Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

ja mam dzisiaj wolne...pracuje w pracowni dentystycznej i strasznie xle na mnie działają zapachy stamtąd dla tego zbieram siły na jutro:P żeby tam wytrzymac cały dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa Kobietka
i ja może też dołączę:)) @ miałam 20 lipca teraz od 26 zaczęliśmy starania a następny @ ma być 17 sierpnia oby go jednak nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa czekamy, czekamy :) Julitek żadnych białych uplawow nie mam. Czyściutko i spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi coś sie tam pokazało ja to mam jeszcze tak ze cały czas mierze temp w pochwie i mam tak 37 stopni mniej wiecej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa czekamy, czekamy :) Julitek żadnych białych uplawow nie mam. Czyściutko i spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko oglądam rozmowy w toku o kobietach które nie chcą być w ciązy no jakaś masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, miło że doszło kilka kwietniowych mamusiek:)Pozdrawiam wszytskie i bardzo proszę,wpisujcie sie w tabelkę. Ja juz po pracy i gotuje burakową:) Mieszkam na czwartym pietrze i juz na drugim musze chwilke odsapnąć, bo zalewają mnie gorące poty, a wczesniej tylko śmig i byłam na czwartym. Jutro postaam sie isc do gina rano, napisze Wam po południu co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek, ja tydz temu mialam upławy, ale juz jest suchutko. Dzis tez kilkukrotnie bolał mnie brzuch jak na @, Macica sie powiększa:) A sutki-nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z małym ze spacerku :) do gina mam termin dopiero 10.09 ale warto do niego poczekać :) słyszałyście o tym ? - http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Ciezko-ranne-malenstwo-w-szpitalu-Matka-ja-dzgnela,wid,14829980,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakaś co te kobiety w głowach maja:( ja właśnie naleśniki robie bo moja babcia przywiozła mi swierzo usmarzone papierówki wiec w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zajadam się winogronami i malinami - malinki je ze mną Fabianek :) nie mogę patrzec na słodycze za to owoce pochłaniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ja też się dopisuję. U mnie, tak jak u Ciekawej Kobietki, @ na 17.08. - wierzę, że nie przyjdzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to się mówi? nie dziękuję!!! oby nie było wstręciuchy... nie będzie wstręciuchy!! lecę, bo mój D z pracy wrócił, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które już są w ciąży dopisujcie się do tabelki NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27............01.07...................5... ...............?............... ::::Asia::::....39............05.07...................5... ...............?.............. Wendywu.....32............30.06...................6..... .. .07.04.2013........ plusik_.........31............5.07....................4..................?................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU anq1991 21 25.o6 6 03.o4.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU anq1991 21 25.o6 6 03.o4.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świerzo usmarzone papierówki
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27............01.07...................5... ...............?............... ::::Asia::::....39............05.07...................5... ...............?.............. Wendywu.....32............30.06...................6..... .. .07.04.2013........ plusik_.........31............5.07....................4..... .............?................ anq1991....... 21.......... 25.o6 ...................6.......... 03.o4.2013........... poprawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) ja padam, ale to nie z objawów ciązy (nadal zero) ale miałam prace w ogordzie, plus dwójeczka dzieci, więc same wiecie;) ja nie mogę nawet czytać jak ktoś dzieci krzywdzi a co dopiero własna matka czy ojciec. na dożywocie bym ich skazała ale do takiego więzienia że modlili by sie by kara śmierci wróciła. jak można takie bezbronne istoty krzywdzić?? ja zmykam się ogarnąc i do wyrka bo jutro do pracy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Czesc dziewczyny. mnie dzis brzuch boli na dole... mam nadzieje ze to tylko macica sie powieksza. zastanawiam sie czy 22 sierpnia to nie za pozno do gina? Naczytalam sie tyle wszystkiego.. a badania jakies mam robic przed wizyta? Robilam tylko beta hcg z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27............01.07...................5... ...............?............... ::::Asia::::....39............05.07...................5... ...............?.............. Wendywu.....32............30.06...................6..... .. .07.04.2013........ plusik_.........31............5.07....................4..... .............?................ anq1991....... 21.......... 25.o6 ...................6.......... 03.o4.2013........... całkiem nowa...26.........01.07.....................5.................08.04.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żadnych badan nie robiłam w piątekmam wizyte niech on mi zleci nie 22 sierpnia niejest aż tak pózno:) jej mnie też boli ale caly brzuch nie w dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
julitek wiesz... boje sie poprostu to moja pierwsza ciąża i nie wiem co oznczają rozne objawy... a robilas ta bete w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×