Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

jednak nie bd szukac w necie, w sklepie w ktorym pracuje moja siostra maja ciazowe spodni do 100 i leginsy ciazowe polskiej firmy... Wiec kupie u niej... Znowu mnie zab boli...;( jutro bd dzwonic do innego dentysty a jak to nie przejdzie to bd musiala isc prywatnie. Z natury mam bardzo slabe zeby.... ;( ale mam ochote na pizze... Jutro chyba zrobie;) jurto wizyta nie wiem czy to dobrze ale nie denerwuje sie za bardzo... Ciesze sie ze w koncu zobacze babelka:) udanego wieczoru;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;D po wizycie ok, ale dr nie zrobiła mi usg :/ powiedziała że lepiej dzieciaczka za czesto nie męczyć i jak za 3 tyg przyjde to wtedy zrobimy i mąż będzie mógł je w końcu zobaczyć, no i może pokaże co tam ma między nóżkami ;D od ostatniej wizyty przytyłam jakieś 0,5kg..narazie się meszczę jeszcze we wszystko, ale też mnie przeraża wizja jakiejś kurtki zimowej bo też razej dopasowane miałam ;/ Buźka, miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa super ze wszystko dobrze :) szkoda tylko ze maluszka nie moglas zobaczyc, ja lubie te comiesieczne podgladanie :) ja dzis znowu jade do dentysty, mam do wyleczenia dwojke na dole i spokoj, ufff... ale ma mi dac znieczulenie i mowila ze da mi znieczulenie dla ciezarowek, a ja i tak sie obawiam troszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga kurcze, szkoda ze nie bylo seansu ;) Ja jakos sobie nie wyobrazam wizyty bez usg kurcze ;) No ale oby te trzy tygodnie szybko minely! :) Karolowa nie martw sie - ja dostalam dwa znieczulenia dla kobiet w ciazy i mi moja pani doktor powiedziala ze tak. Po pierwsze lepiej znieczulenie bo bol vzasem powoduje takie spinanie brzucha ze to naprawde bardzo nie pomaga a wrecz przeszkadza. po drugie drugi trymastr to najlepszy czas na leczenie zabkow a nie pwoinno sie czekac bo z zepsutych zebow do organizmu uwalnia sie bardzo duzo toksyczn i bakterii ktore atakuja maluszka. Takie samo zdanie ma moj ginekolog wiec glowa do gory! :) Ja jestem bardzo zadowolona ze mam wyleczonr zabki juz - panie doktor powiedziala ze zeby najczescie zaczynaja bolec dopiero w 8mym miesiacu a wtedy juz nalezy leczyc jak bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa dostałam kurtke, super jest wreszcie mi bedzie cieplo ;) jest wiazana i ma regulacje. mysle ze do konca zimy sie w nia zmieszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona dzieki za pocieszenie, troche mnie podnoslas na duchu, a powiedz mi czy to znieczulenie dla nas jakos inaczej dziala czy cos? czy tak jak normalne? zmartwiona bylam troche tym znieczuleniem, ale skoro piszesz ze tez mialas i nic nie szkodzilo, a wrecz przeciwnie lepiej, najlepiej teraz je leczyc to odetchnelam troche :) nie wyobrazam sobie jak kobiety moga nie leczyc zebow, ja po horrorach przezytych w gabinetach przez pewien okres tez bronilam sie rekoma i nogami przed dentysta, chyba z poltora roku przesuwalam wizyte, ale w ciazy zeby psuja sie znacznie szybciej, niektore moje znajome twierdza ze one nie pojda i koniec, najwyzej jak zajda to po ciazy zrobia sobie sztuczna, mnie sztuczna szczeka przeraza w tym wieku, a pozatym przeciez to tez meczarnia bo musza najpierw powyrywac zeby chore itd, bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalesna a czy jest taka obszerna? czy mozna ja sobie spokojnie regulowac i nie wygladac teraz jak bombka w za duzej kurtce, ja sobie upodobalam podobna, znaczy sie kroj i szycie bardzo podobne jest, ale na razie oodpuszczam sobie bo te remonty... wczoraj za to kupilam dwie tuniki na brzuszek, takie mam nadzieje ze beda i na teraz i na koncowke ciazy :) po 28 zł z Allegro, 95% bawelny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie mordęgi część dalsza. Jeszcze dziś będę stosować globulki i maść i jak nie przejdzie mi to pieczenie i ból to jutro dzwonię do ginekolog. Kurcze, skoro nie pomógł antybiotyk przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy to może faktycznie to taka fizjologia ciąży. Jestem tak przewrażliwioną osobą, że u mnie wszystko możliwe. Stan zapalny raczej pokazałaby cytologia, a tę mam prawidłową. Dziewczyny, chcę kupić sukienkę ciążową ale taką na jesień (z dzianiny czy coś). Jak wpadnie Wam coś w oko na allegro czy gdzieś, to dajcie znać. Aha, nie przepadam za spiczastymi dekoltami, golfy w ogóle odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa to daj linka do tych tunik :) Kochane chwalmy sie takimi zakupami, ja nie mam szczescia do allegro i ciagle co kupuje to zle jest ;/ Karolowa mi moja dentystka mowila ze to jest troche slabsze od innych ale mnie nic nie bolalo - bo sie bala ze skoro slabsze to bede cos czula - a uwierz mi ze tez jestem wrazliwa pod tym wzgledem! nie czulam tego znieczulenia na nosie i pol twarzy - tak jak to zwykle mialam a tez mialam leczona dwojke tylko ze na gorze :) Glowa do gory, ja mojej dentystce bardzo ufam, jest mloda kobieta ale robi bardzo dobrze zeby. Naprawila mi kilka juz wczesniej robionych a sama urodzila w kwietniu tego roku wiec tymbardziej mnie uspokaja. Nie wyciaga niepotrzebnie pieniedzy, naprawde ja lubie i zaczelam az tak strasznie nie bac sie dentysty.... zawsze najgorzej umowic sie pojsc na ta pierwsza wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja bym takak sukienke kupila :) Tak wiec chetnie poczekam na wasze rekomendacje ;) Funiak wg mnie cytologia nie pokaze wzystkiego ,moja byl idealna a chodzilam z dwoma groznymi bakteriami. Kochana, popros gina o posiew, uwierz mi ze to najlepszy pomysl - bedziesz wtedy wiedziec o co chodzi, i jak mozna leczyc to w ciazy. Kochana warto wyleczyc takie swinstwo niz potem przy porodzie sie martwic. Daj zanc prosze co gin powiedzial .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak a moze za szybko oczekujesz rezultatow? leki, globulki, masci tez potrzebuja czasu zeby zadzialas efektywnie... nic tak od zaraz nie dziala, a z wlasnego doswiadzczenia wiem ze infekcje intymne tym bardziej potrzebuja czasu na wyleczenie a nawet zaleczenie i cierpliwosci ;) jedyne co przychodzi mi do glowy to moze sprobuj zmienic proszek do prania, plyn do plukania (podobno czesto vizir uczula miejsca intymne ale na ciebie moze dzialas inny proszek) do podmywania sie stosuj szare mydlo Jelen (chociaz przez jakis czas zeby sprawdzic czy moze plyn do higieny nie drazni Cie) i smaruj sie, globulkuj itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, no właśnie. Widzisz, byłam już u ginekologa i w szpitalu. Jakoś nie kwapią się robić posiewu. Wiem, że bakteria e-coli, która kiedyś mi wyszła w posiewie może prowadzić do stanów zapalnych pęcherza, a czy pochwy to nie wiem. Moja pani doktor ciągle jednak powtarza, że e-coli w pochwie może być :o, a w moczu bakterii nie mam (miałam robiony również posiew). Jak będzie bolało to pojadę i nie dam się zbyć. E ona a jakie bakterie miałaś i czym je leczono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa dzieki za rady, myślałam o tym mydle. Czy ma ono jakieś właściwości antybakteryjne? Często o nim czytam. A kiedyś miałam infekcje grzybicze dwa razy, od razu zadziałały maść albo globulki clotrimazol. Aż czuło się, że działają, tak się robiło w tym miejscu ciepło. A teraz jak było przed leczeniem, tak jest. Może jutro zadzwonię i umówię się na ten posiew. A może złapię innego gina w sobotę w przychodni i zrobię posiew na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam w swoim czasie czesto zapalenia, infekcje, kiedys trafilam do gabinetu a nawet wejsc ciezko mi bylo, taka opuchnieta tam bylam. Ale wystarczylo podmycie sie perfumowanym zelem do higieny i juz bylam zalatwiona, nawet balsamem jak sie otarlam mialam kilka dni pozniej wizyte. Globulki propolisowe mi kiedy pomogly na tyle ze ominelam lekarza. I tez mialam cyto i mialam jakies badania. To o proszkach i plynach slyszalam od lekarza. Musze po prostu uwazac, mam swoj plyn do higieny i nie rozstaje sie z nim, innego nie kupuje. Po seksie siusiu (moze sie wydawac smieszne, ale oczyszcza pochwe). Odpukac, ale juz dawno nic mnie nie pieklo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Umowilam sie dzisiaj do dentysty, prywatnie ale w czasie rozmowy przez telefon zapytala o wszystko... Tzn jaki zab, jaki bol, czy z ciaza wszystko dobrze... Itd. Troche mi sie nawet humor poprawil. Powiedziala ze da mi znieczulenie i dopiero bd probowala ruszac cokolwiek... A i najwazniejsze przyjmie mnie bez kolejki... Teraz tylko z tym bolem trzeba wytrzymac do 16.30 ale jestem dobrej mysli.. A ja do 7 rano siedze w buraczkach... Na szczescie juz prawie koniec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się raczej infekcje nie imały. W sensie, że jakieś swędzenie, pieczenie. Dwa razy w ciągu życia infekcja grzybicza ekspresowo wyleczona, czy tam zaleczona, no i jakiś czas temu e-coli, leczona antybiotykami, na które była wrazliwa. Od poczatku ciąży łykam żurawinę, już zastanawiam się, czy nie wyjałowiłam sobie naturalnej flory wewnątrz pochwy. Nie mam upławów, świądu. Tylko boli i piecze, czy tam pali. Przez to wszystko nie umiem cieszyć się ciążą. Najpierw dwa miesiące walki o to, żeby ciąży nie stracić, leżenie w łózku plackiem i potworny stres, a teraz jakieś cholerstwo. Postaram się być cierpliwa, ale pewnie Wam jeszcze pojęczę od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa, ja nawet seksu nie uprawiam :o dopóki nie dowiem się skąd to pieczenie, wolę nie ryzykować zdrowia partnera, swojego i dziecka. Zaraz jadę do apteki po Laktacyd i to mydło. Zobaczymy, może faktycznie mój płyn jest zły. Chociaż ostatnio to używam Tantum Rosa w saszetkach do podmywania zamiast płynu. A płyny do higieny intymnej stosowałam różne i nigdy nic nie było. Pani doktor kazała chodzić bez bielizny po mieszkaniu :o, ale ja tak marznę, że jedynie do spania nie zakładam majtek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby sprawdzic czy to nie od bielizny, proszku, plynu, musialabys na nago non stop chodzic, bo przeciez nawet bez bielizny zawsze jakas stycznosc masz z odzieza :D mi kazala zmienic proszek do prania i plyn do plukania, podmywac sie szarym mydlem, Lactacyd jest tak reklamowany ze JAK DLA MNIE jest przereklamowany, tez go kiedys kupilam, cene ma wysoka a wcale nie czulam komfortu, skoro Ciebie to az tak meczy to moze sprobuj tylko szarym mydlem i znajdz w szufladzie bielizne bawelniana, uczulenia nabywamy z czasem, nie rodzimy sie z nimi, niewiem czy mozna ale ja przed ciaza bralam takie fajne tabletki z kwasami, zurawina i bylo to lepsze niz ten popularny lek z kwasami samymi ktora polecila mi moja doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa daj zanć jak przyjdą te tuniki jaka jakoś, podobaja mi sie bardzo te jednokolorowe :) Funiak ja mialam wlasnie e-coli i strepto... agalacticae - cos takiego. Z e coli udalo sie od razu wyleczyc i wlasnie pieczenie minelo wtedy! Dla mnie to tez byla mordega, kazdy seks, masakra. Wtedy tez moj lekarz dal mi kilka zalecen jak dbac - prac pizame, poscie i reczniki w 60 stopniach minimum, tylko bawelniana bielizna, w nocu koniecznie majteczki jesli zwierzeta spia w lozku, siusiu po seksie tez! :), po kazdy seksie chusteczki nasaczone kwasem mlekowym - cleanic intensive care, podmywac sie raz dziennie, zero tamponow, wkladki tak, o ile wymieniane co dwie godziny maksymalnie - ale potem odkryla ze wkladki mnie podrazniaja i wole zdecydowanie bawelniana bielizne. Co do globulek na grzybiec to aj akurat od razu czulam ulge zawsze, po jednym dniu juz bylo lepiej dlatego wg mnie cos ci sie przypaletalo. Przed porodem i tak bedziemy miec posiew ale warto zrobic juz teraz i leczyc - a nie pamietam co bralam ale lekarz przpisywal mi jakis antybiotyk ktory mozna bylo brac w ciazy. To zalezy co wyjdzie ci w antybiogramie - bo jak posiew robisz to koenicznie z antybiogramem zrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak ja lactacyd bardzo sobie chwale i wg mnie nie ma nic lepszego. U mnie najgorsze sa zele ziaja, lactacyd sobie super radzi - aha, moj maz tez uzywa lactacydu do mycia tych okoliic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kazdego dziala inaczej :D ja wlasnie chwale sobie ziaje w bialych buteleczkach ;) ale po lactacyd nie mam uczulen, tylko lepiej sie czuje po zaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa mnie strasznie uczulil ziaja ten konwaliowy, masakra, myslalam ze plone! ;) mialam tez z debu i czegos tam jeszcze i zdecydowanie nie. Co kobieta to opinia niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa ale piszesz wyżej, że lactacyd przereklamowany :) e ona, no widzisz cały czas powtarzam mojej ginekolog, że miałam e-coli, a ona jak mantrę: e-coli w pochwie to nic takiego, gorzej jakby były w pęcherzu i nerkach :o Boże, pozabijam tych lekarzy, jak coś się dziecku stanie przez ich ignorancję. W dodatku jestem przez to pieczenie tak sfrustrowana, że wczoraj z wszystkimi się pokłociłam. Matka i partner chodzą dumni jak paw i chwalą się wszystkim, że będzie dzidziuś, a ja w kółko zamartwiam się, czy dzidziuś będzie w ogóle i czy zdrowy. Czy mu to pieczenie może zaszkodzić, czy nie atakuje go jakaś bakteria. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, pomieszały mi się nicki :D chyba jakaś migrena mnie łapie i nie kumam już nic, nawet kawę zrobiłam bo źle spałam w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, widzisz, ja jak miałam e-coli w pochwie, to nic mnie nie piekło, tylko w moczu wychodziły krwinki i bakterie, które po leczeniu antybiotykiem zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak spokojnie, poproś o posiew. Te bakterie atakuja dopiero przy porodzie z tego co pamietam ale nie ma co sie tyle meczyc. Powiedz że chcesz by ci zrobila i tyle. Jeśli nie bedzie chciala to nie wiem ale moze warto pomyslec o innym gin? Albo idz prywatnie gdzies i powiedz czego oczekujesz. Moj brzuszek: 14t4d wg om, 15t3d wg usg [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/img0353sk.jpg/]http://imageshack.us/a/img822/7043/img0353sk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×