Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

mniejszabyc moze zazdrosci ci ta kolezanka? bo niektore kobiety mocno zmieniaja sie w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta koleżanka nie jest w ciąży, tylko inna śmiała się że jest brzydka i wygląda tak jakby chodziła całe życie w ciąży z córką. A poza tym ona ma parkę więc nie ma czego zazdrościć. Widocznie wg niej zbrzydłam, ale mam to gdzieś co ona myśli, tylko głupio mi się zrobiło i puściłam przysłowiowego buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc, chodzilo mi o to ze zazdrosci bo wygladasz ladnie jak wszyscy twierdza a ona moze tak nie wygladala w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa - na pewno dam znać:) I e-ona - Mnie od niedzieli ciągnie strasznie po bokach brzucha, ale tak wysoko, pod biustem. Mam uczucie jakbym miała ogromne wzdęcia i takie kłucie nawet przy większym wdechu, ale czuje, ze to jakieś mięśnie pewnie się rozciągają. Dzisiaj z prawej mnie boli mniej, a z lewej 2 razy bardziej. Takie różne bóle są normalne, ale trzeba tez zachować zdrowy osąd i reagować, gdy staja się niepokojące. Mnie te nie martwią, bo są gdzieś wysoko i niewiele mają wspólnego z macicą. Odpoczywaj sobie, pewnie to nic złego. I mniejszabyć - Mi tez ostatnie wyniki wyszły trochę poza normami w niektórych miejscach. Lekarz tłumaczył, że wyniki ciążowe czyta się inaczej niż normalne. Np podwyższone leukocyty i jakieś tam jeszcze parametry są norma, a hemoglobina nawet poniżej normy jest traktowana jako zadowalająca. Koleżanka błysnęła inteligencją jak nie wiem;) I Chciałam wrócić do imion. Mi się podobają takie zwykle, neutralne imiona. Może dlatego, że ja mam takie, które się odmienia na 5 sposobów i każdy ma z tym problem łącznie ze mną i wolę dziecku dać takie bezproblemowe, proste i ponadczasowe. Dla dziewczynki jest ich wiele: Magdalena - Madzia, Monika, Sylwia, Agnieszka, Aleksandra - Ola. A dla chłopca jest problem. Jakby faktycznie było mniej ładnych imion męskich. Podoba mi się Paweł i Tomek, ale mam w najbliższej rodzinie. Poza tym nic mi się nie podoba, ale chyba najmożliwsze to Dawidek, Piotruś, chociaż nie jestem przekonana. Dziewczynka na bank Madzia, chłopiec nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aantonówkaaa to mogą być dwie forumowe Madzie bo to mój pierwszy typ drugi to Aleksandra :) dla chłopca też jakieś takie proste zwyczajne Pawełek może ja myślę jeszcze o Tomaszu i Adamie. Ale tutaj musimy jeszcze przedyskutować temat. Widzę, że mamy pdoobne typy :) Co do bóli to ja też od kilku dni odczuwam po bokach brzucha tak wysoko chyba mieśnie pracują i rozciąga się wszystko. Trzeba intensywniej zadbać o smarowaniem kremami przeciw rozstępom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa - Rzeczywiście podobne mamy typy:) U mnie z imieniem męskim to się tak złożyło śmiesznie, ze moje ulubione imiona mają mój brat, mąż i brat męża, który mieszka za płotem, także wszystkie ulubione odpadają. Trzeba wybierać z pozostałych. Po prostu metoda odrzucania tych, które na pewno nie i coś zostanie, takie najlepsze z najlepszych:) Ja się smaruję codziennie wieczorem, bo rano przed pracą odpada. Mam skłonność do rozstępów po mamie, skóra bardzo mało elastyczna, także pilnuję tego. Ale jak będę na 4L to będę się rano i wieczorem smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc bo taka prawda jest, moja kuzynka tylko to jedyna kobieta ktora w ciazy wygladala naprawde zle, nikt jej tego nie powiedzial, ale ona sama widziala ze wszystko bylo gorzej, to nie byla ta sama osoba tak ja ciaza odmienila bardzo, ale gdyby u Ciebie bylo tak zle to sama bys zauwazyla i nikt by nie mowil ze ladnie wygladasz, wiec cos musialo byc z zazdrosci z tym jej "komplementem" ;) 🌼 antonówka sama jestem ciekawa kiedy Cie i w jakim momencie Maluszek zaskoczy swoją siła :) 🌼 Sekowa28 proste imiona maja swoja moc ;) mam 3latke w rodzinie Madzię, ale nie Magdalene, tylko Magde, bo mozna tak i tak nazwać dziewczynke :) pomysl ze moj maz dal propozycje zeby dac synowi na imie Borys :( moje pierwsze skojarzenie: to przeciez to imie dla psa! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak ostatnio pod zebrami bolało właśnie... a co do imienie, to my skłaniamy się ku jakiemuś, jakiego ie ma w naszym otoczeniu,jak to kolega stwierdził - dziwacznego hehe;D ale osobiście uważam że każdy ma prawo nazwać swoje dziecko jak mu się podoba...a niekoniecznie musi podobac się innym, poza tym chyba jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził ;D i może nie będzie problemu później ze znalezieniem swojego dziecka w piaskownicy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa masz zupelna racje 🖐️ pewnie ktoras z nas tez bedzie miala priorytetowe imie a innej z nas nie bedzie sie ani dobrze kojarzylo ani podobalo :) jak powiedzialam dziewczynie bratu ze jak dziewczynka to Oliwka, bo oboje z mezem tak chcielismy corcie nazwac to skrzywila sie i powiedziala mi ze ona nigdy nie nazwalaby corki Oliwka, bo ma okropne wspomnienia zwiazane z tym imieniem, no coz, nam sie bardzo podoba, moze kiedys bedziemy mieli jeszcze i Oliwke... jak przezyje ten porod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, karolowa, ale się uśmiałam z tym imieniem dla psa ;D my mamy np suczke Zosie ;D ma prawie 12 lat ;D moja kuzynka rodzi w styczniu i ma mieć Zosie, ona jest Sara, a jej teściowa ma psa Sarę ;D ja zawsze marzyłam o synku Nikodemie, ale niestety imię odpada już teraz, i na dzień dzisiejszy dla synka byłoby Samuel... dla córki podobało mi się Hania, ale mój mąż nie lubi "takich imion", i nie wiem, mam kilka opcji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, mój brat ma Oliwkę - ma 10 lat...imię wybierane na szybko w szpitalu bo trzeba było dziecko ochrzcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa ludzie nazywają psy imionami dla ludzi i tak np. mojej koleżanki mama ma psa Kaję, a kuzynka z kolei córkę o tym imieniu. Osobiście podoba mi się imię Borys bo właśnie tak na imię ma mój pierworodny :):). Jednym się podoba innym nie, wszystkim nie dogodzisz, tak już jest. Ważne żeby rodzicom się podobało. Jak będzie drugi synek to na dzień dzisiejszy obstawiam imię Adam albo Paweł. Dla córci Lena albo Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj naszło na pisanie, ale mam totalnego lenia w pracy, a internet kusi;) Dagaa - Ja uważam, że ludzie są różni po to, żeby było rozmaicie i ciekawie. Jedni lubią imiona pospolite inni oryginalne i tak jest dobrze. Chociaż moi znajomi przesadzili i skrzywdzili dziecko imieniem Esmeralda - tak to fakt autentyczny;) Wołają na nią Esme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc przepraszam Cie, mam nadzieje ze Cie nie urazilam, kiedys ktos wolal przed sklepem tak na psiaka i tak mi zostalo, ale faktycznie znam tez kobietke ktora ma psa Sara, Maja... Borys to bardzo ladne imie i zebym nie byla swiadkiem tej sceny przed sklepem to pewnie bym sie i zgodzila na Boryska :) tym bardziej ze imie ktore mi sie podoba z pochodzenia jest podobne bardzo do imienia Borys :) Borys-Igor pochodzenie tych imion wydaje mi sie takie same :) moj maz jest bardzo za Borysem :) gdybym tylko nie miala w pamiecie tej sceny z uciekajacym szczeniakem, ale psiak byl tak slodki ze zapamietalam to dobrze :) z drugiej strony jak dobrze piszecie, powiedzmy ze moj synek bedzie mial Igor na imie, a w parku z wozkiem na spacerze moge sie jak najbardziej spotkac w kobieta z psem na spacerze wolajaca "Igor siad!" :D niewykluczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze względu na upodobania męża u nas Hani nie będzie...a szkoda.... szwagier ma właśnie Igora, wiec takie imie tez już odpada... będę główkować jak sie dzidziol łaskawie ujawni ;D narazie jest fasolindą naszą ;D zaraz uciekam do domu, jakiś obiad ugotować i pod kocyk z ksiażką ;D buziaki i miłego popołudnia i wieczoru!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmeralda... kojarzy mi sie z telenowelami :) znajomi dali synkowi Eryk i tez mi sie kojarzy z Moda na Sukces, moja babcia na potege oglada a ze ma slaby sluch to jak bylam u niej to huczalo w calym domu i trzeba bylo z nia ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonówka - racja ;D hmm...a Esmeralda to mi się kojarzy z jakąś telenowelą, jak do podstawówki chodziłam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, zabrzmi to dosc dziwnie ale jak uslyszalam ze czyjs synek ma naprawde na imie Borys, to zaczynam sie przychylniej patrzec na to imie, moze trzeba bylo mi takiego kopa zeby zobaczyc to imie w innej perspektywie, bo dotad skojarzenie bylo tylko jedno :) ale zachowam to na razie dla siebie, bo jednak przychylam sie nadal bardziej ku Igorkowi, choc do rozwazenia zostawiam sobie jeszcze Boryska meza i Jakuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys fajne imię ;D ja jeszcze się nad Konradem zastanawiam... ewentualnie Maksymilian, albo Maksym...ale sama nie wiem, pewnie będzie dziewczynka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. Ale dzisiaj starsznt dzien... Karolowa ciesze sie ze jednak jestes z nami... :) X nalepilam 80 pierogow z kapusta i grzybami... Jestem tak padnieta.. Jeszce plecy daja o sobie znac.. Kochane je tez jeszcze ruchow nie czuje... Mam nadzieje ze nastapi to niedlugo:) X imiona dla chlopca podoba mi sie Wojtus a dla dziewczynki Julia... Ale teraz bd 50 julek w piaskownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłamłodamama - ja chce pieroga ;D mmm.... na święta muszę zrobić; ;D rzeczywiście Julek jest teraz sporo, ale jak Wam się podoba, to chyba nie ma co sie zastanawiać;D Dobra, uciekam już, papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlamdlomamo ile potrzeba mąki na 80 pierogów? Zabieram się do robienia bierogów z mięskiem a to mo j pierwszy raz i nie wiem jakie proporcje wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa glupie psy
Borys i Barnaba jak mozna nazwac tak dziecko pytam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyj drakule
a nie nazwiesz dziecka IGOR, bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×