Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Jeszcze jedno, zauważyłam około 3 dni temu nagłe pogorszenie nastroju. Zrobiłam się nerwowa i rozdrażniona jak przed okresem, to tez podobno jakiś symptom. Teraz ide pod prysznic i sie kładę, żeby regenerowac siły. A może to jeszcze nie dziś? nie wiem. Ciekawe co tam u Asi? W sumie mamy podobne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Olabia, Asia trzymam kciuki za Was żeby jeśli to już "to" żeby szybko poszło :D Kornelia mam nadzieję, że wytrwasz do terminu i na spokojnie dasz radę się przeprowadzić:) Mamy ten sam termin porodu i we wtorek kończymy 38 tc więc już w każdej chwili może się zacząć. Ja już na Święta zabieram torbę do bagażnika samochodu tak w razie czego :P Ancyk śliczny Antoś :) Karolowa mam nadzieję, że wszystko w porządku u Ciebie i nic złego się nie dzieje mimo wizyty w szpitalu. Laura Hali mi z każdym dniem też cięzko szczególnie jak długo poleżę albo posiedzę to zanim się rozruszam to długaaaaa chwila musi upłynąć ;) a apetyt dopisuje taki jak na początku ciązy czyli u mnie ogromny od 3 dni mogę jeść i jeść. Otulko mnie biodra bardzo bolą ale głównie w nocy i czuję taki promieniujący ból na uda jakby mi ktoś je na boli mocno rozkładał. Spojenie łonowe zarywa też czasami. Jestem bardzo ciekawa co u Bożki? pewnie oswaja się w pierwszych swoich dniach macierzyństwa :) Ja wczoraj dokupiłam kapcie do szpitala. miniaturki żelu pod prysznic i szamponu dopakowałam wszystko do torby. Brakuje jeszcze wody ale to można na ostatnia chwile kupić nawet w szpitalu :) Położna na szkole rodzenia polecała tez landrynki żeby mieć ze sobą, że przy długim porodzie ratują często, druga natomiast mówiła o czekoladzie. Słyszałyście coś o tym ? Czekolada chyba taki średni pomysł bo jakbym miała karmić po porodzie maluszka no to czekolada raczej nie wskazana szczególnie te pierwsze dni ? Wogóle po tej szkole rodzenia jestem bardziej zdezorientowana niż przed każdy mówił coś innego jedna mówi o landrynkach druga mówi absolutnie nie brać. Położna każe jechać do szpitala przy skurczach co 5 minut natomiast po odejściu wód też odczekać do skurczy co 5 minut albo 3 godziny i jak nie zacznie się dziać to dopiero jechać. Mój lekarz natomiast ostatnio kazał jechać do szpitala przy skurczach co 10 minut a po odejściu wód natychmiast. I bądź tu mądry :) Ja to Święta myślę, że przetrzymam spokojnie. Mam coraz częstsze bóle w kroczu takie kłucia intensywne i bardzo skurcze kilka w ciągu dnia ale to przepowiadające. Wczoraj złożyliśmy huśtawkę i już sobie wyobrażałam jak nasz maluszek w niej sobie leży :) Życzę Wam Dziewczyny zdrowych pogodnych Świąt a tym, których dzieciaczki zdecydują się zrobić zajączkową niespodziankę szybkich lekkich porodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja natomiast....
Sekowa a u nas wlasnie to bardzo często w szpitalu zalecają czekoladę lub nawet napój energetyzujący aby dodawały sily przy porodzie. Choć powiem ze ja przy pierwszym porodzie nie miałam nic i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja sie nie odzywałam bo wylądowałam z synkiem w szpitalu złapał rota wirusa i sie odwodnił. Bylismy tam 5 dni. Wczoraj nas wypisali a popołudniu tak zaczął mnie brzuch boleć że myslałam ze wyląduje na porodówce ale na szczescie sie uspokoiło :-) Musze jakoś dotrwać do 8 kwietnia bo do 7 u nas dezynfekcja i porodówka zamknieta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia my mamy identyczne objawy :) ja dziś miałam w nocy dodatkowo mocne skurcze co 15 minut ale się uspokoiły po ponad 2 godz i dalej to samo czyli beżowe plamienie i ból jak na okres w dole brzucha i krzyżu . Pozdrawiam wszystkie koleżanki z brzuszkami i te z maluszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt wszystkim przyszłym i już Mamom! Obyście ZAWSZE były szczęśliwe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wesołych i spokojnych Świąt!!! Ewentualnym mamusiom świątecznym szybkich, łatwych porodów :) Nie wiem co mi się w nocy działo ale goniłam do wc chyba z 5 razy... ból brzucha jak przy okresie, czy biegunce... ale przeszło i teraz jest już ok... nam zostało jeszcze 3 tyg więc to raczej nic co mogłoby wskazywać na ewentualny poród... Miłego dnia!!! i do usłyszenia po świętach pewnie :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja natomiast....
Dagaa ja tak miałam w pierwszej ciąży. W środę rano co 5min do toalety przez jakies pol h a następnego dnia popołudniu odeszły mi wody....córka urodzona 3tyg wczesniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Olabia - ja również miałam identyczne objawy jak Wy. Czop mi zaczął odchodzić we środę tydzień przed porodem, tzn właśnie takie brudne plamienia ze śluzem. Skurcze i bóle jak na okres szczególnie w nocy, przez kilka dni z rzędu, 2 dni przed całkowita zmiana nastroju, no i we wtorek w nocy się zaczęło. Myślę więc, że i u Was już godzina 0 niedługo :) Otulko, tak mąż cały czas był ze mną i bardzo mnie wspierał. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę zdrowych spokojnych i radosnych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wendywu- dzięki za informacje - ja tak czuję intuicyjnie że to ostatnie dni nadeszły i czekam spokojnie - zresztą dziewczyny też pisały na innych forach że ok tygodnia miały takie plamienia ( u mnie to 4 dzień ) Jak sobie radzisz z malutką , jak karmienie , śpi dobrze ? Dziewczynki Zdrowych Spokojnych Świąt i mokrego dyngusa :) Jakby coś się u mnie posunęło - dam znać a jak nie to pewnie w poniedziałek się odezwę wieczorkiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, to prawda.Mamy identyczne objawy. Ciekawe czy u mnie bedzie tak jak u Ciebie i Wendywu? Juz kilka dni to u Was trwa.Plamienie juz nie wystąpiło.Bezową wkładke mialam tylko rano. Nie byl to taki glutek gęsty, ale wydzielina dosyć rzadka/beżowa. Czy to też czop?Brzuch i kręgosłup dalej mrowi.Brzuch faktycznie się obniżył od wczoraj.Miałąm dziś ciężką noc.Spalam moze ze3 godz dlatego teraz leze i regeneruje się na wszelki wypadek.Troszkę lipa, bo mój lekarz jest na urlopie do wtorku, ale mysle,ze jakiś będący na dyżurze w razie porodu, nie bedzie mnie zaniedbywał.Oby. Wszystkiego najlepszego,dużo odpoczynku i miłych chwil w te święta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa połozna mowila na pewno o czekoladzie bialej. ja tez o tym slyszalam - mozna sobie oslodzic troche te bole;) ja pieke ostatnia babke, ktora mi sie zaczyna wylewac z blachy;) karolowa trzymaj sie, mam nadzieje ze nic sie powaznego nie dzieje..... . maly tak sie wierci ze mam wrazenie ze poleca wody bo strasznie w dol sie pcha... niech sie dzieje co chce;) kochane - wesołych świat - spokojnych przede wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś o 13:35 przyszła na świat moja córeczka, 3600 kg i 55 cm długa, poród był szybszy niż z synem bo po 4 godz od przyjazdu do szpitala urodziłam, urodzilabym szybciej ale mała miała raczke i nozke zawinieta w pepowine i nie mogła zejść na dół, ale w końcu się udało pisze z telefonu i sorki za błędy odezwę się jak zwrócimy do domu pewnie we wtorek. Wesołych świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyć gratuluję córci:-) niespodziankę świąteczną Wam zrobiła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu kiwoszka.................córka..............Hania....... ....01.04.2013 kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek------------Leon-------- ----- 07.04.2013 olabia----------------------córcia--------Nina lub Inez-------10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia--------------------- --- ------11.04.2013 madzisn-------------------synek------------------------- -- ----11.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia------------------------- -- ---13.04.2013 pyrda-----------------------synek-------Tymoteusz ----------14.04.2013 Andzik1984---------------synek-------------------------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-------------Błażej------------16.04 .2013 kornelia44---------------synek------------Nataniel---------- --16.04.2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ------------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------JAN------------- ---22.04.2013 Otulka--------------------synek------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek------------Samuel--- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka------------------------ --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama----synek------------------------------- --28.04.2013 ROZPAKOWANE MAMY NICK------------------data ur.--------waga-----------cm------------imię Ancyk80------------20.03.2013 r.-----3750g-------58cm----------Antoś Karolowa-----------22.03.2013 r.-----3500g-------56cm-----------Iguś Dzidek78-----------22.03.2013 r.-----3000g-------54cm----------Maciej Wendywu----------26.03.2013 r.-----3400g-------57cm-----------Ela Nadziejka mała---27.03.2013 r...-..3340g-------54cm--------Aleksandra MniejszaByc-------30.03.2013 r------3600g-------55cm---------Lena gratulacje dla kolejnej mamusi :* Ja tam nie tesknilam po pierwszej ciazy za tym kopaniem ;) teraz pewnie tez nie bedzie mi brakowac tych kopytek pod zebrami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
Niech mi ktoś wyśle hasło nma maila kasia1108@spoko.pl z góry dzieki.... Wszystkiem mamusią Gratuluje i życze Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu kiwoszka.................córka..............Hania....... ....01.04.2013 kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek------------Leon-------- ----- 07.04.2013 olabia----------------------córcia--------Nina lub Inez-------10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia--------------------- --- ------11.04.2013 madzisn-------------------synek------------------------- -- ----11.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia------------------------- -- ---13.04.2013 pyrda-----------------------synek-------Tymoteusz ----------14.04.2013 Andzik1984---------------synek-------------------------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-------------Błażej------------16.04 .2013 kornelia44---------------synek------------Nataniel------- --- --16.04.2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ------------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------JAN------------- ---22.04.2013 Otulka--------------------synek------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek------------Samuel--- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka------------------------ --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama----synek------------------------------- --28.04.2013 ROZPAKOWANE MAMY NICK------------------data ur.--------waga-----------cm------------imię Ancyk80------------20.03.2013 r.-----3750g-------58cm----------Antoś Karolowa-----------22.03.2013 r.-----3500g-------56cm-----------Iguś Dzidek78-----------22.03.2013 r.-----3000g-------54cm----------Maciej Wendywu----------26.03.2013 r.-----3400g-------57cm-----------Ela Nadziejka mała---27.03.2013 r...-..3340g-------54cm--------Aleksandra kiwoszka..........27.03.2013........4030........59cm........Hania MniejszaByc-------30.03.2013 r------3600g-------55cm---------Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek------------Leon-------- ----- 07.04.2013 olabia----------------------córcia--------Nina lub Inez-------10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia--------------------- --- ------11.04.2013 madzisn-------------------synek------------------------- -- ----11.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia------------------------- -- ---13.04.2013 pyrda-----------------------synek-------Tymoteusz ----------14.04.2013 Andzik1984---------------synek-------------------------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-------------Błażej------------16.04 .2013 kornelia44---------------synek------------Nataniel------- --- --16.04.2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ------------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------JAN------------- ---22.04.2013 Otulka--------------------synek------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek------------Samuel--- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka------------------------ --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama----synek------------------------------- --28.04.2013 ROZPAKOWANE MAMY NICK------------------data ur.--------waga-----------cm------------imię Ancyk80------------20.03.2013 r.-----3750g-------58cm----------Antoś Karolowa-----------22.03.2013 r.-----3500g-------56cm-----------Iguś Dzidek78-----------22.03.2013 r.-----3000g-------54cm----------Maciej Wendywu----------26.03.2013 r.-----3400g-------57cm-----------Ela Nadziejka mała---27.03.2013 r...-..3340g-------54cm--------Aleksandra kiwoszka..........27.03.2013........4030........59cm..... ...Hania MniejszaByc-------30.03.2013 r------3600g-------55cm---------Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka, mniejszaByc gratulacje kochane:) to sa pewnie poczesci bardzo wyjatkowe i niezapomniane swieta nie tyle przez pogode co wlasnie dzieki tym malenkim szkraba:) kochane wszystkim wam zycze spokojnych i wesolych swiat... Dopiero dzis znalazlam chwilke:) ja dzisiaj zaczynam 37 tc... Tzn zostaly mi rowne 4 do planowanej daty porodu z om... Od kilku dni strasznie puchne... Tzn dlonie i stopy... Cisnienie kontroluje i jest w sumie ksiazkowe:.. Trzymajcie sie cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne dobre wieści widzę :) mniejszabyc, kiwoszka ogromne gratulacje :D Zdrówka dla Waszych dziewczynek i wielu radosnych chwil z córeczkami dla Was :) Przybywa nam tych rozpakowanych mam, przybywa bardzo szybko. Mnie dalej przeraża pogoda :( Wyciągnęłam w razie czego zimowy kombinezonik dla szkraba. Jak tak dalej pójdzie to może się przydać. Poza tym świąteczne lenistwo i rozkoszowanie się jedzonkiem :) Pozwalam sobie dziś, bo za chwilę nie będzie ani czasu ani aż takich możliwości, by sobie tak kulinarnie podogadzać. Mam nadzieję, że Wasze święta są spokojne, rodzinne i radosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy Milenkę :-) nasz pobyt na sali porodowej trwał kilkanaście minut , w izbie przyjęć miałam 8 cm rozwarcia więc był wielki pośpiech i błyskawiczny transport na porodowke , dziewczny nawet się nie zmęczyłam , kilka razy mocniej ściśneło , potem chwila parcia i mała mokra na moim brzuchu , oby tak każda z was rodziła . Napisze już z domu jak wrócimy bo z telefonu ciężko. Pozdrawiam Was mamusie i brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka gratuluję! Jak będziesz mogła napisz coś więcej o porodzie. Asia ogromne gratulacje! Oby każda z nas miała taki poród:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ogromne gratulacje :) To wspaniale, że Milenka już z Wami! Poród marzenie :) Teraz będziemy czekać na wieści jak tam maleństwo adaptuje się na świecie. Póki co odpoczywajcie i cieszcie się sobą :) Utwierdzam się w przekonaniu, że to forum powinno zmienić nazwę - ekspresówki coraz bardziej do nas pasuje niż kwietniówki hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka, mniejszabyc, Asia - serdeczne gratulacje dziewczynki!!!!! od dziś już kwiecień, ale rzeczywiście sporo z nas się ekspresowo rozpakowała ;) mi też puchną ręce, stopy... ale choć te bóle przeszły... Mokrego dyngusa 🌻 buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnej mamusi:) co do mojego porodu to we wtorek rano zalały mnie w domu wody płodowe w ogromnej ilosci , na izbie mialam 2 cm rozwarcia wiec na patologie ciąży trafiłam tam bóle miałam ogromne chodziłam całą noc po korytarzu a rozwarcie nic sie nie ruszało i w środe podjeto decyzje o cesarce także jestem po cesarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kiwoszko, Asiu, gratuluję!!!Zdrówka dla malutkich:) Asiu, poród ekspresowy, może te pobolewania brzucha przez kilka dni to było rozwieranie się szyjki? Ja nadal plamię na beżowo no i brzuch mnie boli okresowo, dziś w nocy też liczyłam skurcze,chociaż to raczej był ból krzyża tylko. Wystepowal co 5min, ale tylko 4 razy i przestało boleć.Myślę, że moje ciało się przygotowuje.Teraz sobie leżę,odpoczywam, a mąż z córą pojechali do mamusi na obiadek.Jakoś sie boje z domu wychodzić.Nie chciałabym żeby mnie zalało poza domem.Gdzieś czytałam, że nie ma obaw że nagłe chluśnięcie wód wystąpi w nieoczekiwanym momencie, bo to zdarza się tylko w pozycji leżącej. Z córką miałam tak, że wstałam rano i po godzinie zalałam się ogromnną ilością wód, które leciały, leciały i nie było to sączenie :)Także teraz się troszkę obawiam. Bardzo chciałabym mieć tak lekki porod jak nasze mamusie rozpakowane dotychczas:) Wczoraj stuknął mi 39tc.Jutro wizyta u ginekologa o ile dotrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulietta
Gratulacje dla wszystkich mam :-) Widzę że maluszki się pospieszyły. Ja mam nadzieję że jakoś dotrwam do terminu i nie zaskoczą mnie bóle bo dzidzia dalej główką do góry sobie siedzi. Od kilku dni mam gęsty żółtawy śluz. nie wiem czy to czop bo w pierwszej ciąży miałam różowy i to 2 dni przed porodem. mam nadzieję że nie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×