Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

hej :D nie nadazam czytac :D dzisiaj troche poczytalam na temat tej przeziernosci karkowej do 2.5 mm jest ok .. a ja mam 1,2 :) no i gdyby tej kosci nosowej nie bylo to zle :) ale na szczescie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest pieknie :) ok ja uciekam, trzeba zrobić jakiś obiadek i trochę chatkę ogarnąć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Wyniki z krwi będzie lekarz potem analizował z obrazem usg. Może to jest zbędne i będę tylko lżejsza o kilka stów, ale już nie chcę gadać o tym czy iść czy nie iść, bo analizuje to od tygodni, jakbym nie miała ważniejszych spraw na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Weekend na Kaszubach był cudowny, odpoczęłam :) Dzisiaj wieczorem idę na usg genetyczne- wszystko Wam opiszę :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa fajnie, że wyjazd udany, czkamy na informacje jak po badaniu, ale na pewno bedzie wszystko dobrze:) zobaczysz dzidziusia achhh zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa grzyby byly? dziewczyny czy macie uplawy? bo ja sie zastanawiam czy biale uplawy sa normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję, wszystko Wam opowiem :) A W y kiedy na badania się wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybów było bardzo dużo, ja nigdy nie miałam zacięcia grzybiarza, a w tym roku nazbierałam i to całkiem sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> lenkaś - prawko robiłam rok temu i od tej pory robie za rodzinnego kierowce, gdyż mój tata ma problemy z sercem, także woli jak ja jezdze. Wykorzytuje to moja siostra, która wiecznie z dzieckiem lata po lekarzach, bo chłopczyk bardzo chorowity, do tego ciągle gdzies trzeba zawiezc mame i w kółko tylko jeżdze. Jak przed chwilą wróciłam ze szpitala, tak za pół godziny jade z siostrą, a jak wróce to znów jade z mama... także czasem przeklinam to prawko :P -> karolowa - tak białe upławy są normalne, tez dużo tego produkuje :P - Jak sie dzis czujecie? powiem Wam, że ja coraz wiecej siusiam - jak wczesniej nie miałam z tym dużego problemu, tak teraz zbyt czesto, choc w nocy na szczescie wstawac nie musze :) I coraz czesciej boli mnie głowa... Miłego dnia, odezwe sie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska1986 a nie pijesz tez wiecej? ja nie mam zwyczaju pic za duzo w dzien, za to wieczorem sporo wypijam, ostatnio Liptona zielonego, i w nocy raz wstaje... mysle ze jakbym pila w dzien wiecej to i lazienke odwiedzalabym czesciej, a Ty wiecej pijesz w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa - własnie nie, mało pije, za wodą nie przepadam, od czasu do czasu sie napije, ale tak to albo słabą herbatke albo soki, choc juz mi wychodzą uszami :P także wydaje mi sie, że pije w takich samych ilościach jak wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi to sprzątanie nie idzie MEL-WA kciuki zaciśnięte &&&&&&& KAROLOWA ja też mam dosć dużo białych upławów i to od początku , ni jest to chyba nic strasznego bo lekarz by cos przecież powiedziała a byłam już 2x. ja wiecej piję i efetk jest taki że wstaję o 4 rano na siusianie mimo ze wieczorem staram sie pić mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się czuję fatalnie a w czwartek mnie ciągną do pracy :( kiedy ja k**a chora jestem!!! przepraszam za wyrażenie! ale jestem słaba ciągle się pocę a w pracy jest zimno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko na chwilkę żeby się przywitać;D pracowity dzień ehh.... buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadumana303030
Aneckaaa, jestem tydzień krócej od Ciebie w ciąży. Jaki już masz ładny brzuszek. Bo ja na razie jestem płaska, tzn mała fałdka ale to raczej tłuszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz chce na obiadzik schabowe, a ja marze o risotto... hmmm... kobiecie w ciazy sie nie odmawia nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa pewnie ze sie nie odmawia... :) Ja dla odmiany chciałam gotować obiad ale mi mąż zabronił... Kiepso sie czuje i się o mnie boi abym nie wąchała zapachów bo i ta wymiotuję.. miło z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniagra pogratulowac meza :) skoro potwierdzilas no to bedzie risotto :D dostalam od tesciowej zurawine takie soki jej roboty i czarny bez, ale niewiem czy mozna pic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaja mi się, że soki własnej roboty są zdrowe, ważne, żeby wogóle dużo pić. A z innego tematu. Od początku ciąży mierzę ciśnienie i jest dość niskie, a dziś nawet 80/60. Czy któraś z Was też ma niskie ciśnienie? Jak się czujecie i czy macie jakieś sposoby na podniesienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ogólnie niskie cisnienie w dodatku teraz choroba i osłabienie i czosnek który obniża. Na pewno przy niskim cisnieniu trzeba duzo pić płynów. Tyle wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w aptece i dostałam wodę morską do nosa, maść majerankową na której jest napisane że przy ciązy skonsultuj z lekarzem a ja stosowałam cały czas :/ i na gardło halset do tego kupiłam płyn Listerine będę płukać gardło, bo szałwia już nie pomaga. Schizy mam bo coś mnie dziś brzuch kłuje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×