miałam zalecana 1 szklaneczka dziennie a w szpitalu mialam relanium teraz lekarz mi nie pozrowlil juz brac e-ona:) brzuch mnie boli mocno na wieczor szczególnie teraz jak mówilam lekarzowi ze mnie boli powiedzial zeby brac no spe ale przy bolu wczesniej brałam 3 x 1 tabletke może jednak powinnam zadzwonic nawet pochodzic wiecej nie moge czy posiedziec bo od razu twardnieje taka pogoda a ja okien tez nie myję sprzataniam zajmuje sie mąż dzieki Bogu:0 dag:)a ja kawy tez nie pijam a wczesniej to nawet 5 dziennie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :0 moje drogie jaka pogoda :0 olabia:) ja tez mam problem z piersiami sa wieksze tez ale staniki sa za małe w obwadzie został mi 1 musze sobie dokupić a potem po karmieniu znów malutkie ja akurat takie jak teraz bym miała super:) karolowa:) ja melise miałam zalecana 1 szklaneczka dziennie a w szpitalu mialam relanium teraz lekarz mi nie pozrowlil juz brac e-ona:) brzuch mnie boli mocno na wieczor szczególnie teraz jak mówilam lekarzowi ze mnie boli powiedzial zeby brac no spe ale przy bolu wczesniej brałam 3 x 1 tabletke może jednak powinnam zadzwonic nawet pochodzic wiecej nie moge czy posiedziec bo od razu twardnieje taka pogoda a ja okien tez nie myję sprzataniam zajmuje sie mąż dzieki Bogu:0 dag:)a ja kawy tez nie pijam a wczesniej to nawet 5 dziennie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym kichaniem, tez tak mam... Dziwne... Ostatnio zwrocilam na to uwage ale nie skojarzylam tego z ciaza... Polozylam sie tak na chwilke w salonie, a za oknami taki piekny widok... Czyste niebo, zolte zlote bordowe i gdzie niegdzie zielone liscie i slonce... Jak pieknie:) mieszkamy przy lesie... Cisza... Bo do sasiadow spory kawalek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha - kafe wariuje ;D ja z kolei mam czkawkę hehe ;D Otulka - super ujęłaś indywidualne podejście każdej kobiety co do ciąży ;D marzy mi się dzisiaj jakiś spacer, może wyciągnę meża jak z pracy wrócę... a jutro ma urodziny- zamówiłam mu tort- bo jestem antytalent jeśli chodzi o pieczenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa jak ja zazdroszczę takich spacerków. jak byłam w pierwszej ciązy to też często chodziliśmy na spacerki. a teraz to sporadycznie, bo po pracy do przedszkola po dziecko, zanim obiad to już późno a dzieci chcą sie pobawić jeszcze a moje cvhłopaki o 19-ida do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski :) Przepiękna pogoda dziś u mnie. Super że macie dobre wyniki badań, ja również :) Co do piwka to ja również nie mam nic przeciwko szklaneczce co jakiś czas. Ale grubsze alkohole absolutnie, no może łyczek wina. Według mnie ciąża to nie choroba, ale nie ma co porównywać nas z dawnymi ciężarnymi. Czasy są inne, zero ekologii, jedzenie nie takie jak kiedyś itd. E ona ja też walczę z blondem. Mam włosy takie do stanika, rozjaśniane rozjaśniaczem- balejaż, od wieków wyglądam tak samo, ale mam zbyt anemiczną twarz na ciemniejszy kolor i jeszcze blizny potrądzikowe i zielone oczy. Musiałabym się mocno malować do ciemniejszych, żeby nie straszyć. Moj mąż też mnie namawia na taką jak ja to mówię- kawkę z mlekiem, ale ciężko się zdecydować. W ogóle to moje włosy teraz są straszne, sztywne, syche i wcale sie nie układają. Takie ulizane, fu. Po ciąży zetnę je do ramion, zyskaja na objętości i zdrowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia moje wlaosy tez sztywne. ciagle sa zwiazane bo rozpuszczone to klapniete i jak by nie myte a myje codziennie. Kochane a co do stanikow to wlasnie bedziecie kupywac podczas ciazy takie rynkowe? Bo mi szkoda 100zł na stanik ktory ponosze tylko kilka tygodni pewnie ;/ Co do dziwnych objawow ciazy to u mnie swiszczacy oddech i ogfolenie porblemy z oddychaniem wieczorami, do tego libido wynosi absolutne zero ;) Ale mnie od dwoch dni mocno bola plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlamlodamama - oj musi byc uroczo o tej porze i w taka pogodw w lesie!!!! Zazdroszczę, choc ja to bym sie bala :P dla mnie mieszkanie w domu to strach troche a co dopiero z dala od ludzi.... ;p Ale to ma swoj urok, moj maz bardzo by chcial, wiec pewnie kiedys tez tak sobie zaczniemy mieszkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się bałabym mieszkać w lesie, ale ja generalnie boję się wszystkiego :D Mój facet za to uwielbia wyprawy na grzyby, a nawet takie zwykłe wyprawy do lasu i pewnie juz teraz w weekend wybierzemy się na trochę . Przynajmniej się dotlenię porządnie. Trzeba korzystać, bo to już chyba ostatnie dni/tygodnie ciepłe w tym roku. Fajnie, że macie dobre wyniki. Bardzo Wam zazdroszczę i cieszę się z Wami bo wiem, jakie to ważne w ciaży. Ja w tym tygodniu robię na różyczkę, wirusy wątrobowe i coś tam jeszcze ginekolog zleciła. No i standardowo pewnie CRP. Coś mi ciśnienie chyba skoczyło, zrobiłam meliskę i wzięłam persen, bo serce wali mi jak oszalałe i nie mogę się uspokoić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego sie bac...;) mam 6 psow:) pilnuja nas;p moi rodzice jak pierwszy raz jechali do nas doszli do wniosku ze to koniec swiata:D lubie tu mieszkac nikt nie zaglada mi przez plot... Ale dzisiaj numer odwalilam... Chcialam poodkurzac zwylky maly odkurzacz mi sie rozsypal i mecze sie z wielkim wodnym odkurzaczem... Poskladalam itd.. I wlaczam targam ten odkurzacz a on mi piachu nie zbiera... Dopiero po chwili zorientowalam sie ze wszytko zlozylam oprocz weza:D maz stwierdzil ze zle ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mama heheheh to ja tak robiłam jakiś czas temu placki ziemniaczane. Wszystko włożyłam do maszynki oprócz nożyków i dziwiłam się, że nie chce mielić tylko mi wywala rozgniecione ziemniaki. Trzy razy rozkladałam i składałam i nie mogłam ogarnąć co nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ona- ja zauważyłam że w takich rynkowych zaczynam się zle czuć, uwierają mnie, drapią i są za sztywne, ogólnie taka cala delikatniejsza sie zrobiłam :) Polecam staniki ESOTIQ Nie są drogie bo po 30,40zł a świetnie dopasowane i tak samo majteczki. Właśnie w przyszłym tyg wybieram się po zakupki ciążowe min. bielizny. przyszłaMłodaMamo i Funiak ja również jestem tak roztargniona że szkoda gadać. Zapominam ciągle czegoś, nie jestem zorganizowana itp. Poza tym baaardzo szybko się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia ja tez nie lubi bo mam wrazenie ze nosze go po pierwsze na karku po drugie ze drut mi zaraz cycka przebije :) Esotiq ma śliczne ale nie maja duzych rozmairow :( Ja nosze 70E, uwielbiam konrada no ale szkoda mi wywalic 100 na stanik ktorego potem nie zaloze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar w poniedzialek poszukac leginsow ciazowych... Moze nie bd musiala zamawiac z neta... Marza mi sie botki ogladalam swietne, ale jak na sie 42 to ciezko dostac cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, rzeczywiście, fakt, z takim rozmiarem może być cięzko :) Ja mam 75B i to konkretny push up muszę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia ja chcialabym miec troszke mniejszy biust, na korzysc tak szybko nie dzialajacej grawitacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się powoli do domku zbieram;D Młoda mama, to rzeczywiście wysoka jesteś ;D ja mam 170, ajak założe szpilki - a lubię bardzo wysokie - to mam tak ponad 180 i czuje się wtedy bardzo wysoka;D mnie też tak plecy bolą ;( Miłego dnia!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A propo roztargnienia - ja ostatnio mylę słowa i komiczne sytuacje z tego wychodzą, nie zakmnęłam drzwi od domu i mylą mi się włączniki świateł zamiast wyłączyć w korytarzu to zapalam w łazience i zadowolona ide dalej, to się nawet świeżo po remoncie nie zdarzało:) Zakupy ciuchowe mi się udały:) Kupiłam 2 pary spodni - czarne bawełniane do pracy i dżinsy, leginsy, tunikę i 3 długie swetry. Brzuszek jest widoczny juz nawet rano, na wieczór jest bombowy:) Nie mogę się nim nacieszyć. Chciałbym teraz wszystkim pokazać jaka jestem dumna i szczęsliwa - tyle na to czekałam i tyle wycierpiałam, że zasłużyłam na to szczęście:) Wasze sugestie dotyczące wyposażenia dla maucha sa bezecnne, na pewno skorzystam z rad doświadczonych mam, bo ja sie dopiero uczę wszystkiego. Piszcie więcej:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;D antonówka - racja, ciesz się ile się da ;D ja sobie podłogę wypastowałam... no wygląda pięknie... ale jak wywinęłam wczoraj orła z herbatą i kanapkami w ręce... mam trzy siniaki- na kolanie, łokciu i tyłku;D i poparzyłam się herbatą ... łamaga jestem... Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się dugo ok. lat 3 lecz nie zwalałam tego na karb niepłodności nie odmierzałam dni , nie badałam śluzu . Jedyne co zrobiłam to uregulowałam tarczycę. Najbardziej chodziło mi o medialny szum w mediach internecie robiący z ciąży abstrakcyjny stan w którym to kobiety powinny zamknąć się w inkubatorze i nie oddychać leżeć i leżeć! Co do to tego czy kiedys było lepsze powietrze za czasów naszych mam i babc a czarnobyl? a inne swinstwa o ktroeych ludzie nie wiedza? uwazam ze to nie jest argumetn ze kiedys było lepiej kiedys było normalniej bo nie było tej całej otoczki i walnięcia w mózg ludzi dawką dobrych rad nie rób tego i tamtego , nie denerwuj sie to szkodzi dziecku a komu nie szkodzi? Uwazam ze wiekszosc w sprawie tego co bedzie z dzieckiem maja do powiedzenia geny . a nie ze och denerwowałam sie w ciązy to urodze nerwowe dziecko z depresją i adhd no to jest absurd , jak to zeby nie jesc malin czy surowego ananasa do cholorery chyba by lekarz powiedział nie jedz pani ananasa i malin ! nie to taka mądrość internetowo nie wiadomo skąd stereotyp jak ich wiele w ciąży . Mogę się tylko zgodzic ze ciazy nie sprzyja alkohol fajki narkotyki i silne leki ! a wszystko inne jest poprostu przereklamowane ludzie dmuchają i huhają a natura i tak zrobi to co ma zrobić . Kiedys ciaza to była fizjologia a dzis to sztuczny stan kobiety bywaja przerazone nim , to robi ta otoczka ze drżymy cała ciąze nie ufając naturze wcale . Bardzo jest fajny artykul o tym w fokusie chyba jak z ciązy zrobiono sztuczny proces i ją zmaterializownai do maksa . Ile z tych badań ktore robimy jest nam naprawde niezbedna a ile jest tylko dla pieniedzy. bardzo fajny artykul. Medycyna oszła do przodu i chwala jej za to ale moim zdaniem to nie dokońca dobrze wpłyneło na stan umysłu ludzi to tylko moje zdanie i niech każdy ma swoje . Ostatnio mi znajoma mówiła ze czytała ze w przyszłosci która bedzie jeszcze bardziej chora i nienaturalna powstaną fabryki w których ludzie składają zamówienia na dziecko ono sie tam "produjuje" i kurier przywozi poniewaz z ciaży niedługo zrobi się kalectwo , kariera nie pzowoli chodzić w ciąży po co lepeij zamówic dziecko , i moze tak byc w dalekiejjjjjj przyszłosci.kazdy ma swój rozum a mój gin zawsze mói żeby tylko dr google nie wydawal mi diagnoz bo tam są tylko bzdury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Od 3 nie spałam tak mnie napieprzały plecy, nie mogłam się przewrócić na drugi bok. Kiwoszka masz rację ja też uważam że ciąża to nie choroba i można robić prawie wszystko. Normalne jest to że czasami człowiek czuje się gorzej czy w ciąży czy nie. Nie ma co przesadzać. Ja robię wszystko co robiłam przed ciążą, sprzątam, myję podłogi, okna, jeżdżę w dłuższe trasy samochodem, pracuję. Pewnie że później będzie ciężej z racji rosnącego brzucha, ale póki co jest oki i nie wymyślam. A w google nie wyszukuję chorób bo bym już dawno znalazła dla siebie i maleństwa jakieś choroby, grunt to dobre nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc a ja o 3 dopiero zasnełam męczy mnie chyba bezsennosc:( kurde nie lubię tego :) wy możecie spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka mogę, wczoraj nawet nie słyszałam w nocy synka który wołał męża, rano patrzę a męża nie ma w łóżku i śpi z małym w 2 pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×